PlayStation Kingdom Hearts 2.8

بازی Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue در TGS امسال برای کنسول PS4 معرفی شد

این نسخه شامل بازی های زیر میباشد:

• Kingdom Hearts Dream Drop Distance HD

• Kingdom Hearts χ [Chi] Back Cover

• Kingdom Hearts 0.2 Birth by Sleep: A Fragmentary Passage

که عنوان A Fragmentary Passage یک قسمت جدید از سری بازی های KH هست و به طور مستقیم به داستان KH III ارتباط دارد و وقایع بعد از Birth by Sleep را از دیدگاه Aqua بیان میکنم

تاریخ انتشار بازی 12 ژانویه 2017 برای ژاپن و 24 ژانویه برای بقیه نقاط دنیاست

سایت اصلی بازی

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
چیو میخوای بدونی؟ :D

بازی که شامل DDD به صورت 1080 و 60 فریمه (مادر بگرید)

یکی هم شامل یه فیلم 80 دقیقه ایه که بازی KH chi هست که برای موبایل ها اومد ولی چون نمیتونستن بازی رو رو کنسول بدن تصمیم گرفتن داستانش رو به صورت یه فیلم در بیارن که منتقدا هم از این حرکت خوششون اومده و کارگردان فیلم هم خود نوموراست (هرچند صحنه های خفن توش زیاد نیست و بیشتر حرفه)

و شامل KH 0.2 میشه که داستان بعد از Birth By Sleepئه و از دید Aqua گفته میشه که همه خوششون اومده و کلی تعریف کردن از گیم پلی و گرافیک خیلی تعریف کردن و اینکه این روی Pro بین 50 تا 60 فریم میده :| یعنی ممکنه KH 3 رو پرو هم اینجوری بشه؟ :| و اینکه یکم بیشتر از 3 ساعت گیم پلی داره این بخش
این که شامل چیه که میدونم:-"
همون منتظر تجربیات خودت بودم که قرار بود بیای هایپ کنی:p
که گویا هنوز نگرفتی:D به هر حال منتظریم:D

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,500
نام
mohammad
منظورم همون شماره های اصلی بودد. ایول

ولی خیلی گرونه. 60 نمی ارزه.
یکی از دلایلی که متاش +80 نشد همین قیمتشه...
البته هیچ جای نگرانی نیست... با توجه به پول پرستی اسکوئر هیچ بعید نیست نسخه سه رو هم برای pc تایید کنند.... برای همین در صورت تایید نسخه سوم تمام نسخه هارو براش یجا 60 دلار عرضه می کنند...:D

• Like
Reactions: KingAmir

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
یکی از دلایلی که متاش +80 نشد همین قیمتشه...
البته هیچ جای نگرانی نیست... با توجه به پول پرستی اسکوئر هیچ بعید نیست نسخه سه رو هم برای pc تایید کنند.... برای همین در صورت تایید نسخه سوم تمام نسخه هارو براش یجا 60 دلار عرضه می کنند...:D

در رابطه با این کالکشن ها که متا اصلا هم نیست برای من. چون میدونم میخوم چی رو بخرم. ولی قیمت بالاس خدایی. باید اوریج بخریم و پایریت تعطیله!:D حداقل 40 تا میدادن فحش کمتر بدیم!:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
فیزیکیش چقدره حجمش؟ بعد این تکنیکی که ملت میخرن ارزون تموم میشه چیه؟:D

امیر تو Odin Sphere رو داری؟
سه تا سؤال پرسیدی یکی از یکی عجیب تر!

اولی اینکه، نمیدونم(اصلا 2.8 رو میگی یا اون یکی؟) بعد اصلا حجم فیزیکیش برا چته؟ :D اگر منظورت دیجیتالیه، ناقابل حجمش 27.6GB بیشتر نیست!

اون روشی که میرن یه اکانت میخرن 40تا بازی توشه و ارزونه، که رسما دزدیه! اکانت یک بنده خدایی(ممکنه من ، تو یا هر کس دیگه ای!) رو هک میکنند، از توی سایت میزنند تمام کنسول های این اکانت رو دی اکتیو میکنند، و میفروشن به یکی دیگه،طرف هم البته 6 ماه بیشتر اکانت رو نداره،تا وقتی که دوباره بشه از سایت دی اکتیو کرد کنسول ها رو:-" (طرف این اصلا نرو:| )

این هم خیر! برو تاپیک JRPG بپرس! :-" من کلا به چندتا معدود بازی های ژاپنی بیشتر علاقه مند نیستم! اشتباه گرفتی:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: KingAmir

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
چند ساعتی 0.2 رو بازی کردم :D خیلیییی خوبه :D

تنها ایرادی که میشه گرفت یکم مشکل پرفورمنسه که خب نباید توقع زیادی داشت

ولی موقع بازی کردنش به این نتیجه رسیدم اون نمایش گیم پلی از KH 3 واقعا فکر نکنم با اون گرافیک آخرش بتونیم بازی کنیم و حتما Downgrade میشه XD

خب از چی بگم؟ بازی خیلی خوبه دلتون بسوزه :D

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,437
نام
Nightwing
چند ساعتی 0.2 رو بازی کردم :D خیلیییی خوبه :D

تنها ایرادی که میشه گرفت یکم مشکل پرفورمنسه که خب نباید توقع زیادی داشت

ولی موقع بازی کردنش به این نتیجه رسیدم اون نمایش گیم پلی از KH 3 واقعا فکر نکنم با اون گرافیک آخرش بتونیم بازی کنیم و حتما Downgrade میشه XD

خب از چی بگم؟ بازی خیلی خوبه دلتون بسوزه :D
جواب مارم بدی ممنونت میشم رفیق :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر