FIFA 17 Ultimate Team

سری فیفا در نسل هفت توانست یک مد معتاد کننده رو بنا کند مدی که در آن هر پلیر میتواند تیم مورد علاقه خود را بسازد و با بقیه پلیرهای دیگر بصورت انلاین با تیم ساخته شده انها بازی کند.
در نسل هشتم این مد گشترده تر شد تا شاهد پلیرهای بیشتری در این بخش باشیم.در فیفای سال قبل درفت اضافه شد و در فیفا 17 مدهای قهرمانی و اخر هفته که جایزه های بزرگی دارند.
در ابتدا سوال همیشگی که التیمیت چیست را توضیح میدهیم التیمیت یک مد انلاین/افلاین فیفا هست شما یک تیم ضعیف و یا تیم نه چندان قوی تحویل گرفته و رفته رفته با استفاده از شرکت در بازیهای انلاین یا افلاین سکه دریافت کنید و رفته رفته به قویترکردن تیمتان دست پیدا می کنید البته دستتان خیلی هم باز نیست زیرا که کمیستری(هماهنگی تیم)هم مهم است و برای این منظور شما باید بازیکنانی که خریداری میکنید یا از یک لیگ باشند یا از یک ملیت البته اگر از یک تیم باشیند ویا از یک ملیت دریک لیگ باشند هماهنگی بازیکنان شما بیشتر میشود واحد پول بازی کوین(سکه)هست البته یک راه میانبر دیگر برای شما باز هست انهم استفاده از پک هست که محتویات قرارداد فیتنس لباس و چند بازیکن دارد شما بسته به شانستان میتونید این پک هارا یا با استفاده از فیفاپوینت(پول واقعی)یا با استفاده از سکه بازی یک سری پک بزنید و شانس خودتان را امتحان کنید.
بازیکنان در التیمیت دارای قرارداد هستند همچنین دارای فیتنسی هستند که میزان انرژی شان را نشان میدهد و این پارامترها در هربازی کمتر میشود و شما باید قرارداد تهیه کنید و برای انرژی (فیتنس) یا کارت فیتنس بخرید یا بازیکن مورد نظر را توی ذخیره بگذارید تا چند شماره ای به انرژی اش اضافه شود همچنین هر بازیکن یک پست دارد و تقریبا استفاده از پست غیر تخصصی بازیکن باعث میشود کارایی آن بازیکن کم شود اما سیستم یک سری آیتم به بازی اضافه کرده از فیفا14 که میشود پست بازیکنان را تاحدودی تغییر داد مثلا شما میتوانید پست RM را به RWو RF تبدیل کنید یا پست CM را به CDM CAM CF و ST متاسفانه این پست عوض کردن بازیکنها زیاد دست پلیر نیست البته یه سری بازیکنها هم از پک در می آیند بسته به شرایط بازیهای واقعی که رنگی هستند یا بازیکنهای آپگریدی که EA در ژانویه میفرستد در پستی که آن بازیکن در تیم هفته یا بهترین بازیکن زمین در بازیهای مهم جا داده است می آیند بازیکنان مشکی همان بازیکن های تیم هفته هستند که در بازی تیمشان بهترین بازیکن زمین شناخته شده اند بازیکنان نارنجی هم بهترین بازیکنان زمین در چمپیونز لیگ یا حذفی یا یورو لیگ شده اند که این بازیکنان معمولا خیلی قمیت بالاتری دارند شما باید بدانید بازیکنتان هیچ پیشرفتی نمیکند برای آپگریدش باید کارت رنگی آن بازیکن را تهیه کنید البته میتوانید یه سری قابلیت های بازیکنتان را با کمیستری استایلها افزایش دهید که در عمل اتفاق میافتد ان هم به شرط کمیستری بازیکن.
روشهای دریافت کوینز عبارت است از 1-بعد هر بازی چه افلاین چه انلاین یه سری پک به شما داده میشود که معمولا حدود 400تا 450 سکه است 2-تورنامنت افلاین\انلاین که مانند جام حذفی است معمولا 3-سیزن انلاین /افلاین که مانند بخش سیزن ده بازی دارد و بعد کامل کردن آن بازیها مقداری جایزه بهتان تعلق میگیرد 3- مود درفت که از فیفا16 اضافه شد که شما در این بخش باید طبق اسکواد شانسی و رندوم یه سری بازیکنها را انتخاب کنید و با پلیرهای دیگر به بازی بپردازید اگر هر چهار بازی را ببرید قهرمان میشید و جایزه تان پکهای اعلا تر هست این بدین معنی هست که حتی اگر همان بازی اول هم بازی را واگزار کنید باز هم پک دریافت میکنید ولی پکهای نه چندان خوب پکهایی که شما بعد از بردن هر چهاربازی بدست میاورید خیلی عالی تر هستند تا پکهای اولیه4_امسال شاهد چمپیونز هست و یه سری جامهای پرتعداد که جایزه های بسیار بزرگ تری نسبت به قسمت های دیگر میدهد
در این تاپیک قصد داریم در مورد این مد به بحث و تبادل نظر بپردازیم همچنین اسکوادهای دوستان را مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهیم داد همچنین تیم هفته را هر هفته نمایش میدهیم و تجزیه و تحلیل میکنیم.
FIFA17POSTCOVER.jpg

آخرین ویرایش:

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
به ریر بودن فکر نکنم ربطی داشته باشه.کلا ea دروغ زیاد میگه.پارسال اثبات شد که بازیکنهای اینفورم از معمولیشون هم بدترن چون کمیستری 10 نمیگیرن!همین امسال ea میگه که کارت با استایل هانتر 15 تا به شتاب و 10 تا به سرعت سرعت بازیکن اضافه میکنه.یعنی کارت ایکاردی 87 هانتر من سرعتش با کوادرادو با استایل deadeye یکی(حتی بیشتر) باشه دیگه؟من که همچین حسی ندارم.شماها هم همین حس رو دارین؟کسی که سرعت خودش بالاتره سریعتره؟
هکتور رو هم داشتم داغون بود!ولی به جاش پارولو کارت آبیش واقعا عالیه.ایکاردی هم خوبه.راضشیم ازش.کارت معمولیشم خوب بود واسه من.
کمیستری استایلا یه سری عددن. اگه قرار بود که مثلا دقیقا اونقدر تاثیر بزارن که دیگه کسی سوارز نمیخرید:D گامیرو اینفورم اون اندازه واست کار میکرد. تاثیرش رو میذاره بیشتر از سالای قبل ولی خب محسوس نمیتونه باشه.
یه سری اینفورما مثل اون هکتور رسمن بول شتن ولی یه سریا هم خوبن. مثلا دیپای.

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
اقا همه اینفرمارو فروختم رفت یه تیم بوندسلیگا و سری ا بستم البته اوبامیانگ رو هم فردا میگیرم واس کنار رویس.....خیلی عالیه فقط استامیناشون زود تموم میشه ولی 5 بازی کردم باشون همش برد بوده ..از شر اینفرم های چرت راحت شدم
86xo_vvvvvvvvvv_thumb.png

86xo_vvvvvvvvvv.png

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,657
نام
امین
کمیستری استایلا یه سری عددن. اگه قرار بود که مثلا دقیقا اونقدر تاثیر بزارن که دیگه کسی سوارز نمیخرید:D گامیرو اینفورم اون اندازه واست کار میکرد. تاثیرش رو میذاره بیشتر از سالای قبل ولی خب محسوس نمیتونه باشه.
یه سری اینفورما مثل اون هکتور رسمن بول شتن ولی یه سریا هم خوبن. مثلا دیپای.
این حرفت دقیقا تایید حرف منه دیگه.خوب عددن چیه؟خود ea اعلام کرده اونقدر اضافه میبشه ولی به نظر من دروغ گفته و اینجوری نیست.
FUT 17 - Mauro Icardi 87 - TIF Price and Stats | FUTBIN
کمیستری رو بزار رو هانتر ببین چه قدرتی بهت میده!
اینم لینک از سایت خود ea :
How Chemistry Works in FUT 17
Chemistry
اقا همه اینفرمارو فروختم رفت یه تیم بوندسلیگا و سری ا بستم البته اوبامیانگ رو هم فردا میگیرم واس کنار رویس.....خیلی عالیه فقط استامیناشون زود تموم میشه ولی 5 بازی کردم باشون همش برد بوده ..از شر اینفرم های چرت راحت شدم
86xo_vvvvvvvvvv_thumb.png

86xo_vvvvvvvvvv.png

اشتباه کردی.اینفورما دارن گرون میشن.کلا وقت خرید بازیکنهای گرون همون یکشنبه بود.

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
این حرفت دقیقا تایید حرف منه دیگه.خوب عددن چیه؟خود ea اعلام کرده اونقدر اضافه میبشه ولی به نظر من دروغ گفته و اینجوری نیست.
Chemistry

اشتباه کردی.اینفورما دارن گرون میشن.کلا وقت خرید بازیکنهای گرون همون یکشنبه بود.

بروژویچ رو خریدم 110 دادم 120 ...ایکاردی رو 68 گرفتم دادم 70... gray رو هم 5 بالا دادم پول پورسانتش....خوب ولی روبن رو 93 گرفتم 120 بود رویس رو 144 گرفتم ...وقتی بازیکنی اینفرم هست کافیه یه هفته خوب باشه یه کارت دیگه اش بیاد ..اونوقت همه این سودها به فناست ....
ولی کلا وقتی تیم خوب بازی نمیکنه نمیتونم 300k رو بلوکه کنم تا ببینم بعد چی میشه ...خسته شدیم از بس که با تفنگ بادی رفتیم جنگ ژ3 :)

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
Chemistry

میدونم اون عددا چیه منتهی جدی نگیر. منم دارم میگم اون عددا اگه قرار بود با یه کمیستری استایل 1 کایی مثلا ده تا پیس طرفو ببرن بالا که دیگه میگم کسی بازیکن گرون نمیخرید.

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
كلا اينفورم ها امسالم مثل سال پيشن!
من نديدم پلير تاپ تني كه ويديو هاشو استريم كنه و تو تيمش اينفورم بذاره! مگه اينكه باگ باشه، اكثرا همون بازيكناي درست درمون كه از اول خوب ساخته شدن رو ميذارن، من حاضرم رناتو تو تيم بذارم بروزويچ نذارم! بس كه الكي اعدادشو گنده كردن، بازم بازيكن هاي sbc شايد موثر تر باشن
اون كميستري و اين حرفا چه تيم چه بازيكن هم فقط تاثيرگذاري داره در حد كم
عمرا به اعداد و ارقامي كه ميگه برسه ميشه فقط بوستش كرد همين!

maziyaar

کاربر سایت
Feb 7, 2015
413
نام
مازیار
كلا اينفورم ها امسالم مثل سال پيشن!
من نديدم پلير تاپ تني كه ويديو هاشو استريم كنه و تو تيمش اينفورم بذاره! مگه اينكه باگ باشه، اكثرا همون بازيكناي درست درمون كه از اول خوب ساخته شدن رو ميذارن، من حاضرم رناتو تو تيم بذارم بروزويچ نذارم! بس كه الكي اعدادشو گنده كردن، بازم بازيكن هاي sbc شايد موثر تر باشن
اون كميستري و اين حرفا چه تيم چه بازيكن هم فقط تاثيرگذاري داره در حد كم
عمرا به اعداد و ارقامي كه ميگه برسه ميشه فقط بوستش كرد همين!

دقیقا همینه
شیمیستری استایل ها هم اینفرم ها یک چهارم اون چیزی که EA میگه هم نیستن...حالا به شیمیستری basic بروژویچ اینه :| باس با این بازیکن همه کار بشه کرد والا من بدترین cam که تو سری آ داشتم همین بود

tun_bbbbbbbbb.png

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان این پکها تا چه زمانی تو استور موجودن؟

===
سوال بعدی اینکه،با وجود اینکه همگی اعتقاد دارین و داریم ea پول پرسته ممکنه پکهایی که خریده میشن جایزه های بهتری داخلشون باشه تا پکهایی که با بازی بهمون گیفت میدن؟ :))
هرچی پک جایزه گرفتم یه بازیکن معمولیم واسم درنمیاد چه برسه خوب.اینهمه پک گلد و پریمویم برنده شدم یه بازیکن با اورال بالای 80 بهم نداده اصلا
=======
سوال بعدی هم اینه که اون بازیکنای rare که کارتاشون طلایی روشنه ویژگی خاصی نسبت به بازیکنای طلایی معمولی دارن؟فرقشون چیه؟

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
View attachment 70334s
این ترکیبمه، بنظرتون الان پولم رو واسه چه کاری جمع کنم؟

فلن اول از همه يه موسي بخر واسه st يا راشفورد يا رمي.
---

اين شد تركيب من كه بعد امتحانا ميبندم:
FUT 17 - Walle(1) Squad | FUTBIN

البته بخاطر كميستري اين تركيب و اون بازيكن برنز رو گذاشتم، بعد از شروع بازي دقيقه اول اينطوري عوضش ميكنم:
FUT 17 - Walle(2) Squad | FUTBIN
خوبيش اينه كه تعويض و تغيير فورميشن تو بازي رو كميستري تاثير نداره و ادم دستش بازه :دي

رويس و پارولو هم كه وقتي گريز و ماركيزيو خسته شدن بجاي اونا ميارم تو نيمه دوم

• Like
Reactions: Delgo

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,657
نام
امین
فلن اول از همه يه موسي بخر واسه st يا راشفورد يا رمي.
---

اين شد تركيب من كه بعد امتحانا ميبندم:
FUT 17 - Walle(1) Squad | FUTBIN

البته بخاطر كميستري اين تركيب و اون بازيكن برنز رو گذاشتم، بعد از شروع بازي دقيقه اول اينطوري عوضش ميكنم:
FUT 17 - Walle(2) Squad | FUTBIN
خوبيش اينه كه تعويض و تغيير فورميشن تو بازي رو كميستري تاثير نداره و ادم دستش بازه :دي

رويس و پارولو هم كه وقتي گريز و ماركيزيو خسته شدن بجاي اونا ميارم تو نيمه دوم
درسته تغییرات تاثیر نداره ولی خود بازیکن تعویضی کمیستری 5 میگیره:D
  • A player who comes on as a substitute: 25% from Team Chemistry & 75% from Static Individual Player Chemistry of 5.

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
درسته تغییرات تاثیر نداره ولی خود بازیکن تعویضی کمیستری 5 میگیره:D
  • A player who comes on as a substitute: 25% from Team Chemistry & 75% from Static Individual Player Chemistry of 5.
اتفاقا اینو دیده بودم، نمیدونم گوریلا رو میشناسی یا نه، همیشه تاپ ۱۰ دنیاس تو فوت چمپ و بالای ۳۸ وین میاره همیشه،
میگفت هیچ اجساسی نمیکنم بازیکن که میارم تعویضی کمیستری پایین تری بگیره ( نیمار رو میاره ) و اونم فک میگفت کمیستری کامل میگیرن ، و همچین احساسی نمیکنه
چند نفر از یوتیبرای دیگه هم دیدم که از این روش استفاده میکنن، و همینو گفتن( و موقع تغییراتشون مثلا lf رو cam بازی میدن یا st بازی میدن و ... )
و اینکه این گوریلا مثلا نزدیک بالای چند ساله همیشه تو سطح اول فیفا و التیمیت هست، مطمئن باش همچین افت کمیستری رو اگه واقعا وجود داشت حس میکرد چون واقعا با وجودش عجین شده :D
و اونم با ترکیب 4321 میره تو و عوض میکنه تو بازی که کمیستری ها اوکی شن، چون مثلا lf رونالدو رو میذاره st و جرج بست رو میاره cam
حالا من هنوز تست نکردم اما تست میکنم این تیمو و خبر میدم، بعیده مشکلی باشه، بجاش از خوش ساخت ترین بازیکنا تو تیمم هستن :D

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
جریان این چلنجها چیه ؟؟ من که تیمم ضعیفه میوفتم با ضعیفا یا با قوی ها هم ممکنه بیوفتم ؟؟

کی برگزار میشن ؟

دوستان من که تیمم خیلی قوی نیست... اگه توی Single Player FUT Draft session و اون یکی که 15k کوین میخواد شرکت کنم با تیمای قوی هم میوفتم یا با تیمای هم رده خودم بازی میکنم ؟؟

بازی کنی که توی پک ها گیرمون میاد و یه تعداد بازی مشخصی میتونن بازی کنن رو میشه بعد از تمام شدن قرار دادش قرار دادش رو تمدید کرد یا وقتی تمام میشه باید ردش کنم بره ؟؟ یه پک باز کردم آگوئرو توش بود...یکی دیگه دراکسلر...یکی دیگه هم ماتوئیدی.

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
جریان این چلنجها چیه ؟؟ من که تیمم ضعیفه میوفتم با ضعیفا یا با قوی ها هم ممکنه بیوفتم ؟؟

کی برگزار میشن ؟

دوستان من که تیمم خیلی قوی نیست... اگه توی Single Player FUT Draft session و اون یکی که 15k کوین میخواد شرکت کنم با تیمای قوی هم میوفتم یا با تیمای هم رده خودم بازی میکنم ؟؟

بازی کنی که توی پک ها گیرمون میاد و یه تعداد بازی مشخصی میتونن بازی کنن رو میشه بعد از تمام شدن قرار دادش قرار دادش رو تمدید کرد یا وقتی تمام میشه باید ردش کنم بره ؟؟ یه پک باز کردم آگوئرو توش بود...یکی دیگه دراکسلر...یکی دیگه هم ماتوئیدی.

داداش یه دو دقیقه بگردی محیط بازی همه چی دستت میادا :D
اگوئرو باز کردی؟!! بفروش خب :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر