Multi Platform Rise Of The Tomb Raider

سازنده
Crystal Dynamics
تاریخ انتشار
2015
ناشر
Square Enix
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

lnghh1qe6pkqmsjhf7si.jpg

سازنده: Crystal Dynamix
ناشر: Microsoft Studios
تاریخ انتشار: تعطیلات 2015 میلادی

بازی Rise Of The Tomb Raider ادامه ای بر نسخه reboot بازی Tomb Raider که سال گذشته عرضه شد، خواهد بود.
این بازی در طول کنفرانس شرکت مایکروسافت با یک تریلر معرفی شد.
سری Tomb Raider را می‌توان به عنوان یکی از پر فراز و نشیب ترین بازی های ژانر اکشن‌ادونچر نام برد. اولین شماره بازی در سال 1996 منتشر شد. شخصیت اصلی بازی لارا کرافت نام داشت. شخصیتی که از روی شخصیت محبوب ایندیا جونز الهام گرفته شده بود. شماره اول بازی یک عنوان بی‌نقص در زمان خودش بود و استقبال نسبتا خوبی هم از آن شد. همین امر باعث شد تا ادامه های مختلفی برای این بازی در طول سالیان گذشته ساخته شود، اما متاسفانه هر شماره دارای نواقص مختلفی بود و هیچ وقت نتوانست تجربه نسخه اول بازی را تکرار کند تا این که در سال 2011 شرکت Crystal Dynamics نسخه Reboot شده بازی را معرفی کرد. این بار همه چیز فرق کرده بود. لارا کرافت جوان و کم تجربه به سرعت توانست در دل طرفدران ژانر اکشن ادونچر جای باز کند. داستان، گیم پلی و گرافیک بازی به صورت کلی دگر گون شده و از آن حالت خشک و کلاسیک بیرون آمده بود. با محبوبیت نسخه اول استودیو Crystal Dynamics تصمیم گرفت ساخت ادامه این عنوان را هم در دستور کار خود قرار دهد. بازی ابتدا در E3 سال 2014 برای کنسول های نسل هفتم و هشتم و PC معرفی شد. اما این تمام داستان نیست، دو ماه بعد و در طول کنفرانس Games Com شرکت مایکروسافت اعلام کرد که Rise Of Tomb Raider به صورت انحصاری برای کنسول های مایکروسافت منتشر خواهد شد. متاسفانه تا به امروز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده و فقط ما می دانیم بازی ادامه دهنده نسخه قبلی این عنوان است. بعد از آن که لارا کرافت جوان موفق شد از جزیره و وقایع شماره اول جان سالم به در ببرد، در این شماره قسمت جدیدی از ماجراجویی های او را تجربه خواهیم کرد. بر خلاف شماره اول این بار لارا کرافت به یک شخصیت پخته و با تجربه تبدیل شده‌است. به نظر می رسد این بار ماجراجویی های او از جزیره گرمسیر شماره اول به محیط های کوهستانی و برفی انتقال یافته‌است. با توجه به موفقیت شماره اول و همچنین حمایت مایکروسافت از این عنوان، به نظر می رسد باز هم شاهد Tomb Raider بی نقصی خواهیم بود.
منبع: بازی سنتر

بازی Rise Of The Tomb Raider در تعطیلات سال 2015 میلادی به صورت انحصاری برای Xbox منتشر خواهد شد.

........................

Last edited by a moderator:

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
دی ال سی داستانی داره? کوتاه هست یا نه ? مثل دی ال سی لست اف اس مسخره هست? یا قشنگ?
این نسخه بیست سالگی کد هایی که داره یا دی ال سی ها شامل چه چیزایی هست نسبت به نسخه ایکس باکس وان?

hrm

کاربر سایت
Jan 31, 2016
116
دی ال سی داستانی داره? کوتاه هست یا نه ? مثل دی ال سی لست اف اس مسخره هست? یا قشنگ?
این نسخه بیست سالگی کد هایی که داره یا دی ال سی ها شامل چه چیزایی هست نسبت به نسخه ایکس باکس وان?
اگه از نظرت دی ال سی tlou مسخره بود یه چندسالی صبر کن شاید یه بازی ساخته شه دی ال سیش راضیت کنه
می‌خواستم در مورد دی ال سیش نظر بدم ولی مثل اینکه سلیقمون خیلی فرق می‌کنه

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
اگه از نظرت دی ال سی tlou مسخره بود یه چندسالی صبر کن شاید یه بازی ساخته شه دی ال سیش راضیت کنه
می‌خواستم در مورد دی ال سیش نظر بدم ولی مثل اینکه سلیقمون خیلی فرق می‌کنه

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
دلیل مسخره بودن دی ال سی لست اف . این بود که بازی کاملا جدی بود . اما دی ال سی مسخره بازی 2 تا بچه رو به تصویر کشیده بود تو شهر بازی و عکس انداختن و رقصیدن. چیز بی خودی بود که ربطی به سبک کل بازی نداشت. لااقل بگو کدش مربوط به چی هست? دی ال سی ها که فعال هست تو دیسک . کدش برا چی هست?

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: h0p3

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان كسي از بچه ها بازي رو اول روي Standard PS4 بازي كرده ؟ كه بعد يه بار ديگه روي PS4 Pro و تي وي 4K بازي كرده باشه؟؟

تفاوت در چه حده؟؟

Sent from iPhone using Tapatalk

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
دلیل مسخره بودن دی ال سی لست اف . این بود که بازی کاملا جدی بود . اما دی ال سی مسخره بازی 2 تا بچه رو به تصویر کشیده بود تو شهر بازی و عکس انداختن و رقصیدن. چیز بی خودی بود که ربطی به سبک کل بازی نداشت

یا حضرت نقد ...

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
یا حضرت نقد ...
من ....... چی بگم!!!

دلیل مسخره بودن دی ال سی لست اف . این بود که بازی کاملا جدی بود . اما دی ال سی مسخره بازی 2 تا بچه رو به تصویر کشیده بود تو شهر بازی و عکس انداختن و رقصیدن. چیز بی خودی بود که ربطی به سبک کل بازی نداشت. لااقل بگو کدش مربوط به چی هست? دی ال سی ها که فعال هست تو دیسک . کدش برا چی هست?
صفحه قبل نوشته من این بود کامل.
این تایپیک مربوط به این بازی هست .
متاسفانه هر حرفی زده میشه جز جوابی که مربوط به خود همون تایپیک هست.
اسم این رو میشه گذاشت پاتوق مجازی .

Last edited by a moderator:

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322
سلام منم بالاخره بازیو گرفتم اما بعد ب پایان رسوندنش ی نقد مینویسم.
فقط الان ی مشکل دارم تو یکی از مراحلش

ی جایی هست باید اون نماد سنگی بزرگ ک تو آب هست پایه ش رو از 3 طرف آتیش بزنیم تا نماد سنگی بیافته.
من دوتاشو آتیش زدم اما سومی رو نمیتونم.مواد منفجره ای ک باید بره نزدیک نماد سنگی گیر میکنه وسط راه چون جلوش گرفته س
بغلش هم راه هست اما آب فقط از این ور می برتش.
راه مسدود با شاخه های درحال سوختن مانع میشه...
نمیدونم تا چ حد منظورو رسوندم اما
Please Help me
موفق باشید

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435

ی جایی هست باید اون نماد سنگی بزرگ ک تو آب هست پایه ش رو از 3 طرف آتیش بزنیم تا نماد سنگی بیافته.
من دوتاشو آتیش زدم اما سومی رو نمیتونم.مواد منفجره ای ک باید بره نزدیک نماد سنگی گیر میکنه وسط راه چون جلوش گرفته س
Please Help me
موفق باشید
همونطور که درو باز کردی بشکه افتاد ، دوباره باید از کمان طناب بندازی رو بشکه تا بکشش طرف خودت از کنار میفته تو آب .

• Like
Reactions: Forza 6

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,738

Please Help me
موفق باشید
اینجا وایسا با تیر طناب دار مسیر بشکه رو منحرف کن
bum6_rotr_puzzle.jpg

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
من اینجا گیر کردم دوتا از پایه ها رو اتیش پایه ای که تو عکس نشون میدم نمیدونم چطور باید اتش بزنم

Attachments

• image.jpg
    image.jpg
    326.6 KB · مشاهده: 41

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
سلام دوستان.

حجم بازي تو استور بالاي 20 گيگ هستش و منم ديجيتالي خريدمش، ولي موقع دانلودش تو دانلودها حجم بازيو فقط 15 گيگ زده و الان مشكلي داره يا واقعا همينجوريه؟

البته تو هارد كنسول همون بالاي 20 گيگ حافظه را برداشته.

سر ويچر 3 هم چنين داستاني بود و البته موقع اجرا همه چيش كامل بود.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان.

حجم بازي تو استور بالاي 20 گيگ هستش و منم ديجيتالي خريدمش، ولي موقع دانلودش تو دانلودها حجم بازيو فقط 15 گيگ زده و الان مشكلي داره يا واقعا همينجوريه؟

البته تو هارد كنسول همون بالاي 20 گيگ حافظه را برداشته.

سر ويچر 3 هم چنين داستاني بود و البته موقع اجرا همه چيش كامل بود.
بعد که قسمت اصلی دانلود شد بقیش تو background دانلود میشه ÷_×
فکر کنم اینطوری هست ^_^

• Like
Reactions: THE BEST BOY

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
درود
+NG داره ؟
چون الان وسطهای بازیم ، فهمیدم تروفی درجه سختی داره ، بازی رو تموم کنم +NG بزنم یا سریع از اول برم ؟

پ . ن : خیال کردم مثل نسخه قبل درجه سختی نداره

tom71

کاربر سایت
Dec 10, 2010
297
نام
Alireza
فکر نمیکنم نیو گیم پلاس داشته باشه باید از اول روی درجه سختی survivor تموم کنی که اصلا سخت نیست و یه دور هم که بازیو باید برای تروفی score ها بری .

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
درود
+NG داره ؟
چون الان وسطهای بازیم ، فهمیدم تروفی درجه سختی داره ، بازی رو تموم کنم +NG بزنم یا سریع از اول برم ؟

پ . ن : خیال کردم مثل نسخه قبل درجه سختی نداره

بازی نیو گیم پلاس داره
هم میتونی مجددا از یه سیو دیگه بازی رو انجام بدی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: NINJѦ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر