بایدها و نبایدهای پیرامون هک PS4

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
دوستان زیاد حرص و جوش شرکتای بازی سازی رو نخورید [-x اونا پولشون رو درمیارن
همین اکانتای هکی داره کار کلی گیمر ایرانی رو راه میندازه جوری که اکانت با قیمت بالای 100 تومن رو میزارن تو این کانالای تلگرام تو چند دقیقه همش فروش میره:-$
یه ضرب المثل هست که میگه #من_راضی_تو_راضی_گورِ...
خودمم که خیلی راضی :-":-"
اون یارو که اکانتش هک شده هم راضی:|
اینجوری نمیشه که

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
456
نام
علی
مشکلی که شاید پیش میاد شاید پیش بیاد چون خودش ممکنه با یکی اشتراکی بازی رو خریده باشه
شایدم کلا راضی نباشه چون پول بازی رو داده
خلاصه من تا موقعی که خود کنسول هک نشه از این اکانتا (( مجبورم )) استفاده کنم اگه جایِ دیگه بودم 60 دلار که هیچی 100 دلار میدادم واسه هر بازی:D

آخرین ویرایش:

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
دوستان زیاد حرص و جوش شرکتای بازی سازی رو نخورید [-x اونا پولشون رو درمیارن
همین اکانتای هکی داره کار کلی گیمر ایرانی رو راه میندازه جوری که اکانت با قیمت بالای 100 تومن رو میزارن تو این کانالای تلگرام تو چند دقیقه همش فروش میره:-$
یه ضرب المثل هست که میگه #من_راضی_تو_راضی_گورِ...
خودمم که خیلی راضی :-":-"
اخه عزیز بحث سر اینه که اکانت یکی مثل من هم ممکنه هک شه ! :D هر چند کلا روش 3-4 تا گیم دارم ولی کشک هم نیست که بگم نوش جون طرف مقابل :|
الان تکلیف چیه ؟

:-bdActivate 2 Step Verification

بسیار ممنون :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Democracy

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
456
نام
علی
اخه عزیز بحث سر اینه که اکانت یکی مثل من هم ممکنه هک شه ! :D هر چند کلا روش 3-4 تا گیم دارم ولی کشک هم نیست که بگم نوش جون طرف مقابل :|
الان تکلیف چیه ؟
:-bdActivate 2 Step Verification

reza3533

کاربر سایت
Jun 14, 2006
193
نام
Mreza
بچه تر که بودم، مثلاٌ حدودای 20 سال پیش، دلار دور و بر 400-500 تومن بود و قیمت کارتریجهای سگا و SNES هم احتمالاً کمی کمتر از 60 دلارِ بازیهای امروز بوده ولی همون موقع هم بازیها رو میخریدیم 3-4 هزار تومن (که همینم واسه بیست سال پیش خیلی بود و معمولاً بازی چند لبه میخریدیم:D). از اون زمان چنتا اتفاق افتاده یکی اینکه الان صنعت گیم بزرگتر و بزرگتر شده پس یه عده هی نگن استفاده از کپی غیرقانونی صنعت گیم رو تعطیل میکنه و ... چون این جمله با واقعیت سازگار نیست و دوم اینکه وضع مردم بعضی کشورها نسبت به 20 سال پیش بهتر شده و در کشورهایی مثل روسیه، هند، آفریقای جنوبی، چین و ... استفاده قانونی نسبت به 20 سال پیش بیشتر شده.
دلتون فقط به حال خودتون بسوزه و نه شرکتی که شما رو به رسمیت نمیشناسه وگرنه خیلی از خدماتشون رو اصلاً نیازی ندارن از اینجا مجوز بگیرن تا بهتون ارائه بدن. تمام شرکتهای کنسول ساز و استیم میتونن یه بخش ایران اضافه کنن و امکان خرید با بیتکوین رو فراهم کنن ولی نمیکنن چون ذره‌ای براشون اهمیت ندارین.
یه جملۀ دیگه هم که زیاد میشنوم "قرار نیست همۀ بازیها رو بازی کنید" که اینم باز با واقعیت ما سازگار نیست. در ابتدای دهۀ سوم زندگیتون تو اکثر شغلها به طور معمول حالت در ابتدای کار درآمدتون تو محدودۀ یه میلیونه. پایینترین کرایه خونه توی این شیرازی که من هستم تو یه محلۀ معقول دور و بر 500 تومنه. حالا یه بازی رو بخوای بخری 100-200 تومن، چیش میمونه؟ همیشه هم یکی پیدا میشه که بگه اولویتهاتون اشتباهه و گیم رو بذارید کنار و بلا بلا بلا ...
به نظر من قیمت حدود 50 تومن واسه بازیهای جدید و زیر 20 تومن واسه بازیهای دست دوم با توجه به دنیای خودم و اطرافیانم معقول به نظر میرسه اما به دلایلی (ارزش پایین پول ملی، فروشنده های بی وجدان و ...) با شرایط نامعقولی طرف هستیم و استفاده از بازیهای کپی، تجربه کردن بازیها به صورت کرکی بعد تصمیم به خریدشون و دور زدن استیم راه حلهامونن.

پ.ن.:همین استیم اگه بخش ایران داشت من هی نیاز نداشتم بین چین و هند و روسیه در تردد باشم:D

من بیست سال پیش رو یادم نمیاد و اصلاً توی فاز گیم و ... نبودم اما تو دوره ای که تحریم ها کاغذ پاره خطاب شدن و... یکم قبل از اینکه دلار اینطوری بره بالا دانشجوی یه شهری دیگه بودم و به وضوح تفاوت قیمتا رو توی مهمترین مایحتاج زندگی یعنی خوراک میدیدم مثلاً پنیری که اونوقت 800 بود الان 4800 قیمتشه و ... حالا بماند که بقیه چیزا تصاعدی رفتن بالا. میگین توی کشورهای روسیه، هند، آفریقای جنوبی، چین وضع بهتر شده، خب نوش جونشون چون سیاستشون درست بوده مقامات کارشونو درست انجام دادن نه مثل ما که ....

درضمن اگه این شرکتها مارو به رسمیت نمیشناختن الان هرساله گوشی های سامسونگ، الجی و یا سونی توی همین تهران بصورت رسمی معرفی نمیشدن..توی بحث نرم افزار و حوزه دیجیتال و گیم بحث فرق میکنه. میگین چرا مثل هند و چین و روسیه، ایران نباید استور خودش تو استیم رو داشته باشه و... دلیلش رو خودتون جواب دادین، چون استفاده قانونیشون بیشتر شده. ما ایرانیا عادت کردیم توی نرم افزار همه چیزمون کرکی و دزدی باشه و اینو همه دنیا میدونن...چند درصدمون حاضریم برای نرم افزار و یا گیم هزینه کنیم بعدم میایم میگیم چرا ایران استور نداره و ... با این اوضاع و تا زمانی که یکم حقوق نرم افزاری رو رعایت نکنیم مطمئن باشین هیچ کس نمیاد مارو پشتیبانی کنه و استور بزنه برامون..ما دیدمون اینه که کافر به مالش تسلط نداره و میشه اونو تصرف کرد و همینطور که د..ا.ع....ش هم روی این حساب که مال کافر رو میتونه تصرف کنه، مردم عراق و سوریه رو (که از نظر خودشون کافرن) نابود کرده..
با این اوضاع همین که IP ایرانو برای استیم و پی اس ان و لایو بلاک نکردن باید خداروشکر کنیم و ممنون شون هم باشیم :)

درضمن دوستان اکثراً فکر میکنن که بازی فقط برای ما گرونه و کسی که توی آمریکا و اروپا و... هست خیلی راحت میتونه بازیو بگیره...نه آقا اصلاً هم اینطور نیست. درسته اونا درآمدشون زیاده اما بیشتر از نصف حقوقشون میره برای مالیات اونجا حتی برای داشتن تلویزیون، یخچال، ماشین و ... هم باید مالیات بدن!! اگه ما درامدمون مثلاً 1 تومنه اینو درنظر بگیرین ما اینجا حداقل این چیزا رو نداریم. یارو دکتر و جراح هست بعد از ده سال هنوز نتونسته توی کانادا خونه بگیره و اجاره نشینه، چرا؟ چون هرچقدر حقوقت زیاد باشه مالیات بیشتری ازت گرفته میشه. خیلی چیزای دیگه هست که هیچکدوممون نمیدونیم تا زمانیکه اینجاییم.. پس نگین اگه من اونجا بودم بجای 60 دلار دو برابرشو میدادم و..الان بیشترین subscriber توی یوتیوب کانال pewdiepie با 52 میلیون مشترک داره که کارش بازی و نقد و نشون دادن گیم پلی و ... از بازی ها هست و ویدیوهاش هم میلیونی بازدید کننده داره... (کانال رتبه دوم در یوتیوب 30 میلیون دنبال کننده داره) همه اینا نشون میده که گیم هم واسه اونا ارزون نیست و با دیدن این ویدیوها ملت تصمیم میگیرن که واقعاً ارزش داره 60 دلار بدن به این بازی یا نه.

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
خلاصه من تا موقعی که خود کنسول هک نشه از این اکانتا (( مجبورم )) استفاده کنم اگه جایِ دیگه بودم 60 دلار که هیچی 100 دلار میدادم واسه هر بازی:D
الان چه قدر میدی برای هر بازی روی اکانت هکی ؟
.......
هر چند از دو سه ماه پیش به بعد ... هر کسی که کسی که هک شده و بشه کاملا حقشه و نوش جون هر کی از اکانتش استفاده میکنه .

الان که سونی سیستم امنیتی به این قرص و محکمی رو ترتیب داده .. کسی که فعالش نکرده باشه .. خودش داره اکانتش رو تعارف میکنه .

• Like
Reactions: hp3in_pro

hp3in_pro

کاربر سایت
Mar 16, 2010
310
نام
حسین
اینکه بگیم مشکل از ماست یه حرف کاملا اشتباه اولا بقول دوستان الان الجی و سامسونگ و اینا تو ایران نمایندگی دارن پس اینکه بگیم سونی بخاطر یه سری محدودیت ها نمیتونه نمایندگی بخش کنسول رو داشته باشه منتفیه
بعد سر کپی بازی کردن الان 3 سال از پلی 4 میگذره تمام ما هم بازیامون رو اورجینال تهیه کردیم پس باز بهونه ای واسه نداشتن خدمات تو اینجا نمیمونه واقعا چرا ما باید خودمون رو دست پایین بگیریم ما داریم پول میدیم انتظار خدمات هم داریم اینجا حتی کنسول شامل گارنتیم نمیشه
در صورتیکه همین سونی تو ایران واسه باقی محصولاتش نمایندگی داره نه سونی خیلی دیگه از شرکت ها پس اینکه بگیم شرایط کشور ما فلان و بهمان قابل قبول نیست در ضمن الان که برجام هم برقرار شده باز شرایط با قبل باید تفاوت کنه

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
456
نام
علی
الان چه قدر میدی برای هر بازی روی اکانت هکی ؟
.......
هر چند از دو سه ماه پیش به بعد ... هر کسی که کسی که هک شده و بشه کاملا حقشه و نوش جون هر کی از اکانتش استفاده میکنه .

الان که سونی سیستم امنیتی به این قرص و محکمی رو ترتیب داده .. کسی که فعالش نکرده باشه .. خودش داره اکانتش رو تعارف میکنه .
من بیشتر از 30 به اکانت نمیدم
اونم اکانتی که توش چندتا بازی باشه
دقیقا منم همین رو میگم اونی که سیستم دو مرحله ای رو روی اکانتش فعال نکرده پس زیاد براش مهم نیست

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
دوستانی که مخالف پایرت بازی کردن هستن:

1-ایا نرم افزار های معمولی مثل ویندوز و افیس و فوتوشاپ و idm و صدها نرم افزار دیگه رو هم ارجینال میخرن دیگه؟ نرم افزار های مهندسی مثل اتوکد یا کتیا و یا نرم افزار هایی مثل 3ds max یا مایا رو چطور ؟

2-تمام موسیقی هاتون رو از i-tunes و استور های مشابه تهیه میکنین ؟

3- ایا اشتراک شبکه های hbo و amc و .... برای تماشای سریال ها دارید ؟ احیانا از سایت های دانلود فیلم استفاده که نمیکنید ؟ :D:D

اگه کسی واقعا همه این موارد رو رعایت میکنه باید بهش افرین گفت =D>=D>=D>که البته به نظر من از هر 10 هزار گیمر ایرانی شاید 1 نفر باشه
چون خیلی ها رو دیدم به علت این که نتونستن پایرت گیم بازی کنن (( کسانی که از دومین سال ورود x360 تا سال 2012 پایرت زدن به رگ )) این نسل تریپ ارجینال برداشتن :-?:-?غافل از اینکه ده ها هزار دلار نرم افزار کرکی رو ریخته تو لپ تاپ :-q:-q

آخرین ویرایش:

reza3533

کاربر سایت
Jun 14, 2006
193
نام
Mreza
دوستانی که مخالف پایرت بازی کردن هستن:

1-ایا نرم افزار های معمولی مثل ویندوز و افیس و فوتوشاپ و idm و صدها نرم افزار دیگه رو هم ارجینال میخرن دیگه؟ نرم افزار های مهندسی مثل اتوکد یا کتیا و یا نرم افزار هایی مثل 3ds max یا مایا رو چطور ؟

2-تمام موسیقی هاتون رو از i-tunes و استور های مشابه تهیه میکنین ؟

3- ایا اشتراک شبکه های hbo و amc و .... برای تماشای سریال ها دارید ؟ احیانا از سایت های دانلود فیلم استفاده که نمیکنید ؟ :D:D

اگه کسی واقعا همه این موارد رو رعایت میکنه باید بهش افرین گفت =D>=D>=D>که البته به نظر من از هر 10 هزار گیمر ایرانی شاید 1 نفر باشه
چون خیلی ها رو دیدم به علت این که نتونستن پایرت گیم بازی کنن (( کسانی که از دومین سال ورود x360 تا سال 2012 پایرت زدن به رگ )) این نسل تریپ ارجینال برداشتن :-?:-?غافل از اینکه ده ها هزار دلار نرم افزار کرکی رو ریخته تو لپ تاپ :-q:-q

منطقتون خیلی خوبه و این حرفا سپرتون شده و تا یکی یچیزی میاد میگه شما میاین میگین آیا شما همه نرم افزارا و آهنگا و فیلماتون اصله و... مثل اینه حرفتون که چون حالا من مثلاً از یکی دزدی کردم از بقیه هم دزدی کنم اشکالی نداره یا چون من قاتلم یکیو کشتم اگه ده نفر دیگه هم بکشم مشکلی نیست..
نه دوست عزیز من نه فیلمام اصله نه سریالام حتی نرم افزارای مهندسی هم مثل آباکوس استادم اومد سر کلاس طریقه کرک کردنشو توضیح داد پس اینام اصل نیست..با این وجود من اصلاً دلم نمیخواد و نمیاد که از اکانت هکی یه شخص دیگه ای که برای شماست یا هرکسی دیگه ای هست استفاده کنم، دلیلشم روشنه چون این دزدی از شخص محسوب میشه و من وقتی خودمو جای این شخص میذارم که اکانتش هک شده وجدانم قبول نمیکنه..

تفاوت زیادی هست بین:
1- دزدی از شخص و استفاده از لایسنس برنامه و بازی هاش
2- استفاده از کرک نرم افزاری که شرکت سازنده چه بخواد و چه نخواد نمیتونه و یا نمیخواد بازارش رو برای شما توی کشور مهیا بکنه.
ایشالا تفاوت بین این دوتارو متوجه هستین..

hp3in_pro

کاربر سایت
Mar 16, 2010
310
نام
حسین
منطقتون خیلی خوبه و این حرفا سپرتون شده و تا یکی یچیزی میاد میگه شما میاین میگین آیا شما همه نرم افزارا و آهنگا و فیلماتون اصله و... مثل اینه حرفتون که چون حالا من مثلاً از یکی دزدی کردم از بقیه هم دزدی کنم اشکالی نداره یا چون من قاتلم یکیو کشتم اگه ده نفر دیگه هم بکشم مشکلی نیست..
نه دوست عزیز من نه فیلمام اصله نه سریالام حتی نرم افزارای مهندسی هم مثل آباکوس استادم اومد سر کلاس طریقه کرک کردنشو توضیح داد پس اینام اصل نیست..با این وجود من اصلاً دلم نمیخواد و نمیاد که از اکانت هکی یه شخص دیگه ای که برای شماست یا هرکسی دیگه ای هست استفاده کنم، دلیلشم روشنه چون این دزدی از شخص محسوب میشه و من وقتی خودمو جای این شخص میذارم که اکانتش هک شده وجدانم قبول نمیکنه..

تفاوت زیادی هست بین:
2- استفاده از کرک نرم افزاری که شرکت سازنده چه بخواد و چه نخواد نمیتونه و یا نمیخواد بازارش رو برای شما توی کشور مهیا بکنه.
این شخص اگه واسش مهم باشه تایید دو مرحله ای رو فعال میکنه خیال راحت

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر

تفاوت زیادی هست بین:
بحث ما همانطور که تو عنوان تاپیک هست هک ps4 هست نه استفاده از اکانت های هک شده .
در ضمن این جمله ((مثلاً از یکی دزدی کردم از بقیه هم دزدی کنم اشکالی نداره یا چون من قاتلم یکیو کشتم اگه ده نفر دیگه هم بکشم مشکلی نیست..)) هم اشتباه گفتین .
باید می گفتین : کسی که از بقیه دزدی میکنه ((موسیقی - نرم افزار - سریال - فیلم و..... )) از یک نفر دیگه هم دزدی کنه ((گیم )) مشکلی نداره !!
چون هزینه های اون موارد رو بگیریم چند برابر هزینه گیم دزدی صورت گرفته و حق کپی رایتشون نقض شده .

FableBW

The Big Bad Wolf
کاربر سایت
Sep 4, 2016
1,600
نام
Sepehr
بحث و منطق پایرسی بیشتر به بی پولی و محدودیت برمیگرده تا لاشخوری

این تاپیک هم جاش نیست هی بیاین اینجا یا تاپیک هایی مثل تاپیک بحث انتی تمپر دنوو درباره پایرسی و ... بحث کنید

در نکته اول بگم که در Scene کرک کردن ها یا ریلیز کردن ISO های پی سی یا کنسول ها بیشتر برای رقابت و قدرت نمایی هست تا ضرر زدن به کمپانی ها.در NFO تمامی این گروه ها میشه جمله : "کمپانی ها را حمایت کنید و اثرشان را بخرید" دیده میشود.اگه ما خیلی استفاده میکنیم در واقع عامل اصلی ضرر زدن ما هستیم نه ریلیزر های Scene

دوما پایرسی بعضی جاها برای دور زدن محدودیت ها استفاده میشه.به عنوان مثال در کشور آلمان بازی هایی مثل POSTAL 2 رو نمیشه قانونی خرید و تنها راه حلش همین استفاده از نسخه Legitness هست

سوما که از دیرباز در کشور ما ، افراد به تهیه نرم افزار ها و بازی ها با قیمت ارزان عادت کردند چون ما در محدوده کپی رایت نبودیم و کسی نبوده که پایرسی یا نسخه های غیرقانونی رو در کشور جمع کنه و بعضا حتی برخی شرکت ها و افراد از این راه درآمد زایی کردند!

از اواسط دهه هفتاد و اوایل دهه هشتاد که افراد از نظر تکنولوژیک مقداری به استقلال رسیدند (مثل دهه شصت کنسول رو کرایه نمیکردن) اقلام و بازی ها و نرم افزار ها بسیار ارزان بودند.چه نسل پنجم ، ششم و یا هفتم

حتی نسخه های Legit بازی های اصل ایرانی هم قیمت کمی داشتند.به عنوان مثال بسیاری از سازنده ها میتونستند بازی رو با قیمتی در حد 30 یا 40 هزار تومن بفروشند.ولی وقتی نسخه های Retail بازی های ایرانی هم قیمتشون از 30 هزار تومن تجاوز نمیکنند دیگه معلومه غالب مردم میل به خرید نسخه های Legit ندارند

باز خوبه این نسل هشتم یک مقدار برخی افراد رو به سمت حمایت از خرید بازی ها به شکل اصل ،چه Retail یا دیجیتالی ترغیب کرد

نکته آخر هم بگم که تصمیم در گرو فرد هست.اگه از بازی خوشش بیاد میتونه بازی رو به شکل اصل تهیه کنه.خیلی از دوستان و افرادی که دیدم در پی سی این کار رو کردند (سوای بخش آنلاین برخی بازی ها)

شرمنده خیلی طولانی نوشتم و تو تاپیک مربوط به کنسول مقداری از بحث های مربوط به پی سی استفاده کردم ولی به شکل کلی به درد بحث ما میخورد

اگه از افرادی هستید که مخالف پایرسی هستید ، به جای پریدن به افراد و متشنج کردن جو سعی کنید ایدئولوژی خودتون رو عملی کنید و اگر هم قصد تبلیغ دارید سعی کنید از راه درست و مدارا تبلیغ کنید.افراد حرف زور در گوششون نمیره

اگر میخواید درباره این موضوع بحث کنید این تاپیک جاش نیست

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر