XBOX غول نسل ششم

به نظر شما کدام یک بازی های زیر در XBOX از گرافیک بهتری بر

• مجموع رای دهنده‌ها
    183

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلیقه ای هستش گرچه در بعضی موارد با بعضی از این برنامه ها برای بازیهای خاصی نتیجه بهتری میشه گرفت. XBMC گزینه شیک و خوب و کارامدی هستش.

پس مثلا کنسول کپی خور سخت افزاریه و evox هست فول پک xmbc دانلود کنم رایت کنم نصب کنم بهتره؟ چون یه فول پک هست هم xbmc آخرین ورژن داره هم تمام پلاگین ها و اسکین ها و یه سری app که حجم ۲ گیگی داره

یاد بازی فوق العاده conker افتادم ، یا بازی آدمک کاموایی بود برای xbox واقعا محشر بود اسمشو یادم نمیاد

توی این تاپیک و پست:
اجرای بازیهای ایکس باکس قدیمی از روی هارد و کلیه مدهای سخت افزاری
قبلا اشاره کرده بودم که در صورتی اقدام به این کار کنید که کنسول سحت افزاری کپی خور شده. این مورد رو قبل از هر کاری چک کردید؟

تست راحتش اینه کنسولی که بازی رایتی کپی رو اجرا کنه کپی سخت افزاریه

• Like
Reactions: mahmood2020

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
پس مثلا کنسول کپی خور سخت افزاریه و evox هست فول پک xmbc دانلود کنم رایت کنم نصب کنم بهتره؟ چون یه فول پک هست هم xbmc آخرین ورژن داره هم تمام پلاگین ها و اسکین ها و یه سری app که حجم ۲ گیگی داره

یاد بازی فوق العاده conker افتادم ، یا بازی آدمک کاموایی بود برای xbox واقعا محشر بود اسمشو یادم نمیاد

تست راحتش اینه کنسولی که بازی رایتی کپی رو اجرا کنه کپی سخت افزاریه
اگر کامپیوتر و کنسول رو شبکه کنی نیاز به رایت نداری. سه سوت فایلهای XBMC رو انتقال میدی به دستگاه.
اون بازی هم فکر کنم Voodoo Vince بود!
کنسول در حالت کپی نرم افزاری هم بازیهای رایتی رو جواب میده.

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
در مورد برق دستگاه، کابل مستقیم و غیر مستقیم نشونه پال و ntcs فکر نمی کنم باشه. کنسول خودم ntsc کابل (برق) مستقیم هستش بدون تبدیل (روی جعبه کنسول رو هم الان چک کردم NTSC هستش).
کپی خور کردن نرم افزاری خیلی خوبه اما کپی خور کردن سخت افزاری به مراتب بهتره چرا که در صورت نصب برنامه های جانبی یا مثلا نصب Slayer ممکنه کپی خور نرم افزاری بپره ولی سخت افزاری یه بار برای همیشه هستش. کلا تو کپی خور نرم افزاری یه جورایی همیشه دست به عصا باید پیش رفت و مراقب بود.

در حالت پیش فرض صد درصد پال ها 220 ولت هست و NTSC ها 110 ولت مگه اینکه دستگاه مولتی ولتاژ باشه مثل XONE S ها که تو ایکس باکس اورجینال چنین قابلیتی وجود نداشت
احتمالا پاور کنسول شما تعویض شده
چون خودمم یه دستگاه پال اوراقی داشتم که پاورش سالم بود با پاور دستگاه NTSC خودم تعویضش کردم الان شده 220 ولت
چون خروجی ولتاژ و آمپرشون یکسان هست فقط تو وروی ولتاژ برق تفاوت دارن

در مورد نوع کپی خور هم بستگی به نحوه کاربرد کاربر فرق داره... سخت افزاری معایب و مزایی داره نرم افزاری هم معایب و مزایایی
دستگاه خودم که کپی خور نرم افزاری هست تا حالا همه نوع بلایی سرش آوردم به نوعی موش آزمایشگاهیش کردم ولی تا حالا مشکلی برام پیش نیومده :D
در کل این دستگاه طوری هست که اگه آسیبی به برد اصلیش نرسه بقیه قسمت هاش اگه معیوب یا خراب بشن کاملا قابل درست شدن هستش بدون کوچکترین تخصص خاصی

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
در حالت پیش فرض صد درصد پال ها 220 ولت هست و NTSC ها 110 ولت مگه اینکه دستگاه مولتی ولتاژ باشه مثل XONE S ها که تو ایکس باکس اورجینال چنین قابلیتی وجود نداشت
احتمالا پاور کنسول شما تعویض شده
چون خودمم یه دستگاه پال اوراقی داشتم که پاورش سالم بود با پاور دستگاه NTSC خودم تعویضش کردم الان شده 220 ولت
چون خروجی ولتاژ و آمپرشون یکسان هست فقط تو وروی ولتاژ برق تفاوت دارن
نه دوست گرامی. پاور کنسول عوض نشده. این هم تصویری که از جعبه دستگاه الان گرفتم. تو کادرهای قرمز ریجن و ولتاژ دستگاه مشخص هستش که NTSC و ولتاژ 220 ولت هست:

niu81ne6adxp.jpg

QUOTE="akbar.wesker, post: 4157676, member: 88836"]
در کل این دستگاه طوری هست که اگه آسیبی به برد اصلیش نرسه بقیه قسمت هاش اگه معیوب یا خراب بشن کاملا قابل درست شدن هستش بدون کوچکترین تخصص خاصی[/QUOTE]
کاملا قبول دارم ;)

آخرین ویرایش:

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
نه دوست گرامی. پاور کنسول عوض نشده. این هم تصویری که از جعبه دستگاه الان گرفتم. تو کادرهای قرمز ریجن و ولتاژ دستگاه مشخص هستش که NTSC و ولتاژ 220 ولت هست:

آهان.. الان متوجه شدم
دستگاه شما J هستش البته منظور من بیشتر PAL و NTSC-UC بود
اگه دقت کرده باشید ریجن J تنها مختص کشور ژاپن که از برق 110 استفاده میکنه نیست بلکه بیشتر برای کشور های آسیای شرقی هستش که کشور هایی مثل تایوان و چین و مالزی و .. شامل میشه که برق مورد استفادشون 220 ولت هستش
در کل با حساب کنسول های منطقه آسیای شرقی ولتاژ دستگاه تعیین کننده ریجن نمیتونه باشه و حرف شما کاملا درسته :)

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
این رو یادم رفته بود فوق العاده بود البته فک کنم انحصاری نبود البته خیلی از غیر انحصاریا روی Xbox خیلی خیلی بهتر ps۲ اجرا میشد و واقعا انگار یه بازی دیگه بود
درضمن من کارتن دستگام نابود شده اگه کسی کارتون و جعبه دستگاه رو داره بهم پخ بده

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
دوستان یه سوالی داشتم که چند وقته بد جور رو مخمه !! بازیهایه جدید ایکس باکس ۳۶۰ مثل gta v.battlfiled 3.4. و شمار زیادی از این طور بازیها یه دیسک برا نصب اجباری دارن یعنی حتما باید هارد داشته باشی و هنگام بازی هم دیتا خونده میشه و هم دیسک دو که خود بازیه !! اینجور تقسیم دیتا یا نمیدونم اسمش چیه تاثیری رو گرافیک داشت؟؟ یعنی این بازیا اگه رو یک دیسک میشد نمیتونست اون گرافیک رو تحویل بده؟؟ یعنی اگه مایکروسافت مثل سونی از اول عرضه ۳۶۰ اون رو هارد اجباری میکرد اوضاع طور دیگه ایی میشد؟؟؟ فکرش رو بکنین مثلا گیرز یک سه گیگ نصب اجباری داشت چه تغییری تو محتوا و گرافیک ایجاد میشد؟؟؟

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
دوستان یه سوالی داشتم که چند وقته بد جور رو مخمه !! بازیهایه جدید ایکس باکس ۳۶۰ مثل gta v.battlfiled 3.4. و شمار زیادی از این طور بازیها یه دیسک برا نصب اجباری دارن یعنی حتما باید هارد داشته باشی و هنگام بازی هم دیتا خونده میشه و هم دیسک دو که خود بازیه !! اینجور تقسیم دیتا یا نمیدونم اسمش چیه تاثیری رو گرافیک داشت؟؟ یعنی این بازیا اگه رو یک دیسک میشد نمیتونست اون گرافیک رو تحویل بده؟؟ یعنی اگه مایکروسافت مثل سونی از اول عرضه ۳۶۰ اون رو هارد اجباری میکرد اوضاع طور دیگه ایی میشد؟؟؟ فکرش رو بکنین مثلا گیرز یک سه گیگ نصب اجباری داشت چه تغییری تو محتوا و گرافیک ایجاد میشد؟؟؟

تاثیری توی گرافیک نداشت شک نکنید. اما نصب روی هارد باعث میشه سرعت خواندن تکچسر ها بالا بره و بافت ها دیر لود نشن. چیزی که مثلا توی گیرز ۲ کمی ازار دهنده بود. اما اینکه بگیم نصب شدن روی هارد گرافیک بازی ها را بالاتر میبره اصلا این چنین نیست.
به عنوان مثال Red Dead روی ps3 روی هارد نصب میشد اما گرافیکش از نسخه ۳۶۰ پایین تر بود. (نسخه ۳۶۰ به صورت 720p اجرا میشد ولی نسخه ps3 تقریبا 640p بود) که خودش تفاوت بسیاری در بازی ایجاد کرده بود. همچنین میزان AA در نسخه ps3 به شدت تو دیوار بود در حالیکه نسخه ۳۶۰ فوق العاده بهتر بود با اینکه از روی دیسک مستقیما اجرا میشد!

گرافیک کلا ربط به انجین بازی و Tools Kitt های سازندگان و پورت بازی روی کنسول مورد نظر داره و بس! اگه یک پورت خوبی تحویل بدن بازی از لحاظ گرافیکی عالی میشه. اما اگر این کارو نکنن بازی از روی هارد هم اجرا بشه بازم مشکل دار خواهد بود.
نصب بازی روی هارد فقط فقط روی بهتر لود شدن تکسچر ها و کم شدن لودینگ بازی تاثیر داره.

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
فک کنم تنها بازی که تاثیر داشت روی گرافیک بتل فیلد 3 بود
اما بقیه بازیا سرعت لود بافت ها زیاد میشد

• Like
Reactions: ehsanservat

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
حالا منظور من از لحاظ گرافیکی اون نبود که مثلا گرافیک بازی یه هو دو برابر بشه نه !! ولی اکثرا از هارد ۳۶۰ بعنوان کمک استفاده کردن و خیلیاشون یه دیسک بنام پک اچ دی عرضه میکردن!! در کل اگه مایکروسافت از اول هارد رو اجباری میکرد چون اکثر بازیها اول رو ۳۶۰ ساخته میشد لید پلتفرم بود داستان نسل هفتم طور دیگه ایی رقم میخورد

nimaazmayesh

کاربر سایت
Mar 20, 2017
162
سلام دوستان
یه سوال از xbox دارای عزیز دارم
دستگاهی که مد چیپ داره و کپی خور سخت افزاری و نرم افزاریه چقدر به دستگاهی که فقط نرم افزاری کپی خورشده و مد چیپ نداره ارجعیت خرید داره؟
من بین دو تا دستگاه موندم که هر دوتاش ماله دو تا از دوستای گلمه
یکیش مد چیپ داره،هارد اصلی ۸ گیگ کارخونه روشه با دسته و کابل ها و کپی خور نرم افزاری و سخت افزاریه ولی جعبه نداره
ولی اونیکی کپی خور نرم افزاریه و یه دسته و کابل ها و هاردش هم تعویض شده و ۸۰ گیگه و جعبه هم داره ولی مدچیپ نداره و کپی خور نرم افزاری نیست
البته اینم بگم که جعبه کنسول برام مهمه ولی نه به اندازه کارایی دستگاه
دیگه یه کمکی بکنید ما هم طعم بازی با این غول نسل ۶ رو بچشیم
از همگی ممنون:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر