PlayStation Yakuza 0 | PS4

خب ساعتی قبل سونی توی مراسم PSX در کنار تایید تاریخ عرضه Y5 از انتشار آخرین عنوان در سری یاکوزا برای غرب هم پرده برداری کرد! یاکوزا 0 که پیش در آمدی برای تمامی نسخه های قبلی سری به حساب میاد قراره سال آینده به صورت دیجیتالی و فیزیکی توی آمریکای شمالی بر روی PS4 عرضه بشه. از جمله مشخصه های تکنیکی نسخه PS4 این عنوان داشتن رزولوشن 1080p و همینطور فریم ثابت 60 ـه.

با اومدن اطلاعات جدید پست اول بروز خواهد شد.

تریلر معرفی: (1080P):
Yakuza 0 Announcement Trailer

تصاویر با تشکر از احسان عزیز:

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
yakuza ishin معرفی نشد واسه غرب ؟؟؟:((
من علاقه خاصی به این بازی دارم ولی متاسفانه فقط به دلایل مختلف تونستم
ljخیلی وقت پیش نسخه Yakuza 3 رو ps3 تموم کنم ، تا جایی که یادمه سیستم مبارزاتش
اواسط بازی کاملا واسم تکراری شده بود ولی با توضیحات بالا انگار خیلی تغییر کرده:x

یاکوزا ایشین و کنزان درصد اومدنشون توی غرب زیر 0.0001% ـه :D بازیا به شدت ژاپنی ـن و احتمالاً سگا از ترس فروش و این حرفها هیچ وقت طرفشون هم نمیره :(
در مورد گیم پلی 3 هم مشکل از گیم پلی و تکراری شدن نیست ، با عرض پوزش مشکل از نحوه ی بازی کردن شماس :D یاکوزا رو نباید به سبک GOW بازی کرد و با یه کمبوی خاص جلو برد اینجوری دقیقاً اتفاقی می افته که شما تجربه ـش کردین :D توی یاکوزا اول از همه باید دنبال آپگرید و مدام به روز کردن حرکات باشید و از تجربه و خلق چیزای جدید هم نترسید :D همون یاکوزا 3 بخش اعظمی از چیزایی که الان داریم در مورد یاکوزا میگیم رو داشت ، حتی کلی اسلحه برای آموزش و مستر شدن داشت که هر کدوم کلی سیستم مبارزات رو زیر و رو می کرد (وای نانچیکو عشق من بود ! چقدم خوب بود لعنتی میزدی سر و صورت و بدن ملت کبود میشد) :D شما اگه بازی دم دستته یه بار دیگه شروعش کن بعد بیا از علی یا من یا بقیه یه راهنمایی در مورد گیم پلی و نحوه ی بازی کردنش بگیر (در حین بازی کردن) بعد ببین سیستم مبارزاتش چه دنیایی بوده و ندیدیش ، فقط کافیه پرده ای که بین خودت و اون دنیاس رو کنار بزنی ، بعدش نقش زمین میشی :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
تاپیک جداگونه نداره برای همین اینجا میزارمش :D

wh7bE.png

crying1.gif
crying1.gif
crying1.gif

یه 6-7 ساعتی بازیش کردم، تا اینجای کار فوق العاده بوده :crying1: کاملا ارزش سه سال صبر کردن رو داشت :crying1::((

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
سری یاکوزا جدای از گیمپلی خفنش ، همیشه یه داستان خفن تر هم داشته . به شخصه توی این صنعت کمتر سری بازی رو دیدم که از لحاظ داستان و شخصیت های فوق خفن به پای یاکوزا برسه . آخ یاد یاکوزا 3 به خیر:x

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
تاپیک جداگونه نداره برای همین اینجا میزارمش :D

wh7bE.png

:crying1::crying1::crying1:

یه 6-7 ساعتی بازیش کردم، تا اینجای کار فوق العاده بوده :crying1: کاملا ارزش سه سال صبر کردن رو داشت :crying1::((

من هم کم کم باید به فکرش باشم، خیلی بازی خوبیه :crying1::crying1::crying1:

فقط یک چیز، این هم توی منو کاتسین های سری های قبل رو هم داره یا نه؟ اگر داشته باشه خیلی خوب میشه :d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
من هم کم کم باید به فکرش باشم، خیلی بازی خوبیه :crying1::crying1::crying1:

فقط یک چیز، این هم توی منو کاتسین های سری های قبل رو هم داره یا نه؟ اگر داشته باشه خیلی خوب میشه :d

نه متاسفانه توی این نسخه دیگه اونا رو نزاشتن :D هرچند جوری که داستان بیان میشه فهمیدنش رو راحت میکنه حتی اگه داستانای نسخه های قبلی رو هم کامل یادت نیاد :D (حداقل تا الان که اینجوری بوده :D )
======
ولی جدا Yakuza 5 تا اینجا بهترین و پر محتواترین یاکوزاییه که بازی کردم (و من تازه هنوز پارت 1 بازیم!!! ). تا الان 14 ساعت بازیش کردم ولی هنوز نصف ساب استوری های Kiryu و نیمی از میشن های یکی از بخشای Another Dramaـی کیـریو باقی موندن! (تازه ظاهرا بعدا از تموم کردن اونا هم باز هنوز یه سری بخشا و کارای دیگه برای انجام دادن داره)

هنوز یه عالمه مینی گیم هست که زیاد بازیشون نکردم یا اصلا یه بار هم طرفشون نرفتم، هنوز حتی استارت Hostess کلاب ها رو نزدم، تورنمت فایتینگ مونده، تا الان فقط یدونه Revelation پیدا کردم... و همونطوری که بالاتر گفتم تازه فقط Part یک بازیم و اصلا هنوز باقی شخصیتا رو ندیدم و تازه اوایل داستانم و هنوز دارم با Kiryu بازی میکنم!!!

اینقدر بازی محتواهای جانبی داره ها که اصلا آدم نمیتونه ازشون دل بکنه بره سروقت داستان :D اولین بار که برای تست رفتم توی کلاب سگا یکی دو ساعت توش فقط داشتم بازیهای مختلف رو انجام میدادم و دلم نمیومد ازش بیام بیرون :D این بازی جدیده که توش باید به موقع و با ریتم آهنگ روی طبل/دهل ضربه بزنی خیلی اعتیاد آوره! الان من همه مرحله هاش رو رفتم ولی بازم دوست دارم بازیش کنم :D نیم ساعت هم فقط داشتم Virtual Fighter 2 میزدم و اینجا هم باز از Pai کتک میخوردم :|:D آخر مجبور شدم بیخیالش بشم چون دیگه پولم داشت ته میکشید از بس باخته بودم بهش =))

همونطوری که از توضیحات بالا مشخصه هنوز زیاد توی داستان جلو نرفتم و فکر کنم تازه رسیدم به آخر Part کازوما ولی خب تا همینجاش هم به نظر میاد داستان خیلی جالبتر از 3 و 4 باشه :D حداقلش توی همین مدت کم یه شخصیت منفی جدید دیدم که برای لحظه روبروییش با کازوما دارم له له میزنم :D

خلاصه اش کنم، واقعا Y5 تا اینجای کار همون چیزیه که امیدوار بودم باشه (میتونم بگم حتی بهتر از انتظاراتم بوده) و شدیدا بهتون توصیه میکنم اگر PS3 دارید و فکر میکنید ممکنه ازش خوشتون بیاد به هیچ عنوان از دستش ندید :D

پ.ن: اگرم تونستید و از لحاظ مالی تواناییش رو داشتید بعدا سعی کنید بازی رو از روی خود PS Store هم بخرید تا یه حمایتی باشه از عرضه سری توی غرب، چون هرچی فروش Y5 و Y0 بیشتر باشه احتمال اومدن نسخه های دیگه مثل Kiwami و 6 هم مطمئنا بالاتر میره.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Kainé

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
خب تاپیک رو به زور پیدا کردم :|
مثل اینکه Sega اجازه داده قبل از برداشته شدن Embargo، هر سایتی میخواد یه Early Impressions از بازی منتشر کنه و همه دارن مثل چی از بازی تعریف می‌کنن :D :
It's January, and Yakuza 0 is already a game of the year contender
Yakuza 0 Could Be the First Must Have Game of 2017, Here’s Why
Hands On: Yakuza 0 Proves the Series Still Packs One Hell of a Punch on PS4
کلا جو خیلی هایپ‌زایی درست شده و احتمالا نقدای بازی خیلی مثبت باشه... واسه من که اولین بارمه قراره وارد این سری بشم خیلی امیدوارکنندس :D
به روز عرضه هم فک کنم فقط 10 روز مونده \m/ (همزمان با RE7 منتشر میشه :|)

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
کسی تو ایران بخواد یاکوزا ایشین یا کنزان رو بخره غیر از خریدن از استور ژاپن راه دیگه ای داره ؟:D
سفارش وارد کردن بازی از ژاپن :D (ولی خب در هر حال تمام منوهای بازی ژاپنیه)

تو چین هم فراوونه این بازی کسی بخواد براش بیارن ولی در هر صورتش گرون در میاد:D

به هر حال یا باید از استور خریداری بشه یا سفارش بدین بیارن :D یه راه دیگه هم داره اونم اینکه یه PS3 کپی خور داشته باشین و پایرت خور کنین بره پی کارش :D

آخرین ویرایش:

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من بازی را گرفتم ۲ تا چپترم رفتم.سیستم مبارزات نسبت به قبلی ها روون تر شده اما چیزی که خوشم اومده تا الان داستان جالبشه که ادمو جذب میکنه.حالا بیشتر برم ببینم چی میشه.نکته منفیشم تا الان به نظرم گرافیکش بوده زیاد جالب نیست البته یاکوزا هیچ وقت گرافیک شاخی نداشته اما این به نظرم در حد یه عنوان ۲۰۱۷ نیست البته طبیعی هم هست نسخه جی بازی ۲۰۱۵ اومده بود.کلا من با یاکوزا حال میکنم .فکر کنم این شماره ساید کوئست خفن هم زیاد داشته باشه از لیست تروفی هاش معلوم بود.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من بازی را گرفتم ۲ تا چپترم رفتم.سیستم مبارزات نسبت به قبلی ها روون تر شده اما چیزی که خوشم اومده تا الان داستان جالبشه که ادمو جذب میکنه.حالا بیشتر برم ببینم چی میشه.نکته منفیشم تا الان به نظرم گرافیکش بوده زیاد جالب نیست البته یاکوزا هیچ وقت گرافیک شاخی نداشته اما این به نظرم در حد یه عنوان ۲۰۱۷ نیست البته طبیعی هم هست نسخه جی بازی ۲۰۱۵ اومده بود.کلا من با یاکوزا حال میکنم .فکر کنم این شماره ساید کوئست خفن هم زیاد داشته باشه از لیست تروفی هاش معلوم بود.

بازی در اصل مال PS3 ـه :D
ولی بعد از کلی التماس فن ها ، به قدری اومدنش توی غرب طول کشید که کار به 4 اینا هم کشید و این نسخه ی PS4 در اصل یه نسخه ی نکست جن نیست ، کراس جن و این حرفهاس :D

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
بازی در اصل مال PS3 ـه :D
ولی بعد از کلی التماس فن ها ، به قدری اومدنش توی غرب طول کشید که کار به 4 اینا هم کشید و این نسخه ی PS4 در اصل یه نسخه ی نکست جن نیست ، کراس جن و این حرفهاس :D
اره میدونم .خوشبختانه الان امتیازاشم دیدم واقعا خوبه بالاخره داره به حقش میرسه .از داستانشم همون جور که گفتم اکثرا تعریف کردن واقعا داستانش جالبه به نظر بالا پایین زیاد داشته باشه.

در مورد گرافیکم راستشو بخوای این بازی اولین بازی هست که دارم روی پرو تست میکنم دوست داشتم یه بازی به پستم میخورد 4k با hdr داشته باشه که این هیچ کدومو نداره حالا ایشالله سر ni oh جبران بشه:D

• Like
Reactions: Kainé

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
خب بالاخره تموم شد ۲۵ ساعت طول کشید البته زیاد ساید کوئست نرفتم مبارزات اخرش نفس گیر وحماسی بود یاد اخر متال گیر ۴ افتادم .داستانش بی نظیر و با پیچیدگی های خاص بود .برای منی که تک تک یاکوزا ها را بازی کرده بود پازل داستانیش تکمیل کننده قسمت های دیگه بود خیلی چیزا معلوم شد تو این نسخه .یعنی در واقع شروع داستان بود برای کسایی که تا الان یاکوزا نزدن میتونه یه شروع خوب و به موقع باشه.ساید کوئستاش وحشتناک متنوع بود .یکیش مثلا پسره به دوست دخترش شک میکنه فکر میکنه تن فروشی میکنه میگه امارشو بگیری بعد میفهمی که دختره لباسای زیرشو میفروشه کلا تو این بازی چیزایی میبینید که نظیرشو جای دیگه نخواهید دید.کارای فرعی مثل دیسکو و رقص اواز خونی ماهی گیری کارت بازی بلیارد بیسبال دیدن فیلم مستهجن کاباره ورق بازی ورزش های رزمی و چندین و چند کار دیگه هم هست که میتونید انجام بدید در کل این نسخه تو نسخه های مدرن بازی قطعا بهترین بود و تو کل سری هم برای من بعد از کنزان و ایشین قرار میگیره ‌.در ضمن موسیقی بازی با اختلاف تو کل سری بهترین بود واقعا به چشم میومد.

Tenshi

کاربر سایت
Jan 6, 2015
147
قصد دارم ایشالا تا یکی دو سال آینده بازی رو پلات کنم دو تا سوال داشتم :D:D:D
premium adventure چیه دقیقا؟ همون NG+ هست آیا؟ چه کارایی میشه کرد توی این مود؟ مواردی که تو completion list کامل شده برام باقی میمونه؟
بازی رو درجه سختی legend چجوریه؟ بدون خرید ability میشه تمومش کرد؟
و آخرین سوال که ربطی به بقیه نداره میخواستم بدونم بعد از Kiwami یاکوزا 2 و الی اخر هم قراره نسخه غربیشون بیاد؟؟

ممنون :Rose:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر