Playstation VR Offical Topic

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
داداش قیمتش تو ایران بالاست مشتری زیاد نداره با این قیمتر

ولی تو فروش تا الان موفق بوده سونی راضی بوده
مشتری ها ازش راضی بودن

تصف بازار واقعیت مجازی رو ps vrگرفته
درسته اما بحث اینه متاسفانه حتی تو ایران قیمت به قیمت 1400هم برسه تعداد کسایی که حاضر به تهیه وی آر هستن زیاد بالا نیست مخصوصا با توجه به آرشیو بازی ها که اکثرا بازی های کوتاه هستن ! برای موفقیت تر بودنش اینه بازی های کامل تری رو داشته باشیم رو این وی آر و همچنین این بازی نیاز به پشتیبانی خیلی قوی داره وگرنه موفقیت وی آر خیلی ناچیز هست

بحث سر خود ps vr نیست کلا همه واقعیت مجازی ها رو میگم اگه قرار باشه صرفا برای بازی باشه باید طوری بشه که اکثر جامعه گیمری قبول به تهیه این وسلیه کنن

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

mojtaba007

کاربر سایت
Dec 9, 2007
490
x9i_oculus-touch-new-feature-design-3.jpg

این دسته های حرکتی هم برای عینک مجازی میخواد بیاد
پلی ایستیشن هم باید از این دسته ها بزنه

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
کلا vr بزرگترین بدیش غیر استفاده کوتاه مدتش(به دلیل ازار دهنده بودنش) dpi پایین تصویرش هست که پیکسل ها درش قابل تشخیص هست در کل کیفیت تصویرش به همین خاطر خیلی پایین هست حتی olucus rift یا htc vive هم از این مشکل رنج می برن.

Agent ZX

کاربر سایت
May 20, 2014
66
نام
hamidreza
کلا vr بزرگترین بدیش غیر استفاده کوتاه مدتش(به دلیل ازار دهنده بودنش) dpi پایین تصویرش هست که پیکسل ها درش قابل تشخیص هست در کل کیفیت تصویرش به همین خاطر خیلی پایین هست حتی olucus rift یا htc vive هم از این مشکل رنج می برن.

نه عزیز اینجوری نیست این ویدیو کامل ببین دربارش توضیح داده

درحال حاظر بهترین هدست واقیعت مجازی PS VR

• Like
Reactions: PEDRAMGOLCHIN

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,820
نام
پدرام
درود. دوستان من ميخوام playstation vr بخرم. لطفا راهنمايي كنيد به چه نكاتي توجه كنم ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk
من هفته ی گذشته برای خرید Pro رفتم توپخونه، موجودی پرو بشدت کم بود، کل اونجا رو گشتم فقط یک نفر داشت
حالا موضوع VR
دو مدل داشتن، لانچ باندل و معمولی
تفاوتشون رو خودتون میتونید با یه سرچ متوجه بشید و عکساشو ببینید
قیمت لانچ باندل حدود 2200 بود و اون یکی 1950 که یدونه بازی هم همراهش بود
اگر سوالی داشتید تا جایی که بتونم کمکتون میکنم، ولی بنظرم VR با پرو فوق العاده میشه، پیشاپیش مبارک باشه

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,820
نام
پدرام
شما چه مدت ازش استفاده کردید؟ با چه کنسولی تست کردید؟

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
درود دوستان چندجا براي خريد vr مراجعه كردم ولي ميگن لانچ ندارن ولي وي ار و دوربين و نيويگيشن رو كنار هم گذاشتن ميفروشن. مشكلي نداره از اينا بخرم؟

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
کسی از دوستان تفاوت گرافیکی رو pro و معمولی رو تست کرده ؟ جایی هست این موضوع رو بررسی کرده باشه؟
سلام...
تفاوت چشم گیری نداره و نیازی به پرو نیست...

• Like
Reactions: Black Roz

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
درود دوستان چندجا براي خريد vr مراجعه كردم ولي ميگن لانچ ندارن ولي وي ار و دوربين و نيويگيشن رو كنار هم گذاشتن ميفروشن. مشكلي نداره از اينا بخرم؟

سلام..
نه مشکلی نداره. البته موو خیلی ارزونه مواظب باشید گرون بهتون نفروشن....دوربین هم اگر سری اول پیدا کنید خیلی بهتره...

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
سلام دوستان
توپخونه الان PSVR پک کاملش هست؟ قیمت چه حدودیه؟
اگر کاملش نیست قیمت خودش با دوربین و دوتا موو چقدر میشه حدودا.
یه سایت دیدم با دوبین زده بود 2300. میخوام ببینم توپخونه ارزون تره یا نه. ممنون.

ashkan2002

کاربر سایت
Jan 24, 2017
4
سلام خدمت دوستان عزیز انجمن بسیار خوب بازی سنتر
من از ps3 که قبلا داشتم دو تا دسته موو خریده بودم که می خواستم برای ps4 استفاده کنم . دسته اول رو که با کابل وصل کردم ps4 به راحتی شناخت اما زمانی که دسته موو دومی رو وصل می کنم با اینکه در قسمت bluetooth device کنترل رو می شناسه اما عملا کنترلر موو روشن نمی شه وقتی با کابل به ps4 وصل می کنم چراغ در حال شارژ روشن می شود اما وقتی دکمه ps رو میزنم چراغ چشمک زن می شه و دوباره به حالت چراغ شارژ در میاد وقتی هم که از شارژ می کشم بیرون چراغ موو ثابت می شه اما موو روشن نیست و کار نمی کنه لطفا من رو راهنمایی بفرمایید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر