مشکلات نرم افزاری

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام
هارد اکسترنال WD My Book Essential دوترابایت مدل USB3.0 دارم که یه روز که کامپیوتر روشن کردم دیدم ویندوز نمیشناسه ش ، تو مای کامپیوتر میاد ولی حجمش رو مشخص نکرده ، و نمیشه واردش شد ، میگه باید فرمت کنید

با ویندوز 10 هم نمیشه اسکنش کنم و ارور میده :

قبلا دو بار اینجوری شده بود و یک بار با اسکن کردن ویندزو 8 و یک بار هم با اسکن دیسک از تو command prompt /f درست شد ولی الان تو مرحله دوم اسکن از یه حایی به بعدش ارور میده :

اروری که میده :

چکار کنم؟ راه حل چیه؟ اطلاعات زیاد دارم روش ، نمیخوام از دست بدمشون

• Like
Reactions: ehsanservat

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
سلام
من یه باندل AMD خریدم
گرافیک پردازنده 7480D هست
الان آخرین نسخه درایو گرافیکی AMD رو نصب کردم منتهی آپدیت نشد!
باید ورژن خاصی داشته باشم
نسخه قبلی رو کامل پاک کنید دوباره نصب کنید جدید رو

Sent from my XT1562 using Tapatalk

• Like

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
سلام
ببخشید ی مشکلی دارم درمورد استیم
من installer استیمو از سایتش دانلود کردم و نصب کردم اما وقتی ک اجراش میکنم تا آپدیت ش و نصبش کنه حین اینکار not responding میده
البته قبلا نصبش کرده بودما منتها steam client آپدیت نمیشد تصمیم گرفتم installer استیمو دانلود کنم و روی همون قبلی نصب کنم تا آپدیت ش ولی اینطوری شد ک گفتم
کسی هس بتونه کمکم کنه ¿

View attachment 70904
پاکش کن کلا و نسخه جدیدش رو از سایت های فارسی دانلود کنید و نصب کنید

• Like

Void Knight

کاربر سایت
Jan 12, 2014
313
نام
Yoshi
سلام اینو من چیکار کنم :D
uyxe_capture.jpg
فارسی را از چپ به راست مینویسه
kmplayer

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
یه سوال دارم شاید مربوط به این تاپیک نباشه عذر میخوام
سیستم عامل windows ce 6.0 رو گجت ها مختلف نصب شده
این سیستم عامل پردازنده ها arm ساپورت میکنه
میخوام بدونم گوشی اندرویدی قدیمی که خونه افتاده آیا راهی هست اندروید پاک کرد و روش windows ce 6.0 یا windows mobile 6.0 روش نصب کرد؟

این فکر زمانی به ذهنم رسید که pda و ppc ها قدیمی که ویندوزی بودن با کاستوم کردن روشون اندروید نصب شده بوده تاپیک ها آموزشیش تو اینترنت پره
حالا من برعکسشو میخوام انجام بدم

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
یه سوال دارم شاید مربوط به این تاپیک نباشه عذر میخوام
سیستم عامل windows ce 6.0 رو گجت ها مختلف نصب شده
این سیستم عامل پردازنده ها arm ساپورت میکنه
میخوام بدونم گوشی اندرویدی قدیمی که خونه افتاده آیا راهی هست اندروید پاک کرد و روش windows ce 6.0 یا windows mobile 6.0 روش نصب کرد؟

این فکر زمانی به ذهنم رسید که pda و ppc ها قدیمی که ویندوزی بودن با کاستوم کردن روشون اندروید نصب شده بوده تاپیک ها آموزشیش تو اینترنت پره
حالا من برعکسشو میخوام انجام بدم
تو دنیای کامپیوتر کار نشد نداره
بله میشه فقط تنها چیزی که نیاز هست
یک برنامه نویس سطح پایین با دانش زیاد هم در مورد سخت افزار و نرم افزار هر دو سیستم هدف
اصطلاحا بهش میگن پورت کردن
که نیاز هست شما به سورس کد سیستم عاملی که می‌خواهید پورت کنید دسترسی داشته باشید

یک روش هم هست که شما یک برنامه شبیه ساز سخت افزار با باقی ملزوملتش می‌نویسید و rom سیستم عاملی. که دارید و باینری هست رو اجرا میکنید و داخل اون محیط سیستم عامل تون اجرا میشه مثل شبیه‌ساز های کنسول

یک روش هم هست یک نیمچه سیستم عامل می‌نویسد که یک محیط شبیه ساز هست برای rom که می خواهید نصب کنید و در زمان نصبrom جدید اون ROM فکر می‌کنه داره رو سخت افزار خودش اجرا میشه که سرعت بالای داره

فکر کنم منظور شما روش سوم هست
هر سه روش کاری بس طاقت فرساست انجام دادنش که به جرات میگم تو ایران کسی چنین کاری رو نمی‌تونه انجام بده

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
تو دنیای کامپیوتر کار نشد نداره
بله میشه فقط تنها چیزی که نیاز هست
یک برنامه نویس سطح پایین با دانش زیاد هم در مورد سخت افزار و نرم افزار هر دو سیستم هدف
اصطلاحا بهش میگن پورت کردن
که نیاز هست شما به سورس کد سیستم عاملی که می‌خواهید پورت کنید دسترسی داشته باشید

یک روش هم هست که شما یک برنامه شبیه ساز سخت افزار با باقی ملزوملتش می‌نویسید و rom سیستم عاملی. که دارید و باینری هست رو اجرا میکنید و داخل اون محیط سیستم عامل تون اجرا میشه مثل شبیه‌ساز های کنسول

یک روش هم هست یک نیمچه سیستم عامل می‌نویسد که یک محیط شبیه ساز هست برای rom که می خواهید نصب کنید و در زمان نصبrom جدید اون ROM فکر می‌کنه داره رو سخت افزار خودش اجرا میشه که سرعت بالای داره

فکر کنم منظور شما روش سوم هست
هر سه روش کاری بس طاقت فرساست انجام دادنش که به جرات میگم تو ایران کسی چنین کاری رو نمی‌تونه انجام بده

ممنون داداش از توجه و راهنمایی که کردی
درباره این روشا اطلاعی ندارم غیر از مورد اول
که با روش اول ویندوز ۹۵ نصب میکنن اما هیچ کارکردی نداره جنبه فانتزی داره

سیستم عامل windows ce 6.0 و windows mobile 6.0 کل فایل نصبیشون یه فایله فقط
دقیقا یادمه رو گوشی ها سونی اریکسون p990i که سیمبینی بود فایل سیستم عامل ویندوز موبایل میریختن حافظه داخلی ، با یه کاری که آسون بود میزدی ویندوز خودش نصب میشد و کار میکرد

یا همون همون pda و ppc ها ویندوزی ، اندروید ۲.۲ میریختن رو رم ، گوشی فری کاستوم میکردن اندروید نصب میشد

باید بیشتر تو اینترنت بگردم یه روش مناسب تو سایت ها خارجی پیدا کنم

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
ممنون داداش از توجه و راهنمایی که کردی
درباره این روشا اطلاعی ندارم غیر از مورد اول
که با روش اول ویندوز ۹۵ نصب میکنن اما هیچ کارکردی نداره جنبه فانتزی داره

سیستم عامل windows ce 6.0 و windows mobile 6.0 کل فایل نصبیشون یه فایله فقط
دقیقا یادمه رو گوشی ها سونی اریکسون p990i که سیمبینی بود فایل سیستم عامل ویندوز موبایل میریختن حافظه داخلی ، با یه کاری که آسون بود میزدی ویندوز خودش نصب میشد و کار میکرد

یا همون همون pda و ppc ها ویندوزی ، اندروید ۲.۲ میریختن رو رم ، گوشی فری کاستوم میکردن اندروید نصب میشد

باید بیشتر تو اینترنت بگردم یه روش مناسب تو سایت ها خارجی پیدا کنم
خوب همون کارهای که من گفتم رو قبلاً کسی انجام داده و فایل آماده اش رو تو اینترنت قرار داده براتون

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,979
نام
محسن
سلام
بچه ها من چند روزی میشه که از ورد 2010 اومدم به ورد 2016، فقط مشکلی که دارم اینکه فایل های قدیمی رو که میزم باز کنه این اخطار میاد برای چیه؟

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,506
دوستان راهی هست بشه با GeForce Experience درایور کارت گرافیک رو دانلود کرد ؟؟ بخاطر فیلتر بودن میگم .
وی پی ان ها که یا ماله داخلن یا مال اروپا . Hot Spot Shield هم باهاش نمیشه

kamivh1

کاربر سایت
Aug 29, 2010
198
سلام
من لپتاپ asus n551vw دارم دایرکت x و درایور گرافیک اپدیته ولی فیلمهای 4k hevc x265 مثلا 50 گیگی و با افت فریم و لگ نشون میده؟ مشکل کجاست بنظرتون؟ در حالی ک تو یوتیوب به راحتی ویدیوهای 4k و میبینم
تو همه پلیرها همینطوریه
در ضمن پلیرها هم با run nvidia اجرا میکنم

رزولوشن 4k کارت گرافیک nvidia gtx 960m

35l_untitled10256.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر