PlayStation Gravity Rush 2

نسخه دوم بازی در کنفرانس توکیو گیم شو سونی معرفی شد!

اطلاعات داستانی:

- داستان بازی کمی بعد از اتفاقات نسخه اول رخ میدهد.

- کت به همراه سید و ریون برای بررسی یک اتفاق غیر عدی گرانشی که در سطوح بالایی شهر رخ داده به آنجا میروند و در آنجا گرفتار یک طوفان گرانشی میشوند و سر از یک مکان دیگر در میاورند؛ شهری به نام بانگا

- آنها در بانگا مجبور به بردگی و کار اجباری در معدن میشوند

تصاویر:

Attachments

• GravityRush2-1.jpg
    GravityRush2-1.jpg
    212.3 KB · مشاهده: 80
  • GravityRush2-8.jpg
    GravityRush2-8.jpg
    98.7 KB · مشاهده: 91
  • GravityRush2-9.jpg
    GravityRush2-9.jpg
    70.7 KB · مشاهده: 92
  • GravityRush2-10.jpg
    GravityRush2-10.jpg
    83.9 KB · مشاهده: 93
آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
دوربین رو که من مشکلی نداشتم:-" مثل قبلی بود به نظرم:-" (کلا بعد یه مدت بهش عادت میکنیم:D)

مرحله مخفی کاری، تو شماره اولم یه جا داشتیم (دور و بر آب نما اگر یادتون باشه!) ، احتمالا ماموریت های اون شکلی رو زیاد کردن و صدای ملت در اومده!:-"

گویا ماموریت های فرعی هم خوب کار شدن:D
---
همچنان دیدن Riftهای نسخه ی دوم هوش از سر آدم میپرونه! خیلیییی خفن شدن! یعنی نسخه ی اول در مقابل این هیچی نیست!:-"

---
ببینم حالا میزارن ما تصمیم بگیریم که GR2 بگیریم یا KH 2.8 یا نه!:(( به خدا انتخاب بین این دوتا سخته:((

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
واقعا دم بروبچه‌های Team Gravity گرم :x
همین که یه Gravity Rush دیگه با این کیفیت دریافت کردیم خیلی خوشحال کنندس چون وقتی نسخه‌ی اول رو روی ویتا بازی کردم و بعدش سونی کلا بیخیال ویتا شد یه جورایی مطمئن بودم که دیگه از نسخه‌ی دیگه‌ای خبری نیست.
این زود اومدن نقدها هم منطقیه چون بازی یه 2 ماه‌ای هستش که آمادس
نقدهای Gamespot و IGN رو بخونید خیلی از بازی تعریف کردن. اون مشکلات دوربین و اینا هم درسته و قبول دارم و توی دمو هم بعضی موقع‌ها اذیت می‌کرد (این بیشتر واسه تازه‌واردا مشکل ساز میشه) ولی بنظرم اگه به کنترل بازی عادت کنید یا به نسخه‌ی قبلی مسلط بوده باشید، مشکلی نخواهید داشت...
اگه مشکلی پیش نیاد اینم مثل نسخه‌ی اول در همون روزهای اول عرضه خریداری میشه و پلات میشه :D فقط بگم که قدر اینو بدونید چون فکر نکنم یه GR دیگه ببینیم چون همه جا گفتن که این پایان داستان Kat هستش. البته همه‌ چی ممکنه...اگه بازی خوب بفروشه بعید نیست که نظرشون عوض بشه یا IP رو با یه شخصیت دیگه ادامه بدن...
در کل دمشون گرم که 2017 رو با یه عنوان عالی شروع کردن :x
در مورد این چیزا،گفتم منم نظرم رو بگم...ولی چون زیاد بی ربط میشد به تاپیک امتیازات،گفتم بیارم اینطرف :D
اینکه سونی بالاخره شماره ی اول رو برای PS4 هم داد و شماره ی دوم هم تایید کرد،واقعا حرکت به جا و پسندیده ای بود! جایی که خونه ی اصلیه GR بود! :-" ( GR1 اول برای PS3 در حال ساخت بوده، که با معرفیه ویتا، دیدن روی اون بهتر جواب میده و رفتن اونطرف:-" ... بالاخره دوباره برگشتن رو کنسول های خونگی:D )
و حالا که از اون محدودیت ها رها شده،بازی همه جوره پیشرفت کرده نسبت به قبلی!
این نسخه هم تازه از پتانسیل هایی که این IP میتونست داشته باشه استفاده کردن، یه دنیای سوپر هیرویی، باید یه عالمه سوپر هیرو داشته باشه:D ، این نقدها رو چک میکردم که نکات مثبت و منفی رو بخونم، یکیشون یه عکس دست جمعی از این جماعت گزاشته بود،خیلی هایپ داشت! :x حتی اگر داستان Kat هم تموم بشه(که خیلی وقته گفتن تموم میشه:( ) ، توی این دنیا یه عالمه پتانسیل خوابیده! امیدوارم روزی GR3ـیی چیزی ساخته بشه:D (اون عکس رو دیدم،میگفتم Infamous باید چنین چیزی بشه ها! یه عالمه قهرمان و بدمن اینجوری بچپونند تو بازی! نه هر نسخه 3-4 نفر فوقش:-" بعد تو پایان بد قضیه یه لشگر از اینا رو میبینیم و حسرت میخوریم:(( )

کلا اینکه به نظرم بازی واقعا به بلوغ رسیده! گیم پلی و سیستم مبارزات پیشرفت زیادی داشته ، داستان گویا طولانی تر و پخته تر شده ، بازی یه عالمه کاراکتر خاص داره ، محیط ها متنوع تر شدن ، ماموریت ها پیشرفت قابل توجهی داشتن و ...! کلا دمشون گرم! :x

فقط ... فکر میکردم با این اوصاف امتیازاتش بیشتر بشه! :-" ، الانم نظرات خیلی مثبته! نمیدونم چرا امتیازها اونقدر مثبت نیست:-" (دور و بر 84-85 فکر میکردم بشه:-" )

---
امیدوارم بازیه بعدی این تیم هم توی سبک Action Adventure باشه(و نه مثل قدیم و بازی ترسناک:| ) ، اگر چنین حال و هوایی و طراحی های انیمه ای هم داشته باشه دوبل استقبال میشود :D

---
اون داستان Raven هم قرار بود لانچ در دسترس باشه دیگه؟ چند روز دیگه باید منتظر نقدهای اونم باشیم! :D یا اونم با همین نقد شده؟

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
اون داستان Raven هم قرار بود لانچ در دسترس باشه دیگه؟ چند روز دیگه باید منتظر نقدهای اونم باشیم! :D یا اونم با همین نقد شده؟
خیر... اون بعدا اضافه میشه به بازی :D
اگه اشتباه نکنم گفتن مارچ... توی مصاحبه Psx هست
:D
واقعا دم بروبچه‌های Team Gravity گرم 

همین که یه Gravity Rush دیگه با این کیفیت دریافت کردیم خیلی خوشحال کنندس چون وقتی نسخه‌ی اول رو روی ویتا بازی کردم و بعدش سونی کلا بیخیال ویتا شد یه جورایی مطمئن بودم که دیگه از نسخه‌ی دیگه‌ای خبری نیست.

این زود اومدن نقدها هم منطقیه چون بازی یه 2 ماه‌ای هستش که آمادس

نقدهای Gamespot و IGN رو بخونید خیلی از بازی تعریف کردن. اون مشکلات دوربین و اینا هم درسته و قبول دارم و توی دمو هم بعضی موقع‌ها اذیت می‌کرد (این بیشتر واسه تازه‌واردا مشکل ساز میشه) ولی بنظرم اگه به کنترل بازی عادت کنید یا به نسخه‌ی قبلی مسلط بوده باشید، مشکلی نخواهید داشت...

اگه مشکلی پیش نیاد اینم مثل نسخه‌ی اول در همون روزهای اول عرضه خریداری میشه و پلات میشه  فقط بگم که قدر اینو بدونید چون فکر نکنم یه GR دیگه ببینیم چون همه جا گفتن که این پایان داستان Kat هستش. البته همه‌ چی ممکنه...اگه بازی خوب بفروشه بعید نیست که نظرشون عوض بشه یا IP رو با یه شخصیت دیگه ادامه بدن...

در کل دمشون گرم که 2017 رو با یه عنوان عالی شروع کردن 

Video games aren't just another form of entertainment. They’re something special. They captivate me and have deeply affected the course of my life. And as a creator, I want to make titles that shine as brightly as those from the glory days of Japanese gaming. Those were the feelings I brought to this project.

I wanted to create something new and novel, but also familiar and proudly Japanese. And I believe we succeeded in making something no one has ever seen before. With its dynamic gravity action and its strange and colorful world, both expansive and detailed, this is a truly special piece of entertainment that will bring fun and excitement to everyone.

Of course, this title is also a sequel, and I'm confident fans of the first title will find big surprises inside. There are very few cases where an IP born on a portable console gets an official sequel on a home console. This is no mere continuation of the series, but a huge leap forward with everything upgraded and improved. Indeed, I could talk all day about what we've achieved, but I think if you give it a try, the title will speak for itself.

There's a whole world here, and I want you to discover every last corner!
مسیج تویاماسان بعد از گلد شدن بازی :D
استودیو ژاپن تو دو ما دو بازی موفق داده
امسال ام ریمستر پاتاپون لوکوروکو و پاراپا رو میده و نک 2 رو
بلادبورن رو هم عرضه کردن و نک1 رو
فوق العادست این استودیو... :D

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
فقط ... فکر میکردم با این اوصاف امتیازاتش بیشتر بشه! :-" ، الانم نظرات خیلی مثبته! نمیدونم چرا امتیازها اونقدر مثبت نیست:-" (دور و بر 84-85 فکر میکردم بشه:-" )
---
در مورد امتیازها همون نسخه‌ی اول هم روی ویتا با اون تازگی و یونیک بودنش + اینکه کلا بازی روی ویتا بهتره:D متاش 83 شد بنظرم کلا این چیزی نیست که همه خوششون بیاد و بعضی از منتقدا یه ایرادهایی از بازی میگیرن که بنظرم بی‌انصافیه. مثلا روی اون قضیه‌ی دوربین خیلی مانور دادن ولی وقتی بهش فک کنی خب توی بازی هر لحظه داری جاذبه رو کنترل می‌کنی و کلا دید بازی رو میچرخونی...خب این چجوری قراره یه دوربین ثابت بهت بده که سرگیجه نگیری؟! :D اصلا چنتا بازی توی این سبک هستن که توش میتونی جاذبه رو کنترل کنی و همه‌ چی رو به هم بریزی و مشکل دوربین ندارن؟ :D در کل اینکه قشنگ معلومه بازی پیشرفت کرده و از بیشتر نقدا میشه فهمید که از بیشتر جنبه‌ها بهتر از نسخه‌ی قبلیه ولی بنظرم از اون طرف هم نمرات بازی خیلی بالا نشده چون ایراد گرفتن از بازی راحته و خیلی راحت می‌تونی بگی دوربین و کنترلش مشکل داره، در صورتی که وقتی قلق بازی دستت بیاد اصلا این چیزا مشخص نمیشه و قشنگ میدونی چجوری دوربین رو مهار کنی :D
اون DLC بانو Raven هم 2 ماه دیگه میاد...اونم رایگان :x

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
کلا با تریلرای لایو-اکشن میونه‌ای ندارم ولی این انصافا خیلی خوبه :D:
Youtube
من بعد ا ظهر دیدمش خداست ... کیف کردم ... اتفاقا من شدید لایو اکشن دوست دارم.
.....
فقط دویتان من هنوز روی خرید بازی مشکل دارم ..موندم وایسم فیزیکی بخرم ...یا پیش خرید کنم ... یه کی یه ایده به من بده .. از طرفی من به ارشیو کردن بازی های ارزشمند خیلی علاقه دارم.

این بحث نمرات و نقد ها هم از تاپیک بازی دور نگه داریم به نظرم بهتره ... فکر کردن بهشم اعصاب خورد کنه

• Like
Reactions: KingAmir and Akiba

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
.....
فقط دویتان من هنوز روی خرید بازی مشکل دارم ..موندم وایسم فیزیکی بخرم ...یا پیش خرید کنم ... یه کی یه ایده به من بده .. از طرفی من به ارشیو کردن بازی های ارزشمند خیلی علاقه دارم.

این بحث نمرات و نقد ها هم از تاپیک بازی دور نگه داریم به نظرم بهتره ... فکر کردن بهشم اعصاب خورد کنه
بابا خوبه که نمراتش من تنها بازی که تو این نسل متاش رو اعصابم رژه رفت اخرین نگهبان بود ای میرفتم بعضی از نقدهای گوهربار رو میخوندم سرمو میزدم تو دیوار:| این باز الان به متاش نگاه کتی از 46 تا 40 تا نقد مثبت داره:D
در اخر رو بیار به دیجیتالی اینقدر خوبه میری کتابخونه بازی هات رو نگاه میکنی ای کیف میکنی:D...اصلا یه حس اپیک بودن بهت دس میده:D

• Like
Reactions: KingAmir and vaan 2

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
.....

فیزیکی!!! کلا بازیی که خیلی دوستش میداره آدم باید فیزیکی باشه که همیشه جلو چشمش باشه:D ، آرشیو فیزیکی هم جذاب تر از دیجیتالیه!(دیجیتالی اصلا آرشیو حساب نیست:-")

موارد پیش خریدش هم‌‌‌از نظر من چیز خاصی نیست:D ، لباس سفیدش رو که من چندان نمیپسندم(کلا رنگ سفید رو زیاد دوست ندارم، و مشکی رنگ مورد علاقمه:D) بازی هم لباس اضافه زیاد داره:D

میمونه آواتار و تم...که اونا هم نمیدونم :-"، برا من فیزیکیه یاز جذاب تره:D

یک راه دیگه هم هست، بازی چند روز زودتر حتما لیک میشه، شاید Day1 Editionی هم داشته باشه که ود برا لباس و آهنگ ها رو داشته باشه توش:-"
اون موقع اگر چنین نسخه ای نبود، تصمیم نهایی رو بگیر:D

• Like
Reactions: KingAmir and vaan 2

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
فیزیکی!!! کلا بازیی که خیلی دوستش میداره آدم باید فیزیکی باشه که همیشه جلو چشمش باشه:D ، آرشیو فیزیکی هم جذاب تر از دیجیتالیه!(دیجیتالی اصلا آرشیو حساب نیست:-")

موارد پیش خریدش هم‌‌‌از نظر من چیز خاصی نیست:D ، لباس سفیدش رو که من چندان نمیپسندم(کلا رنگ سفید رو زیاد دوست ندارم، و مشکی رنگ مورد علاقمه:D) بازی هم لباس اضافه زیاد داره:D

میمونه آواتار و تم...که اونا هم نمیدونم :-"، برا من فیزیکیه یاز جذاب تره:D

یک راه دیگه هم هست، بازی چند روز زودتر حتما لیک میشه، شاید Day1 Editionی هم داشته باشه که ود برا لباس و آهنگ ها رو داشته باشه توش:-"
اون موقع اگر چنین نسخه ای نبود، تصمیم نهایی رو بگیر:D
فکر کنم فیزیکی رو بگیرم .. چون با دانلود کردن بازیم مشکل دارم فعلا ...
از طرفی واقعا نسخه فیزیکی رو که میگیری حس و حال دیگه ای داره ... اما خوب اگه day 1 بگیری .. باید پول زور فروشنده های ایرانیم بدی بهشون

• Like
Reactions: KingAmir and Akiba

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
NeoGAF

تاپیک باحالیه فن ها دارن ملت رو قانع میکنن بازی رو بخرن... خیلی ها هم منتظر ن بازی قیمتش بیفته یا تخفیف بخوره تا بگیرن ....
هر چند گمان نکنم تا ۶ ماه دیگه قیمتش بیفته ولی فکر کنم تو تخفیف های بهاره تخفیف خوبی بخوره ..
هر چند این چند روز رو هم نمیتونم صبر کنم چه برسه چند ماه .... به خصوص که نمرات بازی هم ۱۲-۱۱ روز زودتر اومد ...
بازی داشتیم امبارگوش انقدر زود برداشته بشه ..اونم زمانی که اکثر بازی ها همزمان با ریلیز یا روز بعدش امبارگو رو بر میدارن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: KingAmir

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
Play station uk تنها شعبه غربی سونیه که دم بازی رو گرفته و کلی تبلیغات براش کرده ... الانم توییترشون شده پر عکس و محتویات از بازی .
در یک ابتکار جالب زدن همه چیزم وارونه کردن تو پیجشون . دمشون گرم . بازم با اینا ... باقی بخش های سونی و متعلقلت و مرتبط هاش که انگار با بازی مثل یه بچه نا مشروع برخورد کردن.

ʞn uoıʇɐʇsʎɐןd (@PlayStationUK) on Twitter

لینکشونم وارونه شده.
...............

من توهم زدم یا جدی جدی بازی حتی هیچ لیمیتد ادیشنی .. استیل بوکی .. هیچی نداره ؟

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
کارگردان بازی ( Keiichiro Toyama ) با فامیتسو مصاحبه ای داشته و در مورد DLC و آینده ی سری و استودیو صحبت کرده!

On Gravity Rush 2: Another Story – The Ark of Time: Raven’s Choice

Keiichiro Toyama, Director: It’s the story that takes place at the ending of the previous game, with the ark and children. There were plans to throw it into the main game, but since it’s a part that requires playing the previous game to understand, we’ve decided to offer it as additional content. Playing leisurely will get you about 5 hours of gameplay.

On what’s next for the series

Toyama: It’s currently a blank sheet. Since there’s a sense that we’ve already used up everything we’ve had, if we do something next [for the series] then I want it to be something new. For example, if there’s new hardware that allows for a new way of expression, then perhaps it’ll make us want to make something.

Any plans to make a new game with the same team?

The team is currently in great condition, so we’re looking into a new title that can carry on that greatness. I haven’t thought of any content for it at all, but it won’t be that different from the direction we’ve had up until now, and I believe its genre will be action adventure.
با این اوصاف بعیده به این زودی ها(حداقل توی این نسل) دیگه GR ببینیم!(اگر کلا ببینیم!)

ولی اینکه بازی بعدیشون هم احتمالا Action Adventure باشه خیلی خبر خوبی میباشد! >:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر