آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

magnolia2016

کاربر سایت
Oct 7, 2016
72
با تشکر دوست عزیز....فقط می خواستم بدونم وقتی بعد از یه مدت خواستیم یه اکانت هکی دیگه بگیریم اکانت قبلی رو باید پاک کرد چون برا نصب اکانت جدید باید به نت وصل شد...یعنی راهی نیس وقتی اکانت جدید می ریزیم بازی های اکانت قدیم پاک نشه....البته بدون خطر بن شدن....
ممنون می شم جواب بدین؟هر دفعه برای ریختن یه اکانت جدید باید به نت وصل شد...اونوقت احتمال بن شدن هست...یا باید با پاک کردن اکانت قبلی جلوی این کارو گرفت....؟!راهی هست بازیهای روی اکانت قبلی رو پاک نکنیم ؟

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
ممنون می شم جواب بدین؟هر دفعه برای ریختن یه اکانت جدید باید به نت وصل شد...اونوقت احتمال بن شدن هست...یا باید با پاک کردن اکانت قبلی جلوی این کارو گرفت....؟!راهی هست بازیهای روی اکانت قبلی رو پاک نکنیم ؟

سلام داداش.

آره براي اكانت جديد بايد حتما به نت وصل بشي.

اين كه بن بشي يا نه يه چيز شانسيه و نميشه نظر قطعي داد. حتي اگه اكانت را حذف كني بازم چون رو كنسولت قبلا اكتيو شده بازم احتمال بن شدن هست. مگه اين كه بري تو اكانت طرف، دوباره اكتيوشو غير فعال كني و بعد اكانت را حذف كني و اونجوري ديگه خطر بن شدن نداري. البته اينطور كه من شنيدم شايد از هر ده نفر 2 نفرشون بن بشن و معمولا بيشترين ريسكش قفل شدن بازيه.

اگه اكانت را پاك كني بازي هاش از تو كنسولت حذف نميشن، منتها قفل مياد روشون كه البته به محض خريدن همون بازي با همون ريجن قفلش باز ميشه.

magnolia2016

کاربر سایت
Oct 7, 2016
72
سلام داداش.

آره براي اكانت جديد بايد حتما به نت وصل بشي.

اين كه بن بشي يا نه يه چيز شانسيه و نميشه نظر قطعي داد. حتي اگه اكانت را حذف كني بازم چون رو كنسولت قبلا اكتيو شده بازم احتمال بن شدن هست. مگه اين كه بري تو اكانت طرف، دوباره اكتيوشو غير فعال كني و بعد اكانت را حذف كني و اونجوري ديگه خطر بن شدن نداري. البته اينطور كه من شنيدم شايد از هر ده نفر 2 نفرشون بن بشن و معمولا بيشترين ريسكش قفل شدن بازيه.

اگه اكانت را پاك كني بازي هاش از تو كنسولت حذف نميشن، منتها قفل مياد روشون كه البته به محض خريدن همون بازي با همون ريجن قفلش باز ميشه.
دوست عزیز این گه می گین بری تو اکانت طرف و اکتیوشو غیر فعال کنی و بعد اکانت رو حذف شدنی هست....؟!چون نیاز پیدا می شه به یوزر و پس اکانت طرف و اگه نداشته باشیمش یا طرف تو این مدت عوضش کرده باشه راهی نمی مونه برا رفتن به اکانتش....
ممنون می شم کمکم کنید....من ps4 تازه خریدم و از اطرافیان زیاد می شنوم که اکانت هکی احتمال بن شدنش خیلی کمه و شانسیه....برا همین می خوام برم سمت اکانت هکی البته فقط برا بازی آفلاین...به نظر شما ارزشش به خطرش می ارزه...؟!

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
دوست عزیز این گه می گین بری تو اکانت طرف و اکتیوشو غیر فعال کنی و بعد اکانت رو حذف شدنی هست....؟!چون نیاز پیدا می شه به یوزر و پس اکانت طرف و اگه نداشته باشیمش یا طرف تو این مدت عوضش کرده باشه راهی نمی مونه برا رفتن به اکانتش....
ممنون می شم کمکم کنید....من ps4 تازه خریدم و از اطرافیان زیاد می شنوم که اکانت هکی احتمال بن شدنش خیلی کمه و شانسیه....برا همین می خوام برم سمت اکانت هکی البته فقط برا بازی آفلاین...به نظر شما ارزشش به خطرش می ارزه...؟!
شما از طریق اکانت خودتون برید به قسمت setting بعد گزینه Users بعد گزینه Delete User رو انتخاب کنید. اون اکانتی که میخواهید رو انتخب کنید و بعد در قسمت پیام Deactive گزینه YES رو انتخاب کنید و بعد اکانت رو حذف کنید. اینجوری هم اکانت حذف میشه هم از روی کنسول شما دی اکتیو میشه
پ.ن : اگر صاحب اون اکانت رمزش رو عوض کرده باشه از این طریق دی اکتیو نمیشه

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير

سلامي دوباه. همون طور كه دوستمون گفتن، اگه رمزش عوض شده باشه، موقع حذف اكانت پيغام مياد كه اكانت را نميتوني دي اكتيوشو برداري و فقط خود اكانت حذف ميشه. ( البته با حذف اكانت چه دي اكتيوش غير فعال بشه يا نشه بازم بازي ها قفل ميشن )

بيشتر افرادي كه خريدن مشكلي براشون پيش نيومده و كلا من بهت پيشنهاد ميكنم اگه ميخواي بخري، اكانتاي ارزونشو بخر كه حداقل ضرر كم تري ببيني. الان اين فروشنده ها برميدارن اكانت بازي هاي روز و حتي بازي هايي مثل مافيا ، واچ داگز 2 و بتلفيلد را به قيمت بالاي 60 ميفروشن و بخواي ديتاشم بخري ميره بالاي 80 تومن و انگار اينا دارن با پول خودشون اين بازي ها را ميخرن كه اينقدر گرون ميدن. در حالي كه قيمت فيزيكيشون شايد گرون تر باشه ولي شك نكن موقع فروش دوبارش، كم تر از 80 تومن ضرر ميكني.

مثلا فيزيكي واچ داگز 2 را اگه الان 150 بخري، شايد در مقايسه با نسخه اكانتيش كه با احتساب ديتاش 80 تومن ميشه، خيلي پول بيشتري ميدي ولي حداقل ميدوني كه حتي اگه سه ماه هم بازيشو نگه داري قطعا موقع فروش كم تر از 80 ضرر ميبيني.

به خاطر همين پيشنهاد من اينه كه اگه هم خواستي بخري در صورت امكان اكانت هاي ارزون بخر يا اگه بازم خواستي اكانت بازي هاي روز بخري، دنبال اونايي بگرد كه به غير از بازي كه ميخواي، بازي هاي ديگه اي هم توش باشه

آخرین ویرایش:

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
من کلی خوندم ولی چیزی نفهمیدم :D
الان دوسته من میخواد FIFA 17 رو بخره , توی آمریکاست یعنی مشکلی نداره که همیشه online باشه بازی کنه . الان اگر بخواد این Fifa ۱۷ رو با من شیر کنه باید چیکار کنم ؟‌ که هم مشکلی پیش نیاد هم راحت باشه بعد کدوم طرف باید همیشه online باشه برای بازی کردن ؟‌
طرفی که باید همیشه online باشه برای بازی کردن برای همه بازی ها باید اینکارو کنه ؟‌ یعنی بعد از این حرکت دیگه اون اکانت نمی تونه offline بازی کنه ؟‌

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
الان دوسته من میخواد FIFA 17 رو بخره , توی آمریکاست یعنی مشکلی نداره که همیشه online باشه بازی کنه . الان اگر بخواد این Fifa ۱۷ رو با من شیر کنه باید چیکار کنم ؟‌ که هم مشکلی پیش نیاد هم راحت باشه بعد کدوم طرف باید همیشه online باشه برای بازی کردن ؟‌
طرفی که باید همیشه online باشه برای بازی کردن برای همه بازی ها باید اینکارو کنه ؟‌ یعنی بعد از این حرکت دیگه اون اکانت نمی تونه offline بازی کنه ؟‌

ایشون اکانتش رو میده شما روی کنسولت اکتیو میکنی بعد شما با اکانت خودت بازی میکنی و دوستت هم با اکانت خودش (فقط باید همیشه آنلاین باشه) به همین سادگی

• Like
Reactions: M1sChief

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير

سلام داداش.

چون با هماهنگي همديگه ميخوايد بازي را بخريد، كافيه دوستت وقتي بازي را خريد، اطلاعات اكانتشو بده به تو، تا رو كنسولت اكانتشو وارد كني و همون لحظه هم خود كنسول پيغام ميده كه ميخواي اين اكانت رو كنسولت اكتيو بشه يا نه كه بله را انتخاب ميكني. اينجوري دوستت ميشه ظرفيت سه ( هميشه آنلاين ) و تو ميشي ظرفيت دو ( هم آفلاين و هم آنلاين ميتوني رو تمامي اكانت هاي كنسولت بازي كني ).

ولي وقتي اكانت ظرفيت 3 بشه، ديگه بايد براي همه بازي هاش آنلاين باشه و فقط هم بازي را تو اون اكانت ميشه بازي كرد. البته اگه اكتيوشو از رو كنسولت برداره دوباره ميتونه آفلاين هم بازي كنه. ولي اينجوري بازي براي تو قفل ميشه.

البته چون ميخواي فيفا بخري پيشنهاد ميكنم تو اكانت جداگونه بخريدش و توافق كنيد كدومتون ظرفيت 3 و دو بشيد، چون ظرفيت 3 بازي هاي دو نفره مثل فيفا را حتي ميشه رو اكانت اصلي تروفي ها و سيوهاشو ثبت كرد.

• Like
Reactions: M1sChief

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
سلام داداش.

چون با هماهنگي همديگه ميخوايد بازي را بخريد، كافيه دوستت وقتي بازي را خريد، اطلاعات اكانتشو بده به تو، تا رو كنسولت اكانتشو وارد كني و همون لحظه هم خود كنسول پيغام ميده كه ميخواي اين اكانت رو كنسولت اكتيو بشه يا نه كه بله را انتخاب ميكني. اينجوري دوستت ميشه ظرفيت سه ( هميشه آنلاين ) و تو ميشي ظرفيت دو ( هم آفلاين و هم آنلاين ميتوني رو تمامي اكانت هاي كنسولت بازي كني ).

ولي وقتي اكانت ظرفيت 3 بشه، ديگه بايد براي همه بازي هاش آنلاين باشه و فقط هم بازي را تو اون اكانت ميشه بازي كرد. البته اگه اكتيوشو از رو كنسولت برداره دوباره ميتونه آفلاين هم بازي كنه. ولي اينجوري بازي براي تو قفل ميشه.

البته چون ميخواي فيفا بخري پيشنهاد ميكنم تو اكانت جداگونه بخريدش و توافق كنيد كدومتون ظرفيت 3 و دو بشيد، چون ظرفيت 3 بازي هاي دو نفره مثل فيفا را حتي ميشه رو اكانت اصلي تروفي ها و سيوهاشو ثبت كرد.
ایشون اکانتش رو میده شما روی کنسولت اکتیو میکنی بعد شما با اکانت خودت بازی میکنی و دوستت هم با اکانت خودش (فقط باید همیشه آنلاین باشه) به همین سادگی

مرسی دوستان لطف کردید >:D<

درکل وقتی اکانت اون رو کنسول من میشه primary اون برای بازی کردن همیشه باید آنلاین باشه ( حتی بازی های فیزیکیش هم باید انلاین باشه ؟‌)‌ . حالا بعد از مدتی خواست کنسول خودش Primary باشه دیگه لازم نیست online باشه همیشه میتونه مثل قبل هم انلاین هم آفلاین بازیکنه ؟‌‌ . فقط دسترسی من دیگه به بازی قطع میشه ؟

بعد الان مشکلی نداره که ما کلا تو ۲ کشور جدا گوننه ایم ؟‌ مثل اینکه باید توی یک LAN باشی برای این کار ( اینو تو چند سایت خوندم نمی دونم درسته یا نه )‌

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
مرسی دوستان لطف کردید >:D<

درکل وقتی اکانت اون رو کنسول من میشه primary اون برای بازی کردن همیشه باید آنلاین باشه ( حتی بازی های فیزیکیش هم باید انلاین باشه ؟‌)‌ . حالا بعد از مدتی خواست کنسول خودش Primary باشه دیگه لازم نیست online باشه همیشه میتونه مثل قبل هم انلاین هم آفلاین بازیکنه ؟‌‌ . فقط دسترسی من دیگه به بازی قطع میشه ؟

بعد الان مشکلی نداره که ما کلا تو ۲ کشور جدا گوننه ایم ؟‌ مثل اینکه باید توی یک LAN باشی برای این کار ( اینو تو چند سایت خوندم نمی دونم درسته یا نه )‌

بازی فیزیکی نه فقط دیجیتالی. بعد شما میتونید دی اکتیو کنید و دوستتون پرایمری کنه و خلاص. همه چی به حالت اول بر میگرده :D کشور جدا هم هیچ مشکلی نداره

magnolia2016

کاربر سایت
Oct 7, 2016
72
سلام مجدد دوستان...یه سوال فنی....اگه دستگاه بن بشه...به فرض که طی چند ماه آینده ps4 هک بشه می شه از این طریق دستگاه رو دوباره زندش کرد....

METALGEAR74

کاربر سایت
Feb 5, 2008
72
نام
سعید
سلام خدمت دوستان.من میخام یک گیم نت بزنم که حدود 6 تا 10 عدد کنسول پی اس 4 بزارم.ازتون میخام راهنمایی کنین با چه روشی بازی هاشو بخرم برام به صرفه تره روش قدیمی خرید دیسک بازی که کار کرده یا ارزونشو بگیرم یا اکانت ترکیبی یا اینکه خودم از نتورکه پلی استیشن بخرم بعد رویه دوتا دستگاه اکتیو کنم که دردسر قفل شدن و بن شدن این چیز هارو نداشته باشم.ممنون میشم راهنمایی کنین.

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
سلام
این سایت های که بازی شیر شده میفروشن به شما کد میدن redeem کنی ؟‌ یا مشخصات اکانت این داستانا ؟‌
سایت gameflip فیفا رو ۲۵ دلار میفروشن ولی مثل اینکه code میده بهت این الان چه داستانی داره :D

آخرین ویرایش:

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
آقا با گرون شدن دلار و قیمتهای نجومی بازیها در هفته های نخست من و دوستم تصمیم داریم به صورت دیجیتالی با استقاده از گیفت کارت بازی رو بخریم و سوالم اینه چجوری بازی ای که خریداری میشه رو بر روی اکانت دوستم شیر کنم؟ و وقتی شیر بشه روی اکانت دوستم ظرفیت چندم حساب میشه ؟
آموزش پست اول رو دیدم چیزی دستگیرم نشد انگار محتوای پست اول قرض گرفتن اکانت رو نوشته ولی من میخوام شیر بشه روی اکانت طرف

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر