هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام
ببخشید اگه گاد اف وار کالکشن تو اکانتم بگیرم میتونم دونه دونه نصب کنم بازی کنم؟
یا حتما باید با هم دانلود کنم؟
سلام
اگه منظورتون نسخه‌های 1 و 2 هست که نه نمیشه باید با هم دانلود کنین.
موفق باشید.

abbas.n

کاربر سایت
Mar 30, 2016
65
نام
ABBAS
سلام
ببخشید اگه گاد اف وار کالکشن تو اکانتم بگیرم میتونم دونه دونه نصب کنم بازی کنم؟
یا حتما باید با هم دانلود کنم؟
گاد او وار کالکشن اسمش روشه.هر دو رو به بازی هستن.ولی میتونی جدا جدا هم بخریش.۱ و ۲ جدا از هم هم هستش

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
گاد او وار کالکشن اسمش روشه.هر دو رو به بازی هستن.ولی میتونی جدا جدا هم بخریش.۱ و ۲ جدا از هم هم هستش
یادمه بازیش یه منو داشت که شما انتخاب میکردی شماره 1 میخوای بری یا 2 رو، تو استور من ندیدم شاید جدیدا اضافه شده باشه.

abbas.n

کاربر سایت
Mar 30, 2016
65
نام
ABBAS
یادمه بازیش یه منو داشت که شما انتخاب میکردی شماره 1 میخوای بری یا 2 رو، تو استور من ندیدم شاید جدیدا اضافه شده باشه.
بله همینطوره من دارم هنوز این بازیرو.اول بازی انتخاب میکنی ۱ یا ۲.تو استوری من دیدم که جدا گانه گذاشته البته مال پی اس پی بود که پورت شده برای ویتا

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
بله همینطوره من دارم هنوز این بازیرو.اول بازی انتخاب میکنی ۱ یا ۲.تو استوری من دیدم که جدا گانه گذاشته البته مال پی اس پی بود که پورت شده برای ویتا
نه اون که فرق داره، ایشون منظورش GoW Collection هست که شماره 1 و 2 ش توشه.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
r316_%DB%8C%D9%84%D9%81%D9%82.jpg

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اون موقعها خیلی دوست داشتم ازین ویتا سفیدا بخرم، ولی بودجم نمیرسید، الانم که دیگه تولید نمیشه.
واقعا این رنگشه عالیه.

بودجه ماهم نمیرسید :D ولی من از چیزی خوشم بیاد هر جوری شده خودمو به آب و آتیش میزنم پولش جور شه بخرم البته همیشه بیشتر از قسمت کنسول در نظر میگیرم برای لوازم جانبی و ........
یادمه 3ds تازه اومده بود کلی از پولمو داده بودم برای عمل قلب پدرم - بازی رزیدنت اویل رولیشنز انحصاری 3ds بود تازه اومده بود دیگه هر جوری شد پوشلشو جور کردم خریدم بازی رزیدنت اویل رولیشنز اوریج آک هم از dc خریدم حالشو بردم :x
البته بگم من کلا از کنسول با رنگ مشکی براق اصلا خوشم نمیاد اگر خیلی مجبور بشم شاید بخرم رنگ ها دیگه رو بیشتر ترجیه میدم
آره رنگ واقعا قشنگیه :x

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
دوستان روشی هست که بعد از اینکه ویتا خاموش شد هکش نپره؟
ضمنا وضعیت اجرای بازی PsP روی ویتا الان چطوره؟
روش جدیدی هست که بدون اینکه بازی PSP از استور گرفته باشی بتونی بازیای PSP رو اجرا کنی؟

• Like
Reactions: se.phi.roth

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
دوستان روشی هست که بعد از اینکه ویتا خاموش شد هکش نپره؟
ضمنا وضعیت اجرای بازی PsP روی ویتا الان چطوره؟
روش جدیدی هست که بدون اینکه بازی PSP از استور گرفته باشی بتونی بازیای PSP رو اجرا کنی؟
سلام
هکش نپره که نمیشه، اما یه روشی هست به اسم Switch kaku که آفلاین میشه بعد هر ریستارت هک رو فعال کرد.

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
سلام.میخوام ویتا بخرم .چندتا سوال دارم.
اول و مهمترینش اینه که هک شده یا نه؟
اگه هک شده راه و روش هک کردنش راحته یا نه باید بدیم بیرون کسایی که واردن هک کنن؟
روی همه ورژن ها هکش جواب میده؟

آیا ویتا بازی های کپی پی اس پی رو هم راحت میاره یا نه؟

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام دوستان ببخشید کسی هست اینجا بتونه کمک کنه در مورد طریقه هک PS vita چون خیلی سعی کردم ولی نشد
برنمیگرده به 3.60
ممنون میشم یکی کمکم کنه
سلام
منظورتون از برنمیگرده چیه؟
اگر منظورتون Downgrade هست که نه اصلا ممکن نیست.

• Like
Reactions: se.phi.roth

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر