Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

pedram13

کاربر سایت
Jul 5, 2015
252
این هدگیر های جدید که از فیلم های سینمایی اقتباس گرفته شده پولیه؟یا که نه؟
به علت امتحانات دانشگاه تا دو هفته وقت روشن کردن کنسول رو ندارم چه برسه به R6 زدن :(( چجوری سر کنم آخه :-s

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
این هدگیر های جدید که از فیلم های سینمایی اقتباس گرفته شده پولیه؟یا که نه؟
به علت امتحانات دانشگاه تا دو هفته وقت روشن کردن کنسول رو ندارم چه برسه به R6 زدن :(( چجوری سر کنم آخه :-s
باز خوبه شما فقط 2 هفته ای.من به خاطر میان ترم و امتحان پایان ترم از 20 آذر تا 30 دی یعنی 50 روز اصلا وقت بازی ندارم:D
ترم آخرم گفتم خطریه ریسک نکنم[-o<

• Like
Reactions: pedram13

pedram13

کاربر سایت
Jul 5, 2015
252
امروز قراره آپدیت جدید بیاد که هدفش فقط بر طرف کردن باگ های بازی هست و چیزی اضافه نمیکنه!
مهمتریناش به نظر من درست شدن اون پاهای عجیب و غریب توی کیل کم :D و درست شکستن در و پنچره ها هست که بعد از آخرین آپدیت وقتی برای بار اول میزدیشون اون تیکه اول همونطور رو در و پنجره میموند.بقیشم خودتون برین بخونین من فردا امتحان دارم هیچی نخوندم :((
Rainbow Six Siege Patch Notes Detail Tomorrow's Update
حجمش هم فک نکنم زیاد بشه.
جای منم خالی کنین فعلا نمیتونم بازی کنم :((

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
کاش یوبیسافت کاری میکرد...تا پلیر نمیشد لول 100 نیاد تو رنک |: بنده سر عقده بازی های یک عده چندین بار نزدیک دیاموند بودم بازم رفتم سر خونه اول همون گلد 4 -پلات یک |:
باز خوبه واسه شما گاو و گوسفند انداخت هم تيميت. من بدبخت دوبار اگر ميبردم (جدا از هم نه پشت هم) ميرسيدم دايموند كه يه بار سر اخرين راند بازي فريز كرد يبار ديگه هم وسط بازي 0-3 تيم عقب انداخت :| از همون جا بود ديگه بيخيال رنك شدم و با حواله كردن چند فحش به يوبيسافت:D موقع رنك ديگه اصلا جدي بازي نميكنم:D البته با جديت سابق منظورمه:D

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,972
نام
احمد
باز خوبه واسه شما گاو و گوسفند انداخت هم تيميت. من بدبخت دوبار اگر ميبردم (جدا از هم نه پشت هم) ميرسيدم دايموند كه يه بار سر اخرين راند بازي فريز كرد يبار ديگه هم وسط بازي 0-3 تيم عقب انداخت :| از همون جا بود ديگه بيخيال رنك شدم و با حواله كردن چند فحش به يوبيسافت:D موقع رنك ديگه اصلا جدي بازي نميكنم:D البته با جديت سابق منظورمه:D
)))))))))))))))))))): تو مپ هواپیما بودم...با Montagne یک صدم ثانیه دیگه مونده بود )))))))))))): که راند اخر رو ببریم fuze اومد از بقل زد منو کشت...)))))))))))))))))): اونم لول 168 بود |||||||||||||: بعد هم من هر چی از دهنم در اومد بهش گفتم، بعدم هم وقتی جوابم داد از تعجب پاره شدم...دیدم یک ابر KID داره بازی میکنه اون جور که از صداش معلوم بود فکر کنم...14-15 سالیش بود |: D:

• Like
Reactions: arshia78

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,972
نام
احمد
بحث گوسفند شد D: D:D :D (((:
Sledge رو برمیدارن اون وقت با دست و اسلحه در و پنجره ها رو میشکنن )))))))))))))))))): اخه اینو کجایی دلم بگزارم؟ |:
یارو میبینه همه با هزار بدبختی base رو clear کردن...اون احمقی که defuser دست شه میره بالای سقف کشته میشه و defuser رو دراپ میکنه ))))))))))))))))))))))))))):
______
از اینا که بگزریم با یک تیم فوق حرفه ای بازی کردم، که شگفت زده ام کردن |: لامصب ها اون قدر هماهنگ شده و با حوصله و صبر بازی میکردن...با این که تیم مقابل هم قوی بود 4-0 بردیم!
از کار های شگفت انگیز اینا این بود که armor زو جلو در اصلی خارج از محوته داخلی بعد این که استارت راند زده میشد دراپ میکردن و سریع خودشون کمین میکردند |: بعد ااین که enemy ها چشمشون بهش میخورد سریع میرفتند بگیرند تا این که رسید به نفر سومی که نزدیک 4 تاشون به فنا رفتند اینجوری |:
دست بعدش اون که Twitch رو برداشت با 4 نفرمون صحبت کرد گفت من ابجکت های jager رو میزنم، 3 تای دیگه برید بالا رو claer کنید...بعد هم fuze دهن همشون رو سرویس کرد |:
و...
این همون کسی هست که تو کلنمون از بس کارای عجیب میکرد دهن همه وا میمیوند |||: لول +200 |||: میگفت یک سالی میشه دیاموند هستم |||: اسمش هم tumtum |:
الان هم افلاینه ))))))))):
http://uupload.ir/files/qdi1_untitled.png

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
جدیدا میرم تو بازی هرچی پالس احمق هست تو تیم من فلک زده می افته و وقتی اونا پالس میرن 1 به 4 میزنه!!!!
پالس تیم ما جلو در داره همینجوری انگار فیلم برداری میکنه خیلی راحت از همون روبرو میزننش!!!پالس دشمن شاتگان به دست نگاه نمیکرد چیزیرو نقطه قرمز میدید پشت هم شلیک تا طرف بمیره!!!!

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
جدیدا میرم تو بازی هرچی پالس احمق هست تو تیم من فلک زده می افته و وقتی اونا پالس میرن 1 به 4 میزنه!!!!
پالس تیم ما جلو در داره همینجوری انگار فیلم برداری میکنه خیلی راحت از همون روبرو میزننش!!!پالس دشمن شاتگان به دست نگاه نمیکرد چیزیرو نقطه قرمز میدید پشت هم شلیک تا طرف بمیره!!!!
فيلم برداري رو خوب اومدي=))
تنها نيستي دوست عزيز ما همه اينجا همينطوري هستيم:D

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
این یوبی اصلا مفهوم بالانس رو میفهمه؟x-(این فیوز دیگه شورشو درآورده نظم بازیو بهم زده یکی نیست بگه حالا برد نارنجکهاشو زیاد کردی دیگه چرا 3تاش کردی دیگه~X(من از خدام بود شیلد بلکبرد 3تا میشد با دمیج بالا این فیوز خاکبرسر 3تا دستگاه نداشت با اون برد 1کیلومتریش هر جا کمین کنی میبینی یکی از نارنجکاش زیرته تو هم رو هوایی دیگه امنیت نداریم هیچ جاx-(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر