سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
آپدیت قبلی رو پاک کنم اینو بزارم؟

یه عکس بده از لینکهایی که گرفتی

اگه آپدیت 1.23 باشه همون آپدیت آخر هست و نیازی نیست پاک کنی

پس چرا 4 پارت هس تا اون جایی ک من دیدم خود بازی 4 پارت هست نه آپدیتش

تا اونجایی که یادمه دیتا بازی 15 گیگ بود و آپدیت نزدیک به 14 گیگ

این بازی چون حجم آپدیت و دیتا نزدیک بهم هست این شکلی شده و تعداد پارتهاشون یکسان شده

Last edited by a moderator:

Naruto2012

کاربر سایت
Jul 7, 2012
245
نام
محمد
تا اونجایی که یادمه دیتا بازی 15 گیگ بود و آپدیت نزدیک به 14 گیگ

این بازی چون حجم آپدیت و دیتا نزدیک بهم هست این شکلی شده و تعداد پارتهاشون یکسان شده
دمت گرم داداش مرسی فک کنم همه چی دستم اومد فقط یچیز اونم این ک اگه من 10 گیگ از 30 گیگ رو دان کرده باشم اون به من لینک پارت 3 رو مثلا میده من دیگه پارتای قبلی رو دان کنم یا بستگی داره؟؟

آخرین ویرایش:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دمت گرم داداش مرسی فک کنم همه چی دستم اومد فقط یچیز اونم این ک اگه من 10 گیگ از 30 گیگ رو دان کرده باشم اون به من لینک پارت 3 رو مثلا میده من دیگه پارتای قبلی رو دان کنم یا بستگی داره؟؟

فکر کنم یه بار یجای دیگه جواب دادم اینو :D

ببین این شکلی نیست، بعضی موقع پارتهارو به ترتیب میگیره، ولی واسه بعضی بازیها ممکنه همون اول پارت 4 بگیر بعد پارت 2 بعد 1، یعنی اصلا نمیشه گفت که 10 گیگ گفرتی پس از پارت 2 بگیر تا آخر، برای اینکه مشکلی پیش نیاد بهتره همه پارتهارو داشته باشی

hosein_xz

کاربر سایت
Apr 30, 2014
65
نام
حسین
واسه اینه که آخرین آپدیت رو نداری باید آخرین آپدیت بازی رو هم داشته باشی تا دیتا منتقل بشه

توی تنظیمات برنامه تیک Auto Replace File رو بزار اگه همه فایلهارو داشته باشی خودش اتوماتیک انتقال میده
حجم دانلود رو زده بود 50 گیگ
اما psx حدود 43 گیگ لینک داد
منظور شما از آپدیت اون 7 گیگ باقی مونده س؟
اون آپدیت ها رو چجوری باید از psx بگیرم؟
خیلی ممنون

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
حجم دانلود رو زده بود 50 گیگ
اما psx حدود 43 گیگ لینک داد
منظور شما از آپدیت اون 7 گیگ باقی مونده س؟
اون آپدیت ها رو چجوری باید از psx بگیرم؟
خیلی ممنون

آره همون حجمی که باقی مونده حجم آپدیته

بعضی مواقع همون اول لینک آپدیت رو میده ولی بعضی موقع ها هم نمیده، شما همه دیتارو که گرفتی برو انتقال بده وسط کار یه لینک جدید میده که همون لینک آپدیته

messi138

کاربر سایت
Jun 5, 2014
40
نام
محمد
سلام ببخشید
نرم افزار PSX برای اونایی که از قبل استفاده میکردند،سرعت جدیدا افت داشته؟؟؟
من قبلا سرعت روی 60 مگ بود و روی هیچ بازی مشکل نداشت...
آخری یه دستگاه آوردن دیتا بریزم سرعت خیلی پایین و تیک داشت...
گفتم شاید سونی جلوی این نرم افزار رو هم بسته؟

lordamir2009

کاربر سایت
Mar 29, 2009
4
با سلام خدمت دوستان
من تمام تنظیمات رو انجام دادم و با اینترنت معمولی هم (بدون پروکسی) دانلود انجام می شه ولی تا پروکسی رو میزنم و می خوام بازی رو resume کنم ارور can not download میده . ممنون می شم راهنماییم کنین

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
با سلام خدمت دوستان
من تمام تنظیمات رو انجام دادم و با اینترنت معمولی هم (بدون پروکسی) دانلود انجام می شه ولی تا پروکسی رو میزنم و می خوام بازی رو resume کنم ارور can not download میده . ممنون می شم راهنماییم کنین

وقتی با پروکسی تست میگیری کدوم قسمت Failed میشه؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
هیچ قسمتی failed نمیشه . رو بازی که میزنم که می خوام حتی یکمش دانلود بشه (با پروکسی) که تو برنامه لینکو بش بدم . can not download میشه

خب اون به خاطر اینه که آخرین آپدیت رو نداری و برنامه آخرین آپدیت رو میخاد

lordamir2009

کاربر سایت
Mar 29, 2009
4
خب اون به خاطر اینه که آخرین آپدیت رو نداری و برنامه آخرین آپدیت رو میخاد
ممنونم از پاسخ شما
من آپدیت رو هم دارم battle field 1 1.05 کامل ولی باز این مشکل پیش میاد هر کاری هم که میشد کردم برای این . ولی برای یه بازی دیگه که انجام دادم الان درست انجام شد . :(

• Like
Reactions: aliahmadi2

bigbang0661

کاربر سایت
Jan 19, 2013
261
یکی از مشکلات این برنامه اینه که آپدیت بازیها رو از وسط انتقال دیتا اصلی، لینک میده. کسی راه حلی نداره که بشه همون اول لینک آپدیت رو گرفت؟

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
من یه مشکلی دارم که برنامه بعد از انتقال حدود 7 یا 8 گیگ ارور Stop working میده و بسته میشه. جوری که اگر بخوام دیتای یه بازی 40 گیگی رو یریزم 4 یا 5 بار این اتفاق میفته. سرعت انتقال هم با این که با کابل هست ولی پایینه و در حدود 12 مگابایت بر ثانیه هست. کسی میدونه مشکل چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر