طراحی اتاق بازی Gaming Room design

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
ex6w_dsc_0035.jpg
klgx_dsc_0034.jpg
49so_dsc_0029.jpg
ohad_dsc_0030.jpg

اینم سیستم جدید من:">

آخرین ویرایش:

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
اینم سیستم جدید من:">

ex6w_dsc_0035.jpg
[/URL][/IMG]
49so_dsc_0029.jpg
[/URL][/IMG]
اول که آقای مرفه بی درد مبارکت باشه عالیه دوم دهنت سرویس سوم هم :hearteyes: چهارم هم حجم مردم به فنا دادی بزن کیفیت عکسا رو متوسط کن
در آخرم اون مبلا رو از خونه فامیل ما کش نرفتی ؟
در آخر آخرم خونت عالیه انشال.. توش بهترین اتفاقا برات بیفته

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
دوستان برای pc کسی میتونه راهنمایی کنه؟ کیس و موس ال ای دی آبی دارن رنگ خودشون هم مشکیه دنبال ست کردن بقیه موارد هستم
الان دنبال یه هدستم هدستی تو ایران هست که روش led داشته باشه و قیمتش هم خیلی بالا نباشه (مثلا بالاتر از 300-400 نره چون باید رو بقیه موارد هم هزینه کنم) ؟ اگر نیست یه مورد با طراحی شیک پیشنهاد بدید که قیمتش زیاد نباشه
میز که باید خودم روش led بذارم یه پد مثل این جایی پیدا میشه که تنظیم رنگ داشته باشه؟ اگه همچین چیزی تو سایتا برای فروش دیدید ممنون میشم لینک بدید
یه کیبورد هم با قابلیت تنظیم رنگ پیشنهاد بدید نهایتا تا 200-300 تومن (اگه ضد آب باشه بهتره چون تاحالا کلی کیبورد با چایی سوزوندم :D~o))

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
اول که آقای مرفه بی درد مبارکت باشه عالیه دوم دهنت سرویس سوم هم :hearteyes: چهارم هم حجم مردم به فنا دادی بزن کیفیت عکسا رو متوسط کن
دهنم سرویس شد تا سیستم رو بستم مرفه کجا بود چاکریم داش حسین از فردا لست رو افتادیم اساسی، در ضمن ما به شما که نمیرسیم مرررد

• Like
Reactions: hbmss

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
به دستور شما گذاشتم تو اسپویلر ببخشید دیگه تکرار نمیشه :-??
اونا هم مال خودمه بخدا:-s
مخلصیم شما هم سالی پر از گیم داشته باشی...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: hbmss

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,723
دوستان برای pc کسی میتونه راهنمایی کنه؟ کیس و موس ال ای دی آبی دارن رنگ خودشون هم مشکیه دنبال ست کردن بقیه موارد هستم
الان دنبال یه هدستم هدستی تو ایران هست که روش led داشته باشه و قیمتش هم خیلی بالا نباشه (مثلا بالاتر از 300-400 نره چون باید رو بقیه موارد هم هزینه کنم) ؟ اگر نیست یه مورد با طراحی شیک پیشنهاد بدید که قیمتش زیاد نباشه
میز که باید خودم روش led بذارم یه پد مثل این جایی پیدا میشه که تنظیم رنگ داشته باشه؟ اگه همچین چیزی تو سایتا برای فروش دیدید ممنون میشم لینک بدید
یه کیبورد هم با قابلیت تنظیم رنگ پیشنهاد بدید نهایتا تا 200-300 تومن (اگه ضد آب باشه بهتره چون تاحالا کلی کیبورد با چایی سوزوندم :D~o))
واسه پد اگه سرچ کنی "پد firefly" چند تا سایت واسه فروش گذاشتن ، یه نمونه ش دیجی کالا:
Razer Firefly Gaming Mousepad Razer Firefly Gaming Mousepad | فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

b0yz

کاربر سایت
Jun 2, 2011
13
دوستان نمیدونم سوال شده یا نه ولی این led هایی که پشت تی وی بسته رو میشه رو از کجا میشه تهیه کرد؟ جایی هست یا باید از سایت های خارجی سفارش داد؟
MRM_3000
دوست عزیز خیلی عالی و قشنگ هست میشه در مورد Setup ت توضح بدی ؟ مدل تی وی و اسپیکر؟

• Like
Reactions: MRM_3000 and hbmss

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
دوستان نمیدونم سوال شده یا نه ولی این led هایی که پشت تی وی بسته رو میشه رو از کجا میشه تهیه کرد؟ جایی هست یا باید از سایت های خارجی سفارش داد؟
MRM_3000
دوست عزیز خیلی عالی و قشنگ هست میشه در مورد Setup ت توضح بدی ؟ مدل تی وی و اسپیکر؟
صدبار پاسخ داده شده صدبار!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر