PlayStation Gravity Rush 2

نسخه دوم بازی در کنفرانس توکیو گیم شو سونی معرفی شد!

اطلاعات داستانی:

- داستان بازی کمی بعد از اتفاقات نسخه اول رخ میدهد.

- کت به همراه سید و ریون برای بررسی یک اتفاق غیر عدی گرانشی که در سطوح بالایی شهر رخ داده به آنجا میروند و در آنجا گرفتار یک طوفان گرانشی میشوند و سر از یک مکان دیگر در میاورند؛ شهری به نام بانگا

- آنها در بانگا مجبور به بردگی و کار اجباری در معدن میشوند

تصاویر:

Attachments

• GravityRush2-1.jpg
    GravityRush2-1.jpg
    212.3 KB · مشاهده: 80
  • GravityRush2-8.jpg
    GravityRush2-8.jpg
    98.7 KB · مشاهده: 91
  • GravityRush2-9.jpg
    GravityRush2-9.jpg
    70.7 KB · مشاهده: 92
  • GravityRush2-10.jpg
    GravityRush2-10.jpg
    83.9 KB · مشاهده: 93
آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
خوب بازی تا ده دقیقه دیگه رلیز میشه . ! ؟
منم تصمیم گرفتیم فیزیکی بگیرم .. ولی مثل اینکه تا دو سه روز دیگه گیر نمیاد .. تازه اگه قیمتشم تخیلی نباشه .
کسایید که دیجیتالی گرفتید بزنید بر بدن حالش رو ببرید ...ولی اسپویل نکنیدا
امیدوارم این کاستوم سفیدم ..dlc کنن بفروشن .

• Like
Reactions: KingAmir

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
خوب بازی تا ده دقیقه دیگه رلیز میشه . ! ؟
منم تصمیم گرفتیم فیزیکی بگیرم .. ولی مثل اینکه تا دو سه روز دیگه گیر نمیاد .. تازه اگه قیمتشم تخیلی نباشه .
کسایید که دیجیتالی گرفتید بزنید بر بدن حالش رو ببرید ...ولی اسپویل نکنیدا
امیدوارم این کاستوم سفیدم ..dlc کنن بفروشن .
تمام بازی های پیش خرید ساعت 8:30 دقیقه صبح ریلیز میشن...
لعنتی انبوه انحصاری های تاپ سونی همینطور داره سرریز میکنه 7 ساعت دیگه بازی قراره بیاد که نبود ni no kuni رو برام جبران میکنه 18 روز دیگه هم که nioh میاد که با سابقه ای هم که از خودم تو بازی های سبک دارک سولز دارم فکر کنم بالا 80 ساعت بازیش کنم تا اون موقع هم horizon میرسه:D...اصلا یه وضعی:D

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
امروز وقت شد بازی رو اجرا کنم واقعا عالیه چقدر گیم پلی بازی غنیه:o من فکر میکردم تو دمو تمام گیم پلی لو رفت:)) ولی تازه اول بازیم کلی مکانیزم گیم پلی جدید دیدم عالی بودن\m/... من از یه چیز تو دمو نگران بودم اونم کامبت حرکات رو زمین بدون قدرت جاذبه بود که کاملا برطرف شد تو بازی سیستم اپگرید وجود داره که میتونید هر بخش از قدرتاتون رو اپگرید کنید مثلا میتونید با اپگرید کامبت کت تعداد کومبوهاش رو تا 11 تا برسونید که تو دمو تعداشون 3 تا بود(تو حالت جاذبه هم تعدادش یکی بود که میتونید به 8تا برسونیدش:-")...فدرت هایی که تو دمو بود تو بازی اصلی همون لحظه ندارین برا هر کدومشون یه بخش داستانی هست(امیدوترم برا هر کدومشون اپکرید جداگونه باشه:D)...بخش داستانی بازی هم خیلی جالب روایت میشه عالیه اصلا حس خشک بودن شخصیت ها یا داستان بهتون دس نمیده...مراحل فرعی بازی خیلی جالبن هم متنوع و هم جذاب:D
بازی ابتدا اروم شروع میشه هر چی جلوتر برین و قدرتاتون رو اپگرید کنید جذاب تر میشه باس فایت های بازی خیلی طراحی خفنی دارن قدرتاشون هم خیلی جالبه(من تو کف قدرت های باس اولیم:D) ولی بی نهایت اسونه نه به سختی باس فایتای nioh نه به اسونیه باسای این بازی:)) اگه می خواید یه خورده باسا چالش برانگیز تر باشن تو منو سختی بازی رو بذارید رو هارد:D...یه قسمت هست باید کل مرحله رو با ریفت دادن رو زمین برید اصلا نابود میشید به فان بودن این بازی:D...امیدوارم بازی طولانی باشه البته با وجود اون دی ال سی رایگان که حدود 5 ساعت هست بازی حق خودش رو به نسبت قیمتش پرداخته:D...بازی ابتدا حس و حال ni no kuni رو داره بعش میره تو فاز اصلی:D لعنتی هر وقت یادش میوفتم داغون میشم لعنتی عالی بود بازیش:|

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
لعنتی بازیش عالیه 8 ساعت از بازی رو رفتم هنوز اپیزود هفتم:|...هر اپیزود هم سه تا مرحله فرعی براتون باز میشه...هر چی میری جلوتر بازی بیشتر میخکوبت میکنه لعنتی اپیزود هفت روانی کننده بود کف کردم:D خودتون برید تا بفهمید جریان چیه سعی هم کنید رو هارد برید:D
تو مراحل فرعی هم خوردم به مخفی کاری بنظرم که جالب بود نمیدونم چرا بهش گیر دادن جالب کار شده بود اینطوری نبود که فقط نباید دیده میشدی برا رسیدن به مقصد باید بلد بشی از کجا بری اگه راهت رو گم کنی دیده میشی خیلی جالب بود:D...البته من زیاد مراحل فرعی نرفتم بیشتر میرم چلنج ها با پیدا کردن کنج ها که برا پیدا کردشون هم یکی سری یوزر عکس از جایی که کنج هست میگیرن و باید پیداش کنی اینطوری هم نیست که تا عکسه رو دیدی راحت پیداش میکنی قشنگ جررر میخوری:D خودت هم پیدا کردی میتونی با فت مود عکس بگیری و بفرستی تا بقیه پیدا کنند سعی کنید یه طوری عکس بگیرید تا طرف کاملا نابود شه تا پیداش کنه:D سر خودم همین بلا اومده:D...یه تکنیکا جدیدی تو گیم پلی مبارزه یاد گرفتم اصلا یه وضعی رسما بازی میشه H&S :D تو باس فایتی که هم تو دمو بود یه چیز جدید فهمیدم اگه بازی رو بذارید رو هارد باس بعد از این که یکی از پاهاش دمیج خورد با دوتا تیربارش رسما به فناتون میده باید اولا اونا رو بزنید من نمیفهمیدم:| چقدر عالی بود تخریب پذیریشون:x...خلاصه بازی حسابی سوپرایز کنندس کاشکی دمو رو بازی نکرده بودم اینطوری لذتی که از بازی میبردم یه خورده بیشتر بود:D
در اخر اینجا کسی بازی رو نگرفته؟:| یعنی فقط من از این بازیا خوشم میاد؟:| یا نکنه حسابی با بازی مشغولید نمی خواید اینجا بحث کنید:D...بگیرید بازی رو اینجا در موردش حرف بزنیم:)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
من هنوز بازی گیرم نیومده ... تا اخر هفته گیرم نیاد ...دیجیتالی میخرم .. مثل چی پشیمونم پیش خرید نکردم. اثرات زندگی تو مضخرف ترین کشور جهان سوم

• Like
Reactions: pbgame

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
لعنتی بازیش عالیه 8 ساعت از بازی رو رفتم هنوز اپیزود هفتم:|...هر اپیزود هم سه تا مرحله فرعی براتون باز میشه...هر چی میری جلوتر بازی بیشتر میخکوبت میکنه لعنتی اپیزود هفت روانی کننده بود کف کردم:D خودتون برید تا بفهمید جریان چیه سعی هم کنید رو هارد برید:D
تو مراحل فرعی هم خوردم به مخفی کاری بنظرم که جالب بود نمیدونم چرا بهش گیر دادن جالب کار شده بود اینطوری نبود که فقط نباید دیده میشدی برا رسیدن به مقصد باید بلد بشی از کجا بری اگه راهت رو گم کنی دیده میشی خیلی جالب بود:D...البته من زیاد مراحل فرعی نرفتم بیشتر میرم چلنج ها با پیدا کردن کنج ها که برا پیدا کردشون هم یکی سری یوزر عکس از جایی که کنج هست میگیرن و باید پیداش کنی اینطوری هم نیست که تا عکسه رو دیدی راحت پیداش میکنی قشنگ جررر میخوری:D خودت هم پیدا کردی میتونی با فت مود عکس بگیری و بفرستی تا بقیه پیدا کنند سعی کنید یه طوری عکس بگیرید تا طرف کاملا نابود شه تا پیداش کنه:D سر خودم همین بلا اومده:D...یه تکنیکا جدیدی تو گیم پلی مبارزه یاد گرفتم اصلا یه وضعی رسما بازی میشه H&S :D تو باس فایتی که هم تو دمو بود یه چیز جدید فهمیدم اگه بازی رو بذارید رو هارد باس بعد از این که یکی از پاهاش دمیج خورد با دوتا تیربارش رسما به فناتون میده باید اولا اونا رو بزنید من نمیفهمیدم:| چقدر عالی بود تخریب پذیریشون:x...خلاصه بازی حسابی سوپرایز کنندس کاشکی دمو رو بازی نکرده بودم اینطوری لذتی که از بازی میبردم یه خورده بیشتر بود:D
در اخر اینجا کسی بازی رو نگرفته؟:| یعنی فقط من از این بازیا خوشم میاد؟:| یا نکنه حسابی با بازی مشغولید نمی خواید اینجا بحث کنید:D...بگیرید بازی رو اینجا در موردش حرف بزنیم:)
بسه دلمون رو آب کردی :))
من هنوز بازی گیرم نیومده ... تا اخر هفته گیرم نیاد ...دیجیتالی میخرم .. مثل چی پشیمونم پیش خرید نکردم. اثرات زندگی تو مضخرف ترین کشور جهان سوم
متاسفانه منم یه مرض خاصی دارم که حتما باید بازی هایی که دوست دارم رو فیزیکی بگیرم برا آرشیو :D این بلای گیر نیومدن نسخه فیزیکی زمان tearaway سرم اومد GR2 هم هنوز گیرم نیومده ~X(ولی ریسمتر اولیو رو هوا زده بودم :D

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
لعنت لعنت هر قدرت اپگرید جداگونه خودش رو داره همون چیزی که می خواستم دیگه بازی داره زیادی عالی میشه\m/
قدرت لونار یا همون لایت بازی در این حد بگم که هیچ چیزی از ویژگی هاش رو تو دمو ندیدیم:D کفم برید خدا بهمون صبر بده:D

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
خب بازی تموم شد بر من با رفتن تمامی چلنج ها و رفتن 10 تا از ماموریت های فرعی 23 ساعت طول کشید باید بگم تجربه روانی کننده ای بود بازی تا اخر سوپرایزتون میکنه دقیقا جایی که فکر میکنید بازی تموم شده و کاملا هم راضی هستید تازه شروع میشه:|:D جوری هنگ میکنید که قشنگ به کارگردان بازی لعنت میفرستید:D حسابی حال کردم بازی به غیر از اون دوربین رو مخش هیچ کم و کثری نداره البته این مشکل دوربین رو اگه با موس بازی کنید کاملا رفع میشه:D حالا بازی کنید میفهمید دلیلش چیه:D پایان بازی واقعا بینظیر درخور عنوانش بود نه مثل پایان گنگ فاینال فانتزی xv که اصلا نفهمیدید چی شد:| هر وقت بهش فکر میکنم اعصابم میریزه بهم:| اما برعکس این عالی بود هر اتفاقی که تو بازی میوفته کاملا بازی براتون دلیلش رو روشن میکنه برا همین هر اتفاقی که میوفته چه خوب چه بد کاملا منظقیه:x گیم پلی هم بگم که حسابی با امکاناتی که بازی براتون قرار میده اصلا حس تکراری بودن دس نمیده...
خلاصه حسابی از خریدش راضیم برعکس عنوان مذکور:D منتظر اون دی ال سی 5 ساعته هم هستم که که حسابی با ریون حال کنیم:D

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
خب بازی تموم شد بر من با رفتن تمامی چلنج ها و رفتن 10 تا از ماموریت های فرعی 23 ساعت طول کشید باید بگم تجربه روانی کننده ای بود بازی تا اخر سوپرایزتون میکنه دقیقا جایی که فکر میکنید بازی تموم شده و کاملا هم راضی هستید تازه شروع میشه:|:D جوری هنگ میکنید که قشنگ به کارگردان بازی لعنت میفرستید:D حسابی حال کردم بازی به غیر از اون دوربین رو مخش هیچ کم و کثری نداره البته این مشکل دوربین رو اگه با موس بازی کنید کاملا رفع میشه:D حالا بازی کنید میفهمید دلیلش چیه:D پایان بازی واقعا بینظیر درخور عنوانش بود نه مثل پایان گنگ فاینال فانتزی xv که اصلا نفهمیدید چی شد:| هر وقت بهش فکر میکنم اعصابم میریزه بهم:| اما برعکس این عالی بود هر اتفاقی که تو بازی میوفته کاملا بازی براتون دلیلش رو روشن میکنه برا همین هر اتفاقی که میوفته چه خوب چه بد کاملا منظقیه:x گیم پلی هم بگم که حسابی با امکاناتی که بازی براتون قرار میده اصلا حس تکراری بودن دس نمیده...
خلاصه حسابی از خریدش راضیم برعکس عنوان مذکور:D منتظر اون دی ال سی 5 ساعته هم هستم که که حسابی با ریون حال کنیم:D
کلا هیچ کس رو ندیدم با کت همراه بشه و از مصاحبت و رفاقت باهاش نهایت رضایت و یه تجربه لذت بخش رو نداشته باشه ...
میگم اخرش یکش رو رفتی یا نه ؟
........
بالاخره یه جا رو پیدا کردم بازی رو فیزیکی میفروشن ..فردا میخرم بازی رو ... امروزم یکش رو دوباره تموم کردم و دستم گرم گرمه برای بازی ....
انقدر تو کفم دیروز رفته بودم دمو رو بازی میکردم ...

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
کلا هیچ کس رو ندیدم با کت همراه بشه و از مصاحبت و رفاقت باهاش نهایت رضایت و یه تجربه لذت بخش رو نداشته باشه ...
میگم اخرش یکش رو رفتی یا نه ؟
........
بالاخره یه جا رو پیدا کردم بازی رو فیزیکی میفروشن ..فردا میخرم بازی رو ... امروزم یکش رو دوباره تموم کردم و دستم گرم گرمه برای بازی ....
انقدر تو کفم دیروز رفته بودم دمو رو بازی میکردم ...
نه ولی تو همین نسخه قسمتا زیادی از نسخه یک رو فهمیدم فکر هم نکنم بگیرمش چون با وجود مکانیزما گیم پلی که تو نسخه دو بود اگه برم نسخه یک رو بازی کنم ضدحال میشه برام:D همین که داستان یک رو فهمیدم برام بسه:D

• Like
Reactions: KingAmir

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
بازی چقدر خوبه :D
فیزیکی که پیدا نکردیم... با این طوفان بازیهایی که داره میاد هم نمیشه با قیمت کامل خریدش :D مجبور شدم با یه نفر بصورت Sharing بازی رو بگیریم! در کل شیرینگ چیز خوبیه مخصوصا در این مواقع که از درو دیوار داره بازی میریزه :D
در مورد بازی هم که دوستان همه‌ چیو گفتن. تازه بازیو شروع کردم ولی انصافا موسیقی‌های بازی مثل نسخه‌ی اول فوق‌العادست :x کلا پیشرفت بازی نسبت به نسخه‌ی اول خیلی زیاده :x ولی اگه روی ویتا عرضه میشد صد در صد نسخه‌ی ویتاش رو تهیه می‌کردم... کلا GR روی ویتا یه چیز دیگس :D حالا احتمالا با ویتا روی Remote Play امتحانش کنم ببینم چه‌طور میشه... اگه خوب بود کل بازی رو همینطوری برم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر