Rime

48332d1378287697-rime-logo-3.png

Rime توسط استودیو Tequila Works (سازنده Deadlight) ساخته شده و برای PlayStation 4 و PlayStation Vita عرضه می شود. یک بازی Open World با گرافیک زیبای Cel-Shade!

Attachments

• Rime Logo 3.png
    Rime Logo 3.png
    13.7 KB · مشاهده: 750
آخرین ویرایش:

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,140
خب بعد از مدت ها خبری از این بازی شد.

مدیر روابط عمومی Tequila Works تایید کرده بازی هنوز زنده هست و کار توسعه بازی به خوبی پیش میره. تیم سازنده بازی 40 درصد بزرگتر شده و طرف های گیمزکام خبرهای بیشتری از بازی میشنویم.

منبع

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
خب بعد از مدت ها خبری از این بازی شد.

مدیر روابط عمومی Tequila Works تایید کرده بازی هنوز زنده هست و کار توسعه بازی به خوبی پیش میره. تیم سازنده بازی 40 درصد بزرگتر شده و طرف های گیمزکام خبرهای بیشتری از بازی میشنویم.

منبع
ديگه انحصاري نيست درسته؟

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
Rime علاوه بر توسعه دهنده قبلی خود یعنی استودیوی " Tequila Works " ، هم‌اکنون دارای ۲ استودیوی ناشر جدید با نام های " Grey Box " و " Six Foot " جهت انتشار در سال ۲۰۱۷ میباشد .

منبع

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
Rime علاوه بر توسعه دهنده قبلی خود یعنی استودیوی " Tequila Works " ، هم‌اکنون دارای ۲ استودیوی ناشر جدید با نام های " Grey Box " و " Six Foot " جهت انتشار در سال ۲۰۱۷ میباشد .

منبع
بازی هم که به این زودی ها نمیاد، ناشرم سونی نیست، Ipهم دست سونی نیست... عمرا انحصاری، حتی به صورت زمانی باشه دیگه:-"

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
خوب به سلامتی در حالی که بازی توی سکوت خبری به سر میبره و این دست،اون دست میشه! :-" ، Tequila Works بازی جدیدشون رو معرفی کردن !!! :|
watch?v=wIdldJ7e1Y4

حالا اگر Rime منتشر شد...:|

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
تریلر جدید بازی بالاخره اومد:
Youtube
واسه پلتفرم‌های دیگه از جمله Switch هم تاییدش کردن و تاریخ عرضه هم ماه May :x (زودتر از چیزی که فکرشو میکردم)
کلا از تریلر خوشم اومد و فک کنم یکی از عناوین خوب 2017 بشه... به نظرم Tequila اینجا زرنگی کرد و IP رو از دست سونی درآورد چون به گفته‌ی خودشون فک می‌کردن که یه عنوان مخصوص و خیلی خوبی رو دارن میسازن.
در کل من که قراره روی PS4 بازیش کنم ولی خیلی خوبه که می‌بینم واسه پلتفرم‌های دیگه هم منتشر میشه و از توی تریلر جدید هم میشه فهمید که ساخت بازی پیشرفت خیلی خوبی کرده.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
Youtube
واسه پلتفرم‌های دیگه از جمله Switch هم تاییدش کردن و تاریخ عرضه هم ماه May :x (زودتر از چیزی که فکرشو میکردم)
کلا از تریلر خوشم اومد و فک کنم یکی از عناوین خوب 2017 بشه... به نظرم Tequila اینجا زرنگی کرد و IP رو از دست سونی درآورد چون به گفته‌ی خودشون فک می‌کردن که یه عنوان مخصوص و خیلی خوبی رو دارن میسازن.
در کل من که قراره روی PS4 بازیش کنم ولی خیلی خوبه که می‌بینم واسه پلتفرم‌های دیگه هم منتشر میشه و از توی تریلر جدید هم میشه فهمید که ساخت بازی پیشرفت خیلی خوبی کرده.

اشتباه میکنی. رو PC پایریت کن ببین چه حالی میده.

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
Youtube
آره خب عنوانهای خاصو خوب مدنظرو محبوب سونیه برا همین اول کار انحصاری اعلام کردن :D ، حالا که از انحصار خارج شدو :D ، ما هم با ماکان آره:D
پ ن : inside رو پایرت نکردم رو PS4 رفتم . ولی اینو پایرت میکنم افتخار هم میکنم :D

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
اشتباه میکنی. رو PC پایریت کن ببین چه حالی میده.
من خیلی وقته ترک کردم وسوسه نکن :D پایرت کردن یه جورایی مثل اعتیاده :D اول که دو سه بار پایرت می‌کنی حال میده ولی بعد از مدتی مجبوری هر چی رو پی‌سی میاد رو پایرت و دانلود کنی :D بعدش یهویی می‌بینی 100 تا بازی همزمان روی PC داری ولی هیچ کدوم رو تموم نکردی :D اونجاس که به هیچکدوم از بازیا فرصت کافی نمیدی و سریع میری سراغ یه بازیه دیگه و کلا لذت کافی رو نمیبری و باید به فکر ترک باشی :D
از پایرت کردن که بگذریم، در کل بازی کردن روی کنسول رو به PC ترجیح میدم همین! :D
آره خب عنوانهای خاصو خوب مدنظرو محبوب سونیه برا همین اول کار انحصاری اعلام کردن :D ، حالا که از انحصار خارج شدو :D ، ما هم با ماکان آره:D
پ ن : inside رو پایرت نکردم رو PS4 رفتم . ولی اینو پایرت میکنم افتخار هم میکنم :D
مصاحبه‌ی Tequila Works رو برو بخون. اونجا توضیح دادن که بازی تا حالا اصلا مشکلی توی مراحل ساختن نداشته و به خوبی داشته پیشرفت می‌کرده و بعد از مدتی دیدن که بازی میتونه یه چیزی موفقی باشه و تصمیم گرفتن امتیاز بازیو از سونی بخرن و خودشون یه ناشر دیگه پیدا کردن تا بتونن روی پلتفرم‌های دیگه هم بازیو منتشر کنن. در کل این حرکت ربطی به اینکه سونی از بازی خوشش نیومده و بازی و ول کرده و ... نداره. اینو در جواب اونایی گفتم که فکر می‌کنن بازی رو زمین مونده بوده و سونی بهش نگاه هم نمی‌کرده
کاری هم به پایرت ندارم... هر کاری دوست دارید بکنید :D افتخار کنید و لذت ببرید :D

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
اینکه گفتند چون دیدیم بازی خفن می شه رایت رو از سونی پس گرفتیم جوک ه سال ه. انگار که هر بازی استودیوهای سکند پارتی که رایت ش با سونی ه چیزی شه. یا مثلا اول که داشتن می ساختن بازی آشغال بوده حق رایت مهم نبوده، بعد بازی یدفعه خفن شده اینا رایتو پس گرفتن. سونی هم رایت این بازی خفن رو داده رفته. باشه. خنده مون نندازن دیگه.

با این تریلی هم که دادن برعکسش قابل باورتره. چنگی به دل نمی زد. و البته بعضی چیزهاش هم خیلی شبیه بعضی بازی های دیگه بود، خیلی هم زشت شبیه بود.

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
این حرف که میگن دیدیم بازیمون خیلی خفن بود برا همین از سونی خریدیم و مولتی پلتفرمش کردیم مصداق بارز " دست پیش گرفتن تا پس نیفتن" این همه مدت بازیشون هیچ پیشرفت درست و حسابی نداشت و اخرین بارم رفته بودن از بازی بازدید کرده بودن و دیده بودن که هیچ پیشرفت محسوسی نداشته(خبرش هست تو همین bc خودمون)حالا دارن میگم از فرط کیفیت مولتی پلفترمش کردیم......... .

سونی یه بار سر no mans sky اشتباه بزرگی کرد که چپ و راست تبلیغشو کرد و سر اخر اون شد نتیجه ولی حداقل سر این بازی کار خوبی کرد و اون اشتباه رو تکرار نکرد

.

• Like
Reactions: FableBW

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر