دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
334
مرسی این اموزش رو تو سایت کنسول فا بود فک کنم دیدم ولی اینم مشکل داره مشکلش اینه که ای پی که psx میده رو هیجا استفاده نمیکنه بخاطر همین psx اصلا به ps4 وصل نیست و وقتی دانلود رو شروع میکنی از اینترنت میکشه و psx و ps4 اصلا به هم کانکت نیستن

yaran

کاربر سایت
Apr 15, 2015
1,705
نام
MOHSEN
دوستان اخرین اپدیت برای پی اس 17 رو از کجا بگیریم؟

یه سوالم اینکه ایا میشه بدون اتصال دستگاه به کامپیوتر اپدیت بازی رو ریخت؟
مثلا از طریق فلش یا دیسک

راستی برای اپدیت کردن بازی ایا حتما باید همون اپدیت مربوط به رجیون دستگامونو بگیریم

آخرین ویرایش:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
مرسی این اموزش رو تو سایت کنسول فا بود فک کنم دیدم ولی اینم مشکل داره مشکلش اینه که ای پی که psx میده رو هیجا استفاده نمیکنه بخاطر همین psx اصلا به ps4 وصل نیست و وقتی دانلود رو شروع میکنی از اینترنت میکشه و psx و ps4 اصلا به هم کانکت نیستن

اون IP که PSX میده همونه که قسمت IPV4 میده، اگه کارهارو درست انجام داده باشی اون 2 تا آی پی مثل هم میشن

حتما کانکشن وای فای رو Shared کن، لپ تاپ و PS4 رو همزمان باهم Restart کن دوباره انتخاب کن

همون اول که برنامه PSX باز میکنی از قسمت کشویی که جلوی IP نوشته کلیک کن احتمالا یه آی پی دیگه هم هست که همونه که داخل قسمت IPV4 نوشته شده، با اون آی پی برنامه رو Start کن

آخرین ویرایش:

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
334
اون IP که PSX میده همونه که قسمت IPV4 میده، اگه کارهارو درست انجام داده باشی اون 2 تا آی پی مثل هم میشن

حتما کانکشن وای فای رو Shared کن، لپ تاپ و PS4 رو همزمان باهم Restart کن دوباره انتخاب کن

همون اول که برنامه PSX باز میکنی از قسمت کشویی که جلوی IP نوشته کلیک کن احتمالا یه آی پی دیگه هم هست که همونه که داخل قسمت IPV4 نوشته شده، با اون آی پی برنامه رو Start کن
ممنون این کار رو الان انجام دادم ولی تو این حالت اصلا ip نمیگیره و همون اولین گزینه ارور میده ولی وقتی از طریق وای فای این کار رو انجام میدم درسته و ارور نمیگیره ولی سرعت بالا نیست همون 2 مگ هست!
یعنی خلاصه بگم الان ipv4 که از رو دیتیل خوندم با ip ه psx که اولش میده یکیه ولی وقتی تو تنظیم ps4 این ip رو به عنوان p*r*o*x*y میزنم ip نمیگیره و ارور میده

آخرین ویرایش:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
ممنون این کار رو الان انجام دادم ولی تو این حالت اصلا ip نمیگیره و همون اولین گزینه ارور میده ولی وقتی از طریق وای فای این کار رو انجام میدم درسته و ارور نمیگیره ولی سرعت بالا نیست همون 2 مگ هست!
یعنی خلاصه بگم الان ipv4 که از رو دیتیل خوندم با ip ه psx که اولش میده یکیه ولی وقتی تو تنظیم ps4 این ip رو به عنوان p*r*o*x*y میزنم ip نمیگیره و ارور میده

خب معلومه از طریق وای فای سرعت پایینه

کابل از مودم به PC و یک کابل از مودم به PS4 وصل کن از این طریق 10-15 مگ هست که باز بهتره

• Like
Reactions: NightKing

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
بچه ها یه سوالی داشتم از داخل ps4 نمیشه دیتای بازی هارو به pc منتقل کرد؟ به خاطر اینکه من بازی هارو از خود ps دانلود میکنم بعد ممکن پر بشه و بخوام دیتاش رو جایی نگه دارم ایا راهی هست؟ یا فقط از pc میشه به ps4 ریخت؟

شرمنده اگه جاش اشتباهی مطرح کردم تاپیک ها خیلی زیاده گیج شدم :-??

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

چه IP میده؟ اینجا بنویس آی پی که PSX میده

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
درود
دوستان اپدیت بازیهارو میشه از طریق فلش مموری نصب کرد یا نه؟
اگه میشه طریقه ریختنشم بگید
ممنون

نه نمیشه تنها راهش برنامه PSX هست

سلام، دیتای R1 رو میشه برای بازی R2 داد به ps4؟ ممنون

نه نمیشه حتما باید ریجن دیتا با ریجن اون بازی یکی باشه

• Like
Reactions: yaran

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
192.168.137.1 رو میده بعضی وقتا هم 192.168.137.122 رو میده که هیچ کدومش ip نمیگیره موقع test

اون 137.1 باید درست باشه واسه منم همچین شکلی آی پی میده، حتما یه جای کار رو اشتباه کردی و الا خیلی راحت این شکلی وصل میشه

• Like
Reactions: NightKing

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
بچه ها یه سوالی داشتم از داخل ps4 نمیشه دیتای بازی هارو به pc منتقل کرد؟ به خاطر اینکه من بازی هارو از خود ps دانلود میکنم بعد ممکن پر بشه و بخوام دیتاش رو جایی نگه دارم ایا راهی هست؟ یا فقط از pc میشه به ps4 ریخت؟

شرمنده اگه جاش اشتباهی مطرح کردم تاپیک ها خیلی زیاده گیج شدم :-??
اقا سوال منم در یابید :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر