بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
متال گیر با شماره چهار تموم شد و ادامه دادنش با گروند زیرو و فانتوم پین هم کاملا اشتباه بود. چون داستان بازی واقعا بد بود.

در ضمن خیلی از طرفدارن متال گیر با داستان شماره 4 هم مشکل دارن.

نظر شخصی من قسمت سوم بهترین قسمت سری از نظر داستان و از نظر گیم پلی هم قسمت پنجم

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
یه کار تک!

c01ef86052.jpg

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,954
نام
محمد
سلام من متال گیر رو از سری solid v phantom pain شروع کردم

آیا از سری های قبلی نسخه ای وجود داره که به زیبایی این سری باشه
از لحاظ گیمپلی نه.
از لحاظ گرافیک نه.
اما از لحاظ داستان فنتوم پین در قعر جدول سریه!
نسخه سوم اوج سری بود به زعم خیلی ها.

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
درود
توی قسمت پنجم(همین آخری)من الان به جایی رسیدم که شاخ طرف یکم بزرگ شده و صورتش خونی هستش و هرچی میرم حمام خونها پاک نمیشه و وقتی برگشتم "مادر بیس" فیلمی نشون داد که سگه پرید رو صورتش و اون دوستمون چیزی گفت.
چه جوری خونها رو پاک کنم؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
درود
توی قسمت پنجم(همین آخری)من الان به جایی رسیدم که شاخ طرف یکم بزرگ شده و صورتش خونی هستش و هرچی میرم حمام خونها پاک نمیشه و وقتی برگشتم "مادر بیس" فیلمی نشون داد که سگه پرید رو صورتش و اون دوستمون چیزی گفت.
چه جوری خونها رو پاک کنم؟
خون آلود شدن دائم دو تا دلیل داره یکی قتل عام هر جنبنده‌ای که میبینی و دوم ساخت بمب اتم.
راه از بین بردنش هم انجام کارهای مثبت مثل نجات زندانیا و نجات حیوونا و خنثی کردن بمب اتمهای دیگران و ...
دست از آدم کشتن برداری و اون کارایی که گفتم بکنی درست میشه. اول خونها میرن ولی شاخش دراز میمونه و بعدش هم شاخش کوچیک میشه
یکی از مشکلات بازی دقیقاً همینه که Heroism Point و Demon Point جدا هستن و Demon Point به هیچ ترتیبی قابل مشاهده نیست!!!

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
خون آلود شدن دائم دو تا دلیل داره یکی قتل عام هر جنبنده‌ای که میبینی و دوم ساخت بمب اتم.
راه از بین بردنش هم انجام کارهای مثبت مثل نجات زندانیا و نجات حیوونا و خنثی کردن بمب اتمهای دیگران و ...
دست از آدم کشتن برداری و اون کارایی که گفتم بکنی درست میشه. اول خونها میرن ولی شاخش دراز میمونه و بعدش هم شاخش کوچیک میشه
یکی از مشکلات بازی دقیقاً همینه که Heroism Point و Demon Point جدا هستن و Demon Point به هیچ ترتیبی قابل مشاهده نیست!!!
مرسی
Heroism رو کجا نشون میده؟
میشه رو نقشه نشون بدید کجا بمب اتمها رو میتونم خنثی کنم و حیوونها رو از کجا آزاد کنم؟ اسیرها همون مراحل فرعی هستند رو آزاد کنم؟

• Like
Reactions: ehsanservat

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
مرسی
Heroism رو کجا نشون میده؟
میشه رو نقشه نشون بدید کجا بمب اتمها رو میتونم خنثی کنم و حیوونها رو از کجا آزاد کنم؟ اسیرها همون مراحل فرعی هستند رو آزاد کنم؟
Heroism رو فکر کنم گوشۀ سمت راست iDroid پیش GMP و اینا نشون میداد
بمب اتم دیگران رو باید از طریق FOB به پایگاه افرادی که بمب دارن نفوذ کنی و بدزدی و بعد فکر کنم تو منوی منابع (بازی رو الان نصب ندارم مطمئن نیستم جاشو) برید و خنثی کنید. اگه خودت هم بمب ساخته باشی تو همین قسمته جای خنثی کردنش.
حیوونها هم اگه D-Dog همراهت باشه تو نقشه راحت نشون میده خودش (آیکونشون مثل رد پاست)
اسیرها هم ، هم تو مراحل اصلی هم تو مراحل فرعی.
Fulton کردن بچه ها فکر کنم امتیاز مثبتش از همۀ Fultonها بیشتره.

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,954
نام
محمد
شایعاتی شده درباره برنامه های آینده کونامی.
گفتن سروایو بیشتر حکم اکسپنشن پک برای فنتوم پین را داره. و داره تولید میشه چون میخوان وضعیت بازار برای عرضه اسپین آف های سری را محک بزنند.
متال گیر رایزینگ 2 توسط پلتینیوم گیمز ساخته میشه و داستانش هم قبل از جدایی کوجیما نوشته شده‌.
MGS3 HD در حال ساخته (توسط تیم سازنده سروایو) و از محتویات نسخه پاچینکو هم خیلی استفاده می کند.
مهمتر از همه :
متال گیر 6 در دست ساخته و ادامه 5 هم هست. وویس اکتور ها هم باهاشون قرارداد بسته شده. ــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
همچنین گفته شده دلیل اصلی اختلافات کوجیما و کونامی، بی خیالی کوجیما نسبت به روند ساخت بازی و همچنین استفاده او از این موقعیت برای ارتباط با سلبریتی های هالیوود بوده.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
مشخص نیست که آین اطلاعات چقدر درست اند، اما لیکر گفته میتونید انتظار معرفی بعضی از این ها را در E3 یا مراسم 30 سالگی سری داشته باشید.

• Like
Reactions: jetalpha

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,954
نام
محمد
بعداز پایان فانتوم پین احساس کردم تمام وقتم به هدر رفته. بغیر از گرگم DD (به قول هیوئی)، از هیچ چیز این بازی من خوشم نیومد.
کلا یکی از خصوصیات اصلی پایان فنتوم پین این بود که با دیدنش میخواستی بزنی دیسک را بشکنی :D

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
شایعاتی شده درباره برنامه های آینده کونامی.
گفتن سروایو بیشتر حکم اکسپنشن پک برای فنتوم پین را داره. و داره تولید میشه چون میخوان وضعیت بازار برای عرضه اسپین آف های سری را محک بزنند.
متال گیر رایزینگ 2 توسط پلتینیوم گیمز ساخته میشه و داستانش هم قبل از جدایی کوجیما نوشته شده‌.
MGS3 HD در حال ساخته (توسط تیم سازنده سروایو) و از محتویات نسخه پاچینکو هم خیلی استفاده می کند.
مهمتر از همه :
متال گیر 6 در دست ساخته و ادامه 5 هم هست. وویس اکتور ها هم باهاشون قرارداد بسته شده. ــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
همچنین گفته شده دلیل اصلی اختلافات کوجیما و کونامی، بی خیالی کوجیما نسبت به روند ساخت بازی و همچنین استفاده او از این موقعیت برای ارتباط با سلبریتی های هالیوود بوده.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
مشخص نیست که آین اطلاعات چقدر درست اند، اما لیکر گفته میتونید انتظار معرفی بعضی از این ها را در E3 یا مراسم 30 سالگی سری داشته باشید.
لینک سورس اینا کجاس؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر