آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
سلام. اگر دو کنسول با یه اکانت پلاس اکتیو بشه میشه مولتی با هم یه بازی رو بازی کرد؟ مثلا آنچارتد

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
اصلا نمیشه رو دو کنسول اکتیو کرد
آقا با گرون شدن دلار و قیمتهای نجومی بازیها در هفته های نخست من و دوستم تصمیم داریم به صورت دیجیتالی با استقاده از گیفت کارت بازی رو بخریم و سوالم اینه چجوری بازی ای که خریداری میشه رو بر روی اکانت دوستم شیر کنم؟ و وقتی شیر بشه روی اکانت دوستم ظرفیت چندم حساب میشه ؟
آموزش پست اول رو دیدم چیزی دستگیرم نشد انگار محتوای پست اول قرض گرفتن اکانت رو نوشته ولی من میخوام شیر بشه روی اکانت طرف
شما گیفت کارت رو روی اکانت خودت redeem میکنی و بازیو میخری بعد اکانتتو دی اکتیو میکنی و میدی دوستت اکتیو کنه دوستت میشه ظ2 و تو میشی ظ3
تو فقط با اک خودت میتونی بازی کنی و اول بازی هم نت میخواد ولی ظ2 راحت راحته
دلار هم که فعلا کشیده پایین...3082

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
اصلا نمیشه رو دو کنسول اکتیو کرد

شما گیفت کارت رو روی اکانت خودت redeem میکنی و بازیو میخری بعد اکانتتو دی اکتیو میکنی و میدی دوستت اکتیو کنه دوستت میشه ظ2 و تو میشی ظ3
تو فقط با اک خودت میتونی بازی کنی و اول بازی هم نت میخواد ولی ظ2 راحت راحته
دلار هم که فعلا کشیده پایین...3082
آها پس اینطور باشه نمیصرفه قبلنا یه ظرفیت 1 هم بود که فقط به صورت آفلاین میشد بازی کرد

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
آها پس اینطور باشه نمیصرفه قبلنا یه ظرفیت 1 هم بود که فقط به صورت آفلاین میشد بازی کرد
اونم میشه ولی بعد از استفاده در اصل اکتیو نیست چون پس از اکتیو در کنسول از سایت دی اکتیو میشه کنسول به نت دسترسی نداره و نمیتونه چک لایسنس کنه

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
456
نام
علی
دوستان من از اکانت هکی استفاده میکردم
حالا میخوام کلا هرچی باقی مونده از این اکانت ها از بین ببرم
زمانی که خواستم اکانت هکی رو پاک کنم گفت باید ساین این کنید
من بدون ساین این کردن اکانت رو پاک کردم
حالا میخوام بدونم اکانت باز روی کنسولم اکتیوه؟
چکار باید بکنم ؟

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
دوستان من از اکانت هکی استفاده میکردم
حالا میخوام کلا هرچی باقی مونده از این اکانت ها از بین ببرم
زمانی که خواستم اکانت هکی رو پاک کنم گفت باید ساین این کنید
من بدون ساین این کردن اکانت رو پاک کردم
حالا میخوام بدونم اکانت باز روی کنسولم اکتیوه؟
چکار باید بکنم ؟

هیچ راهی نداره که اکانت رو بدون ساین این شدن پاک کنی . تنها راهش اینه که بزنی کنسول رو کلا ریست فکتوری کنی که همه دیتاها و اکانتها پاک بشه .

• Like
Reactions: ClaP TraP

afshin legend

کاربر سایت
Jan 19, 2017
6
سلام دوستان من دوستم تو امریکا بازی بتلفیدو دیجیتالی خریده از پی اس استور بعد ما این حرکتی که گفتین اکتیو کردیم انجام دادیم بتلفیلدم من با اکانت خودم دانلود کردم اما از اون اول جلوی بتلفیلد یه عکس قفل روش بود هنوزم هست حالا باید چیکککار کنم که این قفله برداشته بشه؟ ممنون میشم جواب بدین با تشکر

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام دوستان من دوستم تو امریکا بازی بتلفیدو دیجیتالی خریده از پی اس استور بعد ما این حرکتی که گفتین اکتیو کردیم انجام دادیم بتلفیلدم من با اکانت خودم دانلود کردم اما از اون اول جلوی بتلفیلد یه عکس قفل روش بود هنوزم هست حالا باید چیکککار کنم که این قفله برداشته بشه؟ ممنون میشم جواب بدین با تشکر

باید اکانت دئستت رو روی دستگاهت اکتیوکنی

afshin legend

کاربر سایت
Jan 19, 2017
6
اول باید دوستت اکانت رو روی دستگاه خودش دی اکتیو کنه تا بتونی دستگاه خودت رو اکتیو کنی
واقعا ممنون از این که سریع جواب میدیم مرسی از زحماتتون
این کارم کردیم نشد هنوز قفل هست میشه دوباره این کارو از اول بکنیم اگه میشه لطف کنین توضیح بدین با تشکر

• Like
Reactions: aliahmadi2

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
واقعا ممنون از این که سریع جواب میدیم مرسی از زحماتتون
این کارم کردیم نشد هنوز قفل هست میشه دوباره این کارو از اول بکنیم اگه میشه لطف کنین توضیح بدین با تشکر

ببین اگه قفله مطمعنا اکانت دوستت اکتیو نیست روی دستگاهت

اگه مطمعنی اکتیو کردی، برو توی همون قسمت تنظیمات اکانت (روی اکانت دوستت) گزینه Restore License رو بزن و بعدش برو توی اکانت خودت ببین هنوز قفل هست یا نه

afshin legend

کاربر سایت
Jan 19, 2017
6
ببین اگه قفله مطمعنا اکانت دوستت اکتیو نیست روی دستگاهت

اگه مطمعنی اکتیو کردی، برو توی همون قسمت تنظیمات اکانت (روی اکانت دوستت) گزینه Restore License رو بزن و بعدش برو توی اکانت خودت ببین هنوز قفل هست یا نه
میگم مشکل اینجاست که گزینه primery as active دیگه تو اکانت رفیقم نیست که من ببینم و از اونورم رفیقم deactive کرده عکس گذاشتم ببینین

Attachments

• IMG_20170120_010159.jpg
    IMG_20170120_010159.jpg
    310.3 KB · مشاهده: 16

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
میگم مشکل اینجاست که گزینه primery as active دیگه تو اکانت رفیقم نیست که من ببینم و از اونورم رفیقم deactive کرده عکس گذاشتم ببینین

من تا حالا همچین حالتی ندیده بودم، میگردم توی نت اگه چیزی پیدا کردم میزارم

قفل دو مرحله روی اکانتش فعاله؟

afshin legend

کاربر سایت
Jan 19, 2017
6

خدایی کارتون ایول داره دمتون گرم ازش در مورده قفل دو مرحله ای میپرسم

سلام منظورتون از دو مرحله ای چیه با تشکر