بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
من 4gایرانسل با یه گوشی هواوی که ساخت 2.3سال پیشه 45گیگ با3gهم 30.35گیگ گرفتم تو 3ساعت
ولی دوستم با مودم 4gنتونست15گیگ بیشتر بگیره
پس بیشتر بستگی به منطقه داره.مثلا برا من حتی تو بالکن یا پشت بوم سرعت بهتر از اتاق خوابه:D
مودم رو سه متر جا به جا کردم سرعت به نظرم خیلی بهتر شده:| نمیدونم به خاطر جابه جایی هست یا کلا امشب خوبه!البته دوباره چک کردم سرعت کمتر شده بود ولی به نظر مبازم بهتر از قبله
------------------
مگه قانونا پینگ به فاصله ربط نداره؟پس چرا پینگ من با یکی از این شهرهای آمریکا و لندن بهتر از دوبی هست؟

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
اره دارم ولی همیشه 2 تا 3 خط انتن میده فول نیست !
ایرانسل همیشه روزایی که فرداش تعطیله نباید طرح بزنی چون سرعتش بزور تا 1 2 مگ میرسه ولی روزایی که تعطیل نیست سرعتش خوبه !

نمیدونم برام جای سواله A5 2016 هم دارم اون سرعتش از S6داداشم بهتره ، شلوغی هم تاثیر داره !
فک نکنم گوشیش مشکلی داشته باشه چون ایرانسل سرعت ثابتی نداره که بشه مقایسه کرد
a5هم مثل اس6 مودمcat 6داره و بدنش مثل اس6ترکیب فلز و پلاستیک و شیشه هستش که باعث میشه انتن دهی خوبی داشته باشه پس تفاوتی باهم ندارن
در کل من خودم هم بامودم هم با گوشی های cat4و6و9 امتحان کردم تفاوت سرعتی ندیدم همشون به اون حداکثر سرعت منطقه ما رسیدن
الان رو نمیدونم ولی قبلا دانلود زیاد داشتم 800.900گیگ گرفتم اولش بسته های3ساعته رو2تا5میزدم 15.16گیگ بیشتر نمیگرفت ولی یه بار5تا8زدم سرعت2.3برابر شد:D دیگه حتی با3gهم اون ساعت35گیگ گرفتم با4gهم45

مودم رو سه متر جا به جا کردم سرعت به نظرم خیلی بهتر شده نمیدونم به خاطر جابه جایی هست یا کلا امشب خوبه!البته دوباره چک کردم سرعت کمتر شده بود ولی به نظر مبازم بهتر از قبله
------------------
مگه قانونا پینگ به فاصله ربط نداره؟پس چرا پینگ من با یکی از این شهرهای آمریکا و لندن بهتر از دوبی هست؟
همه گوشه و کنار خونه رو امتحان کن واقعا تاثیر داره:D
بالا گفتم که سرعت ثابتی نداره صبح چون شبکه خلوت تره سرعت بهتره ولی شب خیلی پایین میاد
پینگ رو نمیدونم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
فک نکنم گوشیش مشکلی داشته باشه چون ایرانسل سرعت ثابتی نداره که بشه مقایسه کرد
a5هم مثل اس6 مودمcat 6داره و بدنش مثل اس6ترکیب فلز و پلاستیک و شیشه هستش که باعث میشه انتن دهی خوبی داشته باشه پس تفاوتی باهم ندارن
در کل من خودم هم بامودم هم با گوشی های cat4و6و9 امتحان کردم تفاوت سرعتی ندیدم همشون به اون حداکثر سرعت منطقه ما رسیدن
الان رو نمیدونم ولی قبلا دانلود زیاد داشتم 800.900گیگ گرفتم اولش بسته های3ساعته رو2تا5میزدم 15.16گیگ بیشتر نمیگرفت ولی یه بار5تا8زدم سرعت2.3برابر شد:D دیگه حتی با3gهم اون ساعت35گیگ گرفتم با4gهم45

همه گوشه و کنار خونه رو امتحان کن واقعا تاثیر داره:D
بالا گفتم که سرعت ثابتی نداره صبح چون شبکه خلوت تره سرعت بهتره ولی شب خیلی پایین میاد
پینگ رو نمیدونم
من تو گلخونه سمت پنجره برام بیشترین سرعت رو دارم که با سرعت 6 - 7 مگ دانلود میکنه. تو سه ساعت 45 50 گیگ میزنه. باید بگردی بهترین جا رو پیدا کنی . مثلا تو اتاقم 2 _ 3 مگ بیشتر سرعت نداره !

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,161
نام
محسن
من از سرعت ایرانسل راضی ام (خیلی راحت با 11مگ سرعتی که دارم کل بسته تموم میشه:D)ولی جدیدا نمیدونم چی شده شارژمو راحت میخوره از طرح کنترل مصرف آزاد هم استفاده میکنم با این خطی که دارم (فقط واسه دانلود شبانه گرفتمش)موقع دانلود شبانه فقط میزارم تو گوشی و بعدش در میارمش بعد که دوباره میخوام بسته بخرم
میبینم از شارژ کم شده :|تو هیچ مسلبقه ی پیامکی هم نیستم از خود برنامه ایرانسل من هم پیامک تبلیغاتی رو غیر فعال کردم دیگه نمیدونم چیکار کنم8-|

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,081
نام
سالار
دوستان یه دانلود سرور هست که من میتونم با ADSL ازش دانلود کنم (خوده سایتش ف*لتره ولی لینک دانلود نه ) ولی با ایرانسل نمیتونم
به نظرتون مشکل از کجاست؟

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,002
نام
اسماعیل
دزدی تو روز روشن!!!
یه هفته ای میشه سرعت نسل سه همراه اولم با خودکشی به 10kb/s نمیرسه تازه اگه وصل شه!نود درصد مواقع پیغام میده آفلاینم و علامت h+ روشنه!گفتم شاید خطوط خرابه و تعمیرش میکنن و شانسی با گوشی دوستم رفتم یه چیز پی ان واسش دانلود کنم در کمال ناباوری سرعت اون 3mb/d بود!!!!اخه این چه وضعشه خدایی تو کف این موندم پیامای تلگراممو بالا بیاره حداقل باید 10 بار نت رو خاموش روشن کنم تا بیاره اونم به صورت نصف نصف!!جیمیل دادم به خراب شدشون بعد چند پیام ک رد و بدل شد یه شماره تیکت داد گفتن بررسی میکنیم و حتی میرم تو سایتشون تا شماره تیکتو وارد کنم کلا صفحه وارد کردن تیکت خطا میده اصلا نمیشه واردش شد!!گل بگیرن درشو از هر طرف یه اعصاب خوردی واسمون رزرو کردن دله دزدا!!واقعا دیگه نمیکشه از دست کاراشون

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,002
نام
اسماعیل
دوستان یه دانلود سرور هست که من میتونم با ADSL ازش دانلود کنم (خوده سایتش ف*لتره ولی لینک دانلود نه ) ولی با ایرانسل نمیتونم
به نظرتون مشکل از کجاست؟
با ایرانسل نمیتونی چون اپراتورش فیلترش کرده...
راستی شماره پشتیبانی نداره همراه اول خودم شخصا باهاشون صحبت کنم؟9990 هست ک نمیشه حرفید

easymoneysniper

کاربر سایت
Jan 11, 2017
2
نام
حسین پرویز
رفقا سلام.
من میخوام اکانت psn بسازم با خود ps4.
نتم 3g رایتل هست و یه تست که کردم در حالت H و با دو خط آنتن سرعت دانلودم 324 kb/s هست و پینگمم 500-600.
بنظرتون شدنیه ؟!

پ.ن : نگرانیم از این جهته که تو همین وضع میخوام به ps app لاگین کنم ارور وصل نشن به سرور میده !

دمتون گرم.

Runzo

کاربر سایت
Aug 28, 2014
51
سلام

الان ما تو منطقه ای که هستیم, با 3G سرعت حدود 600 کیلوبایت بر ثانیه هست (مواقعی هم بسیار کند میشه). حالا اگه 4G استفاده کنم سرعت دانلود چقدر افزایش داره؟ (ایرانسل)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
سلام

الان ما تو منطقه ای که هستیم, با 3G سرعت حدود 600 کیلوبایت بر ثانیه هست (مواقعی هم بسیار کند میشه). حالا اگه 4G استفاده کنم سرعت دانلود چقدر افزایش داره؟ (ایرانسل)

اصلاً نمیشه گفت.....که چقدر سرعت دانلود افزایش پیدا میکنه.بستگی داره به:

1: پهنای باندی که خود ایرانسل برای اون BTS (دکل) محله شما برای 4G اختصاص داده.
2: تراکم جمعیت منطقه و شلوغی کاربران روی BTS تو حالت 4G
3: فاصله شما تا BTS که 4G داره و میزان سیگنال
4: ایرانسل تو منطقه شما کدوم باندها رو برای 4G فعال کرده. باند3 فرکانس 1800مگاهرتز، یا باند7 فرکانس 2600مگاهرتز...یا اینکه اصلاً تجمیع (CA) رو هم روی BTS فعال کردن.

کلاً باید تست کنی....بسته شبانه بخر....قبل از ساعت 8 صبج یه تست دانلود بزن.

ولی رو باند7 فرکانس 2600، کمش باید 2MB/s یا 3MB/s رو تو IDM داشته باشی.
روی باند3 فرکانس 1800، کمش باید 1MB/s تا 2MB/s رو تو IDM داشته باشی

آخرین ویرایش:

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
قبلا تو اين تاپيك اومدم گفتم واقعا همراه اول نا محدود شده ولي انگار بي خبر كنسل كردن بي شرفا دوباره سقف گذاشتن ،
ديشب طرحه 1 تا 11 رو فعال كردم كه باهاش gta دانلود كنم ( 56 gig) سرعت دانلودم با 3g همراه اول رو ps4 سه تا چهار مگ هست صبح سا عت ٨ بيدار شدم خاموش كردم همه چيه ديدم اس ام اس اومده ٥٠ هزار تومان قبض بده :|

ميدونم حماقته ولي از دائمي استفاده ميكنم سرعت خيلي بالا تره تا اعتباري همراه اول حالا چرا ديگه نميدونم :|

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,725
نام
Javad
سرعت ایرانسل تو منطقه ما توحید واقعا افتضاح شده !
دیشب بزور تو 6 ساعت 25 گیگ تونستم دانلود کنم تازه سر صبح هم ساعت 7:30 کلا نت رو بروی من قطع کردن :|
مال مردم خوری هم حدی داره !

Runzo

کاربر سایت
Aug 28, 2014
51
سلام.

این بسته های نامحدود ساعتی فقط از 2 تا 8 صبح قابل استفاده س؟ درسته؟

n084_capturew.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر