بایدها و نبایدهای پیرامون هک PS4

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
در پی آخرین اخبار هک PS4 و بحث های حاشیه ای دوستان، تصمیم گرفته شد که تاپیک ای جداگانه برای تبادل نظر درباره ی باید و نبایدهای هک PS4 و بحث درباره ی اخبار اون ایجاد بشه تا هم تاپیک اخبار هک PS4 نظم خودش رو برای اطلاع رسانی داشته و هم دوستان بتونند تاپیکی مختص برای کفتگو درباره ی هک PS4 داشته باشن.

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
گروه هکرail0verflow که قرار است در تاریخ 2016.12.27 (فردا 7دی)در همایش Console Hacking 2016 CCC Presentation فریمور های 3.55 تا 4.05 را هک کند.
فردا یه روز فوق‌العاده می تونه برای ps4دارا باشه
همگی دست به دعا بشید که امسال2016 آخرین سالی باشه پول بیخود واقعا به یه بازی میدم راحت بتونیم بازی کنیم واقعا یه بازی ارزش200هزار تومان داره ؟صد سال سیاه نه
اون 200 تومن که تو میگی ارزش نداره بدی برا یه بازی میشه 60 دلار امریکا این پول ماست که بی ارزشه گلم
بازم میگم بشین تا هک بشه:D

65ahmad

کاربر سایت
Nov 6, 2016
49
اون 200 تومن که تو میگی ارزش نداره بدی برا یه بازی میشه 60 دلار امریکا این پول ماست که بی ارزشه گلم
بازم میگم بشین تا هک بشه:D
اولا کسی نگفته شصت دلار برای یه بازی زیاد من گفتم 200هزار تومان که شصت دلار ارزش یه بازی رو نداره کاری به دلار اونا ندارم
دوما
هک شدن که میشه خیالت راحت ps4تفه ای نیست که نه تونن هک کنن در دکان آدمهای سود جو هم بسته میشه بعید نیست یه عده از کاسب ها ما کاسه داغ تر از آش هستن پول میدن به این هکر ها جیب ملت ما رو خالی می کنن عرض از کشور خارج بشه شما حرص نخور بزار سازندش خودش بلد چی کار کنه اصلا شما رو جز امار فروشاش بحساب نمیاره

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
اولا کسی نگفته شصت دلار برای یه بازی زیاد من گفتم 200هزار تومان که شصت دلار ارزش یه بازی رو نداره کاری به دلار اونا ندارم
دوما
هک شدن که میشه خیالت راحت ps4تفه ای نیست که نه تونن هک کنن در دکان آدمهای سود جو هم بسته میشه بعید نیست یه عده از کاسب ها ما کاسه داغ تر از آش هستن پول میدن به این هکر ها جیب ملت ما رو خالی می کنن عرض از کشور خارج بشه شما حرص نخور بزار سازندش خودش بلد چی کار کنه اصلا شما رو جز امار فروشاش بحساب نمیاره
کسی که 60 دلار رو ارزش یه بازی نمیدونه معلومه فقط بلده واسه خودش ببره و بدوزه بعدشم من نه کاری دارم که اون شرکت من رو به حساب میاره یا نه همچنین نه به این کار دارم که تو کشور ما 200 تومن پول برای یه بازی دادن سنگینه بعدشم در صورتی که زیاد نیست میفهمی چرا چون تو از بچگی یاد گرفتی بازی باید قیمتش فوقش 10 هزار تومن باشه یا این که بجایه این که بری سینما بری فیلم رایگان دانلود کنی این فرهنگ اشتباه ملت ایران یا هر کشوریه که اینطوری ملتش بزرگ میشن برا همین اون شرکت سازنده اون ملت رو اصلا حساب نمیکنه و نه ازش پشتیبانی میکنه چون اگه قرار بود به همچین ملتی حساب باز کنند بازیا بزرگی مثل خدای جنگ یا انچارتد یا اخرین ما به وجود نمیومد اصلا حتی بازی مثل کراش هم به وجود نمیومد اصلا صنعت گیم پیشرفت نمیکرد همچنین صنعت فیلم سازی البته این مشکل فرهنگی سر رشته یک سری مسائل دیگس که پیشینه درازی داره و منم حوصله توضیح ندارم...خلاصه داداش بشین تا هک شه:D

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
بزارید هک بشه بعد بزنید تو سر کله هم‌

تا جیزی ندیدید باور نکنید

اگه هک شد اون کسی که دوست نداره هک کنه و انلاین بازی کنه به کارش میرسه اونم که هک میخواد هک میکنه

یه چی هک خوبه برا اونایی که انلاین میزنند از‌شر این بچه مچه های راحت میشیم تو psn

• Like
Reactions: bburzum and vaan 2

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
خدایی موندین ببینین هک میشه یا نه ؟؟

قیمتش که الان خیلی خوبه...با 1 ملیون میتونی کنسول رو بگیری...کلی بازی هم میتونی با این اکانتا بخری و بازی کنی....

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
خدایی موندین ببینین هک میشه یا نه ؟؟

قیمتش که الان خیلی خوبه...با 1 ملیون میتونی کنسول رو بگیری...کلی بازی هم میتونی با این اکانتا بخری و بازی کنی....
اکانت هکی که بن میشیم دیر یا زود
اجرا شدن لینوکس بر روی فریمور 4.5 توسط تیم Fail0verflow

PS4 hack: Fail0verflow demonstrate Linux and Steam running on Firmware 4.05, won’t release exploit

BY WOLOLO · DECEMBER 28, 2016

Marcan42 of Fail0verflow fame was at the CCC33 event this year, to explain how Fail0verflow exploited the PS4 hardware in order to run Linux on the PS4.

The presentation goes back to all the pain the hackers had to go through in order to make Linux compatible with the PS4 architecture, which Marcan42 described several times throughout the presentation as “not being a PC” as it lacks lots of the legacy architecture bits required for a computer to constitute what is known today as an IBM compatible PC. Fail0verflow had demonstrated and released their PS4-compatible fork of Linux a year ago.

Marcan42 explained how the base of the hack consisted in a man-in-the-middle attack of the PCIE bus on the PS4, with the rest of the presentation focused on why several patches were required on the linux kernel for it to run on a PS4.

Towards the end of the demonstration, Marcan ran Steam on the PS4 to confirm 3D Hardware acceleration was working.

Most of this is probably not new for most people who have been following the PS4 scene for a while: Fail0verflow’s Linux port for the PS4 has been available since last year’s CCC convention (when they demonstrated Linux on the PS4 for the first time), and we’ve had Steam running on the PS4 for a while as well. However Marcan confirmed he has been improving Linux compatibility with some of the features of the PS4 very recently.

Linux works on PS4 4.05, no plan for an exploit release
33c3_PS4_jailbreak.png

Asked if Fail0verflow planned to release an exploit for a firmware higher than 1.76 (PS4s running firmware 1.76, the only publicly exploited firmware, can be found but are expensive), Marcan answered that his whole presentation was running on a 4.05 PS4, but also confirmed that Fail0verflow do not intend to release any exploit for the PS4, as their focus is 100% on the Linux port (for which all of their work is already available on github) and they want to avoid typical scene drama.

The presentation did not make it clear if fail0verflow are running the same PS4 4.05 exploit as Chaitin tech, and there is still no indication that anyone intends to release any exploit for firmwares 4.xx.

Fail0verflow’s presentations however are always of great interest as they will help you understand what goes through the console hacking process. We will update this article with a link to the video as soon as it is made available.

Download Fail0verflow’s Linux port for the PS4
Fail0verflow’s work on the PS4 can be downloaded on their github, here
آنلاین نداشته باشه که هیچکس استقبال نمیکنه
میشه فارسی بذاری?

65ahmad

کاربر سایت
Nov 6, 2016
49
اکانت هکی که بن میشیم دیر یا زود

آنلاین نداشته باشه که هیچکس استقبال نمیکنه
میشه فارسی بذاری?
الان چی بابا همه گیر دادن بهش آخه آنلاین با این اینترنت در پیت بعدشم تو که طرف نمی بینی کی کجاست چه فرقی داره حریفت کامپیوتر باشه یا آدم

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
بابا بخر بازی کن تا بره.... من از تابستون تا حالا دارم بازی میکنم....

خیلیای دیگه همین کارو میکنن...بازی کن اکانت رو از رو کنسولت پاک کن تا بره...
اخه بحث سر اینه که خیلی ها برای اکانت خودشون ارزش قائلن و هزینه کردن براش ! و از دو جهت مشکل براشون پیش میاد :
1- یه روزی خدای نکرده اکانتش هک شه واقعا حق اعتراض نداره :D
2- اگر سونی متوجه بشه (که امارش هم کم نیست) و کنسول و اکانت خود شخص هر دو بن شه ، کاری از دستش برنمیاد تا زمانی که یه cfw منتشر شه و بتونه انبن کنه کنسولش رو ... (ولی بازم اکانت خودش از دست رفته)

عاقلانه ترین کار اینه که در کنار کنسول اصلی ، یه پلی 4 دیگه هم تهیه کنیم تا رو یکیش اوریج و رو اون یکی کپی پلی بدیم :) قیمت پلی 4 هم که اون ور کشیده پایین و سه سوت سفارش بدین از دبی میارن براتون !

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
تا قبل از سال 96
Ps4کامل هک میشه و بازی هکی انجام می دیم این خط _ اینم نشون/
اگه نشد بزنید تو گوش منB-)

منم امیدوارم هک شه . چون برای اورجینال بازا هم خوبه ... چون قیمت بازیای دسته دوم ۴ سال پیش ۶۰-۷۰ تومنی که چند سال مونده میاد پایین تر .. قیمت بازیا زودتر میاد پایین و و و ... ولی خب ملت چهار ساله دارن همین حرف ها رو میزنن ... والا قرار بود دو ماه بعد عرصه اش هم هک کردنش طول نکشه و تا شش ماه هم امولیتورش بیاد .

• Like
Reactions: J. Constantine

65ahmad

کاربر سایت
Nov 6, 2016
49
منم امیدوارم هک شه . چون برای اورجینال بازا هم خوبه ... چون قیمت بازیای دسته دوم ۴ سال پیش ۶۰-۷۰ تومنی که چند سال مونده میاد پایین تر .. قیمت بازیا زودتر میاد پایین و و و ... ولی خب ملت چهار ساله دارن همین حرف ها رو میزنن ... والا قرار بود دو ماه بعد عرصه اش هم هک کردنش طول نکشه و تا شش ماه هم امولیتورش بیاد .
سلام دوست عزیز اکثرا ما قشر متوسط و ضعیف جامعه هستیم واقعا پول نداریم 70یا 80تومان به بازی بدیم چه برسه 200تومان یعنی دارم ولی زندگی خرج داره فقط بازی نیست که اونای که هم میان اورجینال میکن اونا پز بیشتر قول میدم اولین نفرهای هستن که هک می کنن اما راجب هک بکم هنوز مراحل هک کنسول کامل نشده.گروه Fail0verFlow فقط کرنل 4.05 رو هک کرد هنوز تا عرضه کاستوم فریمور زمان مونده.در حال حاضر فقط فریمور های 1.76 و 3.55 به صورت عمومی (افراد عادی و توسعه دهندگان) از طریق مروگر(Webkit) قابل نفوذ هستند که با این باگ میتوان تا حدی به فایل های سیستمی کنسول دسترسی داشت.هک فریمور 4.05 و اجرای لینوکس بر روی آن پیشرفت زیادی داشته و برای همین باید امیدواریم باشیم که عرضه کاستوم فریمور یا روشی برای اجرای یازی ها به صورت کامل نه نمایشی و به صورت Backup (بازی های کپی) نزدیک است.

0

reza3533

کاربر سایت
Jun 14, 2006
193
نام
Mreza
1- من کلاً دوست دارم اگه کنسول هک بشه فقط کسایی بتونن ازین کپی خور شدن استفاده کنن که بخاطر شرایط کشورشون و... PSN داخل اون کشورها ساپورت نمیشه، فقط اون ها استفاده کنن، نه همه جای دیگه که فروشگاه براش باز هست. ولی خب، متاسفانه از اون جایی که این اتفاق هرگز نمیوفته و اگه هک بشه، همه توی هر کشوری ازش استفاده میکنن مخالف هک شدنش هستم:D
2- اگه این صنعت گیم اینقدر پیشرفت داره و بهش بها داده میشه بخاطر این حمایت هایی هست که ما با خریدمون میکنیم ، وگرنه اگه نبود الان ما هنوز داشتیم بازی هایی در حد سوپر ماریو و سونیک و ... میکردیم :D (قصد بی اخترامی نداشتم البته، من خودم طرفدار این ها هستم)
3- تصور کنین کلی آدم شب و روز زحمت میکشن که یه بازی AAA بدن بیرون اونوقت هرکسی بتونه بخاطر کپی خور شدن و ... اونارو انجام بده ، خب این مسلماً به ضرر این عزیزان میشه و دیگه سرمایه گذاری و در نتیجه شاهد پیشرفتی نیستیم در این زمینه. (اصلاً خودتونو بذارین جای این دوستان ببینین چه حالی میشین ، حالا این درست هست ؟ )
4- قرار نیست همه بازی هارو ما داشته باشیم و توی کنسول انجام بدیم (هیچکس اینکارو نمیکنه ، این از بد عادت بودن گیمیر های عزیز ایرانیه ) همینطور قرار نیست که هر بازی که میاد همون روز اول بخوایم بگیریم که لازم باشه 200 تومن بدیم ، من خودم بشخصه شاید کسی باور نکنه اما قسم میخورم دو نسخه آخر Tomb Raider رو الان و توی تخفیف عالی ای که این مدت توی استور خورده بودن گرفتم (اگه میخواین میتونم با عکس اثبات کنم )
5- و در کل ، فقط خودمونو نگاه نکنیم، اینقدر خودخواه نباشیم و بگیم حالا که ما نمیتونیم برای داشتن همه بازی ها هزینه کنیم پس باید هک بشه و این صنعت رو نابود کنیم تا بتونیم بازی کنیم...مطمئن باشین سونی از خداش هست که توی کشورمون استور باز کنه (اصلاً همین که آی پی ایران رو برای استور نبستن خودش یه نشونست)، اما هم من میدونم، و هم شما که بخاطر شرایطی که ما داریم و حساسیت هایی که روی فیلم ، بازی ، آهنگ و... هست واقعاً نشدنیه اینکار !!
در آخر ممنونم که این نظرو خوندین ، با تشکر از دوستان ;):D

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
خود شما اگه بدونی فلان مدل کنسول هک شده و میتونی بهترین بازی هارو بدون دردسر انجام بدی وسوسه نمیشی بری بخریش. این یعنی تقاضا زیاد میشه و میشه اولین منفعت سونی. دوما تو نسل بعدی هم تاثیر داره . به این صورت که نسل جدید رو مشتاقانه میخری به این امید که مثل نسل قبلی همین کنسول دوباره هک بشه. سونی هم بعد از اینکه دید بازار داره اشباع میشه و دیگه تقاضا کم شده احتمالا اکی رو میده. ولی خودشو بی اطلاع نشون میده تا از اعتراض شرکتهای بازی ساز در امان باشه. یه زمانی رسیورهای قدیمی با یک کد باز میشدن و بعد بعد یکی دو هفته دوباره بسته میشدن و دوباره بار میشدن و این چرخه ادامه داشت. همه هم برنده بودن . من کانال رو میدیدم. هکر معروف میشد و از طرفی با مدیران شبکه هماهنگ بود. مدیر شبکه هم یه گوشه از برنامه های کانالش رو نشون مردم میداد و مردم رو ترغیب به خریدن اشتراک میکرد.
سونی روی سخت افزار سود نمیکنه. روی فروش نرم افزار و خدمات آنلاین سود میکنه. وقتی شما کنسولت رو کپی خور میکنی هیچکدوم رو نمیپردازی. اتفاقا هرچه فروش سخت افزار بالا بره ولی فروش نرم افزار نره این یعنی ضرر کمپانی
حالا این بعد مالی قضیست. بعد روابط تجاری بازی سازها رو هم باید در نظر گرفت. Loyalty که سونی از بازیسازها برای اجرای بازیشون روی کننسولش میگیره در صورت کپی خور شدن بشدت کاهش پیدا میکنه.
اصلا این بحث چراغ سبز سونی یا هر کنسول ساز دیگه ای بشدت دور از واقعیته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر