Call of Duty: Infinite Warfare

Infinity Warfare آخرین شماره در حال ساخت از این سری هست که توسط استدیو Infinity Ward طراحی میشه.

call-of-duty-infinite-warfare-listing-thumb-01-ps4-us-28apr16-728x409.png

بعد از عنوان نچندان موفق Ghost استدیو IW سعی داشته با تمرکز بر روی کنسول‌های فعلی (و عدم عرضه بازی برای کنسول‌های نسل قبل) و به کار گیری یک تیم مجرب و حرفه‌ای، سری CoD را از ورطه تکرار نجات داده و بار دیگر نام خود را به عنوان غول‌های FPS دنیا مطرح سازد.

CoD:IW در تاریخ 4 نوامبر سال 2016 برای PS4 و X1 و PC عرضه خواهد شد.

پ.ن: اطلاعات تکمیلی سر فرصت اضافه میشه! الان بیشتر تاپیک رو زدم تا خبرهای بازی رو مستقیم بزارم اینجا.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
دوستان من میخوام این بازی رو بگیرم فقط از جهت سرور هاش نگرانم که مثل bo3 باشه و فقط ایرانی پیدا کنه ... حالا به طور کلی وضع سرور هاش چطوریه؟
وضعیت های سرور bo که خیلی وقته خوب شده و فقط واسه زامبی مشکل داره.
اینفینیتم دقیقا همینجوره.مولتیش مشکل نداره ولی زامبی فقط ایرانی پیدا میکنه

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
دوستان من میخوام این بازی رو بگیرم فقط از جهت سرور هاش نگرانم که مثل bo3 باشه و فقط ایرانی پیدا کنه ... حالا به طور کلی وضع سرور هاش چطوریه؟
سروراش اصلا خوب نیست bo 3 خیلی بهتر بود به نظرم این جوین خارجی ها میشی که اصلا قابل بازی کردن نیست از تاخیر با ایرانی ها هم اکثرا همش لگ میشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
سروراش اصلا خوب نیست bo 3 خیلی بهتر بود به نظرم این جوین خارجی ها میشی که اصلا قابل بازی کردن نیست از تاخیر با ایرانی ها هم اکثرا همش لگ میشه

سرورهاش مشکلی نداره اتفاقا بهتر از bo3 هست که هیچکیو پیدا نمیکرد باز این راحت پلیر پیدا میکنه پینگ هم با خارجیها خوبه

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
مشکل از اینترنت شما و سیستم Match Making داغون بازیه.

MM به پینگ خیلی حساسه اگه پینگتون از 150- 160بالا تر باشه، کلا با خارجی ها هیچی پیدا نمیکنه !

من بیشتر 400 ساعت BO3 بازی کردم تو سال گذشته. هیچ مشکلی با MM نداشتم و به ندرت ایرانی پیدا میکرد خوشبختانه.
از روز عرضه IW هم دارم بازی میکنم عموما مشکلی ندارم.

پینگ هم با سرور های cod معمولا بین 100-115 میچرخه.

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
مشکل از اینترنت شما و سیستم Match Making داغون بازیه.

MM به پینگ خیلی حساسه اگه پینگتون از 150- 160بالا تر باشه، کلا با خارجی ها هیچی پیدا نمیکنه !

من بیشتر 400 ساعت BO3 بازی کردم تو سال گذشته. هیچ مشکلی با MM نداشتم و به ندرت ایرانی پیدا میکرد خوشبختانه.
از روز عرضه IW هم دارم بازی میکنم عموما مشکلی ندارم.

پینگ هم با سرور های cod معمولا بین 100-115 میچرخه.
حرف شما درسته ولی ما با همین اینترنت داریم تمام بازیهای انلاین رو بازی میکنیم حتی سری های قبلی این بازی
حالا ما هم هر چی بیایم حرص بخوریم فایده نداره ولی کلا پنج ساعت بیشتر نتونستم تحملش کنم الانم بعد از حدود 100 گیگ دانلود تو فکرم کلا حذفش کنم

• Like
Reactions: .:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
حرف شما درسته ولی ما با همین اینترنت داریم تمام بازیهای انلاین رو بازی میکنیم حتی سری های قبلی این بازی
حالا ما هم هر چی بیایم حرص بخوریم فایده نداره ولی کلا پنج ساعت بیشتر نتونستم تحملش کنم الانم بعد از حدود 100 گیگ دانلود تو فکرم کلا حذفش کنم

درسته،
منم گفتم که مشکل از سرور و سیستم ها داغون و قدیمی cod هم هست البته. امیدوارم از این میلیارد دلار هایی که Acti از این بازی در میاره یکم خرج این سرورهاش کنه در آینده.

gesendet von meinem iPhone 7 Plus mit Tapatalk.

• Like
Reactions: mohamada and ps34

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
883
نام
محمد حسین
درسته زدن ریمستر برای مدرن 1 خیلی خوشحال کنندس اما از طرفی اگه عمیق به قضیه نگاه کنیم بسیار ناراحت کننده و تاسف بر انگیزه !
چرا ؟!
چون واقعا این موضوع آدم رو متاسف میکنه که استدیو های سازنده کالاف چقدر ضعیف شدن که دیگه خلاقیت و استعداد زدن یه کالاف زیبا مثل مدرن وارفار رو ندارن :|
و فقط یک سری بازی های چرت و پرت که فقط اسمش کالافه بیرون میدن، که نه گیم پلیش شبیه کالافه، نه شخصیت دلچسب و درست حسابی داره (تا حدی که نسخه بلک آپس 3 شخصیتش انتخابی بود و شبیه مولتی پلیر شده بود!) و نه داستان مشخصی داره تا حدی که داستان رو توی یک نسخه هم نمیتونن جمع کنن، ادامه دادنش توی چند نسخه بعدی که بماند ..
امیدوارم این رویه ادامه پیدا نکنه و سازندگان کالاف مثل شخصیت سری های جدید بازی هاشون به یه ربات "که قفط به فکر پول دراوردنه و لا غیر" تبدیل نشده باشن و بتونن دوباره یک سری خلاقانه رو طراحی کنن

• Like
Reactions: The Kop

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
  • Like
Reactions: Cloud Strife

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟