نحوه اجرای 100% زیرنویس فارسی در PS4

np101

کاربر سایت
Dec 20, 2011
1
سلام
دوستان گرامی به این روش 100 درصد تضمینی هست دنگ و فنگ هم نداره در 20 ثانیه میتونید با نرم افزار MKV Merge زیر نویس رو به فیلم مورد نظر بچسبونید و راحت در ps4 پخش کنید برای دانلود نرم افزار و اموزش هم میتونید از اینجا استفاده کنید ازخود ps4 هم بعد از اینکه با این نرم افزار زیر نویس رو به فیلم چسبوندین میتونید سایز و یا رنگ زیر نویس را برای بهتر دیده شدن تغییر بدین .با تشکر
دوستان این روش کاملا جواب میده من هم تست کردم
روش اول پست دیگه جواب نمیده (شاید به خاطر آپدیت مدیا پلیر کنسول) ولی این روش مرج که با همون ساب تایتل اصلی کار میکنه خیلی خوبه
راستی یکی از کاربرد های فیلم دیدن با کنسول برای من اینه که میتونم صداش رو هم با هدفون از طریق دسته گوش بدم و در عین حالی که شب مزاحم کسی نمیشم از صدای فیلم هم لذت ببرم

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
داداش خود گوشی که نشون میده زیرنویس رو!
من خودم بدون برنامه خاصی راحت زیرنویس هارو پخش میکنم
فقط باید همنام باشن
میدونم گوشی رو من میخوام با کنسول فیلمارو ببینم دوستمون گفت یه نرم افزار روی پی سی میخاد و باید زیرنویس رو بچسبونیم به فیلم من میخوام اینکارو با گوشی بکنم :«

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
آقا من کلا نمیتونم ویدئو پخش کنم با کنسول، وقتی با مدیا پلیر فایل باز میکنم مینویسه کن نات پلی چه mp4 چه mkv چیکارش کنم؟

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
به احتمال خیلی زیاد فرمتش X265 هستش درسته؟
نع :| این اطلاعات فایل هستش:
d8b8b3a2055b4ed175393d40e1ed7fb4.jpg

فرمت mkv و زیرنویس رو هم با mkv toolnix چسبوندم به فیلم‌.

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
یعنی هیچ فیلمی نمیتونی پخش کنی؟
با فلش دیگه ای امتحان کردی؟
اسم فیلم رو میاره وقتی میزنی پخش کنه میگه Cannot آره؟
نه یه فایل mp4 هم بود پخش نشد
فلش دیگه که فعلا ندارم ولی از روی همین فلش هم روی تلوزیون میتونم پخش کنم هم روی کنسول موزیک گوش میدم
فایل رو که باز میکنم چند ثانیه لودینگ میاد بعد میزنه کن نات پلی

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
یه مشکلی که هست پشت زیرنویس خودش یه کادر مشکی میندازه، راهی هست بشه اون کادر رو برداشت و فقط متن زیرنویس رو نشون بده مثل pc؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر