راهنما بازی ها wii

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
مرسی از راهنماییت.
ففط قیمت بازیا چنده؟فقط میشه با فلش به صورت کپی خور بازی کرد؟دیسکاش کپی نیست؟
کلا یدونه هست یا مثل پلی ۴ ریجن و اینا داره؟
برای بازی کردن اتاق باید بزرگ باشه یا نه؟
و سوال اخر موقع خرید به چه چیزایی توجه کنم و حجم بازیاش چقدره

بازیاشو میتونی راحت دانلود کنی , اگر خواستی بخری چند نفری هستن روی هارد میفروشن و روی دیسک هم میفروشن
مثلا چند روز پیش دیدم یکی آگهی کرده تو سایت دیوار حدود 250 گیگ بازی wii روی هارد میریزه 65 هزار تومن
دیسک بازی هم مثلا از این سایت میتونی بخری
فروش بازی های Wii فقط با 3000 تومان

بعضی از wii ها بازی از روی دیسک اجرا میکنن بعضی ها نه , wii ها سری اول از روی دیسک اجرا میکنن wii هایی که سال ها بعد اومدن از روی دیسک اجرا نمیکنن - مثلا تمام wii ها مشکب از روی دیسک بازی اجرا نیمکنن فقط از روی فلش و هارد اکسترنال
wii ریجن لاک هست اما وقتی کپی خور میشه ریجین فری میشه خود من کنسولم ریجن کره بود بازیا ریجن پال و یوسی روش اجرا میکردم
کنسول wii با وسیله جانبی کینکت برای xbox متفاوته نیازی به فضا بزرگ یا کوچیک نیست

کلا زمان خرید باید به چند نکته توجه کنی - کنسول تمیز باشه ( کنسول wii بندرت کمیاب میشه مشکلی داشته باشه ) - وسایلش کامل باشه - ویموت و نانچاکش تمیزو و سالم باشن
اصلی باشن - کپی خور باشه - حتما آداپتور اصلی باشه هک شده باشه روش نینتندو

چون آداپتور ها wii ریجن uc برق 110 ولتن بعضیا ترانس خریدن بعضیا تعویض کردن با آداپتور ها غیر اصلی - wii ها ریجن پال اکثرا آداپتور اصلیشون 220 ولته - wii ها ریجن کرده و ژاپن و امارت هم 220 ولتن خودش
وسایل wii : جعبه - 2 عدد مقوا آبی - خود کنسول - ویموت - نانچاک - محافظ ژله ای ویموت - سنسور بار - کابل توصیر 3 فیش - دفترچه ها و کاتالوگ ها - استند کنسول ( پایه ) - یه صفحه گرد که زیر استند قفل میشه که کنسول تکون نخوره - آداپتور - تو بعضی مدل ها یه پایه خیلی کوچیک برای سنسور هست با تا برچسب برای چسبودن

هواست باشه کنسول wii لوازم اصلی فول پک 200 هزار می ارزه - اگر wii تمیزی دیدی مثلا جعبه نداره استند نداره و ..... این wii ها 120 تا 150 حداکثر ارزش دارن
این wii خودم که تازگیا فروختم
فروش wii مفت ( از دست ندی )

اینم یه wii آک آرشیویی که سال 94 فروختم با کلی لوازم جانبی نو
فروش wii عالی ( از دست ندید)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Sarvior

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
4uej_%D8%B5%D9%82%D8%B5%D8%AB43.jpg

• Like
Reactions: ClaP TraP

peyman0071

کاربر سایت
Nov 12, 2015
145
بازیاشو میتونی راحت دانلود کنی , اگر خواستی بخری چند نفری هستن روی هارد میفروشن و روی دیسک هم میفروشن
مثلا چند روز پیش دیدم یکی آگهی کرده تو سایت دیوار حدود 250 گیگ بازی wii روی هارد میریزه 65 هزار تومن
دیسک بازی هم مثلا از این سایت میتونی بخری
فروش بازی های Wii فقط با 3000 تومان

بعضی از wii ها بازی از روی دیسک اجرا میکنن بعضی ها نه , wii ها سری اول از روی دیسک اجرا میکنن wii هایی که سال ها بعد اومدن از روی دیسک اجرا نمیکنن - مثلا تمام wii ها مشکب از روی دیسک بازی اجرا نیمکنن فقط از روی فلش و هارد اکسترنال
wii ریجن لاک هست اما وقتی کپی خور میشه ریجین فری میشه خود من کنسولم ریجن کره بود بازیا ریجن پال و یوسی روش اجرا میکردم
کنسول wii با وسیله جانبی کینکت برای xbox متفاوته نیازی به فضا بزرگ یا کوچیک نیست

کلا زمان خرید باید به چند نکته توجه کنی - کنسول تمیز باشه ( کنسول wii بندرت کمیاب میشه مشکلی داشته باشه ) - وسایلش کامل باشه - ویموت و نانچاکش تمیزو و سالم باشن
اصلی باشن - کپی خور باشه - حتما آداپتور اصلی باشه هک شده باشه روش نینتندو

چون آداپتور ها wii ریجن uc برق 110 ولتن بعضیا ترانس خریدن بعضیا تعویض کردن با آداپتور ها غیر اصلی - wii ها ریجن پال اکثرا آداپتور اصلیشون 220 ولته - wii ها ریجن کرده و ژاپن و امارت هم 220 ولتن خودش
وسایل wii : جعبه - 2 عدد مقوا آبی - خود کنسول - ویموت - نانچاک - محافظ ژله ای ویموت - سنسور بار - کابل توصیر 3 فیش - دفترچه ها و کاتالوگ ها - استند کنسول ( پایه ) - یه صفحه گرد که زیر استند قفل میشه که کنسول تکون نخوره - آداپتور - تو بعضی مدل ها یه پایه خیلی کوچیک برای سنسور هست با تا برچسب برای چسبودن

هواست باشه کنسول wii لوازم اصلی فول پک 200 هزار می ارزه - اگر wii تمیزی دیدی مثلا جعبه نداره استند نداره و ..... این wii ها 120 تا 150 حداکثر ارزش دارن
این wii خودم که تازگیا فروختم
فروش wii مفت ( از دست ندی )

اینم یه wii آک آرشیویی که سال 94 فروختم با کلی لوازم جانبی نو
فروش wii عالی ( از دست ندید)
خیلی ممنون دوست عزیز

Pouriahm

کاربر سایت
Aug 6, 2014
128
سلام احسان جان. با این پست ها داری دوباره خاطره بازی میکنی داداش :D<:-P:*
میگم اگه تونستی دوباره بیا تلگرام. راستی اگه DS Lite تمیر سراغ داشتی من خریدارم گلم:)

• Like
Reactions: ehsanservat

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
533
نام
مسعود
درباره خرید wii میشه راهنماییم کنید؟
چند نکته رو میگم امیدوارم کمکت کنه
1_حداقل یک 24 ساعتی مهلت تست بگیر.
2_حتما دسته wii remote رو کامل تست کن،باتری زود تموم نکنه و شتاب گرهاش سالم کار کنند.
3_پورت usb دستگاه رو تست کن که سالم باشه چون الان دیگه همه بازی رو از روی فلش اجرا می کنند.
4_اگه واسه تلویزیون hd می خوای wii بگیری حتما کابل کمپوننت(خروجی به تلویزیون 5 فیش داره) بگیر چون با کابل کمپوزیت(خروجی سه تا فیش داره) کیفیت بازی ها توی ذوقت می زنه.
5_حتما دسته اضافی هم بگیر واسه بازی چون تمام لذت این کنسول به چند نفره بازی کردنه.
امیدوارم موفق باشی

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام احسان جان. با این پست ها داری دوباره خاطره بازی میکنی داداش :D<:-P:*
میگم اگه تونستی دوباره بیا تلگرام. راستی اگه DS Lite تمیر سراغ داشتی من خریدارم گلم:)

سلام پوریا جان
فدات عزیز ، تو که از دنیا گیم فاصله پرفتی ولی حداقل با این پست هام خاطرات شیرین تو و بقیه زنده میشه
بعضیام که کنسولشون بدون استفاده گوشه ای مونده روشنش میکنم و دوباره عناوین محشرشو بازی میکنن

تلگرام حذف کردم ، خودتم حذف کرده بودی اگر اشتباه نکنم ، حالا باید ببینم کی میتونم دوباره تلگرام دانلود و نصب و فعال کنم

چشم ds lite اورجینال اصلی سالم گیرم اومد خبرت میکنم ، با dsi انگار حال نکردی

• Like
Reactions: Pouriahm

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
درباره خرید wii میشه راهنماییم کنید؟

آیدی عزیز masoud101 راهنماییت کردن که ازشون متشکرم

ببین خرید wii باید به چند نکته توجه کنی

۱ - کنسول wii پک کامل تمیز در حد ۲۰۰ هزار تا حداکثر ۲۵۰ هزار ارزش داره

پک کامل شامل :
جعبه - 2 عدد مقوا آبی - خود کنسول - ویموت - نانچاک - محافظ ژله ای ویموت - سنسور بار - کابل تصویر 3 فیش - دفترچه ها و کاتالوگ ها - استند کنسول ( پایه ) - یه صفحه گرد که زیر استند قفل میشه که کنسول تکون نخوره - آداپتور - تو بعضی مدل ها یه پایه خیلی کوچیک برای سنسور هست با ۲ تا برچسب برای چسبودن

اگر کنسول جعبه نداشت و .... قیمت زیر ۲۰۰ هزار میشه مثلا ۱۳۰ تا ۱۵۰ هزار

۲ - چون آداپتور ها wii ریجن uc برق 110 ولتن بعضیا ترانس خریدن بعضیا تعویض کردن با آداپتور ها غیر اصلی - wii ها ریجن پال اکثرا آداپتور اصلیشون 220 ولته - wii ها ریجن کرده و ژاپن و امارت هم 220 ولتن خودش

۳ - اگر ویموت و نانچاک ها رو کنسول ها اصلین ، حالا محض احتیاط اگر چینی باشن گاهی بعضی هاشون تو عملکرد سنسور شتاب سنج مشکل دارن ، بازی مثل ماریو کارت wii بزاری با ویموت خالی تست کنی معلوم میشه

وگرنه wii هیچگونه مشکل سخت افزاری براش پیش نمیاد باهاش رو پاییم بزنی روشنش کنی مثل روز اول کار میکنه
من خودم بالا ۳۰ تا wii دستم بوده یا برا خودم بوده ، یا خریدم فروختم ، یا برا دوستام که میخواستن تهیه کردم هیچکدوم مشکلی نداشته

تنها چیزی که هست کپی خور نرم افزاریشه سعی کن کنسول کپی خور آخرین نسخه شده بخری ، تو خونه خودت میتونی کپی خور نرم افزاریش کنی ولی کمی زمان بره

• Like
Reactions: masoud101

Pouriahm

کاربر سایت
Aug 6, 2014
128
سلام پوریا جان
فدات عزیز ، تو که از دنیا گیم فاصله پرفتی ولی حداقل با این پست هام خاطرات شیرین تو و بقیه زنده میشه
بعضیام که کنسولشون بدون استفاده گوشه ای مونده روشنش میکنم و دوباره عناوین محشرشو بازی میکنن

تلگرام حذف کردم ، خودتم حذف کرده بودی اگر اشتباه نکنم ، حالا باید ببینم کی میتونم دوباره تلگرام دانلود و نصب و فعال کنم

چشم ds lite اورجینال اصلی سالم گیرم اومد خبرت میکنم ، با dsi انگار حال نکردی
سلام عزیز دل
قربانت داداش
بله حذف کرده بودم ولی دوباره نصب کردم.
چشمت بی بلا داداش. Dsi رو فروختم. دنبال DS Lite هستم. Dsi هم اگه مناسب باشه میگیرم.
اتفاقا Dsi رو یکسال داشتم ولی دیگه فروختمش. این سری دیگه نوبت DS Lite باشه احتمالا :D :)

• Like
Reactions: ehsanservat

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام عزیز دل
قربانت داداش
بله حذف کرده بودم ولی دوباره نصب کردم.
چشمت بی بلا داداش. Dsi رو فروختم. دنبال DS Lite هستم. Dsi هم اگه مناسب باشه میگیرم.
اتفاقا Dsi رو یکسال داشتم ولی دیگه فروختمش. این سری دیگه نوبت DS Lite باشه احتمالا :D :)

من کلا تلگرام ندارم یه مدته :D
آخه بازیاش که فرقی نداره تازه بازیا رو dsi بهتر اجرا میشه
البته باتری ds lite بیشتر کار میکنه ولی خوب بسته به عمر کنسول افت کردن تا الان
حالا مورد مناسب بهم خورد خبرت میکنم
دیگه کنسول چی داری؟
Psp هم داشتی که فروختی اونم چه psp نازنینی :x

• Like
Reactions: Pouriahm

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
cover_small.jpg

بازی Ju-On: The Grudge این بازی از روی فیلم کینه ساخته شده .
سازندگان این بازی تونستن ترس رو ه خوبی در این بازی به تصویر بکشن شما تو دست خودتون یه چراغ قوه دارید که دسته wii را به هر طرف بگیرید سر چراغ قوه هم به همون طرف میره و با زدن دکمه B در همون جهت حرکت می کند .
در ابتدا شاید استفاده نکردن از نانچاک جدید و عجیب باشه ولی با این کار این حس به شما القا می شه که واقعا یک چراغ قوه تو دست خودتون دارید

large.jpg

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
کسایی که علاقه به بازی ها ترسناک دارن حتما سری بازی Fatal Frame میشناسن
بازی Fatal Frame IV که نسخه 4 بازی فاتال فریم میشه

cover_large.jpg

این نسخه از بازی انحصاری کنسول nintendo wii هست
بازی به زبان ژاپنی هست اما با پچ میشه زیر نویس انگلیسی دارش کرد

240x135.jpg
240x135.jpg