PlayStation DriveClub [پست اول حتماً خوانده شود]

سوالات متداول برای این بازی، نوشته شده توسط FaRd!N:

سوال 1- وقتی میرم تو بازی دور صفحه تلویزیون یا مانیتورم نوار سیاه داره و تصویر کامل نیست؟

جواب: تنظیمات صفحه شما توی تنظیمات اصلی دستگاه درست نیست. برای درست کردن سایز تصویر (که داخل بازی هم اعمال میشه) به این صورت عمل کنید:

در منوی اصلی PS برید به قسمت Setting > بعد Sound and Scree> بعد Displaye Area Settings. از اونجا تصویر رو برابر با نمایش گرتون تنظیم کنید.

سوال 2- ریجن اکانت من متفاوت از ریجن بازیمه. مثلا ریجن اکانتم آمریکا (ریجن 1 ) هست اما ریجن بازیم 2 ـه. میتونم آپدیت های آب و هوا رو بگیرم؟

جواب: دانلود کردن آپدیت ربطی به ریجن دیسک نداره. آپدیت های آب و هوا دانلود خواهند شد و مشکلی از این بابت نخواهید داشت.

سوال 3- شنیدم یه DLC مجانی دادن برای بازی که روی آپدیت پچ آب و هوا هست. اگر شرایط من مثل سوال 2 (سوال بالا) باشه میتونم از اونا استفاده کنم؟

جواب: استفاده از هرگونه DLC، چه این بازی چه بازی دیگه، چه مجانی چه پولی، مستلزم برابر بودن ریجن اکانت و ریجن بازی است. بدین صورت شما میتونید از آب و هوای بازی استفاده کنید اما قادر نخواهید بود از محتویات DLC استفاده کنید.

سوال 4- شرایط من مثل سوال 2 و 3 هست. آیا میتونم آنلاین بازی کنم؟ از اونجایی که DLC ها رو نتونستم بگیرم و برام فعال نیست، مشکلی پیش میاد؟

جواب: خیلی راحت میتونید به بازی آنلاین بپردازید و مشکلی از هیچ بابت نخواهید داشت. نقشه های جدید روی آپدیت برای همه و برای بخش آنلاین، برای جلوگیری از مشکلات احتمالی اضافه میشن. فقط به ماشین های DLC دسترسی نخواهید داشت.

سوال 5- آیا این بازی بخش دو نفره داره؟

جواب: خیر. این بازی فقط بصورت تک نفره قابل بازی است. چه آنلاین، چه آفلاین.

سوال 6- آیا این بازی بخش Career داره؟

جواب: بله. بازی دارای Tour های تک نفره یا همون مرحله ای است.

سوال 7 - ماشین های جدید رو چطوری میتونم بدست بیارم؟

جواب: ماهانه 1 ترک و 1 ماشین بصورت مجانی داده میشه اما برای دسترسی به باقی ماشین ها یا باید دونه دونه خریداری بشن یا باید Season Pass باید خریداری بشه. اگر هم اقدام به خرید کردید، حتما ریجن بازی با ریجن اکانتتون باید یکی باشه. در غیراینصورت نمیتونید خرید ها رو انجام بدید. مگر اینکه اکانتی متناسب با ریجن بازی خود بسازید و خرید ها رو روی اون اکانت انجام بدید و با اکانت اصلی به بازی بپردازید.

این هم عکس روند DLC های بازی. هم مجانی و هم پولی:

این بازی در روز 20 February در مراسم Playstation Meeting 2013 به صورت انحصاری برای کنسول PS4 معرفی شد . سازنده بازی Evolution Studios و ناشر آن Sony Computer Entertainment میباشد . سبک بازی همانطور که از اسم بازی بر می آید Racing می باشد و در بازی به Street Racing خواهیم پرداخت ! هنوز به این موضوع که گیم - پلی بازی مبنی بر Simulation یا Arcade خواهد بود اشاره نشده ولی با توجه به سطح جزییات بازی کفه ی Simulation بودن بازی سنگین تر است !

همونطور که در عکس ها میبنید مدلینگ ماشین های بازی به حداکثر خود رسیده و طبق صحبت های کارگردان بازی هیچ نکته ای از قلم نیافتاده ، همچنین شایان ذکر است که ایده ی ساخت یک بازی ریسینگ که در آن بازیکنان در تیم های مختلف با تمام تیم های موجود در دنیا قابلیت رقابت داشته باشند و بتوانند در هر جای دنیا بدون دسترسی به کنسولشان با هر Gadget ـی که در اختیار دارند تیم خود را مدیریت کرده ، قرار بگذارند و حریفان را به چالش بکشند ، 10 سال است که در استدیو سازنده وجود دارد و آنها منتظر فراهم شدن زمینه ها برای اجرا کردن ایده هایشان بوده اند که PS4 این امکان را برای آنها فراهم نموده و هم اکنون ما شاهد به وقوع پیوستن آن ایده هستیم . طبق گفته کارگردان بازی ، ما بازی را از دید اول شخص دنبال خواهیم کرد ، این موضوع که بازیکنان توانایی استفاده از نمای سوم شخص ( پشت ماشین ) را برای انجام بازی نداشته باشند برای گیمر های مبتدی خبر خوشایندی نخواهد بود ! باید منتظر اطلاعات بیشتر در این زمینه بود .

برای دانلود تیزر بازی از این لینک استفاده کنید .

Last edited by a moderator:

.:MEHRAN:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
Restore Licenses کردم دوباره به اکانت از طریق خود کنسول اضافشون کردم درست شد الان (: داداش دمت گرم سریع کمک کردی ((:
الان یک مشکل دیگه دارم؛ دقیقا چه گزینه ای رو خاموش کنم سر پیچ ها خودش ترمز نگیره؟ خیلی رو اعصابه این گزینه.

یادم نیس دقیق ولی شما برو تو setting قسمت gameplay یه چیزی هست به اسم brake assist اونو خاموش کن.

• Like
Reactions: Paradise Lost

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
بازی آپشن های زیادی برای گیم پلی داره، با آخرین آپدیت بازی هم که عملا سبک شبیه سازی کامل اضافه شد به گیم پلی بازی و میتونید از منوی تنظیمات بازی انتخابش کنید.

در کل Driveclub فوق العاده بود و واقعا بنظرم با همین آپدیت ها عملا نسخه 1.75 شده بود. چقدر امید داشتیم که Evolution نسخه بعد رو Open World بسازه :(

• Like

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,967
نام
احمد
خاک بر سر این ژاپنی های احمق...بعضی مواقعه یک کارایی میکنند ادم به مغزشون شک میکنه... |: این بازی جز تاپ ترین بازی های عمرم هست...گرافیک و هندلینگش اسطورست، مثل بعضی بازی های دیگه نیست وقتی بازی میکنی وسطش خوابت ببره |: تا اخرین دقیقه مسابقه و تا اخرین صدم ثانیه با چلنج های EPIC باید پای مسابقه باشی و برای هر تور به شکل مهمی برنامه ریزی شده ای برای گرفتن ستاره ها باید تلاش کنی،..فیزیک اب و هوای بازی تو این صنعت هیچ بازی نمیتونه نزدیکش بشه...جزئیات پیست های بازی واقعا خارق العادست، صدا گزاری ماشین ها هم اسطورست...لیست ماشین هاش هم واقعا عالی هست هر چی ماشین سوپر مدل هست توش هست...به هر جایی این بازی نگاه میکنم واقعا کامل درست شده...برای بنده هیچ چیز هیجان انگیز تر از این نبوده تو شب باشی و با هوای طوفانی مسابقه بدی...لامصب اخرت EPIC بودن هست .
در کل این بازی تو نسخه های بعدش خیلی راحت میتونست برگ برنده ای سونی در مقابل رقیبش FH باشه...ولی سونی نخواست و ترکوندش |:

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
خاک بر سر این ژاپنی های احمق...بعضی مواقعه یک کارایی میکنند ادم به مغزشون شک میکنه... |: این بازی جز تاپ ترین بازی های عمرم هست...گرافیک و هندلینگش اسطورست، مثل بعضی بازی های دیگه نیست وقتی بازی میکنی وسطش خوابت ببره |: تا اخرین دقیقه مسابقه و تا اخرین صدم ثانیه با چلنج های EPIC باید پای مسابقه باشی و برای هر تور به شکل مهمی برنامه ریزی شده ای برای گرفتن ستاره ها باید تلاش کنی،..فیزیک اب و هوای بازی تو این صنعت هیچ بازی نمیتونه نزدیکش بشه...جزئیات پیست های بازی واقعا خارق العادست، صدا گزاری ماشین ها هم اسطورست...لیست ماشین هاش هم واقعا عالی هست هر چی ماشین سوپر مدل هست توش هست...به هر جایی این بازی نگاه میکنم واقعا کامل درست شده...برای بنده هیچ چیز هیجان انگیز تر از این نبوده تو شب باشی و با هوای طوفانی مسابقه بدی...لامصب اخرت EPIC بودن هست .
در کل این بازی تو نسخه های بعدش خیلی راحت میتونست برگ برنده ای سونی در مقابل رقیبش FH باشه...ولی سونی نخواست و ترکوندش |:

نکنه شما Driveclub 2 رو بازی کردی:D
اون نسخه ای که من بازی کردم بازی خوبی بود ولی نه به اندازه چیزی که شما میگی!

driveclub.jpg

دوستان این نسخه سیزن پس دقیقا چی بیشتر داره؟من جز چند ماشین چیز بیشتری نمیبینم!

کلا تو بازی ریسینگ DLC و سیزن پس هم ماشین هستن دیگه!
ولی سوای ماشین ها یه سری مسابقات مخصوص اون DLC ها هم آزاد میشه!

در کل اگه ماشین های مورد علاقت توی سیزن پس هست بگیر وگرنه چیز خاصی توش نداره و مسابقات هم خیلی با مسابقات دیگه فرقی ندارن!

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
نکنه شما Driveclub 2 رو بازی کردی:D
اون نسخه ای که من بازی کردم بازی خوبی بود ولی نه به اندازه چیزی که شما میگی!

View attachment 70247

کلا تو بازی ریسینگ DLC و سیزن پس هم ماشین هستن دیگه!
ولی سوای ماشین ها یه سری مسابقات مخصوص اون DLC ها هم آزاد میشه!

در کل اگه ماشین های مورد علاقت توی سیزن پس هست بگیر وگرنه چیز خاصی توش نداره و مسابقات هم خیلی با مسابقات دیگه فرقی ندارن!

بازی در ابتدای انتشار به دلیل فشار سونی مبنی بر عرضه سریعتر به بازار کمی ناقص منتشر شد و برا همین نمراتش پایین بود اما در ادامه با ارائه اپدیت و dlc های بعدی بازی واقعا بهتر و کامل تر شد تا جایی که نسخه نهایی قابل مقایسه با نسخه اولیه نیست.

از نظر من هم این بازی جزو بهترین هاست...

• Like

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
بازی در ابتدای انتشار به دلیل فشار سونی مبنی بر عرضه سریعتر به بازار کمی ناقص منتشر شد و برا همین نمراتش پایین بود اما در ادامه با ارائه اپدیت و dlc های بعدی بازی واقعا بهتر و کامل تر شد تا جایی که نسخه نهایی قابل مقایسه با نسخه اولیه نیست.

از نظر من هم این بازی جزو بهترین هاست...

من نسخه اولیه رو بازی کردم و بعد از آپدیت هم بازی کردم و الان هم با سیزن پس بازی رو دارم!

قبول دارم که با آپدیت خیلی بهتر شده ولی نه اونقدری که یکی از دوستان میگفت و از واژه Epic و خارق العاده و اسطوره و ... استفاده میکرد!

از طرفی یوزر اسکور هم قابل تغییره و اگه اینقدر خوب شده بوده اون هم میتونست بهتر باشه

در نهایت هم نسخه VR میتونست نواقص نسخه اصلی رو نداشته باشه ولی اون هم نمرات خیلی پایینی گرفت و درسته که برای VR طراحی شده بود ولی هسته و گرافیک و ... همه چیز از نسخه اصلی برداشته شده بود!

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,967
نام
احمد
من نسخه اولیه رو بازی کردم و بعد از آپدیت هم بازی کردم و الان هم با سیزن پس بازی رو دارم!

قبول دارم که با آپدیت خیلی بهتر شده ولی نه اونقدری که یکی از دوستان میگفت و از واژه Epic و خارق العاده و اسطوره و ... استفاده میکرد!

از طرفی یوزر اسکور هم قابل تغییره و اگه اینقدر خوب شده بوده اون هم میتونست بهتر باشه

در نهایت هم نسخه VR میتونست نواقص نسخه اصلی رو نداشته باشه ولی اون هم نمرات خیلی پایینی گرفت و درسته که برای VR طراحی شده بود ولی هسته و گرافیک و ... همه چیز از نسخه اصلی برداشته شده بود!
دوست عزیز! هر کس بر اساس شعور خودش از هر چیزی کتاب، فیلم، بازی و غیره...برداشت میکنه! بنده اگه گفتم گرافیکش خیلی اسطوره ای هست دلیل دارم! شما یک بازی به من نشون بده همچین سطحی از نظر جزئیات رو برای پیست ها داشته باشه! همچین فیزیکی برای اب و هوای بارانی داشته باشه...EPIC رو بنده برای سطح چلنج هاش گفتم...الان که این حرف رو گفتید بنده بعید بدونم شما حتی اگه بازی رو داشته باشید بازیش کرده باشید؟! دیگه هر کسی الان این بازی رو کرده باشه میدونه حتی یک صدم ثانیه تو این بازی واسه گرفتن ستاره ها و چلنج ها چقدر اهمیت داره...پس در نتیجه گرفتن ستاره های میتونه اپیک باشه دیگه؟ نه؟ |:
من الان نمیدونم دقیقا مشکل شما چیه؟ ||||||||||||: همه چیز تو همون پست اولم گفتم....دلیل هم اوردم....کاری هم به اون یوزر اسکور مزخرف هم ندارم..هر کسی از ننش قهر میکنه میاد یک چیز میپاشونه میره....اگه واقعا پستی رو نقل قول میکنی یک دلیل بیار حداقل ندونیم یک طرفه داری میری جاده خاکی!
بنده برای این کلمات اپیک و اسطوره ای و خارق العاده...دلیل های گرافیک، هندلینگ نرم، و چلنج های سطح بالا اوردم در حالی که شما میای متای بازی رو میاری که همون بازی فاز اولیه بوده و اصلا قابل مقایسه با الان نبوده! در کل همون اول هم گفتم...شعور من، منطق من، نظر من اینو میگه باید دربرابر گرافیگ، چلنج ها، و سطح گیم پلی اش این کلمات رو به این بازی نسبت دادم...اگه خیال میکنی این چیزی که من نسبت به بازی دادم بیش از این بوده...شما فکر کن بنده در بی شعوری کامل به سر میبرم.

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
دوست عزیز! هر کس بر اساس شعور خودش از هر چیزی کتاب، فیلم، بازی و غیره...برداشت میکنه! بنده اگه گفتم گرافیکش خیلی اسطوره ای هست دلیل دارم! شما یک بازی به من نشون بده همچین سطحی از نظر جزئیات رو برای پیست ها داشته باشه! همچین فیزیکی برای اب و هوای بارانی داشته باشه...EPIC رو بنده برای سطح چلنج هاش گفتم...الان که این حرف رو گفتید بنده بعید بدونم شما حتی اگه بازی رو داشته باشید بازیش کرده باشید؟! دیگه هر کسی الان این بازی رو کرده باشه میدونه حتی یک صدم ثانیه تو این بازی واسه گرفتن ستاره ها و چلنج ها چقدر اهمیت داره...پس در نتیجه گرفتن ستاره های میتونه اپیک باشه دیگه؟ نه؟ |:
من الان نمیدونم دقیقا مشکل شما چیه؟ ||||||||||||: همه چیز تو همون پست اولم گفتم....دلیل هم اوردم....کاری هم به اون یوزر اسکور مزخرف هم ندارم..هر کسی از ننش قهر میکنه میاد یک چیز میپاشونه میره....اگه واقعا پستی رو نقل قول میکنی یک دلیل بیار حداقل ندونیم یک طرفه داری میری جاده خاکی!
بنده برای این کلمات اپیک و اسطوره ای و خارق العاده...دلیل های گرافیک، هندلینگ نرم، و چلنج های سطح بالا اوردم در حالی که شما میای متای بازی رو میاری که همون بازی فاز اولیه بوده و اصلا قابل مقایسه با الان نبوده! در کل همون اول هم گفتم...شعور من، منطق من، نظر من اینو میگه باید دربرابر گرافیگ، چلنج ها، و سطح گیم پلی اش این کلمات رو به این بازی نسبت دادم...اگه خیال میکنی این چیزی که من نسبت به بازی دادم بیش از این بوده...شما فکر کن بنده در بی شعوری کامل به سر میبرم.

دوست عزیز گرافیک اسطوره که شما میفرمایید برای یه بازی ریسینگ که Openworld نیست و توی پیست هستش خیلی اسطوره ای هم نیست!
بازی نواقص زیادی هم داره و حالا اینکه شما بیش از حد از بازی لذت بردین دلیل نمیشه همه چیز رو زیر سوال ببرین!

اون ستاره ها هم فقط تو بخش زمانی یه مقدار مشکل هستن و توی باقی بخش ها خیلی هم سخت نیستن و معمولا هم توی خیلی از بازی ها که مسابقات زمانی دارن یه همچین چلنج هایی وجود داره!

شما بهتره یه سر به بقیه ریسینگ ها بزنی تا متوجه بشی این بازی اون قدرها هم که فکر میکنی Epic و خارق العاده و اسطوره و .... نیست!

• Like
Reactions: The Hound

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
دوست عزیز گرافیک اسطوره که شما میفرمایید برای یه بازی ریسینگ که Openworld نیست و توی پیست هستش خیلی اسطوره ای هم نیست!
بازی نواقص زیادی هم داره و حالا اینکه شما بیش از حد از بازی لذت بردین دلیل نمیشه همه چیز رو زیر سوال ببرین!

اون ستاره ها هم فقط تو بخش زمانی یه مقدار مشکل هستن و توی باقی بخش ها خیلی هم سخت نیستن و معمولا هم توی خیلی از بازی ها که مسابقات زمانی دارن یه همچین چلنج هایی وجود داره!

شما بهتره یه سر به بقیه ریسینگ ها بزنی تا متوجه بشی این بازی اون قدرها هم که فکر میکنی Epic و خارق العاده و اسطوره و .... نیست!
هرکسی نظری داره و نظر شما هم محترمه. منتهی نظر اکثر کسانی که واقعا به طور جدی وقت گذاشتن روی بازی تا همه جوانب بازی رو انجام بدن و نظرشون خیلی متفاوت تر از شماست. شما هم لازم نیست به زور وسط تاپیک بازی بخوای نظرت مخالفت رو ثابت کنی و بخوای غیرمستقیم اشاره کنی به یه بازی اپن ورلدی که هیچ ربطی به این نداره! هر کسی از چیزی لذت میبره.

در مورد اسطوره بودن گرافیک بازی هم ترجیح میدم بحث نکنم باهاتون و فقط ارجاعتون بدم به مقاله دیجیتال فاندری در مورد بازی که اتفاقا خودم هم اون زمان ترجمه اش رو توی تاپیک گرافیکی توی اخبار گذاشته بودم. برید بخونید ببینید چطوری هنگ کرده بودن سر گرافیک بازی.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,269
نام
مــاکــان
شما یک بازی ریسینگ که همین شرایط رو داشته باشه و یک همچین خروجی، لطفا به ما هم معرفی کن که لذت ببریم!
دیگه برای همه مشخصه که FH 3 الان بهترین ریسینگ آرکید هست، قبول.
یکی مثل شما دنبال ریسینگ آرکید جهان باز هست، یکی هم مثل من شاید دنبال ریسینگ داخل پیست و شاید کمی واقعی تر باشه.
مقایسه این دو تا با هم کاملا اشتباست، هرکدوم جای خودش لذت بخش هست.

ari67

کاربر سایت
Jan 10, 2010
273
نام
آراد
دوستان این بازی رو با باندل سیزن پسش خریدم و بعد 48 ساعت دانلود بلاخره تموم شد
الان این محتواهایی که با سیزن پس آزاد میشه برام فعال هست به صورت پیش فرض یا باید اقدام خاصی بکنم

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
شما یک بازی ریسینگ که همین شرایط رو داشته باشه و یک همچین خروجی، لطفا به ما هم معرفی کن که لذت ببریم!

دیگه برای همه مشخصه که FH 3 الان بهترین ریسینگ آرکید هست، قبول.
یکی مثل شما دنبال ریسینگ آرکید جهان باز هست، یکی هم مثل من شاید دنبال ریسینگ داخل پیست و شاید کمی واقعی تر باشه.
مقایسه این دو تا با هم کاملا اشتباست، هرکدوم جای خودش لذت بخش هست.

بازی توی پیست Project Car , Forza میشه مثال زد و هر کدوم هم توی یه زمینه هایی از بقیه بهترن ولی اگه قرار باشه کلا در مورد ریسینگ صحبت بشه NFS , FH هم میان توی لیست!

حالا من نمیگم Driveclub بازی خوبی نیست و اتفاقا خودم هم طرفدارش هستم و همین الان هم بازی میکنم DC رو ولی میگم اینقدر بزرگنمایی نباید کرد و بازی ضعف هم زیاد داره!

دوستان این بازی رو با باندل سیزن پسش خریدم و بعد 48 ساعت دانلود بلاخره تموم شد
الان این محتواهایی که با سیزن پس آزاد میشه برام فعال هست به صورت پیش فرض یا باید اقدام خاصی بکنم

نیازی به کار خاصی نیست و محتوای DLC ها براتون باز میشه و میتونید استفاده کنید!

• Like
Reactions: ari67

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
هر کسی هر چی دلش میخواد بگه ! هر چی دوست داره بگه و هر چه دل تنگش میخواد بگه .

Drive Club تو بخش گرافیک بالاترین گرافیک بازی های ریسنیگ رو از آن خودش کرده تا به حال . بدون هیچ شکی . یه فکت هستش و هیچ جوره نمیشه عوضش کرد و تازه استدیوی سازنده بازی این گرافیک رو سال 2014 به وجود آورده !!!

کریر عالی ، تعداد بالای ماشین ها ، طراحی عالی ماشین ها ، صدا گذاری عالی ، گیم پلی عالی ، گرافیک فک برانداز ( آب و هوای داینامیک فک برانداز ) ........ دیگه از یه بازی عالی آدم چی میخواد ؟؟!! این بازی تنها مشکلش این بود که نباید قبل از کامل شدن منتشر میشد و صد در صد اگه بازی به صورت کامل همراه با آب و هوی داینامیک و کریر کامل تر و ..... منتشر میشد نمرات این بازی صد در صد خیلی خیلی بهتر از این ها بود .

خلاصه تلاش بیهوده نکنین ! Drive Club تو بخش گرافیک در زمینه بازی های ریسنیگ هنوز هم رقیب نداره اونم بعد از گذشت 2 سال از منتشر شدن این بازی و من شک ندارم تنها بازی ریسنیگی تو این سبک و سیاق بخواد گرافیک بهتری رو ارائه بده خود همین استدیوی سازنده بازی هستش .....

بازی توی پیست Project Car , Forza میشه مثال زد و هر کدوم هم توی یه زمینه هایی از بقیه بهترن ولی اگه قرار باشه کلا در مورد ریسینگ صحبت بشه NFS , FH هم میان توی لیست!

حالا من نمیگم Driveclub بازی خوبی نیست و اتفاقا خودم هم طرفدارش هستم و همین الان هم بازی میکنم DC رو ولی میگم اینقدر بزرگنمایی نباید کرد و بازی ضعف هم زیاد داره!
شما مثل این که هنوز تفاوت در بازی های توی پیستی رو نمیدونین !!! و تو همین بخش تفاوت هاشون رو با هم تشخیص بدین !!!! تو خود بازی های پیستی هم تفاوت ها بسیار زیاد هستش .

بازی های Forza و Project Car چه ربطی به Drive Club دارن ؟؟!! این دو بازی تو سبک بازی های پیستی هستن ولی تو بخش شبیه ساز جای میگیرن !!!! ولی بازی Drive Club البته که یه بازی پیستی هستش ولی بازی هستش نیمه آرکد و تو این بخش جا میگیره و میشه این بازی رو با بازی مثل گرید مقایسه کرد ! نه اون دو بازی Forza و Project Car که نام بردین !!!

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
شما مثل این که هنوز تفاوت در بازی های توی پیستی رو نمیدونین !!! و تو همین بخش تفاوت هاشون رو با هم تشخیص بدین !!!! تو خود بازی های پیستی هم تفاوت ها بسیار زیاد هستش .

بازی های Forza و Project Car چه ربطی به Drive Club دارن ؟؟!! این دو بازی تو سبک بازی های پیستی هستن ولی تو بخش شبیه ساز جای میگیرن !!!! ولی بازی Drive Club البته که یه بازی پیستی هستش ولی بازی هستش نیمه آرکد و تو این بخش جا میگیره و میشه این بازی رو با بازی مثل گرید مقایسه کرد ! نه اون دو بازی Forza و Project Car که نام بردین !!!

دوست عزیز اول کامنتی که من بهش جواب دادم بخون بعد حمله کن:-w

گرافیک بازی توی پیست چه ربطی به شبیه ساز بودن یا آرکید بودنش داره آخه!!!!!!!
بحث گرافیک بود و من گفتم چون بازی توی پیست هست گرافیک خوبی داره و اگه Openworld بود نمیتونست یه همچین گرافیکی ارائه بده!
بعد مثال PJ و FH زدم که بگم توی بازی های توی پیست هم بازی با گرافیک بالا داریم!

در نهایت هم شما دقت خودتو توی مطالعه بیشتر کنی نیازی به توضیحات اضافه هم نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر