بایدها و نبایدهای پیرامون هک PS4

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
خود شما اگه بدونی فلان مدل کنسول هک شده و میتونی بهترین بازی هارو بدون دردسر انجام بدی وسوسه نمیشی بری بخریش. این یعنی تقاضا زیاد میشه و میشه اولین منفعت سونی. دوما تو نسل بعدی هم تاثیر داره . به این صورت که نسل جدید رو مشتاقانه میخری به این امید که مثل نسل قبلی همین کنسول دوباره هک بشه. سونی هم بعد از اینکه دید بازار داره اشباع میشه و دیگه تقاضا کم شده احتمالا اکی رو میده. ولی خودشو بی اطلاع نشون میده تا از اعتراض شرکتهای بازی ساز در امان باشه. یه زمانی رسیورهای قدیمی با یک کد باز میشدن و بعد بعد یکی دو هفته دوباره بسته میشدن و دوباره بار میشدن و این چرخه ادامه داشت. همه هم برنده بودن . من کانال رو میدیدم. هکر معروف میشد و از طرفی با مدیران شبکه هماهنگ بود. مدیر شبکه هم یه گوشه از برنامه های کانالش رو نشون مردم میداد و مردم رو ترغیب به خریدن اشتراک میکرد.

شما از پایه فلسفه درآمد زایی از کنسول رو زیر سوال بردی!
سود شرکت ها از فروش بازی و خدمات و سرویس های ارائه شده روی کنسول هست و سونی دنبال سود کردن روی سخت افزار نیست که بیاد کپی خور کنه تا بیشتر سخت افزار بفروشه!
وقتی هم که فروش نرم افزار روی کنسول به دلیل کپی خور بودن کم بشه سود سونی هم به همون نسبت کم میشه

در نتیجه شما کاملا در اشتباهی:D

• Like
Reactions: AAKH1361

reza3533

کاربر سایت
Jun 14, 2006
193
نام
Mreza
بعضی دوستان حرف هایی میزننا=))
آخه فروش یه کنسول 400 دلاری که بیشتر قیمتش برای قطعات و کیفیت به کار رفته هست چه سودی برای سونی داره که با حمایت از هک شدن کنسولش بخواد ازش سودی آنچنانی کنه؟؟ :D
حرف شما واسه مثلاً شرکت های ساخت گوشی مثل اپل و سامسونگ و... درسته که اونا هم گوشیاشون 600 دلاره کم کمش، نه مثل این کنسول 400 دلاری:)
بیشتر درآمد بخش سرگرمی سونی از استور و PSN هست، و اونه که مهمه چون بخاطر بازی های اونجا سونی درصدی از سودشون رو میگیره.. و این یعنی اگه کنسول هک بشه دیگه مهمترین بخش سودآوریش از بین میره و لذا هیچوقت چراغ سبز رو نشون نمیده ...همونطور که توی نسل قبل هم دیدیم و پشت هم اپدیت میداد برای کنسول و...:D
جدا ازینا اگه از هک حمایت کنه تکلیف اون همه بازی که ناشرش خود سونی بوده چی میشه؟؟ یعنی کاری میکنه که به خودش ضرر بزنه؟ پس حتماً سونی خود درگیری داره:p:D

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
دقت نکردی دوست من . گفتم هرموقع بازارش به اشباع برسه و سودش کم بشه این کارو میکنه . درست مثل مغازه داری که اجناس بدون مشتریش رو با قیمت خرید میزاره.
در ضمن قیمت قطعاتی با ابعاد کنسول خیلی کمتر از قطعاتی با ابعاد گوشیه . بنابر این قیمت نهایی کنسول هم به نسبت مثل قیمت نهایی یک گوشی در میاد .
پس چرا نمیزاره PS3 هک شه؟
ویتا رو چرا بیخیال نمیشه دم به دقیقه آپدیت میده بلکه دستت بخوره کپی خورش بپره. الان من خودم بخاطر همین کپی خور نمیتونم ریموت پلی رو اجرا کنم دم به دم مگه برو آپدیت کن اونم که آپدیت کنی بلافاصله کپی خورش میپره

reza3533

کاربر سایت
Jun 14, 2006
193
نام
Mreza
دقت نکردی دوست من . گفتم هرموقع بازارش به اشباع برسه و سودش کم بشه این کارو میکنه . درست مثل مغازه داری که اجناس بدون مشتریش رو با قیمت خرید میزاره.
در ضمن قیمت قطعاتی با ابعاد کنسول خیلی کمتر از قطعاتی با ابعاد گوشیه . بنابر این قیمت نهایی کنسول هم به نسبت مثل قیمت نهایی یک گوشی در میاد .
حتی اگر حرفتون هم درست باشه بازم زمان زیادی مونده که سونی به این نتیجه برسه بازار اشباع شده و... چون با اینکه وسط نسل هستیم سونی نسل قبلو ول نکرده و هنوزم توی استور بازی های ps3 هست و بنظرم هنوز براش آپدیت firmware میاد

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
حالا هک می شه از فرداش ps4 می شه طلا گرمی می فروشنش می دونید که فروشنده های خیلی محترمی داریم جدیدا هم یاد گرفتن با هم هماهنگ کار می کنن:D

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
456
نام
علی
دوستان الان مشکل این اکانتای هکی و ترکیبی چیه؟ جدا از بحث این که میگن از یه شخص حقیقی دزدی میشه
خطر بن واسه کنسوله یا فقط واسه خود اکانته؟

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
دوستان الان مشکل این اکانتای هکی و ترکیبی چیه؟ جدا از بحث این که میگن از یه شخص حقیقی دزدی میشه
خطر بن واسه کنسوله یا فقط واسه خود اکانته؟
مشکلش همونیه که گفتین دیگه بحث پول ندادن برای بازی نیست. دقیقا داره از یک آدم واقعی دزدی میشه
اگر بفهمن کنسولتون بن میشه

65ahmad

کاربر سایت
Nov 6, 2016
49
هکرها به جای این که این همه مدت یه روشی بکن بازی رو کپی شده تو کنسول اجرا کنیم مطلب بازی دارن می کنن ملت معطل خودشون کردن هر روز یه زر الکی انکار سفینه فضای میخان هوا کنن

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خیلی جالبه فک میکنید هکرا برای ملت پایرت باز ایران که هر بازی ای میاد باید بازی کنن هک میکنن؟هکرای خارجی رو مثه اینکه با ایرانی یکی میدونید هکرهای خارجی اگه هک میکنن برای درامد زایی خودشونه فک میکنید بعد هک اولین کاری که میکنن چیه؟هک رو میفرستن توی اینترنت ؟نه عزیزم ایمیل میدن به سونی که ما هک کردیم فلان مقدار پول میخوایم بعدم که سروکله پلیس میاد وسط تازه اگرم نیاد وسط سونی این مبلغ رو میپردازه و راه هک رو یاد میگیره و سریع با فریم ور بعدی جلوشو میگیره هکره هم اون اطلاعات رو طبق قولی که داده و پولی گرفته پخش نمیکنه والا اون جورج هاتز احمق هم که نتونست با سونی به توافق برسه هم کلی فراری بود اخرشم پلیس گرفتتش و جولُ پلاسشو جمع کرد
اینارو گفتم که یه ذره اطلاعات از هکرها دستتون بیاد بفهمید چه خبره طرف هی پست میذاره که اقا چی شد چرا زیر قولشون زدن=))

Yas_111

کاربر سایت
Dec 23, 2016
19
خیلی جالبه فک میکنید هکرا برای ملت پایرت باز ایران که هر بازی ای میاد باید بازی کنن هک میکنن؟هکرای خارجی رو مثه اینکه با ایرانی یکی میدونید هکرهای خارجی اگه هک میکنن برای درامد زایی خودشونه فک میکنید بعد هک اولین کاری که میکنن چیه؟هک رو میفرستن توی اینترنت ؟نه عزیزم ایمیل میدن به سونی که ما هک کردیم فلان مقدار پول میخوایم بعدم که سروکله پلیس میاد وسط تازه اگرم نیاد وسط سونی این مبلغ رو میپردازه و راه هک رو یاد میگیره و سریع با فریم ور بعدی جلوشو میگیره هکره هم اون اطلاعات رو طبق قولی که داده و پولی گرفته پخش نمیکنه والا اون جورج هاتز احمق هم که نتونست با سونی به توافق برسه هم کلی فراری بود اخرشم پلیس گرفتتش و جولُ پلاسشو جمع کرد
اینارو گفتم که یه ذره اطلاعات از هکرها دستتون بیاد بفهمید چه خبره طرف هی پست میذاره که اقا چی شد چرا زیر قولشون زدن=))
کاملا در اشتباهی. تحقیق کن بعد رمان بنویس

• Like
Reactions: 65ahmad

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
کاملا در اشتباهی. تحقیق کن بعد رمان بنویس
حرفایی که میزنه به واقعیت خیلی نزدیکه ! منتها یه عده هنوز توانایی درکش رو به دست نیاوردن ...
ضمنا ، بذارین یه 6 ماهی از عضویتتون بگذره بعد اسپم بدین ! خدایی هنوز معلوم نیست چند نفر اکانت دوم یه نفر دیگه هستن! :D
پ.ن : هکرا اکثرا از روی بیکاری ، سراغ این کار نمیرن و اونا هم باید چرخ زندگیشون رو بچرخونن ! نمیدونم چرا یه عده فکر میکنن این بندگان خدا ، نسبت به بقیه وظایفی دارن که حتما باید بهش عمل کنن !
شخصا خیلی خوش حال میشم این کنسول سریع تر کپی خور شه ولی اونی که هک رو منتشر میکنه ، احتمالا یا مرام داره یا میخواد معروف شه ! و گرنه هیچ دلیلی نداره نتیجه زحماتش رو مجانی در اختیارم بذاره :)

آخرین ویرایش:

Yas_111

کاربر سایت
Dec 23, 2016
19
حرفایی که میزنه به واقعیت خیلی نزدیکه ! منتها یه عده هنوز توانایی درکش رو به دست نیاوردن ...
ضمنا ، بذارین یه 6 ماهی از عضویتتون بگذره بعد اسپم بدین ! خدایی هنوز معلوم نیست چند نفر اکانت دوم یه نفر دیگه هستن! :D
پ.ن : هکرا اکثرا از روی بیکاری ، سراغ این کار نمیرن و اونا هم باید چرخ زندگیشون رو بچرخونن ! نمیدونم چرا یه عده فکر میکنن این بندگان خدا ، نسبت به بقیه وظایفی دارن که حتما باید بهش عمل کنن !
شخصا خیلی خوش حال میشم این کنسول سریع تر کپی خور شه ولی اونی که هک رو منتشر میکنه ، احتمالا یا مرام داره یا میخواد معروف شه ! و گرنه هیچ دلیلی نداره نتیجه زحماتش رو مجانی در اختیارم بذاره :)
مشکل ما اینه که همه رو جمع میبندیم خیلی از هکرا زحماتی که میکشنو مفت در اختیار بقیه قرار میدن دلیلش حالا هر چیزی میتونه باشه به قول شما یکیش به خاطر معروف شدن،دوستمون اشاره داشته به مملکت کپی رایت ایران که منتظر این نباشن هکرا برا اونا کاری کنن باز نمیدونه کل جهان منتظر هک شدن ps4 هستن،البته اون دسته که عشق اورجینال هستنو کار ندارم که قطعا از صد به بیست درصدم نمیرسن.در مورد هاتز هم گفته که یه احمقه که با سونی به مشکل خورده بعد کنسولشو هک کرده که اینم اشتباهه

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
می‌خواستم کلی توضیحات بدرد بخور بدم و کلی همه نوشتم در مورد هک و قوانینش در کشورهای دیگه
وسط نوشتم بخودم گفتم برای کی مینویسیم و دستم رو خسته میکنم ؟ برای یکسری آدم مدعی که هرچی بگی باز دنیا رو از دریچه خودشون می‌بینند و با تعصب و عقده صحبت میکنند
به نظرم بهتره باقی دوستان هم وقتشون رو تلف نکنند و بزارن اون عده خوش باشند تو توهم داناییشون

Sent from my XT1562 using Tapatalk

• Like
Reactions: OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر