Multi Platform Battlefield 4

سازنده
Dice
تاریخ انتشار
October 2013
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی بتیفیلد ۴ در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد
0813-BF4.jpg

تیم ساخت بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رساند.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازی باز ها برای عناوین Shoter به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.
وی ادامه داد:
بازی بتیفیلد ۴ را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.
وی در پایان سخنانش افزود:
ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.بتیفیلد ۴ در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.
این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۴ توسط EA به انتشار خواهد رسید.
5 days ago

5 days ago
300 × 250 - gamesradar.com

640 × 500 - whitegadget.com

2 days ago
2 days ago
850 × 467 - karmadecay.com

1 day ago
1 day ago
625 × 625 - comingsoon.net

به بزرگی خودتون ببخشید:)

• Like
Reactions: B20EAST

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
866
ترک وار خوب دراومده بود

میکسا رو مختلف کار کنی بنظرم خیلی بهتر درمیاد، اینطوری کلیپ حالت یکنواختی نمیگیره

راستی جدیدا هرچی سرچ میکنم سرورا خالی‌ان، اسلات روی 1-5 یا 5-10 هست. اون سروری هم که گفتی سرچ کردم، چیزی پیدا نکرد

در مورد میکس,من خودم هم اولش میخواستم اینطوری کار کنم ولی طوری از اب در میاد که انگار از هر چیزی یه مورد پیدا کردم گذاشتم تو مونتاژ : ) اکثرا وقتی میبینم تکی کار میکنن ,زمانش رو هم حدود 5 دقیقه میکنم که خسته کننده نشه دیگه !

اگه از طریق سرور بروزر خود بازی سرچ میکنی که هیچی پیدا نخواهد کرد جز تعداد اندکی ... دوستانی که میخوان ببینند که چه تعداد سرور پر هست حتما از طریق بتل لاگ سرچ کنند.
سرور تغییر نام پیدا کرد به BR nation که صبحها رو TDM ست میشه تا سرور بیاد بالا,همین که پر شد میره رو مد cq large !
سرور دیگه هم stino30 هست اسمش, که روال این سرور هم مثل سرور بالا هست..

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
ترک وار خوب دراومده بود

میکسا رو مختلف کار کنی بنظرم خیلی بهتر درمیاد، اینطوری کلیپ حالت یکنواختی نمیگیره

راستی جدیدا هرچی سرچ میکنم سرورا خالی‌ان، اسلات روی 1-5 یا 5-10 هست. اون سروری هم که گفتی سرچ کردم، چیزی پیدا نکرد

كلاً SB تركيده :| قبلاً ها با اين app بتل لاگ ميرفتم باز بهتر بود ولي الان با SB و كامپيوتر سخت امه :|
مگر تو باز بتل 4 خريدي :|

در مورد میکس,من خودم هم اولش میخواستم اینطوری کار کنم ولی طوری از اب در میاد که انگار از هر چیزی یه مورد پیدا کردم گذاشتم تو مونتاژ : ) اکثرا وقتی میبینم تکی کار میکنن ,زمانش رو هم حدود 5 دقیقه میکنم که خسته کننده نشه دیگه !

اگه از طریق سرور بروزر خود بازی سرچ میکنی که هیچی پیدا نخواهد کرد جز تعداد اندکی ... دوستانی که میخوان ببینند که چه تعداد سرور پر هست حتما از طریق بتل لاگ سرچ کنند.
سرور تغییر نام پیدا کرد به BR nation که صبحها رو TDM ست میشه تا سرور بیاد بالا,همین که پر شد میره رو مد cq large !
سرور دیگه هم stino30 هست اسمش, که روال این سرور هم مثل سرور بالا هست..

محمد كلاً كارش خيلي بيسته ولي اصلاً مرام و معرفت حاليش نيست :|
تا مياي باش بازي كني زود از سرور مي پره ميره بيرون :| در مورد حرف زدن هم كه نظ خيلي خاصي داره :|

محمد چندتا ويدئوهات رو بفرست براي كانال گيم اسپروت ! بخش epic moments شون !
يه چندتا فكر كرده بودن با tow زدن خيلي شاخ اند بزن شاخ شون رو بشكن :d

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
866
كلاً SB تركيده :| قبلاً ها با اين app بتل لاگ ميرفتم باز بهتر بود ولي الان با SB و كامپيوتر سخت امه :|

محمد كلاً كارش خيلي بيسته ولي اصلاً مرام و معرفت حاليش نيست :|
تا مياي باش بازي كني زود از سرور مي پره ميره بيرون :| در مورد حرف زدن هم كه نظ خيلي خاصي داره :|

محمد چندتا ويدئوهات رو بفرست براي كانال گيم اسپروت ! بخش epic moments شون !
يه چندتا فكر كرده بودن با tow زدن خيلي شاخ اند بزن شاخ شون رو بشكن :d

نه مهدی تا جایی که یادم هست تو یهو غیبت میزد...در مورد حرف زدن وقتی میگی مواظب این طرف اون طرف باش من کلا بازیم بهم میریزه.

در مورد tow ,وقت کردم مونتاژ tow کردن با lav و اون هم بیرون از lav رو میزارم

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
:d
گرفته بودم اما خب وقت نکردم زیاد برم طرفش، سرور پیدا کردنا درگیری‌ای بود! حالا از این به بعد احتمالا بیشتر فرصت شه

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
سلام

بعد از مدت ها حوصله کردم مونتاژی از بازی خودم تو یوتیوب اپلود کردم,دیدنش خالی از لطف نیست...

XxGwinb1eidxX
کارت درسته محمد جون، حال کردم با آهنگ کلیپت. خداییش از یه عشق بتل چهار که هنوزم با علاقه داره ادامه میده کمتر از این انتظار نمیره

• Like
Reactions: ZEN 2

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
نه مهدی تا جایی که یادم هست تو یهو غیبت میزد...در مورد حرف زدن وقتی میگی مواظب این طرف اون طرف باش من کلا بازیم بهم میریزه.

در مورد tow ,وقت کردم مونتاژ tow کردن با lav و اون هم بیرون از lav رو میزارم

محمد همش تو سرورها تو غيب ميشي بعد من هم ناراحت ميشم يهو ميرم:|
باو حرف زدن عشقه :d از هر چي صحبت كردن و ادرس دشمن رو دادن و ...

گرفته بودم اما خب وقت نکردم زیاد برم طرفش، سرور پیدا کردنا درگیری‌ای بود! حالا از این به بعد احتمالا بیشتر فرصت شه

كلا SB چه بتل 4 چه بتل 1 تركيده نابوده

ZEN 2

کاربر سایت
Dec 8, 2009
866
جزییات اپدیت

• Enabled game joining from Battlefield 4 to Battlefield 1
  • Browse Battlefield 1 games
  • Browse Battlefield 1 detailed stats
  • Join Battlefield servers
  • Join friends playing Battlefield 1

Battlefield Career
  • View your combined Battlefield career stats
  • View Battlefield 1 and Battlefield 4 soldier progression
  • Added the Watch section where you can view content from all across the Battlefield franchise

Bugfixes
  • Fixed issues where player ends up in an offline state after getting back to menus from game play
  • Various server browser bug fixes
  • Enabled expansion packs in the in-game store on Xbox One
  • Fixed an issue where users could get the wrong background

Mohammad-

کاربر سایت
Sep 25, 2015
181
من دیشب نتمو چهارونیم گیگ شارژ کردم زدم اپ شه رفتم بیرون بعد که اومدم 60 درصد یعنی فکرکنم 2،30 گیگ دانلود کرده بود شارژ تموم کرده بودم چرا ؟:-??~X(:-& 16 تومن برام اب خورد تا اپش کردم اق :((=))

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
سلام
مونتاژ جدید : (از تمام هلی ها داخلش هست)

BF4 Heli montage

باز خوبه بتل 1 اومد که هرکسی بتونه بگه خوراکش بتله! {خنده‌ی زیاد}

فوق العاده بود. هلیکوپتر بنظرم سخت‌ترین قسمت بازیه، که ترتیب اینم دادی :-B

• Like

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
سلام
مونتاژ جدید : (از تمام هلی ها داخلش هست)

BF4 Heli montage

محمد امروز قصد كرده بودم كانال ات رو پيدا كنم ويدئو هات رو ببينم چون ديروز ديدم سخت توي share factory هستي و داري ويدئو ميسازي
ديدم و كفم بريد

البته براي دوستان توضيح بدم من اين مدل صحنه هارو به صورت زنده ديدم و افتخار كمك خلباني محمد رو داشتم و كف ها بريدم !
شاهد بودم يه بنده خدايي داشت با چتر مي پريد پايين محمد با tow از تو هلي زدش ! يعني من جاي يارو بودم زمين رو گاز مي گرفتم يا رودكيل هاي فراوان با هلي توي شانگهاي سر اين بخت برگشته هايي كه بالاي برج مي پريدن پايين

يادمه يه دوراني به محمد درباره هلي و خلباني توصيه مي كردم ( اگر اشتباه نكنم )
الانه ساده اعلام مي كنم غلط كردم :|

يه كاري كردي هر وقت ديدم هستي بيام سراغت تو بتل 4
البته اگر باز يهو سرور رو ول نكني بري و يه كم حرف بزني :D

باز خوبه بتل 1 اومد که هرکسی بتونه بگه خوراکش بتله! {خنده‌ی زیاد}

فوق العاده بود. هلیکوپتر بنظرم سخت‌ترین قسمت بازیه، که ترتیب اینم دادی :-B

حرف از اون اشغال نزن كه نه ميدونم بازيش كنم، پاكش كنم، چي كارش كنم !
واقعاً بتل 4 چندين كلاس بالاتره از اون بتلفرانت اسكين جنگ جهاني اول

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر