M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
Narcos هم خلاصه اش رو دیدم اونم جالب به نظر میاومد ولی دیدگ هنوز ادامه داره اونو میزارم تموم بشه بعدا ببینم.

سریال تموم شده . داستان اسکوبار بود که تو 2 سیزن تموم شد . فقط 40 درصد دیالوگ های سریال اسپنیشه ولی درکل خوبه .
_
peaky blinders هم سریال خوبیه من خودم سخت پسندم تو سریال .
Stranger things تمه فیلم های تخیلیی دهه 80 اسپیلبرگ رو داره مثل ET , ولی فوق العاده جذابه . سیزن 2 هم تایید شده .
اگر Game Of Thrones هم ندیدی که اونم اصلا نیاز به گفتن نداره .
سریال رو اوصلا باید خودت ببینی تا بفهمی دوس داری یا نه سریال های که ریتینگ بالا دارن رو plot summary هاشو بخون ببین کدوم جذبت میکنه

• Like
Reactions: *Black Roze*

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
خدایـــا !! چقدرفوق العاده بود این قسمت.... پایانش یه 10 دقیقه دیگه جا داشت.. ولی کل اپیزود عالی بود.
صحنه ورود موریارتی قلبم وایساد... چقدر قشنگ بود... !
در مورد اینکه بعضیا هم میگن موریارتی برده یووریس شد، به نظر من اصلا اینطور نبود... میشه گفت همکاری کردن با هم. البته اونطوری که من برداشت کردم.
تست ها هم عالی بود تک تک ... قشنگ کم کم معلوم میشد که مشکل یووریس چیه ... !
خلاصه که این صحنه آخر، بعد از تیتراژ پایانی هم بد چیزی بود.. احتمالا فصل 5 در کار باشه!

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
من اومدم این فصل جدید وایکینگز که داره پخش میشه را ببینم . احساس میکنم یک چیزایی ندیددم از قبل. یعنی این همه مدت این نقش اصلی کجا بوده.
من قسمت هایی ندیدم یا اینکه خود سریال چنینه ؟
نیم فصل اولش ندیدی ؟ :D
وقتی رگنار از جنگ با رولو تو فرانسه شکست میخوره و عقب نشینی میکنن میزاره میره و مردمشو ترک میکنه و بعد از چند سال برمیگرده، دیگه از زندگی خسته شده و فقط میخواد قبل مرگ انتقامشو از انگلیس بگیره.

• Like
Reactions: MOEIN MPM

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
سریال تموم شده . داستان اسکوبار بود که تو 2 سیزن تموم شد . فقط 40 درصد دیالوگ های سریال اسپنیشه ولی درکل خوبه .
_
peaky blinders هم سریال خوبیه من خودم سخت پسندم تو سریال .
Stranger things تمه فیلم های تخیلیی دهه 80 اسپیلبرگ رو داره مثل ET , ولی فوق العاده جذابه . سیزن 2 هم تایید شده .
اگر Game Of Thrones هم ندیدی که اونم اصلا نیاز به گفتن نداره .
سریال رو اوصلا باید خودت ببینی تا بفهمی دوس داری یا نه سریال های که ریتینگ بالا دارن رو plot summary هاشو بخون ببین کدوم جذبت میکنه
Narcos تموم نشده. فصل 3 هم تایید شده.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
Sneaky Pete ته خنده هست! VInce باید یکی از جدیدترین Villian دنیای سریال ها نامید که Bryan Cranston داره با زیبایی اجرا میکنه. دیالوگ ها فوق العاده هست. تا اپیزود چهار دیدم و باید بگم که هر قسمت داره جذابتر و بهتر میشه.

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
خدایـــا !! چقدرفوق العاده بود این قسمت.... پایانش یه 10 دقیقه دیگه جا داشت.. ولی کل اپیزود عالی بود.
صحنه ورود موریارتی قلبم وایساد... چقدر قشنگ بود... !
در مورد اینکه بعضیا هم میگن موریارتی برده یووریس شد، به نظر من اصلا اینطور نبود... میشه گفت همکاری کردن با هم. البته اونطوری که من برداشت کردم.
تست ها هم عالی بود تک تک ... قشنگ کم کم معلوم میشد که مشکل یووریس چیه ... !
خلاصه که این صحنه آخر، بعد از تیتراژ پایانی هم بد چیزی بود.. احتمالا فصل 5 در کار باشه!
اونی که دیدید، مال پشت صحنه سریال و هیچ ربطی به خود قسمت آخر نداره.
موریارتی مرده به هیچ وجه هم زنده نمیشه :D

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
اونی که دیدید، مال پشت صحنه سریال و هیچ ربطی به خود قسمت آخر نداره.
موریارتی مرده به هیچ وجه هم زنده نمیشه :D

پشت صحنه ؟ بعيد ميدونم... چون تو نسخه اي كه واسه دانلود ـه اصلا تيتراژ پاياني هم نمياد ..

در اينكه مرده كه هيچ شكي نيست، به شدت سريال چيپ و چرت ميشه اگه زنده باشه... ولي اينكه بعد از مرگش هم دهن شرلوك رو سرويس كرده، ميتونه ادامه دار باشه ..

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,003
نام
Ali
کسی series of unfortunate events و ندیده اینجا؟ ندیدم کسی حرف بزنه.
ببینین. جالبه :) برای سیزن های بعد تایید شده؟؟
دو قسمت رو ديدم ...كار زيبايي هست اما ناخوداگاه با اثر سينمايي مقايسش ميكنم و بنظرم به اون خوبي نيست ( خصوصا جاي خالي جيم كري خيلي احساس ميشه) هرچند بودلر ها به نسبت خوب هستند اما جو اندوه بار، كلام محزون و محيط خاكستري بسيار دلپذيري داره ، يكجورايي اصلا ارامش بخشه

• Like
Reactions: amir72

heroofiran

کاربر سایت
Feb 20, 2013
998
نام
احسان
کسی series of unfortunate events و ندیده اینجا؟ ندیدم کسی حرف بزنه.
ببینین. جالبه :) برای سیزن های بعد تایید شده؟؟

عالیه من 8 قسمتشو تو یه روز دیدم.اره سیزن 2 کتابای 5 تا 9 سیزن 3 هم 10 تا 13

دو قسمت رو ديدم ...كار زيبايي هست اما ناخوداگاه با اثر سينمايي مقايسش ميكنم و بنظرم به اون خوبي نيست ( خصوصا جاي خالي جيم كري خيلي احساس ميشه) هرچند بودلر ها به نسبت خوب هستند اما جو اندوه بار، كلام محزون و محيط خاكستري بسيار دلپذيري داره ، يكجورايي اصلا ارامش بخشه

به نظر من از فیلمش خیلی بهتره.شاید برا این که به کتاباش بیشتر وفاداره.نیل پتریک هریسم خیلی خوب بازی کرده و بازیگر لمونی اسنیکتم عالیه

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,161
نام
محسن
از سریالای قدیمی تر که ندیده بودم دکستر و پیکی پلایندز رو نشستم دیدم اول در مورد دکستر:والا واسه بار دوم تلاش کردم سریالو تماشا کنم یه فصل هم تحمل کردم ولی به هیچ عنوان منو مجاب نکرد ادامه بدم
کلا شخصیت اول داستان یه بازیگر خیلی ضعیف میبینم که اصلا واسه این نقش جالب نبود و... اما در مورد پیکی پلایندرز عالی بود این سریال فصل اول یه خورده ریتم کند بود ولی از فصل دو اوج سریال شروع میشه و تا فصل سه ادامه پیدا میکنه
الانم the kiilng رو میخوام شروع کنم امیدوارم مثل دکستر ناامیدم نکنه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر