آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

afshin legend

کاربر سایت
Jan 19, 2017
6
همون که هر موقع اکانت روی دستگاه دیگه ای بخاد ساین این شه براش SMS میاد و کد فعال سازی میخاد
والا میگه نه فعال نیست اخرشم ما نتونستیم نصب کنیم جالب ترین گزینه برام پرایمری بود که نداشت من اخرشم بتلفیلدرو پاک کردم -_-

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
والا میگه نه فعال نیست اخرشم ما نتونستیم نصب کنیم جالب ترین گزینه برام پرایمری بود که نداشت من اخرشم بتلفیلدرو پاک کردم -_-

ببین یه کاری میگم امتحان کن

اکانت رو پاک کن، بعد دوباره وارد کن روی دستگاه، مطمعن باش که اکانت دی اکتیو شده از روی دستگاه دوستت

همون اول پیغام میاد میخای اکانت رو اکتیو کنی یا نه که اکتیو رو بزن

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
سلام دوستان
من بازی اویل و واچ داگز2 رو دیجیتالی گرفتم و بعد شیر کردم با دوستم من ظرفیت دوم هستم و اکانت هم اکتیو کردم روی دستگاه. الان بازی واچ داگز رو دانلود کردم و مشکلی نیست ولی برای اویل یه علامت قفل کنارش هست و دقتی میزنم روش این ارور رو میده
Cannot use content
To use the content purchase from playstation store

مشکل از چی هست؟ توی سایت های دیگه هم سرچ کردم بعضی ها این مشکل رو داشتن ولی درست نفهمیدم راه حلش چیه

0cadb3657476594a20663a248dcf7805.jpg

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام دوستان
من بازی اویل و واچ داگز2 رو دیجیتالی گرفتم و بعد شیر کردم با دوستم من ظرفیت دوم هستم و اکانت هم اکتیو کردم روی دستگاه. الان بازی واچ داگز رو دانلود کردم و مشکلی نیست ولی برای اویل یه علامت قفل کنارش هست و دقتی میزنم روش این ارور رو میده
Cannot use content
To use the content purchase from playstation store

مشکل از چی هست؟ توی سایت های دیگه هم سرچ کردم بعضی ها این مشکل رو داشتن ولی درست نفهمیدم راه حلش چیه

0cadb3657476594a20663a248dcf7805.jpg

کدوم اویل؟ اویل 1؟ اگه اونه ممکنه دوستت اکانت پلاسش تموم شده دیگه نمیتونید بازی کنید

• Like
Reactions: MO021

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
کدوم اویل؟ اویل 1؟ اگه اونه ممکنه دوستت اکانت پلاسش تموم شده دیگه نمیتونید بازی کنید
نه اویل 7
اکانت پلاس هم داره و تو بازیهای دیگه مشکلی نداره ولی این یه دونه نمیدونم چرا این طوری شده.
اول فک میکردم شاید بازی هنوز توی پری لود هست و منتشر نشده ولی دیگه تا الان صد در صد منتشر شده پس چرا این ارور رو میده؟
این ارور به چی مربوط میشه؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
نه اویل 7
اکانت پلاس هم داره و تو بازیهای دیگه مشکلی نداره ولی این یه دونه نمیدونم چرا این طوری شده.
اول فک میکردم شاید بازی هنوز توی پری لود هست و منتشر نشده ولی دیگه تا الان صد در صد منتشر شده پس چرا این ارور رو میده؟
این ارور به چی مربوط میشه؟

اگه اکانت مال دوستت برو داخلش و Restore Lisence بزدن درست میشه

• Like
Reactions: MO021

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
بچه ها یه سوال داشتم شرمنده اگه مبتدیانست . میخواستم بپرسم این بازی هایی که از خود استور psn میخریم رو میشه 2 نفر و روی 2 سیستم استفاده کرد؟ چون وقتی از سایت هایی که بازی شیری میزارن اکانت کامل میخری 2 نفر میتونن استفاده کنن میخواستم بدونم این خرید از استور هم همون اکانت کامل به حساب میاد یا نه؟ چون قاعدتا باید اینجوری باشه و اگه درست متوجه شدم چجوری میشه رو یه دستگاه دیگه هم فعال کرد؟
در حقیقت به طور خلاصه من میتونم از استور psn خرید کنم و به همراهش دوستم هم از بازی استفاده کنه یا نه؟
ممنون میشم بهم جواب بدید

zakhmezaboon

کاربر سایت
Oct 20, 2006
9
سلام دوستان من دوستم تو امریکا بازی بتلفیدو دیجیتالی خریده از پی اس استور بعد ما این حرکتی که گفتین اکتیو کردیم انجام دادیم بتلفیلدم من با اکانت خودم دانلود کردم اما از اون اول جلوی بتلفیلد یه عکس قفل روش بود هنوزم هست حالا باید چیکککار کنم که این قفله برداشته بشه؟ ممنون میشم جواب بدین با تشکر

شما باید اکانت دوستتون رو روی سیستم خودتون اکتیو پرایمری کنید. بعد وارد اکانت دوستتون بشید و با اکانت اون بازی رو دانلود کنید. بعد وارد اکانت خودتون بشید و بازی رو اجرا کنید.

دوستان اگر پلاس دوستم رو شیر کنم روی اکانت خودم آرم پلاس ظاهر میشه یا نه؟؟ و اینکه میتونم از تخفیفات پلاس روی اکانت خودم استفاده کنم یانه؟؟؟

بچه ها یه سوال داشتم شرمنده اگه مبتدیانست . میخواستم بپرسم این بازی هایی که از خود استور psn میخریم رو میشه 2 نفر و روی 2 سیستم استفاده کرد؟ چون وقتی از سایت هایی که بازی شیری میزارن اکانت کامل میخری 2 نفر میتونن استفاده کنن میخواستم بدونم این خرید از استور هم همون اکانت کامل به حساب میاد یا نه؟ چون قاعدتا باید اینجوری باشه و اگه درست متوجه شدم چجوری میشه رو یه دستگاه دیگه هم فعال کرد؟
در حقیقت به طور خلاصه من میتونم از استور psn خرید کنم و به همراهش دوستم هم از بازی استفاده کنه یا نه؟
ممنون میشم بهم جواب بدید
بله میتونید.
شما باید با دستگاه خودتون وارد اکانت دوستتون بشید و اکانت اون رو روی دستگاه خودتون اکتیو پرایمری کنید.دوستتون هم با اکانت شما باید همین کار رو بکنه.
بعد اگر دوستتون بازی رو خرید از دستگاه خودتون وارد اکانت اون میشید و بازی رو دانلود میکنید.بعد وارد اکانت خودتون میشید و بازی رو اجرا میکنید.

Last edited by a moderator:

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
دوستان من خواستم dlc های اکانت دوستم رو برای خودم شیر کنم و جفتمون هم ریجن۱ هستیم اما وقتی میخواستم دانلود کنم کنارش زده بود installed ! و نمیذاره به لیست دانلودم اضافه کنم. اینم بگم که هنوز بازیه اصلی رو به صورت کامل روو دستگاه نریختم.
کسی میدونه مشکل از چیه؟

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,325
نام
امیرعلی
دوستان ميشه يه اكانت با يه ريجن ديگه ساخت و روش پلاس خريد بعد با اكانت ديگه كه روى ريجن ديگه اى هست انلاين بازى كرد؟

just-PC

کاربر سایت
Jun 26, 2016
25
نام
live-in :Somewhere in HELL
سلام
من از همین روش استفاده کردم ولی نشد
خب من بازی دیجیتالی زیاد دارم تو اکانتم(قانونی خودم خریدم) بعد خاستم دوستتم که پلی چار داره استفاده کنه از بازیا
اکانتمو بش دادم اکتیو ‌زد رو کونسولش بازیام براش اومد
بعد یکیشو نهاد برا دانلود دانلودشم کرد اومدم بالا
ولی وقتی از حساب من خارج شد رفت تو حساب خودش منم حسابمو تو کنسولم پریماری کردم اون که میخاست بازی رو تو حساب خودش بیاره بالا نمیتونست
پایین بازی یه قفل هست روشم که میزنه میگه این بازی توسط HassanRostami که آیدی منه خریداری شده و شما نمیتونی بازیش کنی
باید چیکار کنه تا بتونه بازی کنه؟

Sent from Hell

آخرین ویرایش:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
من از همین روش استفاده کردم ولی نشد
خب من بازی دیجیتالی زیاد دارم تو اکانتم(قانونی خودم خریدم) بعد خاستم دوستتم که پلی چار داره استفاده کنه از بازیا
اکانتمو بش دادم اکتیو ‌زد رو کونسولش بازیام براش اومد
بعد یکیشو نهاد برا دانلود دانلودشم کرد اومدم بالا
ولی وقتی از حساب من خارج شد رفت تو حساب خودش منم حسابمو تو کنسولم پریماری کردم اون که میخاست بازی رو تو حساب خودش بیاره بالا نمیتونست
پایین بازی یه قفل هست روشم که میزنه میگه این بازی توسط HassanRostami که آیدی منه خریداری شده و شما نمیتونی بازیش کنی
باید چیکار کنه تا بتونه بازی کنه؟

Sent from Hell
فقط میتونه در همون اکانت بصورت آنلاین بازی کنه امکان آفلاین بازی کردن و بازی در اکانت خودشو نداره
اگر میخواد روی اکانت خودش بازی کنه میتونه اکانت شمارو انلاین کنه بازیو اجرا کنه و بعد از اجرا شدن سوییچ کنه رو اکانت خودش(الیته من روی fifa انجام دادم و جواب داده برای بقیه بازیهارو نمیدونم)
اینم در نظر داشته باشید که یک اکانت نمیتونه همزمان روی دو کنسول آنلاین باشه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر