سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

dmcmasoud

کاربر سایت
Mar 6, 2011
213
نام
مسعود
فعاله ! سرعت 0.5 مگابایت در ثانیه 500 کیلوبایت به عبارتی
طبق اون چیزی ک تجربه خودم بوده
رو مودمهای دی لینک با دو تا کابل لن سرعت انتقال 10 مگابایته
ولی با اتصال مستقیم ps4 به pc سرعت دوروبر 20 مگابایته
اگه مودمتون ایسوس باشه با روش دوتا کابل لن سرعتتون 30 مگ میشه
روش اتصال مستقیمو تست نزدم ولی باید دوروبر 50 بشه
خلاصه داداش ب مودمتون ب کابلتون و ب مین بردتونم بستگی داره
ضمنا موقع انتقال دیتا هیچ عمل کپی ب هارد اکسترنالی چیزی انجام ندین چون سرعت انتقالو شدید میگیره

• Like
Reactions: sin0s

fcjuve

کاربر سایت
Jan 5, 2017
9
سلام کسی هیتمن که بصورت قسمتی هست رو تونسته بریزه رو کنسول کی لطفا راهنمایی کنه یه قسمتش میخواستم بریزم فعلا اما یه مقدارش رفته دیگه نمیره فایل dp هم دانلود کردم فایده نداشت

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام کسی هیتمن که بصورت قسمتی هست رو تونسته بریزه رو کنسول کی لطفا راهنمایی کنه یه قسمتش میخواستم بریزم فعلا اما یه مقدارش رفته دیگه نمیره فایل dp هم دانلود کردم فایده نداشت

حتما فایل آپدیت میخاد که شما نداری

باید آخرین آپدیت رو هم دانلود کنی کنار بقیه لینکها بزاری

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
327
سلام دوستان
من میخوام دیتا انتقال بدم به ps4 ولی سرعتم بالاتر از 2 مگ نمیره.
مشکلی که هست اینه که قبلا هم با همین لپ تاپ با همین ps4 با همین کابل لن بازی منتقل کرده بودم و با سرعت 35 مگ میریخت اما الان در هترین حالت دو هستش.
فقط دقیق یادم نیست که از روشی که کابل از ps4 میاد میخوره به لپ تاپ استفاده کردم یا روشی که کابل از ps4 میخوره به مودم.
ممنون میشم دوتا روشو یه بار بگید خیلی مختصر و مفید.
کل فروم رو گشتم ولی فقط اونی که کابل از ps4 میاد میخوره به لپ تاپ رو پیدا کردم که تو اون حالت هم سرعتم بالاتر از 2 نمیره
ممنون

Naruto2012

کاربر سایت
Jul 7, 2012
245
نام
محمد
دوستان درمورد این مشکل(مشکل 7 : هنگام دانلود و دریافت آپدیت یا خود بازی بعضی لینک ها فیلتر هستن)
الان من باید هیتلر شکنو بیام قبل از گرفتن لینک وصل کنم یا لینکا رو اضافه کنم و موقعی ک میخوام از idm دان کنم با هیتلر شکن بگیرم چون psx آی پیش دچاره تغییر ممیشه وقتی با هیتلر شکن کانکت میشی

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان درمورد این مشکل(مشکل 7 : هنگام دانلود و دریافت آپدیت یا خود بازی بعضی لینک ها فیلتر هستن)
الان من باید هیتلر شکنو بیام قبل از گرفتن لینک وصل کنم یا لینکا رو اضافه کنم و موقعی ک میخوام از idm دان کنم با هیتلر شکن بگیرم چون psx آی پیش دچاره تغییر ممیشه وقتی با هیتلر شکن کانکت میشی

اصلا دیگه این کار لازم نیست، لینکها فیل تر نیستن دیگه

Naruto2012

کاربر سایت
Jul 7, 2012
245
نام
محمد
یسوال دیگه اگه من مثلا 10 گیگ از 40 گیگ یبازی رو خودم گرتم بعد میخوام بقیشو با psx بگیرم باید دوتا فایل اولم دوباره دان کنم؟؟

Kratos72

کاربر سایت
Nov 9, 2011
30
دوستان داشام فیفا میریختم تا نصفش ریخت نرفت
من دوباره تنظیم کردم نمیره همون وسطش مونده فقط میشه با نت دانلود کرد
چجوری از ادامش بریزم؟

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان داشام فیفا میریختم تا نصفش ریخت نرفت
من دوباره تنظیم کردم نمیره همون وسطش مونده فقط میشه با نت دانلود کرد
چجوری از ادامش بریزم؟
آخرین آپدیت بازی رو داری دیگه؟!
اگه اره که احتمالا فایل DP رو نداری و مجبوره از اینترنت دانلود کنه واس همین سرعت میاد پایین

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
یسوال دیگه اگه من مثلا 10 گیگ از 40 گیگ یبازی رو خودم گرتم بعد میخوام بقیشو با psx بگیرم باید دوتا فایل اولم دوباره دان کنم؟؟

اول با PSX وصل کن ببین الان چه پارتی رو میخاد اونو بگیر، واسه بعضی بازیها اینطوری نیست که اول پارت 0 رو بریزه، بعد بره سراغ 1 و همینطوری بره بالا، بعضی مواقع رندم پارت هارو میگیره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر