Mafia 3 l PC

te1jcgu7ps1fp9iwnwbn.jpg

Publisher : 2k

Genre : Action

Platform : Xbox one / PC / PS4

Release Date : 2016

درود

بلاخره انتظارات برای دوستاران و منتظران سری Mafia ( از جمله خودم:d ) به پایان خواهد رسید . ساعاتی پیش ناشر بازی ( 2K ) بصورت رسمی طی ارسال ایمیلی خبر از انتشار و ساخت Mafia 3 رو در نمایشگاه Gamescom رو داد .

همچنین قراره اولین تریلر بازی روز چهارشنبه ( 5 آگست ) در نمایشگاه Gamescom پشت درهای بسته به نمایش در بیاد .

هنوز اطلاعات و جزییاتی از بازی منتشر نشده و باید تا چهارشنبه هفته ی دیگه صبر کرد . با اومدن اطلاعات بیشتر پست اول بروز میشود ...

اولین تصاویر رسمی منتشر شده :

sco0hfhh7ko08p2q3u17_thumb.jpg
dshrbu5pcau19ggegvnl_thumb.jpg
mh3k8cylazj1dm4y8c7b_thumb.jpg
tmvayoujxrk6u3bnxmyx_thumb.jpg
478vn9nwzh9021q76zao_thumb.jpg

12 دقیقه از Gameplay بازی :

تصاویر منتشر شده از 2K در نمایشگاه E3 16 :

آخرین ویرایش:

saswar

کاربر سایت
Jun 26, 2013
265
دوستان من تا اون مرحله بازی که گارسن شده بود و مشروب سرو میکرد و بعد زنه رو کشت و بعدش مارکانو با یه مردملاقات داشت و تو خیابون اونم کشتم دیگه بعدش هیچ ماموریتی بهم نداد تو نقشه همه ماموریتا فرعی هم انجام دادم ولی دیگه ماموریتی تو نقشه نمیاد.ممنون میشم راهنماییم کنید.
دوستان اسم مرحله هم DRAW OUT SANTANGELO هس.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
دوستان اسم مرحله هم DRAW OUT SANTANGELO هس.

داداش دمت گرم. اوکی شد. ببین الان اول بگو بازی رو میاری از کجا لود میشه ؟ من اولین بار که رفتم از تو خونه آورد، اما وقتی باختم دوباره آوردم از توی پارکینگ آورد.
اگر از پارکینگ هستی، بیا بیرون از پارکینگ یه چند لحظه صبر کن یه ماشین قرمز تو نقشه میاد، اونو تعقیبش کن میره توی یه پارکینگ یه جای دیگه، میکشیش مرحله رد میشه.

اگر توی خونه لود میشه، تب رو بزن اون پایین Objectives رو بزن مراحل رو نشون میده. اولی رو بزن باز میشه، تیک کارایی که انجام ندادی رو زده، بالا بالاییه رو بزن :D
بعد برو تو شهر بگرد با ماشین تا دوباره اون ماشین قرمزه بیاد و تعقیبش کنی.

++
یه سوال، تقریبا چقدر از بازی رو رفته بودی ؟ من تا این مرحله رفته بودم: Wiretap the first Baptist church
میخواستم بدونم چقدر جلوتر رفتی ؟

saswar

کاربر سایت
Jun 26, 2013
265
داداش دمت گرم. اوکی شد. ببین الان اول بگو بازی رو میاری از کجا لود میشه ؟ من اولین بار که رفتم از تو خونه آورد، اما وقتی باختم دوباره آوردم از توی پارکینگ آورد.
اگر از پارکینگ هستی، بیا بیرون از پارکینگ یه چند لحظه صبر کن یه ماشین قرمز تو نقشه میاد، اونو تعقیبش کن میره توی یه پارکینگ یه جای دیگه، میکشیش مرحله رد میشه.

اگر توی خونه لود میشه، تب رو بزن اون پایین Objectives رو بزن مراحل رو نشون میده. اولی رو بزن باز میشه، تیک کارایی که انجام ندادی رو زده، بالا بالاییه رو بزن :D
بعد برو تو شهر بگرد با ماشین تا دوباره اون ماشین قرمزه بیاد و تعقیبش کنی.

++
یه سوال، تقریبا چقدر از بازی رو رفته بودی ؟ من تا این مرحله رفته بودم: Wiretap the first Baptist church
میخواستم بدونم چقدر جلوتر رفتی ؟
داداش اونا که تیک داره انجام شده الان 2 تاش تیک نداره
43faded3b349f4b062dd719cf51aef4b.jpg

واسه من تقریبا آخراشه دیگه.
داداش اگه میشه سیوشو بذار وقتی ماشین رو پیدا میکنه.

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
داداش اونا که تیک داره انجام شده الان 2 تاش تیک نداره
43faded3b349f4b062dd719cf51aef4b.jpg

واسه من تقریبا آخراشه دیگه.
داداش اگه میشه سیوشو بذار وقتی ماشین رو پیدا میکنه.

وای داداش تو میژن 63 هستی :)) خیلی جلویی. عب نداره بازی رو تموم کردم دوباره از اول میرم. یواش یواشم آپدیت هاش بیان بازی بهتر شه :|

درسته دیگه. طبیعتا باید الان تو بازی بچرخی، یه ماشین بیاد که بالاش زده Follow ... تو نقشه هم نشونش میده قرمز رنگ شده. اگرآدم قرمز رنگ هم دیدی که حرکت میکنه تو نقشه برو بسمتش ...

بهر حال بفرما اینم سیو.

Attachments

• Mafia III.rar
    145.8 KB · مشاهده: 5
  • Like
Reactions: saswar

mehdi3x

کاربر سایت
Sep 11, 2008
166
وقتی میره قسمتی که دارن ماشین اوراق میکنن (در حالت دمو پخش میشه Burke's Iron and Metal) دیگه رد نمیشه این ویدیو هی تکرار میشه .از دوستان کسی سیو بعد از این قسمت رو داره؟

qaqaj

کاربر سایت
May 1, 2015
361
نام
Farzan
سرانجام استودیو هنگر ۱۳، سازنده بازی و توکی گیمز ناشر عنوان Mafia 3، تاریخ انتشار اولین بسته الحاقی پولی این بازی را اعلام کردند که نام این بسته الحاقی Faster Baby می‌باشد.این بسته الحاقی طبق شایعاتی قرار بود در ماه مارس منتشر شود که حال اعلام شده که این بسته به طور دقیق در تاریخ ۲۸ مارس منتشر خواهد شد. بنا به گفته استودیو هنگر ۱۳، داستان این بسته الحاقی در منطقه Sinclair Parish جریان خواهد داشت که در نزدیکی‌های شهر نیو بوردو قرار داشته و از نظر ظاهری و محیطی کاملا با نیو بوردو متفاوت است. همچنین در این بسته با شخصیت جدیدی به اسم Roxie آشنا خواهیم شد که نقش همراه شخصیت لینکلن کلی را در طول اتفاقات بسته الحاقی بازی ایفا خواهد کرد. همچنین سازندگان گفتند که شما در این بسته الحاقی شاهد اتومبیل های سریع، تعقیب‌های نمایشی، صحنه‌های شلوغ و حماسی در رانندگی، همکاری با یک دوست قدیمی برای از بین بردن کلانتر فاسد و … در این بسته مشاهده می‌کنیم. آن‌ها اضافه کردند که ویژگی‌های بسته Faster Baby بسیار بزرگ و عالی است و شما را ساعت‌ها سرگرم خود می‌کند. برخی از ویژگی‌های این بسته الحاقی به شرح زیر است:

از این پس قادر خواهید بود در حین رانندگی زمان را آهسته کنید.

از این پس می‌توانید مواد منفجره را از ماشین به بیرون و به سمت عقب یا جلو پرتاب کنید.

یک نوع ماده انفجاری جدید به اسم proximity mines به بازی اضافه می‌شود.

دو ماشین جدید به بازی اضافه می‌شود.

دو پوشش جدید به بازی اضافه می‌شود.

یک فعالیت جدید به اسم Herbalism به بازی اضافه می‌شود که می‌توانید با رفتن به سراغ شخصیت جدید MJ آن را آغاز کرده و مناطق تحت پوشش خودتان را گسترش بدهید.

همانطور که به نظر می‌رسد شاهد بسته الحاقی خوبی از طرف استودیو هنگر ۱۳ هستیم اما هنوز قیمت خرید این بسته‌ الحاقی از طرف سازندگان مافیا ۳ اعلام نشده است. پ.ن : قیمت چیه ؟! ما که انشاءالله مجانی میزنمیش بر بدن :D

• Like
Reactions: Vahid Khazayi

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
دوستان تو بازی چجوری اسلحه بخرم.هر کاری میکنم کامیون فروش اسلحه نمیاد
call میزنید و نمیاد یا همینجوری منتظر اومدن ون هستید؟
اسکرول وسط موس رو فکر کنم نگه میداشتید یه صفحه باز میشد یکی از اون ها برای خرید اسلحه بود (فکر کنم اسمش arms supplier یا یه همچین چیزی بود)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر