Multi Platform Diablo III

Diablo-3-box-art-thumb-550xauto-86309.jpg

و بهشت ها دوباره به لرزه در خواهند آمد...
دو دهه از پا گذاشتن لرد های جهنمی DIABLO ، Ba'al و Mephisto به Sancatury میگذرد ،
بیست سال از حمله ی وحشیانه ی سپاه اهریمنان به انسان ها و کشتاری که هیچ کس وسعت آن را نمیداند ،
اما برای آنان که سال ها با سرکردگان شیاطین جنگیده اند خاطرات خیلی دیر محو می شوند ...

هنگامی که Deckard Cain به کلیسای مخوف Tristam پای نهاد تا اسراری را برای مبارزه با شیاطین بیاموزد ناگهان گلوله ای عظیم و آتشین از آسمان به زمین برخورد کرد و این ورود دوباره ی پادشاه تاریکی و وحشت Lord Diablo به Sancatury بود ، با بازگشت او شایطین باستانی از نیستی برخواستند و قهرمانان Sancatury آماده شدند تا بار دیگر از دنیای فانیشان در برابر Burning Hells دفاع کنند ...

شروعی دوباره بر ترس ، کشتار و البته شجاعت و ایثار ...

پس از سال ها انتظار 15 May سال جاری برابر با 26 اردیبهشت زمان شروع حماسه ی سوم بلیزارد خواهد بود ، به طور جد به همه ی دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو پیش خرید کنند و این اتفاق نادر رو از دست ندهند.
در ضمن هر کس دستش به نسخه ی CE رسید جای ما رو هم خالی کنه:D

[

dotclear.gif

1. Battle Tag کسانی که بازی رو تهیه کرده اند :

Kourosh : Archangel#2222

GlaDOS : Pain#2810

Quantic Dream : XtraMedical#2362

saeid64 : Lync#2992

Jim_raynor : Conan#2978

douchebag : zigorat#2876

slipkboy : Slipkboy#2598

Hellgate:london : Mashmammad#2523

Sweet Jesus : Dagnir#2171

AghaReza : Reza#2935

DEVIL_Hamit : hamit#2921

RezaRazeR : Akami#2922

Maniac Gamer : FallenAngel#2696

Isildur : ISILDUR#2930

RattleSnake : sawanti#2317

bardi ya : Bardia#2766

The Phenom : ragnarok#2690

POUYA KHAN : POUYAKHAN#2141

Emo_boy : Salar#1568

nimah32 : Nima#1429

Death King : DevilKing#2782

T.M.D.B.B : thefury2009#2405

Amirmahdi_92 : Amirmahdi#2347

Herduss: Herduss#1739
    FPS Doug : amir#2974

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

mom

کاربر سایت
May 9, 2008
190
سلام
با دراپ شدن این staff بازی برای من کمی خز شده :ی
فقط کنار دشمنا توقف می کنم یا راه می رم مثل برگ خزان ریزش می کنند روی زمین>:)
لول 22-60-master

1.jpg
کسی توضیح بیشتری در مورد این عصای جادوئی سراغ داره؟

مرسی
دوباره برگشتم به Torment بلکه بازی کمی سخت تر بشه.. قبل از دراپ این عصا هم Torment بودم..

آخرین ویرایش:

mom

کاربر سایت
May 9, 2008
190
سلام
نسخه دیابلو من استاندارد است... و تا اخرین اپدیت شده
اما Kanai’s Cube را پیدا نمی کنم .. جای خاصی باید دنبال ان بگردم؟

Khashayar91

کاربر سایت
Sep 21, 2012
312
سلام
نسخه دیابلو من استاندارد است... و تا اخرین اپدیت شده
اما Kanai’s Cube را پیدا نمی کنم .. جای خاصی باید دنبال ان بگردم؟
سلام بله باید جای مخصوصی برین. Ruins of Sescheron که توی Act III هست. بخش اولش رو تموم رد کنین، برین به بخش دوم level 2 . بعد برین بالای بالای سمت راست نقشه. اونجا توی یک ساختمونی که برین، مکعب اونجاست که روش کلیک میکنین و زولتان ظاهر میشه و حرف میزنه و ... که برگردین به town می بینین زولتان و مکعب هم اومدن.

• Like
Reactions: mom

mom

کاربر سایت
May 9, 2008
190
سلام بله باید جای مخصوصی برین. Ruins of Sescheron که توی Act III هست. بخش اولش رو تموم رد کنین، برین به بخش دوم level 2 . بعد برین بالای بالای سمت راست نقشه. اونجا توی یک ساختمونی که برین، مکعب اونجاست که روش کلیک میکنین و زولتان ظاهر میشه و حرف میزنه و ... که برگردین به town می بینین زولتان و مکعب هم اومدن.
مرسی گرامی

خوب الان Kanai’s Cube را دارم .. تا انجا که میدانم می توان ایتمهای لجندی را با این این وسیله اسکرایپ کرد.. اما هیچ ایتمی را از من قبول نمی کند با انکه درست وارد می کنم ..

Khashayar91

کاربر سایت
Sep 21, 2012
312
مرسی گرامی

خوب الان Kanai’s Cube را دارم .. تا انجا که میدانم می توان ایتمهای لجندی را با این این وسیله اسکرایپ کرد.. اما هیچ ایتمی را از من قبول نمی کند با انکه درست وارد می کنم ..

مطمئنی قشنگ با مشخصات و آیتم هایی که کنارش میزنه ، هماهنگ کردی؟ مثلا اگه درست یادم باشه واسه extract کردن خاصیت یک آیتم لجندری، باید علاوه بر اون آیتم 6 عدد آیتم های Horadric Cache رو بذاری. یعنی همون آیتم هایی که از تموم کردن bounty های هر act بهت میرسه. در کُل باید حتماً وقتی روی مکعب میزنی، اون پایین سمت راستش که علامت دفترچه هست رو بزنی و با توجه به اونا کامل کنی. حالا اگه بازم نشد، یک عکس از همون چیزهایی که گذاشتی رو بگیر اینجا بذار باز صحبت کنیم

• Like

mom

کاربر سایت
May 9, 2008
190
مطمئنی قشنگ با مشخصات و آیتم هایی که کنارش میزنه ، هماهنگ کردی؟ مثلا اگه درست یادم باشه واسه extract کردن خاصیت یک آیتم لجندری، باید علاوه بر اون آیتم 6 عدد آیتم های Horadric Cache رو بذاری. یعنی همون آیتم هایی که از تموم کردن bounty های هر act بهت میرسه. در کُل باید حتماً وقتی روی مکعب میزنی، اون پایین سمت راستش که علامت دفترچه هست رو بزنی و با توجه به اونا کامل کنی. حالا اگه بازم نشد، یک عکس از همون چیزهایی که گذاشتی رو بگیر اینجا بذار باز صحبت کنیم
سلام
مرسی عزیز
البته من طبق اموزشی که در یوتیوب دیده بوم عمل کردم
حتما فقط همون آیتم هایی که از تموم کردن bounty های هر act به دست میاد قابل بازیابی هستند؟!!

Attachments

• Diablo III64 2017-01-10 12-33-54-35.jpg
    Diablo III64 2017-01-10 12-33-54-35.jpg
    302.6 KB · مشاهده: 12

Kizaru-Sama

کاربر سایت
May 26, 2016
31
سلام
مرسی عزیز
البته من طبق اموزشی که در یوتیوب دیده بوم عمل کردم
حتما فقط همون آیتم هایی که از تموم کردن bounty های هر act به دست میاد قابل بازیابی هستند؟!!
شما اول باید ببینی که از با Cube میخوای چیکار کنی. مکعب، مجموعا 8 کار اصلی + (باز کردن چند پورتال مخفی مثل vault و cow level) انجام میده که دستور اون 8 کار اصلی رو همونجا نوشته. طبق این عکسی که شما گذاشتی، هیچ کدوم از اون وظایف انجام نخواهند شد. از تصویر متوجه شدم که قصد تبدیل rare item به legendary داشتی که گویا اشتباها به جای rare item، اومدی legendary گذاشتی.
تعداد آیتم های مورد نیاز رو هم رعایت کن. اونطور که یادمه 25 تا death breath لازم بود.

• Like

mom

کاربر سایت
May 9, 2008
190
شما اول باید ببینی که از با Cube میخوای چیکار کنی. مکعب، مجموعا 8 کار اصلی + (باز کردن چند پورتال مخفی مثل vault و cow level) انجام میده که دستور اون 8 کار اصلی رو همونجا نوشته. طبق این عکسی که شما گذاشتی، هیچ کدوم از اون وظایف انجام نخواهند شد. از تصویر متوجه شدم که قصد تبدیل rare item به legendary داشتی که گویا اشتباها به جای rare item، اومدی legendary گذاشتی.
تعداد آیتم های مورد نیاز رو هم رعایت کن. اونطور که یادمه 25 تا death breath لازم بود.
مرسی عزیز
حل شد

mom

کاربر سایت
May 9, 2008
190
سلام
چند روی هست که دیابلو رو نصب کردم به عبارتی تازه واردم
من قابلیتی بنام action house ندارم.. این مورد حذف شده؟
یا سی دی کی من مهمان بوده به جای سی دی کی اصلی خریدم؟

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
سلام
چند روی هست که دیابلو رو نصب کردم به عبارتی تازه واردم
من قابلیتی بنام action house ندارم.. این مورد حذف شده؟
یا سی دی کی من مهمان بوده به جای سی دی کی اصلی خریدم؟
اووووووووووووووووووووووووووووه آقا این که میگی فک کنم 3 ساله حذف شده ....

• Like

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
سلام. دوستان از یکی میخوان Reaper souls رو برای ps4 بخرمبه صورت فیزیکی؛ الان باید این کد داشته باشه؟ چجور متوجه شم مشکلی نداره. بیرون معامله میکنیم.مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر