Far Cry: Primal | PC

news_far_cry_primal_announced-17176.jpg

جزئیات:

• بازی توسط استدیو Ubisoft Montréal با همکاری Ubisoft Toronto ،Ubisoft Shanghai و Ubisoft Kiev ساخته می شود.
  • نسخه PS4 و Xbox One در 23 فوریه 2016 و نسخه PC دقیقا یک هفته یعد یعنی اول مارس 2016 عرضه خواهد شد.
  • Far Cry Primal تجربه ای کاملا تک نفره (فاقد بخش چندنفره) است، وقایع بازی 10,000 سال قبل از میلاد و زمان حکمرانی ماموت ها و ببرهای تیزدندان بر زمین رخ می دهد.
  • شخصیت اصلی TAKKAR نام داد، او تنها بازمانده یک گروه شکارچی است.
  • تنها هدف TAKKAR زنده ماندن در دنیایی است که انسان ها شکار به حساب می آیند. در جریان پیشبرد بازی شخصیت اصلی با افرادی آشنا می شود که در غلبه بر خطرات دنیای وحش او را همراهی خواهند کرد.
  • بازیکن ها در Far Cry Primal با اولین انسان های رام کننده حیات وحش که برای غلبه بر انقرض تلاش می کنند، همراه خواهند شد. در این مسیر برای غذا شکار می کنند، آتش می سازند با شکارچیان مقابله می کنند، با استفاده از استخوان های جانواران سلاح ابزار می سازند و برای مقابله با قبیله های دیگر و حاکمیت بر Oros (نام سرزمین بازی) تلاش می کنند.

تهیه کننده ارشد بازی یعنی Dan Hay در مورد Far Cry Primal می گوید: "مهم ترین ویژگی فرنچایز Far Cry، انعطلاف پذیری آن است. از این رو وقتی که تیم ایده یک Far Cry در عصر حجر را پیشنهاد داد، ما بالافاصله از آن استقبال کردیم و هر چقدر که در مورد این ایده می شنیدیم، به فوق العاده بودن آن بیشتر پی می بردیم."

کارگردان بازی یعنی Jean-Christophe Guyot نیز اظهار داشت: "عصر حجر گزینه خوبی برای سری Far Cry است. Far Cry معمولا شما را بر روی لبه دنیای شناخته شده قرار می دهد. مرزی میان زیبایی، خشونت و بی قانونی. عصر حجر نیز به نحوی اولین مرز انسان ها است، زمانی است که انسان ها بر روی زمین پا گذاشته و سرزمین ها را به مالیک خود در آوردند. آن زمان بود که آنها وارد زنجیره غذایی شدند. همه این اتفاق ها از طرفی با درگیری میان یکدیگر و از سوی دیگر با طبیعیت همراه بود."

حداقل سیستم مورد نیاز:

سیستم عامل: . (Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit
پردازنده: Intel Core i3-550 | AMD Phenom II X4 955 or equivalent
میزان حافظه مورد نیاز: 4GB RAM
کارت گرافیک:. (NVIDIA GeForce GTX 460 (1GB VRAM) | AMD Radeon HD 5770 (1GB VRAM
فضای مورد نیاز بر روی هارد: 20GB

سیستم پیشنهادی:

سیستم عامل: . (Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit
پردازنده: Intel Core i7-2600K | AMD FX-8350
میزان حافظه مورد نیاز: 8GB RAM
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 780 | AMD Radeon R9 280X
فضای مورد نیاز بر روی هارد: 20GB

منبع: Ubisoft blog

ویدیوها و تصاویر مربوط به مراسم The Game Award 2015:

تشکر از @armin_shadow بابت تصاویر و تریلرها.

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
2 تا اسکرین مقایسه ای با پک HD Texture گرفتم ، اما حقیقتا هیچ تغییر بصری رو نمیتونم تشخیص بدم ، اگه دوستان چیزی متوجه شدن بگن (راست با تکسچر HD و چپ عادی) :

فرقش در استفاده از vram هست:d

من یادمه 1 قسمت های خاصی از زمین یا سنگ ها خیلی بهتر می شد شایدم برای شما که کرکی هستین فعال نشده

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
2 تا اسکرین مقایسه ای با پک HD Texture گرفتم ، اما حقیقتا هیچ تغییر بصری رو نمیتونم تشخیص بدم ، اگه دوستان چیزی متوجه شدن بگن (راست با تکسچر HD و چپ عادی) :

فرقش در استفاده از vram هست:d

من یادمه 1 قسمت های خاصی از زمین یا سنگ ها خیلی بهتر می شد شایدم برای شما که کرکی هستین فعال نشده
با حرف نوژن موافقم. ولی ربطی به کرکی بودن نسخه نداره. شاید متوجه نشدی. البته من 6 ماه پیش بازیش کردم و تا الان هم خود بازی و هم HD Texture آپدیت شدن. ولی اون موقع بین نسخه ی معمولی و با HD texture تفاوت تکسچر توی سنگ و دیواره ی غار ها و ... برام کاملا محسوس بود. هنوزم گرافیک اش خوبه خداییش. مخصوصا کات سین ها.

• Like
Reactions: s.1

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
یک سوال :
چجوری مراحل اصلی بازی (لوزی های زرد رنگ بالای تصویر سمت چپ جهت راهنمایی) باید پیدا کرد ؟ اتومات پشت سر هم نمیان

باید تو نقشه ول بچرخی و با حیوانات وحشی درگیر بشی و قبیله ها رو فتح کنی . همین هی تکرار می شه

سوال بعدی : نحوه رام کردن حیوانات وحشی چطوریه ؟ fast travel با چه کلیدی هست ؟

آخرین ویرایش:

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
یک سوال :
چجوری مراحل اصلی بازی (لوزی های زرد رنگ بالای تصویر سمت چپ جهت راهنمایی) باید پیدا کرد ؟ اتومات پشت سر هم نمیان

باید تو نقشه ول بچرخی و با حیوانات وحشی درگیر بشی و قبیله ها رو فتح کنی . همین هی تکرار می شه

سوال بعدی : نحوه رام کردن حیوانات وحشی چطوریه ؟ fast travel با چه کلیدی هست ؟
fast travel که از روی نقشه است. رام کردن هم اینطوریه که باید مراحل رو جلو بری و بعد بهت نشون میده. براشون گوشت می اندازی و موقع غذا خوردن کلید B رو میزنی. مراحل اصلی هم توی نقشه زده. هر کدوم رو که خواستی انجام بده.

• Like
Reactions: kamyy

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
دوستان این بازی به پای far cry های قبلی میرسه یا نه؟
داداش نظرِ شخصی من اینه که این بازی زیادی یه نواخته . شما 2-3 تا مرحله اولو بری ، بعدیاشم مثِ همونه .

خدایی far cry 3 یه سر و گردن که چه عرض کنم ، یه نیم تنه گنده تر از اینه ...

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
fast travel که از روی نقشه است. رام کردن هم اینطوریه که باید مراحل رو جلو بری و بعد بهت نشون میده. براشون گوشت می اندازی و موقع غذا خوردن کلید B رو میزنی. مراحل اصلی هم توی نقشه زده. هر کدوم رو که خواستی انجام بده.
لوگوی مراحل اصلی تو نقشه چیه ؟

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,091
نام
پوریا
لوگوی مراحل اصلی تو نقشه چیه ؟
باور کنی یا نه همشون مراحل اصلین. در واقع فرعی و اصلی اصلا مشخص نیست. هر کاراکتری رو که آزاد کنی و به دهکده ات اضافه کنی برات یه سری مراحله آزاد میشه. باید همون ها رو بری. نگران نباش. اصلا مشکلی توی مراحل بوجود نمیاد و مراحل به ترتیب و ... نیست. نمیگم بازی خیلی افتضاحیه ولی خیلی خوب هم نیست. اگه این همه تریگر نداشت، زودتر از اینها کرک شده بود.

• Like
Reactions: kamyy and FableBW

FableBW

The Big Bad Wolf
کاربر سایت
Sep 4, 2016
1,600
نام
Sepehr
باور کنی یا نه همشون مراحل اصلین. در واقع فرعی و اصلی اصلا مشخص نیست. هر کاراکتری رو که آزاد کنی و به دهکده ات اضافه کنی برات یه سری مراحله آزاد میشه. باید همون ها رو بری. نگران نباش. اصلا مشکلی توی مراحل بوجود نمیاد و مراحل به ترتیب و ... نیست. نمیگم بازی خیلی افتضاحیه ولی خیلی خوب هم نیست. اگه این همه تریگر نداشت، زودتر از اینها کرک شده بود.

No Comment :

نوشته شده توسط CPY:
Custom Mumbo Jumbo

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سلام.
دوستان اولویت رو بذارم برای آپدیت دهکده یا آپدیت سلاحها؟

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

تا جایی که یادمه برای انجام 1 سری از ماموریت های اصلی باید اپدیت های خاص بکنید نگهش دارید برای این زمانا خسته کنندگی بازی کم کم در راهه

• Like
Reactions: saswar

saswar

کاربر سایت
Jun 26, 2013
265
تا جایی که یادمه برای انجام 1 سری از ماموریت های اصلی باید اپدیت های خاص بکنید نگهش دارید برای این زمانا خسته کنندگی بازی کم کم در راهه
الان 20%از بازی رو رفتم.
بازی جالب و متفاوتیه و خب تفاوتش رو دوس دارم.
و واقعا حس عصر حجر رو به آدم دست میده.
بازی فک کنم نمرش 8 به بالا باشه.
و واقعا شکار حیوونا با تیر لذت بخشه.
ولی خب اگر تنوع بیشتری داشت بهتر بود.
شکار با جغد حال میده ولی کاش جغد میتونست پرنده ها و حیوونا و ماهی ها رو هم شکار کنه.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر