سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
من یه مشکلی دارم که برنامه بعد از انتقال حدود 7 یا 8 گیگ ارور Stop working میده و بسته میشه. جوری که اگر بخوام دیتای یه بازی 40 گیگی رو یریزم 4 یا 5 بار این اتفاق میفته. سرعت انتقال هم با این که با کابل هست ولی پایینه و در حدود 12 مگابایت بر ثانیه هست. کسی میدونه مشکل چیه؟

این مشکل به خاطر مشکل ویندوزت هست، مثلا یک فایل سیستمی مشکل پیدا کرده که این مشکل پیش میاد، اگه CD ویندوزت رو داری میتونی Repair رو امتحان کنی شاید درست شه

یا اینکه نسخه جدید نرم افزار NetFrame Work نصب کن

ولی احتمال درست شدن پایینه و اگه آزار دهنده باشه مجبوری ویندوز رو عوض کنی

• Like
Reactions: White Injun

fcjuve

کاربر سایت
Jan 5, 2017
9
سلام لینکی که از psx میگرم برای دانلود بازی ، بیشتر وقتی ها دانلود منیجز امکان puse نداره و با سرعت پایین دانلود میشه چرا؟

mybook

کاربر سایت
Jul 18, 2011
437
درود
دوستان من یه مشکلی دارم اینه که
بنده wifi رو با LAN سیستم Sharing کردم

مرحله اول network and sharing center بعد change adabter setting و رویه وای فای properties و تب sharing تیک گزینه اول رو زدم

9ap7_2.jpg

بعد رویه لن دابل کلیک و detail و جزئیات IPv4 Adress رو یادداشت کردم

mw6v_1.jpg

در اخر هم نرم افزار PSX download helper رو با run as admistrator اجرا میکنم و جزئیات اون IPv4 adress رو که یادداشت کرده بودم رو داخل دستگاه ps4 وارد میکنم

scj8_3.jpg

اون port number ماله نرم افزارpsx download helper هست و رویه سیستم من 8080 هست و داخل ps4هم خودش میاد ست میشه
در اخر هم هر کاری میکنم این پیغام میاد

fiyq_4.jpg

جالبه میگم دفه اول که ویندوز تازه عوض کرده بودم مشکلی نبود به راحتی وصل میشد ولی تا سیستم رو خاموش میکنم و مثلا فرداش میام دوباره PS4رو وصل میکنم دیگه به هیچ عنوان وصل نمیشه

فایروال و انتی ویروس هردو غیر فعال هستن

کسی تا حالا این مشکل رو داشته تونسته راهی پیدا کنه واسش

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
يه سوال ايا برعكس اين كار هم ممكنه؟
يعني ميشه از دستگاه بازي رو به pc منتقل كرد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

فعلا که نه ولی انگار توی آپدیت 4.5 قراره هارد اکسترنال وصل شه به دستگاه و به راحتی میشه دیتاهارو اینطوری انتقال داد، احتمالا از دستگاه به هارد هم میشه انتقال داد

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
803
نام
پویا
من با برنامه ی PSX لینک آپدیت آنچارتد کالکشن رو استخراج کردم ولی حالا که میخوام با کمک نرم افزار آپدیت رو از کامپیوتر به پلی4 انتقال بدم اون بخش مربوط به آپدیت روی نرم افزار نمیاد. بازی های دیگه رو هم امتحان کردم هیچکدوم مشکلی نداشتن فقط این یه مورد بود که یهو شناسایی نمیشه.

mehdimmz

کاربر سایت
Oct 2, 2016
122
با سلام خدمت همه ی دوستان بنده قبلا ویندوز 10 داشتم و مشکلی نداشتم با سرعت کپی به دلیل مشکلات وایرلس ویندوز رو به 7 تغییر دادم همه چی درسته ولی بازم سرعت کپی رو 19 مگ هست اینترنت Share شده پورت 1 گیگ هست فایروال خاموش هست انتی ویروس ندارم ! سرعت کپی usb 3 هم روی
View attachment 71424
View attachment 71425
View attachment 71426
View attachment 71427

کابل هم با لپ تاپ ک ویندوز 10 هست میریزم روی 70 -80 هست

با تشکر

masiha206

کاربر سایت
Sep 4, 2016
11
نام
میلاد سبحانی
سلام خسته نباشین من یه مودم 4جی گرفتم به اسم tplink mr200 که وقتی میخام دیتا از طریق psx به کنسول انتقال بدم میشه nat type3 نمیشه دیتارو انتقال داد که من تحقیق کردم میگن باید مودمو تنظیم کنید امکانش هست منو راهنمایی کنید چون واقعانیاز دارم قبلا با مودم adsl انتقال دیتا انجام میدادم مشکلینداشتمو نات تایپ 2بود همیشه ولی الان نات تایپ 3 نمیتونم دیتا انتقال بدم اینم اضافه کنم ویندوزم 10 ممنون میشم راهنمایی کنید با سپاس خدانگهدار...

آخرین ویرایش:

masiha206

کاربر سایت
Sep 4, 2016
11
نام
میلاد سبحانی
داداش ویندو
با سلام خدمت همه ی دوستان بنده قبلا ویندوز 10 داشتم و مشکلی نداشتم با سرعت کپی به دلیل مشکلات وایرلس ویندوز رو به 7 تغییر دادم همه چی درسته ولی بازم سرعت کپی رو 19 مگ هست اینترنت Share شده پورت 1 گیگ هست فایروال خاموش هست انتی ویروس ندارم ! سرعت کپی usb 3 هم روی
View attachment 71424
View attachment 71425
View attachment 71426
View attachment 71427

کابل هم با لپ تاپ ک ویندوز 10 هست میریزم روی 70 -80 هست

با تشکر
ویندوز من ده بعد مودم 4 جی دارم که نات تایپ 3 میشه انتقال دیتا انجام نمیشه مشکل کجاس

amir200h

کاربر سایت
Jan 14, 2016
129
سلام به همه دوستان
من دیتای بازی درایو کلابو دانلود کردم ولی آپدیت هاشو دانلود نکردم
موقعی که با psx میزنم بریزه تا سه گیگ میره ولی پیغام خطا میده.
مشکل از چیه؟
آیا باید حتما آپدیت بازی هم باشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر