هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
یعنی جی نمیاره؟ باید اول توی دستگاه تروفی هارو سینک کنی بعدش توی سایت Update کنی تا تروفیهات بروز بشه
داداش یعنی چطوری سینک کنم. اینم بگم کلا انلاین هست کنسولم و احتملا اتوماتیک سینک میکنه.

• Like
Reactions: ehsanservat

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
داداش یعنی چطوری سینک کنم. اینم بگم کلا انلاین هست کنسولم و احتملا اتوماتیک سینک میکنه.

بری تو لیت تروفیهات یه چند لحظه صبر کن سینک میشه

یا Option رو بزن بعد روی Sync بزنی سینک میشه

• Like

h0p3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
147
این نظر یکی از دوستان دیدم درباره ps4 ها اورجینال , تو همین تاپیک و 3 صفحه قبل هستش

من slim دارم، کیفیت ساختش پایینه واقعا، به نظرنم در مقابل اوریجینالی که دوستام دارن کیفیتش بدتره! و اینکه slim سری اولشه.

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
دوستان من دچار یه مشکلی شدم .دیشب کنسولمو فروختم یادم رفت اکانتمو deactive کنم .امروز یه پرو خریدم میخوام از چیزایی که تو اکانتم بوده استفاده کنم میگه اول باید اکانتتو روی این ps4 پرایمری کنی وقتی خواستم این کارو بکنم میگه اکانتت روی یه کنسول دیگه که همون قبلیس پرایمری هست نمیشه روی این جدیدی پرایمری کنم الان تکلیف چیه به اون قبلیم دسترسی ندارم این اکانتمم لازم دارم

اقا خودم کشفش کردم حالا اینجا مینویسم شاید به کار کسی بیاد .از طریق موبایلتون میرید توی استور وصل میشید توی قسمت account میرید بعد device and media را انتخاب میکنید یه گزینه deactive all داره اونو میزنید و تمام .البته این کارو فقط ۶ ماه یه بار میتونید انجام بدید

Last edited by a moderator:
  • Like

dark monk

کاربر سایت
Sep 27, 2008
240
نام
masoud
عزيزان چطوري ميتونم تنظيمات دستي dns رو تو ps4 انجام بدم؟اينترنتم lte ايرانسل هست كه با گوشي هات اسپات ميكنم قسمت ip adrees subnet mask رو چطوري بفهمم؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
عزيزان چطوري ميتونم تنظيمات دستي dns رو تو ps4 انجام بدم؟اينترنتم lte ايرانسل هست كه با گوشي هات اسپات ميكنم قسمت ip adrees subnet mask رو چطوري بفهمم؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
دوست عزیز شما نمیخواد IP بدی چون خود گوشی DHCP داره و اتوماتیک IP میده ! شما اگه DNS دوست داشتی بدی 4.2.2.4 , 4.2.2.3 یا 8.8.8.8 و 8.8.4.4 رو بزن !
دوستان کم لطفی میکنن ! ی جواب !!!
پشت شهرداری پره کنسول فروشه ، فروشگاه های اینترنتی معمولا ارزون تره ولی بهتره خودتون حضوری برای خرید مراجعه کنید ، قیمتی هم که تو این انجمن گزاشته میشه کمی پایین تر از عرف بازار هست !

• Like
Reactions: dark monk

magnolia2016

کاربر سایت
Oct 7, 2016
72
سلام یه سوال ساده بعضی از بازیها مثل batman در قسمت های حساس و مراحل پایانی بازی اجازه ضبط فیلم با دکمه share رو نمی ده...می خواستم ببینم برا بیشتر بازیها این قدر ضد حاله....؟!

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
سلام یه سوال ساده بعضی از بازیها مثل batman در قسمت های حساس و مراحل پایانی بازی اجازه ضبط فیلم با دکمه share رو نمی ده...می خواستم ببینم برا بیشتر بازیها این قدر ضد حاله....؟!
سلام
اره برای بقیه هم همینطوره

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان من کنسولم به PSN وصل نمیشه و این ارور رو میده

WS-37397-9

چه کنم ؟؟

آقا من یه تحقیق کردم انگار مشکل از ISP هست که مجبوری بعضی از پُرتهارو باز کنی

این صفحه من چنتا کامنت خوندم، یکی نوشته بود تنظیمات مودم رو از اول درست کرده بعدش درست شده

یکی گفته کنسول رو با یک ISP دیگه وصل کرده به نت و بعدش با نت خودش امتحان کرده

اگه وقت داره خودت بخون اینجارو
community.us.playstation.com/t5/PlayStation-Network-Support/WS-37397-9/td-p/45539370/page/1

• Like
Reactions: 947947

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر