Tim Sweeney اعتقاد دارد گیمرهای جوان در حال دوری کردن خود از کنسول ها هستند

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
Untitled.png
Tim Sweeney رییس Epic Games و خالق موتور بازی سازی Unreal Engine در جدیدترین مصاحبه اش با Glixel، اعتقاد دارد گیمرهای جوان در حال دوری کردن خود از کنسول ها هستند.در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

«جوانان امروزی درحال بزرگ شدن با موبایل ها هستند. آنها با راه های مختلف بازی های مختلف و جدیدی را تجربه می کنند و این باعث میشود جلسات بازی در طول روز بسیار کمتر شود. این یک نوع تجربه نیست که شما 4 ساعت یکجا بنشینید و یک بازی را انجام دهید. طبق آن چیزی که من مشاهده کردم، گیمرها و علاقمندان به بازی ها بیشتر و بیشتر به سمت PC تمایل پیدا می کنند و من فکر می کنم PC تبدیل شده است به راهی بهتر برای بازی کردن.»

لینک منبع

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
بیشتر از گیمرها، من نگران بازی سازها، یا بهتر بگم سرمایه گذارهام!

چه خرج های وحشتناکی که ملت سر بازی های موبایل و به اصطلاح F2Pها که نمیکنند!!!
یعنی سرمایه گذارها باید دیوانه باشن همین الانشم که بازی های AAA و درست حسابی میسازن:-"، وقتی چنین سودی تو بازی های موبایل هست:-"

احتمال اینکه اونا برن سمت موبایل، بیشتر تا گیمرها(خود خواسته) کلا از کنسول ها کوچ کنند به اون سمت:-"

• Like
Reactions: noctis-sm3

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,593
نام
mohammad
والا این فکر کنم دیده این نسل خیلی کمتر سمت انجینشون رفتن داره... این حرف رو می زنه...:D بنده خدا رد داده:D
خدا پدر و مادر ژاپنی هارو بیامرزه... که این نسل هجوم بردن سمت انریل... وگرنه معلوم نبود چی میشد:D

فعلا که فروش کنسول ها عالی بودن... از طرف دیگه بخش عظیم سوددهی عناوین aaa رو کنسول ها هستش و اصلا چای بحثی درش نیست... فکرم نمی کنم اگه کنسولی نباشه... دیگه ناشری بخواد عناوین aaa برای pc بسازه...:|

• Like
Reactions: pbgame and Akiba

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
والا این فکر کنم دیده این نسل خیلی کمتر سمت انجینشون رفتن داره... این حرف رو می زنه...:D بنده خدا رد داده:D
خدا پدر و مادر ژاپنی هارو بیامرزه... که این نسل هجوم بردن سمت انریل... وگرنه معلوم نبود چی میشد:D
درسته این نسل AAA آنچنانی ساخته نشده باهاش، ولی بازار ایندی های شبه AAA(چی شد!:D) رو عملا به دست گرفته و اونقدری سودش از این خوبه که همه چیشو مجانی و اپن سورس کرده! طبع Glass Door هم سالی حدود 100 تا 50 میلیون دلار سود دارن
Unreal Engine Showcase
اینم شوکیس آنریل ^^
یه چیزایی بگید بگنجه خدایی:|

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,179
نام
ماکان
تیم سویینی چت بازه. جدی نگیریدش. هر وقت اوردوز میکنه یا میاد به مایکروسافت گیر میده و ادعا میکنه دارن زیرزیرکی علیه استیم توطعه میکنن یا تز میده کنسول ها میمیرین و ...

• Like
Reactions: Jill-Valentine

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
همینه که کلا اپیک قید ساخت AAA زده وقتی موضع رییسش اینه مشخصه میتونن راحت تر سود دربیارن از طریق انجینشون برای ایندی ها یا ... و نیازی نیشت بیان سرمایه گذاری بزرگ برای ساخت بازی های AAA کنن چند وقتقبل درباره فروش سری گرر و مخصوصا نسخه GeowJ توضیح داده بود که باب میلشون نبوده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر