WWE 2K17

امروز استودیو توسعهدهنده، 2K Games، تاریخ انتشار این بازی را مشخص کرد.

(لطفا در نظر سنجی شرکت کنید)

48av_20160624_2k17_coverart_article--d8320af8d50cc7b417e608b295d28ff9.jpg

صفحه فیسبوک رسمی این استودیو، تاریخ انتشار این بازی را مانند نسخه‌های گذشته اواخر اکتبر

2016 (آبان ماه95) اعلام کرد. معمولاًنسخه‌های WWE آخرین ماه اکتبر هرسال منتشر می‌شود که

برای امسال با 25اکتبر (چهارم آبان ماه) مصادف است. البته تاکنون تاریخ انتشار دقیق این عنوان

اعلام نشده است.

برای پلتفرم

PS4

PS3

XBOX 360

XBOX 1 منتشر خواهد شد

این پست بروز خواهد شد

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام
من بازی رو تازه تهیه کردم و اولین باره که WWE2K بازی میکنم. مشکلم با گیم پلی اینه که مومنتومو وقتی از دست میدم دیگه به این راحتیا نمیتونم برگردونم و اکثر اوقات تا جایی که جونم قرمز میشه ادامه داره بعد با یه ضربه میتونم شانس در دست گرفتن دوباره مومنتوم رو داشته باشم !! در طول کتک خوردن هم هرچقدر RB رو فشار میدم تاثیری نداره انگار واسه تفریح باید فشارش بدیم :)) روی Easy هم گذاشتم بازی رو فرقی نکرد. بیشتر الان دارم مای کریر بازی میکنم و اول فکر کردم شاید کاراکترم ضعیفه ولی حالا تا 79 اوردمش بالا بازم همونه...
توی همه سری های 2K اینجوری بوده ؟ من زمان THQ خدابیامرز بازی میکردم اصلا اینجوری نبود.
بازی کن راه میافتی خیلی وقته نرفتی احتمالا یکم کندتر شده

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
سلام
من بازی رو تازه تهیه کردم و اولین باره که WWE2K بازی میکنم. مشکلم با گیم پلی اینه که مومنتومو وقتی از دست میدم دیگه به این راحتیا نمیتونم برگردونم و اکثر اوقات تا جایی که جونم قرمز میشه ادامه داره بعد با یه ضربه میتونم شانس در دست گرفتن دوباره مومنتوم رو داشته باشم !! در طول کتک خوردن هم هرچقدر RB رو فشار میدم تاثیری نداره انگار واسه تفریح باید فشارش بدیم :)) روی Easy هم گذاشتم بازی رو فرقی نکرد. بیشتر الان دارم مای کریر بازی میکنم و اول فکر کردم شاید کاراکترم ضعیفه ولی حالا تا 79 اوردمش بالا بازم همونه...
توی همه سری های 2K اینجوری بوده ؟ من زمان THQ خدابیامرز بازی میکردم اصلا اینجوری نبود.
نه آقا اینطور نیست باید سریع باشی درسته بازی رو به سمت ریال تر پیش بردن و کند تر شده ولی اون دکمه ای که نشون ميده در حین ضربه زدن حریف بهت باید سریع دکمه رو بزنی تا بدل کنی و..

J 0 K E R

کاربر سایت
Jul 10, 2013
51
ممنون دوستان قلقش دستم اومد :d

واقعا چرا بازی باید متاش 69 باشه ؟ من فقط چون WWE فنم بازی رو خریدم و انتظار نقص و باگ و طبیعی نبودن و... داشتم ولی واقعا کم و کسری نداره به نظرم. شایدم قبل از آپدیت مشکل داشته :d
گیمرتگ: Arman881

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
ممنون دوستان قلقش دستم اومد :d

واقعا چرا بازی باید متاش 69 باشه ؟ من فقط چون WWE فنم بازی رو خریدم و انتظار نقص و باگ و طبیعی نبودن و... داشتم ولی واقعا کم و کسری نداره به نظرم. شایدم قبل از آپدیت مشکل داشته :d
گیمرتگ: Arman881
بازی مشکلات داره یکیش بخش داستانی نداره کلا یکی بخش my career شدیدا کسل کنندس و بی هدف .. خیلی هم هردکور نیست پاستوریزه شدس بر اساس الان wwe ضربات با وسایل و خون و خشونتش کلا ..

J 0 K E R

کاربر سایت
Jul 10, 2013
51
بازی مشکلات داره یکیش بخش داستانی نداره کلا یکی بخش my career شدیدا کسل کنندس و بی هدف .. خیلی هم هردکور نیست پاستوریزه شدس بر اساس الان wwe ضربات با وسایل و خون و خشونتش کلا ..
متاسفانه بخاطر سود بیشتر بازی داره سالیانه عرضه میشه و سازنده وقت کافی نداره و همین امسال باعث شده روی بخش های دیگه تمرکز بشه و بیخیال بخش داستانی بشن. مای کریر رو قبول دارم. هاردکور ؟ :d اصلا پیجی رو بذاریم کنار درجه سنی بازی Teen ـه و نبایدم انتظار داشته باشیم. از اونور بازی راستر فوق العاده ای داره در کنار تایتل ها و چندتا از آرنای های قدیمی و داورهای wcw که حس فوق العاده ای داره ، مد یونیورس کاملا سرگرم کننده و از همه مهم تر اصلی ترین بخشش یعنی گیم پلی خوبه و راضی کنندس.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
متاسفانه بخاطر سود بیشتر بازی داره سالیانه عرضه میشه و سازنده وقت کافی نداره و همین امسال باعث شده روی بخش های دیگه تمرکز بشه و بیخیال بخش داستانی بشن. مای کریر رو قبول دارم. هاردکور ؟ :d اصلا پیجی رو بذاریم کنار درجه سنی بازی Teen ـه و نبایدم انتظار داشته باشیم. از اونور بازی راستر فوق العاده ای داره در کنار تایتل ها و چندتا از آرنای های قدیمی و داورهای wcw که حس فوق العاده ای داره ، مد یونیورس کاملا سرگرم کننده و از همه مهم تر اصلی ترین بخشش یعنی گیم پلی خوبه و راضی کنندس.
ببین اینا که میگی درست ولی بازی بعد مدتی خسته کننده میشه نیاز به تنوع داره ببین شما الان برو Here comes the pain یا smackdown یا 2006-07 بازی کن هنوزم جذابیت دارن یکسری مکانیزم تو 2007 بود تنوع حرکات چند برابر میکرد که با جویستیک انجام میشد و میتونستی مثلل سر طزف به پله بکوبی تند تند یا میز گزارشگر و ...اینا هر چی اومد جلو حذف شد بجای این که تکمیل تر شه یکسری match tyoe های جذاب مثل casketیا B alive بخاطر این که دیگه تو wwe انجام نمیشه به طبعش از بازی حذف شد همه اینا میتونست جذابیت بده به بازی الان بعد مدت ها رفتن به بکستیج برگرددندن ولی ناقص پارکینگ نیست ..
من یک مثال ساده برات بزنم توی HCTP هر حرکت با صندلی هر طرف Dpad با صندلی میزدی انیمشین جدا میزد ولی اینجا کار خودشون راحت کردن فقط و فقط دو تا انیمیشن کلا صندلی داره ضرباتش یکی مستقیم یکی هم DDt اینا توذوق میزنه برای منی که دوست دارم بازی با وسایل بهتر باشه

• Like
Reactions: SiminSecret

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
ببین اینا که میگی درست ولی بازی بعد مدتی خسته کننده میشه نیاز به تنوع داره ببین شما الان برو Here comes the pain یا smackdown یا 2006-07 بازی کن هنوزم جذابیت دارن یکسری مکانیزم تو 2007 بود تنوع حرکات چند برابر میکرد که با جویستیک انجام میشد و میتونستی مثلل سر طزف به پله بکوبی تند تند یا میز گزارشگر و ...اینا هر چی اومد جلو حذف شد بجای این که تکمیل تر شه یکسری match tyoe های جذاب مثل casketیا B alive بخاطر این که دیگه تو wwe انجام نمیشه به طبعش از بازی حذف شد همه اینا میتونست جذابیت بده به بازی الان بعد مدت ها رفتن به بکستیج برگرددندن ولی ناقص پارکینگ نیست ..
من یک مثال ساده برات بزنم توی HCTP هر حرکت با صندلی هر طرف Dpad با صندلی میزدی انیمشین جدا میزد ولی اینجا کار خودشون راحت کردن فقط و فقط دو تا انیمیشن کلا صندلی داره ضرباتش یکی مستقیم یکی هم DDt اینا توذوق میزنه برای منی که دوست دارم بازی با وسایل بهتر باشه
منصور جون شاید اینهایی که میگه توی اون نسخه ها وجود داشت و در این نسخه کم بود داشته باشه اما خدایش را یخوای نگاه کنی اولا از نظر گرافیک حرف نداره دوما توی همون نسخه ها هم کم بود زیاد داشت من از here come the pain هیچ چیز خاصی ندیدم که اینقدر هر سال دوست دارن مثل اون ساخته بشه شایدم دلیلش اینه که کشتی کج مثل قبل هارد کور نیست خب الان طبیعی هست که مثل قبل نیاشه اون برمیگرده رو قانونهای فعلی کمپانی و نباید از سازنده هم انتظار داشت
اما من خیلی خیلی دارم بهش امیدوارم میشم شاید 2018 نسخه 100 در صد کاملی ببینیم اما باز هم میدونم خیلی ها باز هم میگن کمبود داره
خب قبول دارم که یکسری چیزها باید بهش اضافه بشه من مسابقه 2man tage team tornado vs 3 man tornado tag team و مسابقه special referee را دوست دارم به باز برگدونن و هنوز برام سواله که چرا بعد از این همه سال نتونستند مسابقه بیشتر از 6 نفر را بسازند مثل 4 در برابر 4 نفر اما با این حال بازی خسته کننده نبست اگر بدون هدف بازی کنی یعنی بخوای همینطوری بگردی یکی را با یکی دیگه بزاری مسابقه بدن کلی زمان میبری تا دنبال یک نفر بین این همه ادم بگردی اما شما که wwe هنوز بازی میکنید (نه مثل من که wcw بازی میکنم) wwe universe خیلی خوبه در کل در مورد بخش داستانی هم که من سیزن پس خریدم و منتظرم showcase بیاد تا ماه مارچ

• Like
Reactions: SHANSER

mahdi179620

کاربر سایت
Dec 20, 2016
1
سلام آقا چطوری میشه تنظیمات دسته رو تو این بازی عوض کرد من با جو استیک نمیتونم بازی کنم واسه همین اگه راهی هست بگید که روی جهت ها تنظیم کنم راه رفتن رو

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
سلام آقا چطوری میشه تنظیمات دسته رو تو این بازی عوض کرد من با جو استیک نمیتونم بازی کنم واسه همین اگه راهی هست بگید که روی جهت ها تنظیم کنم راه رفتن رو
اپشن منو یا هنگام بازی البته نمیتونی کلا جهت ببری رو D pad میتونی بین دو سه مدل تنظیم انتخاب کنی اون Dpad ها برای انجام فیگورهای مخصوص برنامه ریزی شدن و هر جهت یک استایل مسگسره و کلا تغییر پذیر اونجوری نیست

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
آقا اینو یکی از نزدیکانم روی X360 خریده ولی وقتی دیسک رو توی کنسول میزاره نمیخونه کسی میدونه چه آپدیت یا فریوری رو لازم داره برای اجرا؟

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
آقا اینو یکی از نزدیکانم روی X360 خریده ولی وقتی دیسک رو توی کنسول میزاره نمیخونه کسی میدونه چه آپدیت یا فریوری رو لازم داره برای اجرا؟
نه متاسفانه رو نسل قبل ارزشی نداره بازی که ادم بخواد تجربه کنه فرقی هم نداره با نسخه هوی 16 15 کلیتش یکیه کارکرتر هاش تفاوت داره فقط

• Like
Reactions: .:Ranger:.

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
خب با توجه به اتفاقات رویال رامبل نمیدونم برنامه wwe واسه گلدبرگ چیه اما امیدوارم رستل ماینا دوباره با براک نباشه و اگر گلدبرگ در برابر تیکر باشه خیلی بهتره ولی معمولا اینجوری تمومش میکنن که گلدبرگ و براک تو مانیا بیوفتن با هم و براک گلدبرگ را شکست بده اونم خداحافظی کنه بره دست خدا

• Like
Reactions: SHANSER

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
خب در ادامه راو این هفته مشخص شد که براک و گلدبرگ تو رستل ماینا با هم مسابقه میدن اما اینبار صد در صد براک برنده میشه حیفه که گلدبرگ کریرش با باخت تموم شه

• Like
Reactions: WCW

scarfa3e

کاربر سایت
Mar 16, 2014
554
نام
D ! # @ /\
خب در ادامه راو این هفته مشخص شد که براک و گلدبرگ تو رستل ماینا با هم مسابقه میدن اما اینبار صد در صد براک برنده میشه حیفه که گلدبرگ کریرش با باخت تموم شه
واقعا حیف ... میشد تیکر و گلدبرگ مسابقه بدن تو رسل ولی رومن رینز تیکر رو حذف کرد تا این دوتا تو رسلمنیا مسابقه بدن ، چقد دارن الکی بها میدن به رومن رینز .

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
براک برند شده دیگه کاریش نمیشه کرد حکم جان سینا رو داره که طی دو رستلمانیای کاملا قابل پیش بینی یکبار به راک باخت ولی بعدی جبران مافات گذاشتن براش جالبه زنشم طی همین استوری با راک ازش جدا شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر