لوازم جانبی PS4

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
استند اسلیم به PRO میخوره ؟ من ندیدم استند PRO رو جایی بفروشه .
فک کنم بخوره:D
من تو یک سایت اینترنتی دیده بودم که یک محصول رو به عنوان استند اسلیم و پرو میفروخت

توضیحات محصول
یکی دیگر از لوازم جانبی که همراه با کنسول پلی استیشن پرو معرفی شد، پایه ایستاده پلی استیشن با مدل (CUH-ZST2) است که مخصوص کنسول های پلی استیشن۴ پرو و اسلیم ساخته شده است. این پایه از مواد نیمه شفاف با دو وسیله همراه مختلف ساخته شده است

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: amirone

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
فک کنم بخوره:D
من تو یک سایت اینترنتی دیده بودم که یک محصول رو به عنوان استند اسلیم و پرو میفروخت

توضیحات محصول
یکی دیگر از لوازم جانبی که همراه با کنسول پلی استیشن پرو معرفی شد، پایه ایستاده پلی استیشن با مدل (CUH-ZST2) است که مخصوص کنسول های پلی استیشن۴ پرو و اسلیم ساخته شده است. این پایه از مواد نیمه شفاف با دو وسیله همراه مختلف ساخته شده است
ببخشید نگفتم از این مدل میخوام :D
rzmx_68rhab6_2016_09_11_15_18_17.jpg

yajy_71nqnsjidxl._sl1500_.jpg

آخرین ویرایش:

maxlife

کاربر سایت
Oct 29, 2016
81
نام
ارش
سلام
اقا من میخوام هدست گلد بگیرم پولشم میخوام با زحمت جور کنم نمیدونم چرا بعضیا میگن خوب نیست و کیفیت نداره من چند تا انباکس دیدم به نظرم که عالی بود به نظرتون من خیلی ندید پدید هستم یا واقعا مشکل داره بعدشم خیلی ها میگن عالی هست نمیدونم وقتی میخوام یه جنس بخرم بعدش که میخرم میبینم خیلی عالی هست ولی خیلی کاربرا بد جنس و میگن الان قیمتش 300تا350 هست و ارزون هم نیست...

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
سلام
اقا من میخوام هدست گلد بگیرم پولشم میخوام با زحمت جور کنم نمیدونم چرا بعضیا میگن خوب نیست و کیفیت نداره من چند تا انباکس دیدم به نظرم که عالی بود به نظرتون من خیلی ندید پدید هستم یا واقعا مشکل داره بعدشم خیلی ها میگن عالی هست نمیدونم وقتی میخوام یه جنس بخرم بعدش که میخرم میبینم خیلی عالی هست ولی خیلی کاربرا بد جنس و میگن الان قیمتش 300تا350 هست و ارزون هم نیست...

منم قصد داشتم بخرم دو دل شدم ... رفتم دیدم سایت سونی از نسخه پلات خیلی تعریف کرده ، صبر میکنیم همون بیاد شمام صبر کن

• Like
Reactions: maxlife

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
سلام
عزیز هدست خیلی خوبی هست بخرید استفاده کنید ازش لذت میبرید چون هیچ لذتی برای فرو رفتن توی بازی بهتر هدست نیست . کیفیت هدست از نظر جنس بدنه طوری هست که باید باهاش با احتیاط ( نه اینکه ظریف باشه و نابود بلکه فقط نیاز هست برای استفاده و سالم موندن با احتیاط رفتار بشه مثلا با 2 دست روی سر بدارشته شه زیاد گوشی ها رو از دور از هم نکنید که لولا مشکل براش بیاد از این قبیل) .. وگرنه مطمئن باشید کیفیت خیلی خوبی بهتون میده
منم قصد داشتم بخرم دو دل شدم ... رفتم دیدم سایت سونی از نسخه پلات خیلی تعریف کرده ، صبر میکنیم همون بیاد شمام صبر کن
نسخه پلات قطعا نسخه حرفه ای از هدست های سونی هست مخصوصا بخاطر دارا بودن صدای سه بعدی که واقعا کمک میکنه توی بازی و همچنین آنلاین تصور کنید که توی بازی آنلاین صدای شلیک ها رو دقیق متوجه شید از کجا داره میاد اینطوری درصد غافل گیر شدن خیلی کمتر میشه !
در صورتی که صدای سه بعدی براتون اهمیت زیادی نداره گلد انتخاب خوبی هست اما پلاتینیوم با توجه به قیمت 160 دلاری ( حدود 250 گرون تر از گلد میشه ) یعنی یه چیزی حدود 600 تا 650 هزینه هدست میشه که در مقابل هدست گلد خیلی پر هزینه تر هست

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
سلام
ببین من 3 4 روزه خریدم..رو بازی TLOU تست کردم...کیفیت افکت ها مثل اتمسفر بازی ، دیالوگها ، بارون ، رعدو برق خیره کنندست رو ولوم آخر..فقط وقتی تیر میزنی یا صدای زامبی ها میاد گوش خراش میشه و باید ولوم رو کم کرد..اگر میشد کاری کرد صدای تیر زدن تو بازی رو کم کرد خیلی خوب میشد و با صدای ولوم آخر ادم بازی می کرد وحشتناک جالب میشد که من فکر میکنم این تو تمام بازی ها صدق کنه..یعنی رو ولوم آخر انگار تو خود بازی ولی هنگام تیر زدن واقعا گوش خراش میشه صدا از بس زیاده صدای تیر...البته من قسمت صدا بازی رو چک نکردم..شاید گزینه داشته باشه صدای تیر رو بشه کمتر کرد.
اگر برای موبایل میخواهید دقت کنید که اگر تو جاهای عمومی و پر رفت و امد میخواهید استفاده کنید ولوم که یه نمه زیاد شه صدا میزنه بیرون.
در کل من ازش کاملا راضیم.

• Like
Reactions: maxlife and hbmss

maxlife

کاربر سایت
Oct 29, 2016
81
نام
ارش
عزیز هدست خیلی خوبی هست بخرید استفاده کنید ازش لذت میبرید چون هیچ لذتی برای فرو رفتن توی بازی بهتر هدست نیست . کیفیت هدست از نظر جنس بدنه طوری هست که باید باهاش با احتیاط ( نه اینکه ظریف باشه و نابود بلکه فقط نیاز هست برای استفاده و سالم موندن با احتیاط رفتار بشه مثلا با 2 دست روی سر بدارشته شه زیاد گوشی ها رو از دور از هم نکنید که لولا مشکل براش بیاد از این قبیل) .. وگرنه مطمئن باشید کیفیت خیلی خوبی بهتون میده

نسخه پلات قطعا نسخه حرفه ای از هدست های سونی هست مخصوصا بخاطر دارا بودن صدای سه بعدی که واقعا کمک میکنه توی بازی و همچنین آنلاین تصور کنید که توی بازی آنلاین صدای شلیک ها رو دقیق متوجه شید از کجا داره میاد اینطوری درصد غافل گیر شدن خیلی کمتر میشه !
در صورتی که صدای سه بعدی براتون اهمیت زیادی نداره گلد انتخاب خوبی هست اما پلاتینیوم با توجه به قیمت 160 دلاری ( حدود 250 گرون تر از گلد میشه ) یعنی یه چیزی حدود 600 تا 650 هزینه هدست میشه که در مقابل هدست گلد خیلی پر هزینه تر هست
خیلی ممنون از همه ی دوستان
از راهنمایی بعد میشه با بلتوث به ایفون و اندروید و لپتاپ راحت وصلش کرد و کیفت اصلیش رو بده ؟

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
خیلی ممنون از همه ی دوستان
از راهنمایی بعد میشه با بلتوث به ایفون و اندروید و لپتاپ راحت وصلش کرد و کیفت اصلیش رو بده ؟
بلوتوث نداره وای فای هست و با دانگل کار میکنه به لب تاپ و و مک و پلی3و4 با دانگل وصل میشه بقیه گوشی ها با فیش 3.5 هدفون وصل کرد

• Like
Reactions: maxlife

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
سلام
من تقریبا بیشتر از 1 ساله که خریدم اون زمان 450 پول دادم.
ولی ارزششو داره، کیفیت صدا خوبه و صدای سه بعدی هم به صورت مجازی پشتیبانی میکنه
کلید های میان بر هم برای تنظیم صدای چت و بازی هست که خیلی خیلی کاربردی هستند.
باتوجه که الان ارزون هم شده بهتربن انتخاب هست چون اون پلاتینیوم اولاش خیلی گرون در میاد اگه پیدا بشه

Send from my Xperia Z5 using Tapatalk

• Like
Reactions: maxlife and hbmss

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر