واقعا قصد و نیتتون از جمع آوری و نگهداری کنسول های قدیمی چیه؟؟؟

kj2

کاربر سایت
Nov 29, 2009
68
نام
غلی
رفقا اگه دوست داشتن شب عید یه چنتا عکس از اارشیواشون بذارن لذتی ببریم.
منم یکی از دوستانم هست که برم پیشش چنتا عکس مینداازم از دستگاهاش و اضافه میکنم.
عید همه مبارک

MAXXX

کاربر سایت
Jul 19, 2006
265
متاسفانه مردم ما ..... متاسفانه ما ایرانی ها ........

چقدر از این جملات تو این تاپیک زیاده ! آدم رو مجبور میکنه که بگه :
متاسفانه مردم ما عادت دارن که با ذهنیت خودشون راجب بقیه قضاوت کنن و شروع کنن به فتوا دادن و نسخه پیچی و روانشناس بازی

من کنسول جمع میکنم چون باهاشون بزرگ شدم و لذت میبرم از دیدن و داشتنشون .... چون میدونم و درک میکنم تاریخچه ای که پشت اینا هست و تاثیری که روی زندگی نسل های مختلف رو داشتن ... وقتی بهشون نگاه میکنم فقط یه دستگاه ساده گیم نمیبینم .... تهش اینه که من لذت میبرم ازداشتنشون

مشخصه کسی که ااین ذهنیت رو نداره و درک نمیکنه از نظرش اینکار آشغال جمع کنیه ... مشکل اینه که میاد اینجا نظرات خنده دار میده از اون مضحک تر اینکه حتی همه رو با جیب خودش مقایسه میکنه !! و میگه اینکار برای ما ایرانی ها که وضع مالیمون خوب نیست مناسب نیست : )) خوب عمو جان تو که نداری نخر دیگه چرا فکر میکنی همه مثل خودت محتاج 100-200 تومن هستن و داستانهای کمیک راجب این رفیق و اون رفیق در میاری از خودت .... هر علاقه ای اگه درست مدیریت نشه میتونه باعث مختل شدن زندگی بشه این ربطی به نفس کار ما نداره بلکه مشکله اون شخصه

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
255
نام
مسعود
متاسفانه مردم ما ..... متاسفانه ما ایرانی ها ........

چقدر از این جملات تو این تاپیک زیاده ! آدم رو مجبور میکنه که بگه :
متاسفانه مردم ما عادت دارن که با ذهنیت خودشون راجب بقیه قضاوت کنن و شروع کنن به فتوا دادن و نسخه پیچی و روانشناس بازی

من کنسول جمع میکنم چون باهاشون بزرگ شدم و لذت میبرم از دیدن و داشتنشون .... چون میدونم و درک میکنم تاریخچه ای که پشت اینا هست و تاثیری که روی زندگی نسل های مختلف رو داشتن ... وقتی بهشون نگاه میکنم فقط یه دستگاه ساده گیم نمیبینم .... تهش اینه که من لذت میبرم ازداشتنشون

مشخصه کسی که ااین ذهنیت رو نداره و درک نمیکنه از نظرش اینکار آشغال جمع کنیه ... مشکل اینه که میاد اینجا نظرات خنده دار میده از اون مضحک تر اینکه حتی همه رو با جیب خودش مقایسه میکنه !! و میگه اینکار برای ما ایرانی ها که وضع مالیمون خوب نیست مناسب نیست : )) خوب عمو جان تو که نداری نخر دیگه چرا فکر میکنی همه مثل خودت محتاج 100-200 تومن هستن و داستانهای کمیک راجب این رفیق و اون رفیق در میاری از خودت .... هر علاقه ای اگه درست مدیریت نشه میتونه باعث مختل شدن زندگی بشه این ربطی به نفس کار ما نداره بلکه مشکله اون شخصه

سلام حرفاتون رو کاملا قبول دارم ! بعضی ها یه حرف هایی می زنن که انگار اینجا پیج بچه پولدار هاست و ما آرشیو کنسول هامون رو نشون میدیم یعنی داریم فخر میفروشیم !!! هرکاری می خواییم بکنیم باس یه جوابی پس بدیم!
من وقتی به PS1 خودم نگاه میکنم بچگیامو میبینم ، گریه هایی واسه خریدنش کردم ... راهی که با سونی شروع کردم ... ولی خیلیا به همچین چیزایی فکر نمیکنن و دسگاشونو میفروشن ، اشکالی نداره اختیار مالشونو دارن ولی کساییم که آرشیو دارن دلیل خودشونو دارن شاید از نظرشون : نو که میاد به بازار ، کهنه ، نمیشه دل آزار بلکه عزیز تر میشه....

• Like
Reactions: ehsanservat

hesam_k69

کاربر سایت
Aug 5, 2013
23
لطفا به نظر های همدیگه احترام بزاریم و مستقیما نوشته های کسی رو به تمسخر نگیریم .. دوست عزیز با نوشته های من مخالفی مودبانه بگو دوست گرامی من نظرم مخالفه .. من درسته فقیرم ولی زشته بزنیش تو رووم .. محتاجه 100 تومن و 200 تومنم نیستم .. ممنون

MAXXX

کاربر سایت
Jul 19, 2006
265
عزیز تعداد شکلک های نیشخندی که زدی از کل کاراکتر های پیام من بیشتره ! اینایی که جمع میکنن بی کار و خر و الاغ و آشغال جمع کن بودن از نظر شما حالا یدفعه شد احترام بزاریم و مودبانه بگیم ؟

هرچند من بی احترامی نکردم
واقعا فکر میکنم داستان هایی که نقل کردی مضحک هستن دلیلش هم پایین میگم
همچنین شما هی داری میگی پول نداریم و وضعمون خوب نیست .... من میگم نداری نخر دیگه چرا فکر میکنی همه مثل خودتن ! اگه بخش اولش رو شما نگفته بودی میشه گفت من دارم تو روت میزنم بی پولی رو .... ولی من الان فقط دارم جوابت رو که میگی نداریم میدم

ببین این رفیقمون پرسیده چرا کنسول جمع میکنید ... یعنی دلیل علاقتون به جمع کردن کنسول چیه
شما اومدی نامه نوشتی از این و که طرف چشم و هم چشمی کرده , زندگیش رو تباه کرده , زنش طلاقش داده , بهشون گرون انداختن .... تا اینکه مردم جهان دارن پیشرفت میکنن ما داریم عتیقه جمع میکنیم

آخه مگه اینجا برنامه آیینه عبرته ؟ که شما اومدی 1 صفحه کامل اومدی نصیحت کردی
اون که گرون خریده حماقت خودشه
اون که چشم و همچشمی کرده ....... این رو در مورد موبایل , ماشین , کفش و لباس و ............. تقریبا همه موارد زندگیمون داریم و مختص به کنسول نیست
اونی که درک نمیکنه باید کار بکنه تا زندگیش رو تامین کنه نباید زنش میدادن حماقت خانواده خودش و دختره بوده که دخترشون رو به آدم بیکار دادن
واقعا فکر میکنی ایرانی ها کنسول جمع میکنن ؟ بزرگترین آرشیو دار ها رو تو ژاپن و امریکا پیدا میکنی که مهد تکنولوژی هستن ... کنسول جمع کردن آخه چه ربطی به عقب موندگی تکنولوژی کشور داره

• Like

hesam_k69

کاربر سایت
Aug 5, 2013
23
عزیز تعداد شکلک های نیشخندی که زدی از کل کاراکتر های پیام من بیشتره ! اینایی که جمع میکنن بی کار و خر و الاغ و آشغال جمع کن بودن از نظر شما حالا یدفعه شد احترام بزاریم و مودبانه بگیم ؟

هرچند من بی احترامی نکردم
واقعا فکر میکنم داستان هایی که نقل کردی مضحک هستن دلیلش هم پایین میگم
همچنین شما هی داری میگی پول نداریم و وضعمون خوب نیست .... من میگم نداری نخر دیگه چرا فکر میکنی همه مثل خودتن ! اگه بخش اولش رو شما نگفته بودی میشه گفت من دارم تو روت میزنم بی پولی رو .... ولی من الان فقط دارم جوابت رو که میگی نداریم میدم

ببین این رفیقمون پرسیده چرا کنسول جمع میکنید ... یعنی دلیل علاقتون به جمع کردن کنسول چیه
شما اومدی نامه نوشتی از این و که طرف چشم و هم چشمی کرده , زندگیش رو تباه کرده , زنش طلاقش داده , بهشون گرون انداختن .... تا اینکه مردم جهان دارن پیشرفت میکنن ما داریم عتیقه جمع میکنیم

آخه مگه اینجا برنامه آیینه عبرته ؟ که شما اومدی 1 صفحه کامل اومدی نصیحت کردی
اون که گرون خریده حماقت خودشه
اون که چشم و همچشمی کرده ....... این رو در مورد موبایل , ماشین , کفش و لباس و ............. تقریبا همه موارد زندگیمون داریم و مختص به کنسول نیست
اونی که درک نمیکنه باید کار بکنه تا زندگیش رو تامین کنه نباید زنش میدادن حماقت خانواده خودش و دختره بوده که دخترشون رو به آدم بیکار دادن
واقعا فکر میکنی ایرانی ها کنسول جمع میکنن ؟ بزرگترین آرشیو دار ها رو تو ژاپن و امریکا پیدا میکنی که مهد تکنولوژی هستن ... کنسول جمع کردن آخه چه ربطی به عقب موندگی تکنولوژی کشور داره

مهندس جان من به کسی خر نگفتم 1 و دوما گفتم چیزه بی ارزش جمعم نکنیم به تعداد افراطی به اندازه نیاز 3 لحن انتقاد کردنتم عوض کن حرفهای من بی ربط !! درست حرفای من بی ربط مثله یک بشر هم نوع دوست هم میتونی انتقاد کنی

kj2

کاربر سایت
Nov 29, 2009
68
نام
غلی
بزرگترین آرشیو دار ها رو تو ژاپن و امریکا پیدا میکنی که مهد تکنولوژی هستن ... کنسول جمع کردن آخه چه ربطی به عقب موندگی تکنولوژی کشور داره

آرشیو دار های قدر روپا یی هستن
اسپانیا-ایتالیا-فرانسه

- - -ویرایش - - -

ضمن اینکه باید عرض کنم افراط کاری گند هر چیزی رو در میاره.
بنده خودم به شخصه تو کارم افراط کردم و دودش اگه قرار باشه تو چشم کسی بره اون یه نفر قطعا خودمم.پس به نظر من بهتره هر کسی نظرشو از جانب خودش بگه کما اینکه فرمایشات اقا حسام هم در مورد اشخاص سندیت داشت و داستان نبود ولی فکر کنم بهتر بود همچین جایی گفته نشه.

• Like

hesam_k69

کاربر سایت
Aug 5, 2013
23
آرشیو دار های قدر روپا یی هستن
اسپانیا-ایتالیا-فرانسه

- - -ویرایش - - -

ضمن اینکه باید عرض کنم افراط کاری گند هر چیزی رو در میاره.
بنده خودم به شخصه تو کارم افراط کردم و دودش اگه قرار باشه تو چشم کسی بره اون یه نفر قطعا خودمم.پس به نظر من بهتره هر کسی نظرشو از جانب خودش بگه کما اینکه فرمایشات اقا حسام هم در مورد اشخاص سندیت داشت و داستان نبود ولی فکر کنم بهتر بود همچین جایی گفته نشه.

ممنون از نظرت علی جان حق با شماست

• Like

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
این تاپیک رو که دوباره مرور کردم خیلی خاطرات برام زنده شد.

هر کدوم از این کنسولها برام خاطراتی رو داره. برای خرید هر کدومشون خیلی سختی کشیدم. خیلی چیزا نخریدم تا بتونم اینا رو داشته باشم. از این کارم لذت میبرم و به هیچ وجه ازش دست نمیکشم و با توان بیشتری بهش ادامه میدم. همه این کنسولها یه دورانی رو به یادم میارن و نگاه کردن بهشون و استفاده ازشون لذتی وصف ناپذیر دار

پ.ن : یاد محسن و کیوان بخیر :( خیلی اینجا جاشون خالی هست :(

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من خودم فقط بخاطر حس قدیمی و نوستالژیک
این حس منو میبره به گذشته ای که زندگی راحتر - زیبا تر و ...... بود زندگی که عزیزانم هنوز کنارم زنده بودن
وقتی یه میکرو دیندی میبینم یاد پدر خدا بیامرزم میفتم که باهم تو بچگی تو میکرو تتریس یا همون خونه سازی بازی میکردیم
و .....................

o0ze_%D9%81%D9%82%D8%BA%D9%81%D9%82%D8%BA.jpg

• Like
Reactions: navidkid and MAXXX

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر