Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands | PC

7wkr_ghost_recon_wildlands_5.jpg

Title: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
Developer:
Ubisoft Paris
Publisher: Ubisoft
Release Date: 07/March/2017
Platforms: PC - PS4 - XBOX ONE

Minimum requirements

Operating System: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
Processor: Intel Core i5-2400S @ 2.5 GHz / AMD FX 4350 @ 4 GHz
RAM: 6 GB
Video card: NVIDIA GeForce GTX660 / AMD R9 270X (2GB VRAM with Shader Model 5.0 or better)
Hard Drive: 50 GB available storage
Sound: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers
Peripherals: Windows compatible keyboard and mouse / Microsoft Xbox 360, Microsoft Xbox One, Microsoft Xbox One Elite, Sony PlayStation 4
Multiplayer: 256 kbps or faster broadband connection

Recommended requirements

Operating System: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
Processor: Intel Core i5-3770 @ 3.5 GHz / AMD FX 8350 @ 4 GHz
RAM: 8 GB
Video card: Nvidia GeForce GTX 970 / GTX 1060 (4GB with Shader Model 5.0) or better or AMD R9 390 / RX480 (4GB with Shader Model 5.0) or better
Hard Drive: 50 GB available storage
Sound: DirectX Compatible Sound Card with latest drivers
Peripherals: Windows compatible keyboard and mouse / Microsoft Xbox 360, Microsoft Xbox One, Microsoft Xbox One Elite, Sony PlayStation 4
Multiplayer: 256 kbps or faster broadband connection

Ghost Recon Wildlands به عنوان یکی از سورپرایز های یوبیسافت در جریان E3 2015 بود. عنوانی که خیلی از نگاه ها رو به خودش جلب کرد. بازی توسط شعبه پاریس یوبیسافت در دست ساخت هست و به صورت Open Wold می باشد که بازیکنان می توانند به صورت همکاری چند نفره در زمین وسیع آن به انجام ماموریت ها بپردازند.

اطلاعات بازی:

• بازی توسط شعبه پاریس یوبیسافت به مدت 3 سال در دست ساخت هست.
  • بازی دارای محیط گسترده و بسیار وسیعی هست، که یاد آور سری Arma هست اما نه به سبک شبیه ساز نظامی.
  • از نکاتی که IGN به اون اشاره کرده اینه که اینبار توی بازی که از لحاظ وسعت نقشه شبیه سری FarCry هست دیگه نیازی به باز کردن Tower نیست.
  • بازی در منطقه ای از بولیوی در جریان هست، داستان بازی در مورد مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر و پیدا کردن سرنخ های ارتباط آن ها با مسئولین کشور می باشد.
  • مناطق بازی دارای تنوع بالایی می باشد، از محیط های جنگلی تا کوهستان ها و میحط های برفی
  • در محیط بازی مناطق زیادی برای کشف کردن وجود دارد، شهر ها و روستاها نیز در آن وجود دارند و در طول بازی فقط با دشمن رو برو نخواهد شد. بلکه در منطقه زندگی عادی جریان دارد.
  • بازی دارای چرخه شب و روز و آب و هوای متغیر می باشد که هم بر روی محیط ، هم بر روی NPC ها و هم بر روی نحوه انجام ماموریت تاثیر گذار می باشد.
  • قابلیت انجام بازی به صورت تک نفره و چند نفره موجود می باشد و دوستان شما می توانند هر لحظه که بخواهند به شما ملحق یا از شما جدا شوند.
  • ماموریت ها به صورت خطی نیستند، یعنی حتما ماموریت A اول و بعد B، بلکه می توانید هر زمان هر کدام از آن ها را که خواستید انجام دهید.
  • نحوه انجام ماموریت ها هم بسیار متنوع می باشد، همانطور که در تریلر رونمایی از بازی دیده شد، برای انجام یک ماموریت می توان مخفیانه عمل کرد، بسیار خشن وارد جنگ شد، آبجکت مورد نظر را منهدم کرد و یا حتی آن را دزدید. در کنار همه ی این ها شرایط زمانی و محیطی می تواند تاثیر بسزایی در پیشرفت شما در مرحله و نوع انجام آن داشته باشد.
  • تمامی وسیله های نقلیه در بازی قابلیت استفاده را دارند، از موتور و ماشین و قایق گرفته با چتر و گلایدر و هواپیما و هلیکوپتر.
  • راه های رسیدن به ماموریت ها باز هست، و اگر به صورت Co oP بازی را پیش می برید لازم نیست همه ی اعضا از یک مسیر به ماموریت برسند، یکی می تواند نقش راننده را داشته باشد، یکی نقش تک تیرانداز ، یکی با چتر به محل ماموریت بیاید و یکی با تمام تجهیزات به دل دشمن بزند، یا کلا از استراتژی دیگری استفاده کنید.
  • تاریخ انتشار بازی هنوز معلوم نیست و اطلاعات زیادی هم هنوز در دسترس نیست ، اما با توجه به مدت زمان ساخت بازی امید هست بازی در سال مالی 2016 عرضه بشه.
اطلاعات جدید (E3 2016)
  • بازی در تاریخ 7 مارچ سال 2017 عرضه می گردد.
  • اولین نکته ای که باید به آن اشاره کرد این است که بازیکن قادر خواهد بود بازی را به صورت کاملا آفلاین تجربه کند که در این حالت کنترل سایر اعضای تیم 4 نفره شما را AI به دست می گیرد. همچنین گفته شده که در این حالت شما قادر خواهید بود دستورات مقدماتی مانند حمله، ایست و غیره را به هم تیمی های خود بدهید.
  • محیط بازی به گفته بعضی از سایت ها از بزرگترین بازی های Open World شرکت یوبیسافت می باشد و شامل محیط های متنوعی از جمله کوهستانی، جنگلی و کویری می باشد.
  • به نقل از PC Gamer سیستم آب و هوایی، چرخه شب و روز و همچنین تجهیزات و سلاح انتخابی شما تاثیر زیادی در روند انجام مراحل خواهند داشت.
  • ماموریت ها به چند بخش تقسیم می شوند و انجام هر کدام از مقدمات می تواند به شما در انجام مرحله اصلی کمک کند.
  • Ghosts از بهترین تجهیزات نظامی آمریکا بهرهمند هستند و از آن ها در انجام مراحل می توانند بهره ببرند. یکی از این تجهیزات که در نمایش E3 نقش پر رنگی داشت، RC Drone بود که با آن می توانید مواضع دشمن را شناسایی کنید. به احتمال زیاد در بازی نهایی با تجهیزات بیشتری به مقابله با دشمن می پردازید.
  • در بازی هدف اصلی شما فلج کردن پایه های کارتل Santa Blanca است تا در نهایت بتوانید به افراد اصلی این گروه دست پیدا کنید و از راز و رمز های آن ها و ارتباطات آن ها با نیرو های دولتی سر در بیاورید.
  • با توجه به آپشن های پیش خریدی که برای بازی در نظر گرفته شده می توان حدس زد که در بازی شما قابلیت شخصی سازی کارکتر خود را خواهید داشت که می توان به انتخاب لباس، اسکین تفنگ و غیره اشاره کرد. همچنین یکی از سازنده ها گفته که در ابتدای بازی شما کرکتر خود را می سازید و هم چنین می توانید برای آن جنسیت مونث را نیز انتخاب کنید.
تا به حال از 3 نفر از اعضای اصلی باند Santa Blanca رونمایی شده که در زیر مختصری از آن ها آورده شده است:

3ck7_grw17-cartel-photo-el-sueno.jpg

شخصی که ملقب به El Sueno است و به عنوان فرد اول گسترش Santa Blanca در بولیوی می باشد، اما با این حال کسی از اسم واقعی او و هم چنین پیشینه او خبری ندارد و تنها افسانه هایی هست که می گویند پسری یازده ساله از قبیله خود جدا شده و به دنبال رویای پادشاهی خود می رود.
در سن 12 سالگی او به عنوان آدم کش شروع به فعالیت در مافیای مواد می کند. اندکی بعد او رویای La Tierra Sagrada سرزمین مقدس را در سر می پروراند. پس از استخدام Nidia Flores که یکی از افراد برجسته و خبره در زمینه قاچاق بود، وی تصمیم می گیرد مافیای خود را به بولیوی مهد قاچاق مواد جابجا کند.
وقتی او پا به بولیوی گذاشت به مردم این حق انتخاب را داد: یا برای او کار کنند یا هرکسی را که دوست دارند خواهد کشت.
از لحاظ شخصیتی او فردی متناقض است، فردی معتقد که حتی برای یاران خود کتاب مقدسی نوشته است اما در عین حال بسیار خشن، فردی بخشنده اما وحشی صفت. کسی که به راحتی به کشتارهای دسته جمعی خود اذعان دارد اما ادعا دارد که هیچ وقت در مورد هیچ چیزی حقیقت را نمی پوشاند.​

3tkv_grw17-cartel-photo-el-cardenal.jpg

Gustavo Serrano ملقب به EL Cardenal. او به Santa Muerto اعتقاد شدیدی دارد و از طریق مقدسات سعی دارد تا زندگی مردم بولیوی و مکزیک را بهبود بخشد. او معتقد است که تنها راه القای وفاداری بهبود بخشیدن به کیفیت زندگی مردم است.
EL Cardenal از مشاورین نزدیک El Sueno است، کسی که به او راه حل های برای جذب افراد را می دهد، در کلیساها به تبلیغات مذهبی می پردازد. او کسی است که پیشنهاد نوشتن کتاب مقدس را به EL Sueno داده است.​

ix51_grw17-cartel-photo-nidia-flores.jpg

Nidia Flores که به عنوان The Beauty Queen نیز شناخته می شود. Nidia کودکی سختی را در پیش داشته و برای بقای خود تلاش بسیاری کرده است. او با هوش و ذکاوت خود پله های موفقیت در مسیر خود را پشت سر گذاشت و به وسیله آن به بالاترین مقامات مافیای مواد مخدر Santa Blanca نیز رسید. او وظیفه معاملات و حمل و نقل های سازمان را بر عهده دارد.​

اطلاعات بالا از منابع زیر گرفته شده:

IGN
GameSpot
PC Gamer

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,989
نام
احمد
تریلر گیم پلی 21 دقیقه ای چند پست بالاتر رو دیدم، یا خدا، بازی چه جزئیات عظیمی داره، شخصی سازی سلاح ها، گرافیکش، به ناموس قسم (: تو عمرم همچین جنگلی و همچین شبی ندیده بودم |: طراحی جنگش خیلی زیبا بود، مثل بعضی بازی های این نسل به اصطلاح نسل هشتمی برگ های دو بعدی رو قرار نداده بودن |: مپش چقدر بزرگ بود |: داستان بازی رو کار ندارم کلن، چون این بازی بیشتر برای coop طراحی شده، امیدوارم طراحی مراحلش مثل دیویژن نباشه کل مراحل یک نواخت و تکراری، و مپ رو پر کنه از مراحل تکراریش مثل 90 در صد بازی های یوبیسافت! موفقیت این بازی در گرو طراحی مراحل هیجان انگیز و فوق العاد خشن و مخفی هست.
این بازی اخرین بازی مهم یوبیسافت برای بنده هست! اگر واقعا همین چیزایی رو که نشون دادن، گرافیک و گیم پلی، همینا، رو تو موقعه بعد عرضه بازی ببینیم، چه بهتر! در غیر این صورت قضیه Watch Dogs و The Division تکرار بشه برای همیشه با یوبیسافت خداحافظی میکنم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Annunaki ™

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,347
نام
مــاکــان
این بازی اخرین بازی مهم یوبیسافت برای بنده هست! اگر واقعا همین چیزایی رو که نشون دادن، گرافیک و گیم پلی، همینا، رو تو موقعه بعد عرضه بازی ببینیم، چه بهتر! در غیر این صورت قضیه Watch Dogs و The Division تکرار بشه برای همیشه با یوبیسافت خداحافظی میکنم.
البته این هم جزو همون بازیهائی هست که تو E3 2015 نشون دادن، بازی ازاون موقع چه گرافیکی و چه حتی گیم پلی دانگرید داشته.
این تریلیر آخر با اینکه خوب بوده ولی باز هم با اون تریلیر 2015 تو خیلی جاها تفاوت داره.
سرویس آپارات تعطیل هست فعلا، وگرنه ویدئو هم میزاشتم ازش.
البته احتمال زیاد آخرین بازی یوبیسافت هست که شامل این تغییرات میشه چون یوبیسافت بعد E3 2015 بود که به شکر خوردن افتاد و توبه کرد.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
تریلر گیم پلی 21 دقیقه ای چند پست بالاتر رو دیدم، یا خدا، بازی چه جزئیات عظیمی داره، شخصی سازی سلاح ها، گرافیکش، به ناموس قسم (: تو عمرم همچین جنگلی و همچین شبی ندیده بودم |: طراحی جنگش خیلی زیبا بود، مثل بعضی بازی های این نسل به اصطلاح نسل هشتمی برگ های دو بعدی رو قرار نداده بودن |: مپش چقدر بزرگ بود |: داستان بازی رو کار ندارم کلن، چون این بازی بیشتر برای coop طراحی شده، امیدوارم طراحی مراحلش مثل دیویژن نباشه کل مراحل یک نواخت و تکراری، و مپ رو پر کنه از مراحل تکراریش مثل 90 در صد بازی های یوبیسافت! موفقیت این بازی در گرو طراحی مراحل هیجان انگیز و فوق العاد خشن و مخفی هست.

برای من watch dogs 1 و بعد unity آخرین بازیهای ubi بودن و بعد برای همیشه با ubi خداحافظی کردم تا چند روز قبل که watch dogs2 و the division رو گرفتم و فعلا منتظر این ننسخه ghost Recon ام .
اون تریلر طولانی بخش co-op رو دیدم واقعا همه چیز عالی کار شده . امیدوارم به روند رو به رشدش ادامه بده و مثل سایر بازیهاش failed نشه .

• Like
Reactions: Paradise Lost

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,989
نام
احمد
البته این هم جزو همون بازیهائی هست که تو E3 2015 نشون دادن، بازی ازاون موقع چه گرافیکی و چه حتی گیم پلی دانگرید داشته.
این تریلیر آخر با اینکه خوب بوده ولی باز هم با اون تریلیر 2015 تو خیلی جاها تفاوت داره.
سرویس آپارات تعطیل هست فعلا، وگرنه ویدئو هم میزاشتم ازش.
البته احتمال زیاد آخرین بازی یوبیسافت هست که شامل این تغییرات میشه چون یوبیسافت بعد E3 2015 بود که به شکر خوردن افتاد و توبه کرد.
عجب:| اگه لینک مقایسه داری بده خودم ببینم جریان از چه قراره.
خداوکیلی من اینقدر درگیرگرافیک و غیره نیستم، بازی مثل فال اوت 4 رو هزاران ساعت بازی کردم در صورتی که نه گرافیک خوبی داره، نه بافت خوبی ، نه انمیشن های انچنان قوی، و همین طور دارک سولز 2 -3 و غیره...از توهین به شعور خودم نفرت دارم، یک چیزی نشون بدی بعد چند سال بعدش یک چیز دیگه تحویل بدی، حتی بعضی بازی های یوبیسافت بوده، دقیقا طوری حرف ای کارگردانی میشن گیم پلی اشون، ادم پیش خودش فکر میکنه wow این چه بازی هست، بنده بوده ساعت ها سر این تریلر های یوبی کار کردم همچین صحنه های رو ندیدم تو بازی. مثل تریلر نسخه 2012 WD یا فار کرای 3 و تریلر e3 رینبو |: بدبختی یوبیسافت اینه گرافیک که هیچ رو نابود میکنه، گیم پلی بازی رو هم جوری نشون میده هر کی فکر نکنه با چیز های بسیار هیجان انگیزی رو به رو شده در صورتی که بعد بازی کردن میفهمی با یک بازی بشدت خسته کننده طرفی!

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,989
نام
احمد
یا خدا |: اینو ببینید |: اول این بوده شده این |:
واقعا عجیبه این کارای یوبیسافت |: من که دیگه دارم شاخ در میاورم به قران |:
جالبه! تو این فیلم داره نشون میده حتی رانندگی بازی، انفجار ها، نحوه راه رفتن و بسیاری دیگر تو نماش 2016 تفاوت کرده. |:

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,347
نام
مــاکــان
جالبه! تو این فیلم داره نشون میده حتی رانندگی بازی، انفجار ها، نحوه راه رفتن و بسیاری دیگر تو نماش 2016 تفاوت کرده. |:
آره همینه، جالبش اون قسمت Aim بازی هست که عوض شده.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
البته اینم در نظر بگیریم که مراحلی که از E3 2015 نشون داده شده هنوز داخل بازی چیزی ازش نمایش داده نشده ! و چندید لوکیشنِ اما با نسخه فعلی بازی و فقط از یک مپ مقایسه شده اون هم فقط DAY TIME بوده !

• Like
Reactions: Paradise Lost

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,347
نام
مــاکــان
البته اینم در نظر بگیریم که مراحلی که از E3 2015 نشون داده شده هنوز داخل بازی چیزی ازش نمایش داده نشده ! و چندید لوکیشنِ اما با نسخه فعلی بازی و فقط از یک مپ مقایسه شده اون هم فقط DAY TIME بوده !
رضا جان این حرفت در مورد هر کمپانی دیگه ای کاملا صحیح می بود، اما داریم در مورد "یوبیسافت" صحبت میکنیم.
این بازیو هم باید زیرچشمی قبول کنیم، چون با همون سیاستها تبلیغات و بازاریابی شده، اما این کمپانی دیگه بزور هم که شده یاد گرفته که چیکار کنه.
مثلا من سر For Honor تا حالا تریلر غلو شده و از این مسائل ندیدم.
خدائیش این چه کار مزخرفی بود که UBI مبکرد!

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
نمایش E3 2016 دقیقا از روی Pre-Alpha Build بازی ساخته شده! نشستن بازی کردن و ضبط کردن! دقیقا همون رو هم برای Technical Test یه سری ها تونستن تست کنن. من نظر قطعی نمی دم در مورد گرافیک، خلاصه یه سری تغییراتی هست! بیشترین چیزی که فعلا داره من رو آزار می ده افکت برخورد قطرات بارون به زمین هست!
البته اگه بخواین می شه همین الان تمام ایراداتی که اینجا بولد شده رو توی همون نمایش E3 2015 هم در آورد!
بعد مقایسه رانندگی چجوری انجام شد؟ من که متوجه نشدم!
در مورد Shooting هم بازی دو حالت اول شخص و Shoulder View رو تو خودش داره! به نظر من از این بابت مشکلی نداره و الکی خودتون رو درگیر این فضای منفی در این مورد ها نکنید! اگه مشکلی باشه که بخواد اذیت کنه باید توی موارد دیگه دنبالش بود! یکیش مثلا با اینکه خیلی رو مخفی کاری تاکید هست اما نمی شه جنازه هارو از رو زمین برداشت و جابجا کرد! دومین مورد هم از نظر من دستورات فوق ابتدایی برای AI هست! مثلا من دوست دارم AI ماشین رو برونه و من پشت تیربار بشینم، اما با این دستوراتی که الان هست جایی برای این کار نمی بینم! البته همه این مشکلات در حالت CO OP حل می شه اما خوب خیلی ها دوست دارن تنها هم بازی کنن! امیدوارم حداقل یه سری مراحل از پیش طراحی شده و صحنه های سینمایی باشه که چنین اتفاق هایی هم بیافته!

در مورد محیط و فضای بازی قطعا یکی از بهترین و طبیعی ترین محیط های خلق شده تا به حال هست! این عکس البته کیفیت خوبی نداره چون کم حجم شده از نسخه آلفا تست بازی هست:

ip47_photo_2017-01-22_19-43-21.jpg

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
این ویدیو را ما هم دیدیم!
ایمینگ!!؟ چی شده الان؟؟:-/
شوتینگ؟ الان شوتینگ بازی دانگرید شده؟!
کپچرینگ دانگرید شده؟ چون تو تریلر 2015 یارو را میندازن تو صندوق عقب ماشین و تو تریلر 2016 میندازن صندلی عقب؟
باز از گرافیک میگفتن، یه چیزی.
-----------------------------------------------
علاوه بر مواردی که آرمین بهشون اشاره کرد، من نگران کنترل وسایل نقلیه، مخصوصا هلی کوپتر هستم. تو اون تریلر 21 دقیقه ای یه حالت خاصی داشت. یه حسی بدی داشتم نسبت به کنترل هلی کوپتر. نگار تو هوا سُر می خوره و آدم بهش مسلط نیست:think:
در مورد AI نیروهای همراه هم بیشتر از آرمین نگرانم! :D

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
کپچرینگ دانگرید شده؟ چون تو تریلر 2015 یارو را میندازن تو صندوق عقب ماشین و تو تریلر 2016 میندازن صندلی عقب؟
علاوه بر مواردی که آرمین بهشون اشاره کرد، من نگران کنترل وسایل نقلیه، مخصوصا هلی کوپتر هستم. تو اون تریلر 21 دقیقه ای یه حالت خاصی داشت. یه حسی بدی داشتم نسبت به کنترل هلی کوپتر. نگار تو هوا سُر می خوره و آدم بهش مسلط نیست:think:
کلا نمی دونم چرا یوبی توی وسایل نقلیه اینقدر به شعبه SF اعتماد می کنه! Crew , Watch Dogs کم بود اینجا هم واردشون کرد! کنترل ماشین ها زیاد جالب نیست، خیلی سریع شتاب می گیرن، سُر می خورن و شیب هم زیاد تاثیری توشون نداره:D
کنترل هلیکوپتر به نظر بهتر میومد! توی تست بازی یه وضع افتضاحی داشت! بدتر ازون هواپیماها بود! اصلا ترجیح می دادی سمتشون نری!:D

• Like
Reactions: -Poormaz-

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
کلا نمی دونم چرا یوبی توی وسایل نقلیه اینقدر به شعبه SF اعتماد می کنه! Crew , Watch Dogs کم بود اینجا هم واردشون کرد! کنترل ماشین ها زیاد جالب نیست، خیلی سریع شتاب می گیرن، سُر می خورن و شیب هم زیاد تاثیری توشون نداره:D
کنترل هلیکوپتر به نظر بهتر میومد! توی تست بازی یه وضع افتضاحی داشت! بدتر ازون هواپیماها بود! اصلا ترجیح می دادی سمتشون نری!:D
پس مثل اینکه حسم درست می گفته :(
الان که داشتم تریلرهای بازی را میدیدم یه نکته دیگه هم به نظرم اومد. تو همه تریلرها داستان اینکه فلان نفر را از بیس بگیرید، بیارید. از نظر تنوع گیم پلی هم خدا کنه به مشکل نخوره. البته همین کپچر کردن فلان نفر را میشه به شونصد روش مختلف انجام داد:think:
ای کاش یه کم تنوع هم داشته باشه مراحل و فقط به کپچر کردن شخصیت ایکس از فلان جا نباشه.
مثلا یه جا دارن معامله و خرید و فروش انجام میدن، بهشون حمله بکنی و معامله را به هم بزنی. یا مثلا تو محموله شون بمب گذاری بکنی یا از این مدل چیزها که به بازی تنوع بده:think:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,989
نام
احمد
یه جوری نقل قول نکن کسی فکر نکنه الان بازی هیچ تغییر نداشته و کلا مرغ ما هم یه پا داره! گرافیک بازی که خیلی مشهوده تغییر داشته، شما که ویدیو رو ببنید کاملا مشهود اون موارد رو! حالا جوری می گی ایمینگ؟؟ ما میگیم تغییر داشته همین |: حتی نحوه رانندگی، این چیزی که دیگه نمیشه اینجا با زبون گفت شما فیلم مقایسه رو ببین کاملا مشهوده! در کل این چیزا زیاد مهم نیست! حتی گراقیکش هم، چون واقعا همون تریلر اخری هم کلا بازی خوب بالا اومده بود، مخصوص جنگلش، بحث های اصلی همون نحوه کنترل وسایل و چند موارد دیگه ای هست که بقیه دوستان بالاتر گفتن.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
یه جوری نقل قول نکن کسی فکر نکنه الان بازی هیچ تغییر نداشته و کلا مرغ ما هم یه پا داره! گرافیک بازی که خیلی مشهوده تغییر داشته، شما که ویدیو رو ببنید کاملا مشهود اون موارد رو! حالا جوری می گی ایمینگ؟؟ ما میگیم تغییر داشته همین |: حتی نحوه رانندگی، این چیزی که دیگه نمیشه اینجا با زبون گفت شما فیلم مقایسه رو ببین کاملا مشهوده! در کل این چیزا زیاد مهم نیست! حتی گراقیکش هم، چون واقعا همون تریلر اخری هم کلا بازی خوب بالا اومده بود، مخصوص جنگلش، بحث های اصلی همون نحوه کنترل وسایل و چند موارد دیگه ای هست که بقیه دوستان بالاتر گفتن.
خوب عزیز من شما چطوری از روی ویدیو پی به تغییر کنترل وسایل نقلیه بردی؟ از کجا فهمیدی ایمینگ تغییر داشته یا حالا اگه هم داشته بهتر شده یا بدتر؟
وقتی توی ساخت بازی پیش میرن ممکنه یه سری ایده ها تغییر کنه و به دنبال اون یه سری چیزهای دیگه! این همیشه دلیل بر خراب کاری نیست!

• Like
Reactions: PrinceofPersiα

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر