Multi Platform Titanfall 2

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
October 2016
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
e12c_tf2.jpg

سازنده : Respawn Entertainment
ناشر : Electronic Arts
پلتفرم ها : PC, PS4, XB1
سبک : شوتر اول شخص
تاریخ انتشار : 7 آبان 1395

بر خلاف نسخه پیشین، نسخه دوم دارای بخش تک نفره داستانی خواهد بود که به صورت کاملا آفلاین هم قابل بازی می باشد
بازی همچنان دارای بخش چند نفره رقابتی خواهد بود و این بخش بهتر از نسخه اول باز خواهد گشت،
6 تایتان جدید با قابلیت شخصی سازی و ویژگی های مختلف به بازی اضافه شده
بخش چند نفره بازی همانند نسخه قبل از سیستم سرور های ابری استفاده می کند
داستان بازی در مورد جنگ استعماری بزرگی است که بر پایه جنگ داخلی و انقلاب ایالات متحده این بار در فضا شکل گرفته است
استدیو Respawn Entertainment ساخت بازی را از اواخر سال 2014 آغاز کرده است،
همچنین اعلام شده تمام DLC های بازی که در آینده منتشر می شود و شامل نقشه ها و مود ها و.. می باشد رایگان خواهد بود.

تصاویر :

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
سرورایه این بازی برا من فلسفه خیلی جالبی دارن من با سرورا فرانکفورد که پینگ 130 دارم بعضی وقتا انچنان لگی دارم که نمیتونم یک لحظه هم بازی رو تحمل کنم بعدش میرم سرور رو میندازم رو نیویورک که پینگم باهاش 220:| انگار نه انگار که ما لگ داشتیم تیرا حتی از خارجیا که پینگ 40 دارن بهتر میخوره:|

• Like
Reactions: agent 360

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
خوب بازی رو شروع کردم یه راست رفتم سر آنلاین خوب بود. فقط خیلی سردرگم بودم به نظرم فعلا باید آفلاین رو تموم کنم بعد بیام سراغ آنلاین.
راستی بچه ها پینگ شما تو بازی چنده؟؟؟؟ برا من ۲۰۰ عه. خیلی زیاده؟؟؟

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
خوب بازی رو شروع کردم یه راست رفتم سر آنلاین خوب بود. فقط خیلی سردرگم بودم به نظرم فعلا باید آفلاین رو تموم کنم بعد بیام سراغ آنلاین.

نه تا ۲۰۰‌ مشکلی وجود نداره ، اگرم باشه اصلا حس نمیشه و آزار دهنده نیست ، راحت میتونی بازی کنی ، اما بالاتر بره داستان میشه
من خودم ۱۵۰ تا ۲۰۰ بسته به تایمی که میرم بازی و وضعیت نتم متغیره !

• Like
Reactions: abt

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین

تو این بازی باید کیفیت نتت از لحاظ نبود قعطی و تایم اوت بالا باشه اگه هم دیدی داری تو بازی لگ پیدا میکنی سرورها رو عوض کن تا تایم اوتش کمتر باشه پینگم تا 250 با هر سروری مشکل پیدا نمیکنه اما اگه بره رو 300 تیرها دیر میخورن به حریفت...کلا فسلفه پینگ رو این بازی به چالش کشیده:D

• Like
Reactions: abt

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
نه تا ۲۰۰‌ مشکلی وجود نداره ، اگرم باشه اصلا حس نمیشه و آزار دهنده نیست ، راحت میتونی بازی کنی ، اما بالاتر بره داستان میشه
من خودم ۱۵۰ تا ۲۰۰ بسته به تایمی که میرم بازی و وضعیت نتم متغیره !

نوید وقتی پینگت پایین تر باشه اونوقت متوجه میشی که چقدر راحتتر میتونی بازی کنی :D مخصوصا توی 1 به 1ها که 2 3 تا تیر میخوره به یارو میمیره :D

وقتی عادت کردم با پینگ 110-100 بازی میکنم همین که پینگم میره بالا 170-160 میشه خیلی تغییرشو حس میکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر