دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
320
اون 137.1 باید درست باشه واسه منم همچین شکلی آی پی میده، حتما یه جای کار رو اشتباه کردی و الا خیلی راحت این شکلی وصل میشه

نه همه کارو همون جوری که می بایست انجام دادم ولی نشد که نشد:((
مرسی دوست عزیز واقعا لطف کردی چندین بار تکست منو وقت گزاشتی جواب دادی

• Like
Reactions: aliahmadi2

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

من که فکر میکنم اون کانکشن وای فای لپتاپت شیر نیست که همچین شده، برو دوباره چک کن چون بعضی موقع ها به حالت دیفالت برمیگرده

این دیگه آخرین چیزی بود که به ذهنم میرسه :D

• Like
Reactions: NightKing

lordamir2009

کاربر سایت
Mar 29, 2009
4
با سلام خدمت دوستان
من تمام تنظیمات رو انجام دادم و با اینترنت معمولی هم (بدون پروکسی) دانلود انجام می شه ولی تا پروکسی رو میزنم و می خوام بازی رو resume کنم ارور can not download میده . ممنون می شم راهنماییم کنین :(

mafia1234

کاربر سایت
Sep 30, 2015
103
با سلام خدمت دوستان
من تمام تنظیمات رو انجام دادم و با اینترنت معمولی هم (بدون پروکسی) دانلود انجام می شه ولی تا پروکسی رو میزنم و می خوام بازی رو resume کنم ارور can not download میده . ممنون می شم راهنماییم کنین :(
فایروال ویندوزو خاموش کن.:-bd

شمام فایروال ویندوزو خاموش کن:-bd

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: lordamir2009

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
سلام من قبلا راحت دیتا رو میریختم .مشکلی هم نداشتم .ولی الان هر کاری میکنم نمیشه.تو psxاین ای پی رو میده192.168.1.2.......تو پی اس 4 که میزنم همون مرحله دوم اینترنت کانکت ارور میده..ممنون میشم راهنمایی کنید

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام من قبلا راحت دیتا رو میریختم .مشکلی هم نداشتم .ولی الان هر کاری میکنم نمیشه.تو psxاین ای پی رو میده192.168.1.2.......تو پی اس 4 که میزنم همون مرحله دوم اینترنت کانکت ارور میده..ممنون میشم راهنمایی کنید

آنتی ویروس و فایر وال ویندوزت رو خاموش کن

hcalireza

کاربر سایت
Jan 27, 2017
3
سلام و درود خدمت شما دوستان عزیز
بنده ps4 دارم اما مشکل دانلود دارم
به این صورت که با هر اینترنتی با خود کنسول دانلود میکنم 1/10 سرعت واقعی اینترنت هم کنسول دانلود نمیکنه
و با این که اینترنت سرعت دانلودش با pc 10 برابر هستش اما با ps4
ایا دانلود این نرم افزار به من کمک میکنه تا بازی ها رو از طریق لب تاپ دانلود کنم و به کنسول منتقل کنم؟
ایا همچین روشی وجود داره؟
سیم lan هم دارم
ممنون میشم ی توضیح مختصر بدید تشکر منتظر پاسخ هستم

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
سلام و درود خدمت شما دوستان عزیز
بنده ps4 دارم اما مشکل دانلود دارم
به این صورت که با هر اینترنتی با خود کنسول دانلود میکنم 1/10 سرعت واقعی اینترنت هم کنسول دانلود نمیکنه
و با این که اینترنت سرعت دانلودش با pc 10 برابر هستش اما با ps4
ایا دانلود این نرم افزار به من کمک میکنه تا بازی ها رو از طریق لب تاپ دانلود کنم و به کنسول منتقل کنم؟
ایا همچین روشی وجود داره؟
سیم lan هم دارم
ممنون میشم ی توضیح مختصر بدید تشکر منتظر پاسخ هستم
بله هست
تو صفحه اول توضیحات کامل قرار داده شده اول دانلود کن بخون بعد مشکلی بود مطرح کن

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
خوب خدا رو شكر. كار خاصي انجام دادي كه درست شد؟
مشکل تو آی پی بود 195.162.1.5زدم درست شد...فقط بعضی بازیها دیتاشون دو تیکه شده چطور باید اونو ریخت الان بازی واچ داگس 2 موقع دانلود دو تیکه شد ...باید مثل قبل انتقال داد دیتا را؟؟؟؟؟؟؟؟

hcalireza

کاربر سایت
Jan 27, 2017
3
خوب من متوجه شدم
که موضوع کلی این برنامه چی هستش
اما بنده میخوام از طریق اینترنت خطم دانلود کنم و با استفاده از مودم نباشه
در این صورت چه کار باید بکنم؟
لب تاپ را با استفاده از پورت usb و hostspot به گوشی وصل کنم
و wifi hostspot رو کنسول وصل کنم؟
یه توضیحی میشه بدید تشکر

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
من مراحل رو انجام دادم. تنها مشکلم اینه که فایل اول رو که میاد دانلود کنه کپی رو میزنم و میرم تو دانلود منیجر فایل اول رو 19 مگ دانلود میکنه و بعدشم اصلا نمیشه با اون یه فایل کاری کرد!
این مرحله اولش یه کم اذیت میکنه. فایل اول و تقسیم اون رو مشکل دارم با توضیحات جور درنمیاد اصلا.

mafia1234

کاربر سایت
Sep 30, 2015
103
من مراحل رو انجام دادم. تنها مشکلم اینه که فایل اول رو که میاد دانلود کنه کپی رو میزنم و میرم تو دانلود منیجر فایل اول رو 19 مگ دانلود میکنه و بعدشم اصلا نمیشه با اون یه فایل کاری کرد!
این مرحله اولش یه کم اذیت میکنه. فایل اول و تقسیم اون رو مشکل دارم با توضیحات جور درنمیاد اصلا.
مشکل چی بوده؟؟؟
اینجور که من فهمیدم البته کج کوله:D بزار یه چند مگ خود کنسول به طور معمول دانلود کنه بعد لینکشو بگیر

• Like
Reactions: raiden1

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
مشکل چی بوده؟؟؟
اینجور که من فهمیدم البته کج کوله:D بزار یه چند مگ خود کنسول به طور معمول دانلود کنه بعد لینکشو بگیر
به مرحله گرفتن لینک میرسم . میزنم برا دانلود از خود کنسول . ادرسش رو تو پی سی تو برنامه میده .طبق اموزش . بعد میزنم کپی رو میرم به دانلود منیجر . اونجا لینک رو میاره وقتی می خواد دانلود کنه فایل 50 گیگ رو 19 مگ دانلود میکنه . !!!!:-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر