سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

Kratos72

کاربر سایت
Nov 9, 2011
30
آخرین آپدیت بازی رو داری دیگه؟!
اگه اره که احتمالا فایل DP رو نداری و مجبوره از اینترنت دانلود کنه واس همین سرعت میاد پایین

اصن بحث سرعت نیست
چجوری از ادامش بریزم؟
دیتا دارم
فقط فیفا اینجوریه
آپدیت هم نیست
Dp چجوری بگیرم؟

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
اصن بحث سرعت نیست
چجوری از ادامش بریزم؟
دیتا دارم
فقط فیفا اینجوریه
آپدیت هم نیست
Dp چجوری بگیرم؟
یعنی چی آپدیت نیست؟
یعنی آپدیت جدیدتری نیومده یا اینکه شما فایل آپدیت رو نداری؟
فایل DP رو تو خود PSX هنگام دانلود، لینکش رو نشون میده
اگه کلا فقط منظورت ادامه دادن دیتا هست که خوب وقتی Pause میکنی و بعدش Start، خود PSXآخرین دیتا رو میخواد دیگه واس ادامه ، نمیاد که دوباره از اول بریزه

hosein_xz

کاربر سایت
Apr 30, 2014
65
نام
حسین
سلام دوستان
من یه مشکل عجیبی دارم
من گذاشته بودم پلی استیشن دیتای بنلفیلد 1 رو تا نصف (حدود 25 گیگ) دانلود کنه،بعد با این برنامه آشنا شدم
الان کل دیتای بازی رو از دانلود منیجر دانلود کردم اما هر کاری میکنم نمیتونم این دیتا رو بر ادامه ی اون 25 گیگ بچسبونم
گاهی یه پارت وصل میشه و دانلود میشه اما پارت بعدی رو که میخوام وصل کنم Cannot Download میزنه
همه جور اتصال رو هم امتحان کردم (از وای فای گرفته تا اتصال lan مستقیم پلی استیشن و لپ تاپ)
آنتی ویروس هم غیر فعاله و ویندوز هم 10
لطفا کمکم کنید.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام دوستان
من یه مشکل عجیبی دارم
من گذاشته بودم پلی استیشن دیتای بنلفیلد 1 رو تا نصف (حدود 25 گیگ) دانلود کنه،بعد با این برنامه آشنا شدم
الان کل دیتای بازی رو از دانلود منیجر دانلود کردم اما هر کاری میکنم نمیتونم این دیتا رو بر ادامه ی اون 25 گیگ بچسبونم
گاهی یه پارت وصل میشه و دانلود میشه اما پارت بعدی رو که میخوام وصل کنم Cannot Download میزنه
همه جور اتصال رو هم امتحان کردم (از وای فای گرفته تا اتصال lan مستقیم پلی استیشن و لپ تاپ)
آنتی ویروس هم غیر فعاله و ویندوز هم 10
لطفا کمکم کنید.

واسه اینه که آخرین آپدیت رو نداری باید آخرین آپدیت بازی رو هم داشته باشی تا دیتا منتقل بشه

توی تنظیمات برنامه تیک Auto Replace File رو بزار اگه همه فایلهارو داشته باشی خودش اتوماتیک انتقال میده

Naruto2012

کاربر سایت
Jul 7, 2012
245
نام
محمد
اول با PSX وصل کن ببین الان چه پارتی رو میخاد اونو بگیر، واسه بعضی بازیها اینطوری نیست که اول پارت 0 رو بریزه، بعد بره سراغ 1 و همینطوری بره بالا، بعضی مواقع رندم پارت هارو میگیره
دمت گم داداش بعد یسوال دیگه الان من یه rainbow siix ریجن 3 دارم با psx میزنم کلا 4 پارته ولی حجمش 30 گیگ اصلنم لینک آپدیت نمیده psx چجوری آپددیتاشو بگیرم چون ریحن 3 هم هست

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دمت گم داداش بعد یسوال دیگه الان من یه rainbow siix ریجن 3 دارم با psx میزنم کلا 4 پارته ولی حجمش 30 گیگ اصلنم لینک آپدیت نمیده psx چجوری آپددیتاشو بگیرم چون ریحن 3 هم هست

شما 4 تا پارت رو دانلود کن بعد که میخای انتقال بدی لینک آپدیت برات میاد

Kratos72

کاربر سایت
Nov 9, 2011
30
یعنی چی آپدیت نیست؟
یعنی آپدیت جدیدتری نیومده یا اینکه شما فایل آپدیت رو نداری؟
فایل DP رو تو خود PSX هنگام دانلود، لینکش رو نشون میده
اگه کلا فقط منظورت ادامه دادن دیتا هست که خوب وقتی Pause میکنی و بعدش Start، خود PSXآخرین دیتا رو میخواد دیگه واس ادامه ، نمیاد که دوباره از اول بریزه

Hluuo.jpg

یه سرچ کردم یه چیزایی دستم اومد
باید آپدیت باشه گویا
این یه فایل 1.5 گیگ میده همین آپدیته ؟
دانلودش کنم بعد چیکار کنم؟

آخرین ویرایش:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
Hluuo.jpg

یه سرچ کردم یه چیزایی دستم اومد
باید آپدیت باشه گویا
این یه فایل 1.5 گیگ میده همین آپدیته ؟
دانلودش کنم بعد چیکار کنم؟

از روی اسم لینکها مشخص هست که آپدیت هست یا نه

A00X00 هست اسم فایلشون، دانلود کن بزار پیش بقیه فایل ها دیگه مشکل نداره

Naruto2012

کاربر سایت
Jul 7, 2012
245
نام
محمد
شما 4 تا پارت رو دانلود کن بعد که میخای انتقال بدی لینک آپدیت برات میاد
هنوز درست نشده انتقالم میدم باز آپدیت نمیاد من هنوزم ک لینکهای gs2 رو وارد میکنم ب ic تغییر میکنه و چند تا از عدداشم تو لینک عوض میشه ینی لینک کوتاه میشه
اینم ی نمونش
http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...nloadId=00000178&downloadType=ob&product=0187
http://ic.05d1c100.0390ee.gs2.sonyc...nloadId=00000178&downloadType=ob&product=0187

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
هنوز درست نشده انتقالم میدم باز آپدیت نمیاد من هنوزم ک لینکهای gs2 رو وارد میکنم ب ic تغییر میکنه و چند تا از عدداشم تو لینک عوض میشه ینی لینک کوتاه میشه
اینم ی نمونش
http://gs2.ww.prod.dl.playstation.n...nloadId=00000178&downloadType=ob&product=0187
http://ic.05d1c100.0390ee.gs2.sonyc...nloadId=00000178&downloadType=ob&product=0187

داداش همین لینکی که داده فایل آپدیته دیگه، اسم لینک رو نگاه A0123 داره آخره لینک که نشون میده لینک آپدیت بازی هست

اینم 4 یا 5 تا پارت داره باید لینکهارو به 1 2 3 تغییر بدی

Naruto2012

کاربر سایت
Jul 7, 2012
245
نام
محمد
داداش همین لینکی که داده فایل آپدیته دیگه، اسم لینک رو نگاه A0123 داره آخره لینک که نشون میده لینک آپدیت بازی هست

اینم 4 یا 5 تا پارت داره باید لینکهارو به 1 2 3 تغییر بدی
این همون اولین لینکیه ک گرفتم و دقیق 4 پارت بود مگه میشه فایل آپدیت باشه؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر