Far Cry: Primal | PC

news_far_cry_primal_announced-17176.jpg

جزئیات:

• بازی توسط استدیو Ubisoft Montréal با همکاری Ubisoft Toronto ،Ubisoft Shanghai و Ubisoft Kiev ساخته می شود.
  • نسخه PS4 و Xbox One در 23 فوریه 2016 و نسخه PC دقیقا یک هفته یعد یعنی اول مارس 2016 عرضه خواهد شد.
  • Far Cry Primal تجربه ای کاملا تک نفره (فاقد بخش چندنفره) است، وقایع بازی 10,000 سال قبل از میلاد و زمان حکمرانی ماموت ها و ببرهای تیزدندان بر زمین رخ می دهد.
  • شخصیت اصلی TAKKAR نام داد، او تنها بازمانده یک گروه شکارچی است.
  • تنها هدف TAKKAR زنده ماندن در دنیایی است که انسان ها شکار به حساب می آیند. در جریان پیشبرد بازی شخصیت اصلی با افرادی آشنا می شود که در غلبه بر خطرات دنیای وحش او را همراهی خواهند کرد.
  • بازیکن ها در Far Cry Primal با اولین انسان های رام کننده حیات وحش که برای غلبه بر انقرض تلاش می کنند، همراه خواهند شد. در این مسیر برای غذا شکار می کنند، آتش می سازند با شکارچیان مقابله می کنند، با استفاده از استخوان های جانواران سلاح ابزار می سازند و برای مقابله با قبیله های دیگر و حاکمیت بر Oros (نام سرزمین بازی) تلاش می کنند.

تهیه کننده ارشد بازی یعنی Dan Hay در مورد Far Cry Primal می گوید: "مهم ترین ویژگی فرنچایز Far Cry، انعطلاف پذیری آن است. از این رو وقتی که تیم ایده یک Far Cry در عصر حجر را پیشنهاد داد، ما بالافاصله از آن استقبال کردیم و هر چقدر که در مورد این ایده می شنیدیم، به فوق العاده بودن آن بیشتر پی می بردیم."

کارگردان بازی یعنی Jean-Christophe Guyot نیز اظهار داشت: "عصر حجر گزینه خوبی برای سری Far Cry است. Far Cry معمولا شما را بر روی لبه دنیای شناخته شده قرار می دهد. مرزی میان زیبایی، خشونت و بی قانونی. عصر حجر نیز به نحوی اولین مرز انسان ها است، زمانی است که انسان ها بر روی زمین پا گذاشته و سرزمین ها را به مالیک خود در آوردند. آن زمان بود که آنها وارد زنجیره غذایی شدند. همه این اتفاق ها از طرفی با درگیری میان یکدیگر و از سوی دیگر با طبیعیت همراه بود."

حداقل سیستم مورد نیاز:

سیستم عامل: . (Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit
پردازنده: Intel Core i3-550 | AMD Phenom II X4 955 or equivalent
میزان حافظه مورد نیاز: 4GB RAM
کارت گرافیک:. (NVIDIA GeForce GTX 460 (1GB VRAM) | AMD Radeon HD 5770 (1GB VRAM
فضای مورد نیاز بر روی هارد: 20GB

سیستم پیشنهادی:

سیستم عامل: . (Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit
پردازنده: Intel Core i7-2600K | AMD FX-8350
میزان حافظه مورد نیاز: 8GB RAM
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 780 | AMD Radeon R9 280X
فضای مورد نیاز بر روی هارد: 20GB

منبع: Ubisoft blog

ویدیوها و تصاویر مربوط به مراسم The Game Award 2015:

تشکر از @armin_shadow بابت تصاویر و تریلرها.

آخرین ویرایش:

Nusq

کاربر سایت
Aug 11, 2007
89
یه نکته ی بسیاربسیار مهم که به نظرم توجه بهش میتونه از ملال انگیزبودن بازی کم کنه انتخاب survival mode از همون ابتدای بازیه. گزینه ای که خوابیدن، شکارکردن، جنگیدن، دیویدن، جستجو در شب، و خیلی چیزای دیگه رو به کلی دگرگون میکنه. درواقع بازی رو به حسی که پیشاپیش باید داشته باشه میرسونه. به دوستانی که ابتدای بازی اند و یا بازی رو شروع نکردن پیشنهاد میکنم حتماً با همین حالت بقا بازی رو انجام بدن که تا حدی از تکراری شدن بازی - که مشکل کلِ farcryها ست - کم شه.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
دقیقا. حود cpy هم اشاره کرده. فقط دو بازی این همه تریگر داشتن. یکی GTA V بود و اون یکی هم Just cause 3 که به تنهایی رکورد تریگر رو شکسته.
بتلفیلد که تریگر زیاد نداره . نمی دونم کرک شدنش چرا طول کشید ؟!!!!!!!!!!!!

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
دوستان باید حیوونا رو خودم رام کنم یا مثل گرگه خودش مرحله خاصی داره؟

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

خودت باید رام کنی . مرحله نداره . وقتی باهاشون مواجه شدی گوشت بنداز و رامشون کن

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
دوستان این بازی به پای far cry های قبلی میرسه یا نه؟
من حدود 40 درصد بازی رو رفتم

فضای عصر حجر جالبی داره . تنوع حیواناتش خوبه . نحوه زندگی و زبان عصر حجری جالبی دارن . گیم پلی روانی داره . فقط یک حس سردرگمی داری چون مراحل اصلی خودشون نمیان . تو نقشه باید جستجو کنی و یکی یکی بری . ترتیب خاصی نداره .

saswar

کاربر سایت
Jun 26, 2013
265
بازی رو تموم کردم.
بازی بسیار متفاوت و خوبی بود و واقعا حس عصر حجر و جنگهای قبیله ای و کشتن حیوونا رو به گیمر منتقل میکنه.
دوستان گفتن بعد از یه مدت تکراری میشه ولی به نظر من این بازی اینقد سرگرمت میکنه که تکراری بودنش خسته کننده نیست.
به همه پیشنهاد میکنم حتما بازی رو انجام بدن.
بدی بازی بد تموم شدنش بود که خیلی ساده و قابل حدس بود.
موفق باشید.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
منم بالاخره تمومش کردم بعد از حدود 16 ساعت گیم پلی نفس گیر
آخرای بازی خیلی سخت بود . یکی جای سرزمین اودام که باید اون یارو توی غار بکشی یکی هم جای اون زنه بدنش آبیه . از در و دیوار آدم می ریزه سرمون. خیلی سخته . بقیه جاهاش راحته . یک جای دیگه هم هست که باید از اون مردمان ابی رو دستگیر کنی تا بهت راز بمب آتشین بگه اونجا هم کمی سخته . یک بادیگارد سگ جون داره .
آخر بازی بعد از رد شدن نوشته ها یک پسر بچه توی غار در حال رام کردن یک خرس بزرگ بود !!!!!

اون پسر بچه همون پسره ULL بود که توی غار کشتمش که قبل مرگش به من یک نوزاد داد ؟؟؟؟ نوزاده بزرگ شده ...

کلا بازی عالی بود . مناطق بکر و جنگل های انبوه . سیستم شب و روز پویایی داشت فقط خبری از طوفان و بارون نبود . صدا گذاری عالی . گیم پلی روان . داستان خوبی هم داشت

من بهش 8.5 از 10 می دهم . (اون نمره ای که کم کردم به خاطر این بود که کمی مراحل یکنواخت می شه البته کمی و برای رسیدن به ماموریت ها پیاده روی زیاد داری چون همه جا fast travel نداره .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر