افزایش سرعت اتصال پلی استیشن 4 بوسیله ی تغییرات DNS

amirhmz

کاربر سایت
Jun 5, 2011
26
نام
Amir
واقعا سرعت دانلود از سرورای سونی خیلی کم شده من با psx لینک میگیرم قبلا با ۶ مگ سرعت دانلود میکردم الان زیر ۵۰۰ کیلوبایت :|

christmas

کاربر سایت
Jan 31, 2013
364
نام
Dream
سلام
دوستان من با پینک معمولا زیر صد و سرعت بالا نمیتونم توی psn بدون لگ و وقفه بازی کنم
چیکار باید بکنم
مثلا توی فیفا تا شوت پر بشه توپ لو میره

Attachments

• IMG_20161015_185302.jpg
    IMG_20161015_185302.jpg
    189 KB · مشاهده: 125

fcjuve

کاربر سایت
Jan 5, 2017
9
سلام من یه اکانت هکی هیتمن ریجن 2 گرفتم کنسول من هم ریجن 2 است
الان هر چی گشتم دیتای ریجن 2 پیدا نکردم

سلام دوستان من اینترت گوشیم رو شر کردم رو ps4 سرعتم ۴ برابر شد!! سرعت من ۸ ولی با کنسول همیشه بین ۱ تا ۱.۵ بود الان شد ۴

Attachments

• ۲۰۱۷۰۱۰۷_۰۸۴۶۰۷.jpg
    ۲۰۱۷۰۱۰۷_۰۸۴۶۰۷.jpg
    256.5 KB · مشاهده: 111
Last edited by a moderator:

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
سلام دوستان من اینترت گوشیم رو شر کردم رو ps4 سرعتم ۴ برابر شد!! سرعت من ۸ ولی با کنسول همیشه بین ۱ تا ۱.۵ بود الان شد ۴
داداش چه طوری با اینترنت گوشی نات تایپه 2 گرفتی؟ مدل گوشیتون چیه؟ همیشه نات تایپ 2 میگیرید؟

fcjuve

کاربر سایت
Jan 5, 2017
9
Samsung Galaxy S7 edge

شما هم امتحان کنید سرعت دانلود عالی شد ولی دانلود منیجر یه چیز دیگه ست

بچه ها کسی سایت سراغ داره لینک بازهای ریجن ۲ رو بده با psx دانلود ها بعضی وقتی ها puse میکنیم میاد از اول

• Like
Reactions: MO021

kamil_ps3

کاربر سایت
Apr 11, 2008
405
نام
کامی
dns هاي

208.67.222.222
208.67.220.220

رو وارد كنيد برا من كه هاي وب هستم سرعتم دقيقا هموني هست كه دارم ، پينگم هم به مراتب بهتر شده.

امتحان كنيد.

• Like
Reactions: hrdpc1

Ali Rz

کاربر سایت
Oct 1, 2015
277
دوستان سلام بنده به تازگی پلی استیشن چهار خریدم سرعت دانلود از استور واقعا بد هسته در صورتی که سرعت دانلود من یک مگابایته و وقتی با پی سی دانلود می کنم سرعت دانلود همون یک مگه ولی موقع دانلود با پلی استیشن به سیصد یا پونصد کیلوبایت میرسه با تغییر DNS میشه این مشکل رو حل کرد ؟ ممنون میشم اگر راهنماییم کنید :)

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
دوستان سلام بنده به تازگی پلی استیشن چهار خریدم سرعت دانلود از استور واقعا بد هسته در صورتی که سرعت دانلود من یک مگابایته و وقتی با پی سی دانلود می کنم سرعت دانلود همون یک مگه ولی موقع دانلود با پلی استیشن به سیصد یا پونصد کیلوبایت میرسه با تغییر DNS میشه این مشکل رو حل کرد ؟ ممنون میشم اگر راهنماییم کنید :)
با تغییر دی ان اس میشه . اما به مرور سرعتت میاد پایین . اما یه راه حل بهت میگم که تجربه شخصیم بوده و من در اوردی هست اما جواب داد.
موقعی که دی ان اس رو تغییر دادی اتصال به مودم رو با لپ تاپ یا گوشی دیگه هم برقرار کن و دانلود کن مخصوصا اگه برنامه شتاب دهنده سرعت دانلود رو بقیه دستگاه هات نصب باشه بهتر . سرعت دانلود از استورت تا وقتی بقیه دانلودهات قطع نشه ثابت میمونه وبالاتر از حالت عادی اتصالت میشه . این روش رو با نامحدود ایرانسل 4g خوب جواب داد برا من.
روشهای دیگه هست البته که تو صفحه های قبل توضیح داده شده.

.Rezacv7.

کاربر سایت
Jan 24, 2017
34
سلام دوستان. من ی آموزش برای این نوشتم اما دوستان نمی دونم چرا پاکش کردن . همین جا می گم که استفاده کنید. البته مث پست کامل توضیح نمی دم .
خب داخل تنظیمات نتورک برید و تا قسمت وارد کردن اطلاعات DNS پیش برید بعد مقداری که توی عکس هست رو وارد کنید.عکس ها رو پیوست کردم.

این مقادیر برای همه کار می کنه و سرعتتون واقعا عالی میشه. من بازی ای که زده بود توی 37 ساعت دانلود می کنه و حجمش 20 گیگ بود رو توی 9 ساعت دانلود کردم با این روش

Attachments

• ییی.jpg
    ییی.jpg
    140 KB · مشاهده: 161
  • 11.png
    11.png
    652.8 KB · مشاهده: 154

bigbang0661

کاربر سایت
Jan 19, 2013
261
سلام دوستان. من ی آموزش برای این نوشتم اما دوستان نمی دونم چرا پاکش کردن . همین جا می گم که استفاده کنید. البته مث پست کامل توضیح نمی دم .
خب داخل تنظیمات نتورک برید و تا قسمت وارد کردن اطلاعات DNS پیش برید بعد مقداری که توی عکس هست رو وارد کنید.عکس ها رو پیوست کردم.
این واسه شرکت Open DNS هست. اینترنت همه مشابه نیست. مثلا من پایین ترین پینگ رو با Level 3 DNS میگیرم که 4.2.2.1 تا 4.2.2.6. بعدش با Google DNS ولی این اوپن دی ان اس واسه من لیتنسی بیشتری داره.

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
اگه دیتا رو کلا جدا دانلود کنیم با پی سی . راه انتقالش به پلی 4 چیه ? خیلی اذیت میکنه با خود استور با این روش ها دانلود کرد هم هزینه بر هست هم وقت گیر. راه انتقال دیتا رو کسی محبت میکنه بزاره? از هارد یا پی سی به پلی 4.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر