هرسوالی درمورد Ps2

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام دوستان

قصد خرید یه کنسول PS2 دست دوم رو داشتم می خواستم بدونم از کجا باید بفهمم که لنزش ضعیف نیست ؟!

دیسک بذار ببین راحت بازی رو اجرا میکنه یا نه. اگر راحت اجرا کرد لنز اوکی هست. البته چند تا دیسک بذار

cash1400

کاربر سایت
Sep 10, 2015
2
با سلام. يك پلي استيشن فلش خور شده مدل فت خريدم.متاسفانه هنگام تست متوجه شدم كه صداي بازي ها بسيار ضعيف هست بطوريكه بايد ولوم تلويزيون را تا آخر زياد كنم.تو تنظيمات رفتم اون صداي ديجيتال را on و off كردم براش يك كابل digital audio optical خريدم ولي جواب نداد. دوستان اگر دليلش را ميدونن لطفا راهنمايي كنند. لنز خراب و همچنين درب دي وي دي باز نميشود.آيا ممكن است هنگام فلش خور شدن اين مشكل براش پيش اومده باشه؟

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
سلام من یه ps2 دارم ، چند وقتیه بازی هارو اجرا نمیکنه ، میخواستم یه لنز نو بندازم،اگر جای مطمئنی رو میشناسید برای تعویض لنز لطفا بهم معرفی کنید.
جایی باشه که خیالم راحت باشه واقعا لنز نو میندازه.
من تو تهران هستم،(تو پشت شهرداری ، توپخونه ، جای مطمئنی هست؟)
ممنون.

سلام داداش
جایی رو میشناسم لنز آکبند داره هم درجه2 هم درجه 1 اما خودش تعویض نمیکنه یا باید ببری پیش آشنا خودت یا خودش جایی رو معرفی میکنه که کارش درسته

سلام اقا من یه ps2 مدل فت 5000 دارم تا موقعی که روشنش میکنم خودش خاموش میشه
کمک کنید مرسی

شاید مشکل از منبع تغذیه باشه یا شاید اتصالی تو پاور

با سلام. يك پلي استيشن فلش خور شده مدل فت خريدم.متاسفانه هنگام تست متوجه شدم كه صداي بازي ها بسيار ضعيف هست بطوريكه بايد ولوم تلويزيون را تا آخر زياد كنم.تو تنظيمات رفتم اون صداي ديجيتال را on و off كردم براش يك كابل digital audio optical خريدم ولي جواب نداد. دوستان اگر دليلش را ميدونن لطفا راهنمايي كنند. لنز خراب و همچنين درب دي وي دي باز نميشود.آيا ممكن است هنگام فلش خور شدن اين مشكل براش پيش اومده باشه؟

کابل 3 فیشش درسته؟ کابل دیگه ای رو امتحان کردی؟
به چه tv وصل میکنی؟ شاید باید تنظیمات tv عوض شه

سلام دوستان خسته نباشید
یه سوال داشتم بازی هایی که مربوط به ps2هست ولی وقتی اجرا نمیشه مشکلشون چیه؟میشه مشکلشونو حل کرد؟
مرسی

سلام عزیز
یا خط و خش دارن - یا لنز ضعیفه
یا از بازی ها ممنوعه مثل خدا جنگ خریدی از مغازه که اونام بازیا ممنوعه رو مشکل دار میفروشن معمولا

Inanc

DaYanc
کاربر سایت
Mar 28, 2014
356
نام
Alp
سلام دوستان من یه مشکلی تو سیو بازی پی اس۲۰۱۲ دارم اونم اینه که وقتی تو load dataی BECOME A LEGEND میرم تا ادامه ی بازی رو انجام بدم وقتی میخوام برم توش خط سیو پر نمیشه و لحظه اخر قطع میشه
چیکار کنم؟؟

dani_redline

کاربر سایت
Jan 6, 2017
30
سلام
من میخوام از بازی god of ware یه نسخه رایت کنم چون دیگه بالا نمیاد تو دستگاه.
با نرم افزار image burn ایمیج گرفتم رو dvd-9 رایت کردم (7.94gb) حجم داره چون ولی بالا نیومد
با نرو ایمیج گرفتم رایت کردم نخوند!
مشکل کجاست اگه میشه راهنمایی کنید؟
امکانش هست خود dvd منبع خراب شده باشه یا من نتونستم رو dvd-9 رایت کنم؟
سپاس

• Like
Reactions: che-jaleb

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام
من میخوام از بازی god of ware یه نسخه رایت کنم چون دیگه بالا نمیاد تو دستگاه.
با نرم افزار image burn ایمیج گرفتم رو dvd-9 رایت کردم (7.94gb) حجم داره چون ولی بالا نیومد
با نرو ایمیج گرفتم رایت کردم نخوند!
مشکل کجاست اگه میشه راهنمایی کنید؟
امکانش هست خود dvd منبع خراب شده باشه یا من نتونستم رو dvd-9 رایت کنم؟
سپاس
احتمال زیاد دیسک مبدا مشکل داره. بازی رو دانلود کنسد و بعد رایت کنید ببینید مشکل حل میشه

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
1 . با برنامه " کلون سی دی " ایمیج بگیر و در زمان ایمیج گیری روی گذینه " دیتا و یا گیم " بذارش ؛ 2 . اگر اروری نداد ( مثلا ارور کثیف و ناخونا بودن ) با همون برنامه و با سرعت 4X رایتش کن و میتونی برای دقیق تر رایت کردنش گذینه بررسی مجددش ( یادم نیست اسم دقیق این گذینه چی بود ) رو بزنی .

• Like
Reactions: playstation1

dani_redline

کاربر سایت
Jan 6, 2017
30
سلام
منم فت دارم میخوام فلش خور کنم سی دی بوت بالا نمیاد تو دستگاه همه جور بازی رایت میکنم بالا میاد الا این سی دی بوت.
مارک های مختلف رو هم امتحان کردم واسه رایت کردن برنامه بوت.
میشه راهنمایی کنید مشکل کجاست؟

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,078
نام
Mahmoud
سلام پلی استیشن دوی من رو سی دی خش میندازه دوجا بردم تعمیر درست نشده هم لنزشو بلدم عوض کنم هم موتورش ایراد از چیه؟
ببینید وقتی دیسک رو جا میندازید کج جا میوفته یا ترازه؟ با دست اروم بچرخونید و ببینید دلیل گیرش چیه؟

میتونه از درست بسته نشدن کنسول
مشکل لاستیکایی که چهار گوشه اپتیک میوفته
درست بسته نشدن خود اپتیک
و در اخر خود موتور باشه.

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

ali1991380

کاربر سایت
May 3, 2017
23
ببینید وقتی دیسک رو جا میندازید کج جا میوفته یا ترازه؟ با دست اروم بچرخونید و ببینید دلیل گیرش چیه؟

درست بسته نشدن خود اپتیک
و در اخر خود موتور باشه.

دیسک رو نگاه کردم تراز بود.
امشب بازش کنم ببینم لنز رو درست بسته یا نه؟؟؟؟

ali1991380

کاربر سایت
May 3, 2017
23

درست بسته نشدن خود اپتیک
و در اخر خود موتور باشه.

در ضمن با دست چرخوندم گیر نداشت راحت می چرخه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر