Marvel Vs. Capcom: Infinite

lyik_mvci.png

ck82_mvcplatform.png

jywb_hagf.png
  • این نسخه ریبوتی بر سری MvC خواهد بود و داستان آن مربوط به اولین تقابل میان دو دنیای مارول و کپکام می شود
  • بازی شامل بخش های Training ، Arcade و Mission Mode خواهد بود
  • بخش Story Mode بازی یک تجربه ی جامع و کامل و از نظر بصری خیره کننده خواهد بود
  • بخش آنلاین بازی شامل Global leaderboard ، Beginners League ، Casual Match ، Ranked Match و لابی آنلاین با قابلیت تماشای بازیها خواهد بود
  • بخش داستانی بازی همانطور که از اسم بازی مشخص است در رابطه با Infinity Stone ها خواهد بود و بازی پلیر را در مرکز مبارزه ی میان دو دنیای کپکام و مارول قرار خواهد داد
  • Infinite Power : قابلیت جدید در بازی می باشد که پلیر با کمک Infinity Stone ها می تواند نوع بازی و استراتژی خود را تعیین کند. هر سنگ مزیت های خاص خود را داشته و تاثیر مخصوص به خود را بر یونیورس بازی خواهد گذاشت. همانطور که شاید مطلع باشید این سنگ ها مرتبط با دنیای مارول هستند :
ptjv_infinite_stones.png

(همانطور که طرفداران عناوین مارول مطلع هستند از کنار هم گذاشتن اول اسامی Infinity Stone ها اسم Thanos بدست می آید. با توجه به حضور این کرکتر در MvC2 می توان منتظر حضور او در MvCI هم بود؟)
  • گیم پلی بازی اینبار به صورت 2v2 خواهد بود
  • راستر بازی در روز لانچ بازی شامل 30 کرکتر خواهد بود
  • بازی در 19 سپتامبر سال 2017 برای پلتفرم های X1 ، PS4 و Steam عرضه خواهد شد
  • بازی با موتور Unreal Engine 4 در حال توسعه می باشد

y3bi_deluxe_amp_collector.png

5f8_mvc_pre_bonus.png

tb4_222.png

ah97_1.png

lnz2_2.png

gcxi_3.png

7ebd_4.png

7ho7_5.png

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خب سیستم بازی که الان 2v2 هست. خیلی راحت می تونن از هر طرف یه Villain بیارن به عنوان باس آخر. :D

منم منظورم باس آخر هست تو بازی های کراس اور. :D کلا ایده بدی نیست. مسلما هم کسی نمی خواد ترکیب مثلا Ms. Marvel و Dhalsim رو ببینه. :D

اگه منظورت حضور کرکترهای مخالف رو بروی هم هست ، خب اینکه قبلاً هم بود یعنی تو با Main مارول به آخر کار میرسیدی باس فایت، ویلین های شاخص از کپکام میومد و برعکس :D مثلاً توی همین 3 اگه با یه کرکتر مارول به تهش می رسیدی آکوما و وسکر و این تیپ کرکترها می افتادن جلوت اگه با کرکترهای کپکام میرسیدی تهش دکتر دووم و ... می افتادن جلوت :D من بیشتر مشکلم با ادغام شدن و توی هم رفتنشونه که امیدوارم سر کسی نیاد :D

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,779
نام
نریمان
خب اینکه قبلاً هم بود یعنی تو با Main مارول به آخر کار میرسیدی باس فایت، ویلین های شاخص از کپکام میومد و برعکس :D مثلاً توی همین 3 اگه با یه کرکتر مارول به تهش می رسیدی آکوما و وسکر و این تیپ کرکترها می افتادن جلوت اگه با کرکترهای کپکام میرسیدی تهش دکتر دووم و ... می افتادن جلوت :D من بیشتر مشکلم با ادغام شدن و توی هم رفتنشونه که امیدوارم سر کسی نیاد :D
من کلا تو سری MvC فقط 3 رو بازی کردم، اونم زمان لانچ. اصلا یادم نیست چی به چی بود. :D ولی در کل منظورم اینه که اگه نخوان Villain بازی رو Hybrid بکنن هم میشه. خیلی راحت 2 تا Villian از هر دو طرف به عنوان Villain های اصلی بازی انتخاب میشه. بعد این 2 تا به صورت Tag میشن باس آخر بازی. مثل استوری مود MK9 که مثلا Shang Tsung/Quan Chi یا Goro/Kintaro هم زمان باهات مبارزه میکردن.

پ.ن 2: AMA KOO Chun-Li m
فکر کنم این دفعه قراره ناامید بشی. :D
بازی حداکثر 4 تا شخصیت از SF داره. Ryu که قفله. یکی دیگه هم که احتمالا از Newcomer های SFV هست. میمونه 2 تا. اگه بخوان مثل دفعه های قبلی Chun-Li رو بیارن که فقط 1 جا میمونه برای این همه کرکتر تو SF. :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من کلا تو سری MvC فقط 3 رو بازی کردم، اونم زمان لانچ. اصلا یادم نیست چی به چی بود. :D ولی در کل منظورم اینه که اگه نخوان Villain بازی رو Hybrid بکنن هم میشه. خیلی راحت 2 تا Villian از هر دو طرف به عنوان Villain های اصلی بازی انتخاب میشه. بعد این 2 تا به صورت Tag میشن باس آخر بازی. مثل استوری مود MK9 که مثلا Shang Tsung/Quan Chi یا Goro/Kintaro هم زمان باهات مبارزه میکردن.

فکر کنم این دفعه قراره ناامید بشی. :D
بازی حداکثر 4 تا شخصیت از SF داره. Ryu که قفله. یکی دیگه هم که احتمالا از Newcomer های SFV هست. میمونه 2 تا. اگه بخوان مثل دفعه های قبلی Chun-Li رو بیارن که فقط 1 جا میمونه برای این همه کرکتر تو SF. :D

خب هایبرید کردن رو بذاریم کنار که خب سیستم قبلی همین بوده و مشکلی نداره دیگه ، هر کی رو ورداری ویلین طرف مقابل میاد جلوت و ... :D کلاً از این نظر MvC به شدت کامله ، چه کرکترهایی که مقابلت میان چه صحبت هایی که بین هم تیمی ها یا دو تا تیم مقابل هم انجام میشه :D دغدغه همین ترکیب شدنه و بس :D

چونلی تا الان به همراه ریو پای ثابت فک کنم همه ی کراس اُور ها هم بوده ، نباشه باید رفت سراغ جد و آباد کپکام :D یعنی این دو نفر رسماً دوتا کرکتر آیکونیک و نماینده ی SF ـن ! نباشه کل کرکترهای SF ـو شیفت دیلیت کنن بره :| البته همه انتظار داشتن چونلی با کپتین آمریکا معرفی بشه مثل MvC3 ولی ضدحال بدی بود معرفی نشدنش !!! به هر حال امیدوارم معرفی بشه :D چونلی اصلاً کم کرکتری نیست ، The First Lady of Fighting :D

آخرین ویرایش:

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
آره ، حالا چرا یهو رفتی روی گالاکتوس :D
جفتشون جزو Main های هر دو یونیورس ـ ن فک نمی کنم کرکتر رو اینجوری بذارن ته تریلر و غیر قابل بازی بذارنشون اونم کرکتری که ته گیم پلی تریلر، آنونس میشه و احتمال زیاد تریلر بعدی در مورد همیناس (مث SFV که ته تریلرها بایسون و نکالی و ... رو نشون میداد). به خصوص که اون بابایی که داشت در مورد کرکتر هینت میداد گفته :
The Roster is going to be sick
(که اگه هایپ الکی نکرده باشه باید کرکتر های گولاخی توش قابل بازی باشن :D)

پ.ن : گفتم که JK :D اگرچه Q اصن مال این حرفها نیست :-?
پ.ن 2: AMA KOO Chun-Li m:D
والا گفتی «امیدوارم jeddah باشه، یادش بخیر نمسیس تو3» من فکر کردم که jeddah نمسیس و آدم بد اصلی 3بوده، حواسم نبود اصلا که منظورت از نمسیس اون غول RE3 بود:))
هرچی باشه امیدوارم باحال باشه

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
لیستی از کاراکتر های این بازی لیک شده که زیادی خوبه و باور کردنش سخته!
کاراکترهای مارول:
Iron Man, Captain America, Captain Marvel, Ms Marvel, Thor, Loki, Hulk, Hawkeye, Black Panther, Black Widow, Ant-Man, Spider-Man, Venom, Daredevil, Iron Fist, Luke Cage, Ghost Rider, Punisher, Ultron, Thanos, Star-Lord, Rocket (w/Groot), Doctor Strange, Gwenpool, Squirrel Girl, Fing Fang Foom (Giant Character), Wolverine, Magneto, Storm, and Doctor Doom

کاراکترهای کپکام:
Ryu, Rashid, Chun-Li, Zangief, Gill, Morrigan, Talbain, Tessa, Mega Man X, Sigma, Roll, Strider, Jin, Captain Commando, Edward Falcon, Asura, Gene, Dante, Leon, Ada, Wesker, Nina (BoF2), Spencer, Simon Blackquill, Phoenix Wright, Rathalos (Giant Character), Masamune Date, Batsu, June, and Frank West

تو این لیست علاوه بر کاراکترها، علت وجود بعضی کاراکترا رو هم توضیح دادن! برای مثال: دانته همون دانته قدیمیه و علت حضورش هم اینه که تو سال 2017 بازی DMC5 رو قراره معرفی کنند! علت وجود Leon هم اینه که مردم رو برای ریمیک رزیدنت اویل 2 هایپ کنن.
باس بازی هم، اولتران هست که به ویروس سیگما مبتلا شده.
اطلاعات زیادی لو رفته که بعید میدونم همشون صحت داشته باشن :D

• Like
Reactions: jhoobin and Kainé

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,779
نام
نریمان
لیستی از کاراکتر های این بازی لیک شده که زیادی خوبه و باور کردنش سخته!
کاراکترهای مارول:
Iron Man, Captain America, Captain Marvel, Ms Marvel, Thor, Loki, Hulk, Hawkeye, Black Panther, Black Widow, Ant-Man, Spider-Man, Venom, Daredevil, Iron Fist, Luke Cage, Ghost Rider, Punisher, Ultron, Thanos, Star-Lord, Rocket (w/Groot), Doctor Strange, Gwenpool, Squirrel Girl, Fing Fang Foom (Giant Character), Wolverine, Magneto, Storm, and Doctor Doom

کاراکترهای کپکام:
Ryu, Rashid, Chun-Li, Zangief, Gill, Morrigan, Talbain, Tessa, Mega Man X, Sigma, Roll, Strider, Jin, Captain Commando, Edward Falcon, Asura, Gene, Dante, Leon, Ada, Wesker, Nina (BoF2), Spencer, Simon Blackquill, Phoenix Wright, Rathalos (Giant Character), Masamune Date, Batsu, June, and Frank West

تو این لیست علاوه بر کاراکترها، علت وجود بعضی کاراکترا رو هم توضیح دادن! برای مثال: دانته همون دانته قدیمیه و علت حضورش هم اینه که تو سال 2017 بازی DMC5 رو قراره معرفی کنند! علت وجود Leon هم اینه که مردم رو برای ریمیک رزیدنت اویل 2 هایپ کنن.
باس بازی هم، اولتران هست که به ویروس سیگما مبتلا شده.
اطلاعات زیادی لو رفته که بعید میدونم همشون صحت داشته باشن :D
منبع این کجاست؟ :D
یعنی بازی موقع لانچ 60 تا کرکتر داره؟ :D No Way

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
منبع این کجاست؟ :D
یعنی بازی موقع لانچ 60 تا کرکتر داره؟ :D No Way
فیک بودنش قطعیه ولی خیلیاش مثل شخصیتای RE و DMC ممکنه صحت داشته باشه، کرکترای MCU هم که خودشون گفتن هستن پس مثلا بلک پنتر و انتمن حضورشون اصلا عجیب نیس.
ولی خو زیادی دقیقه، در حد چندتا کرکتر میشه باور کرد ولی کل روسترو نه

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
جالبه من نمیدونستم نسخه قبلم داشته
مبارزاتش تو سبک تیکن کمبته ، بازیش یا استریت فایتر؟ یا شبیه این بازی جدید اد بون پسوند 2 داره یادم رفت اسمش

Like Nothing Else
در مورد MvC میشه گفت شبیه خودشه ، یه بازی به شدت سرعتی و کمبو محور برپایه ی همکاری کرکترهایی که در اختیار داری. یه ویدئو صفحه ی قبل گذاشتم ببینی متوجه منظورم میشی.
گیم پلی هم کلیتش برپایه ی 4 دکمه ـس L,M,H,S (ممکنه توی این نسخه ی جدید یه مقدار تغییرات داشته باشه) Move های کرکترها هم مشابه SF ـه (یه سری نرمال ، یه سری کامند یا شارژ) ولی گیم پلیش متفاوت از اونه و به شدت سرعتی و شیر تو شیر !

• Like
Reactions: WCW

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
Like Nothing Else
در مورد MvC میشه گفت شبیه خودشه ، یه بازی به شدت سرعتی و کمبو محور برپایه ی همکاری کرکترهایی که در اختیار داری. یه ویدئو صفحه ی قبل گذاشتم ببینی متوجه منظورم میشی.
گیم پلی هم کلیتش برپایه ی 4 دکمه ـس L,M,H,S (ممکنه توی این نسخه ی جدید یه مقدار تغییرات داشته باشه) Move های کرکترها هم مشابه SF ـه (یه سری نرمال ، یه سری کامند یا شارژ) ولی گیم پلیش متفاوت از اونه و به شدت سرعتی و شیر تو شیر !
نه منظورم اینه مثل استریت فایتر حرفه ای و سخته یا نه مثل کمبت یا تیکن راحت تر میشه فنون اجرا کرد و کمبو زد ارکیدتره

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
نه منظورم اینه مثل استریت فایتر حرفه ای و سخته یا نه مثل کمبت یا تیکن راحت تر میشه فنون اجرا کرد و کمبو زد ارکیدتره

آها ! البته یه پرانتز باز کنم که توی تکن کمبو زدن به صورت حرفه ای واقعاً سخته حتی از SF هم سخت تر ولی خب بتن مشینگ بازی کردنش راحت

توی MvC کمبو های ساده و حرکات محتلف کرکترها اجراشون کار سختی نیست ولی به هم لینک کردن و ساختن یه چیز خیلی طولانی واقعاً سخته ! البته سخته که یعنی در واقع نیاز به تمرکز بالایی داره چون باید تعداد زیادی دکمه رو توی شرایط مختلف زد و به خاطر این طولانی بودنه سخت میشه و گرنه دکمه هایی که میزنی معمولاً تک دکمه یا تک کامند پشت سر همه. که البته با تمرین و ماسل مموری و این حرفها اگه کسی دلش بخواد می تونه بهش عادت کنه. مثلاً در روایات داریم :

show_image.php

به طور کلی بازی حرفه ای هست ولی خب همینجوری بازی کردنش و بتن مشینگ کردن طبیعتاً مثل تکن می مونه و بهتر جواب میده و مثل SF نیست.

• Like
Reactions: Torch Bearer

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
آها ! البته یه پرانتز باز کنم که توی تکن کمبو زدن به صورت حرفه ای واقعاً سخته حتی از SF هم سخت تر ولی خب بتن مشینگ بازی کردنش راحت

توی MvC کمبو های ساده و حرکات محتلف کرکترها اجراشون کار سختی نیست ولی به هم لینک کردن و ساختن یه چیز خیلی طولانی واقعاً سخته ! البته سخته که یعنی در واقع نیاز به تمرکز بالایی داره چون باید تعداد زیادی دکمه رو توی شرایط مختلف زد و به خاطر این طولانی بودنه سخت میشه و گرنه دکمه هایی که میزنی معمولاً تک دکمه یا تک کامند پشت سر همه. که البته با تمرین و ماسل مموری و این حرفها اگه کسی دلش بخواد می تونه بهش عادت کنه. مثلاً در روایات داریم :

show_image.php

به طور کلی بازی حرفه ای هست ولی خب همینجوری بازی کردنش و بتن مشینگ کردن طبیعتاً مثل تکن می مونه و بهتر جواب میده و مثل SF نیست.

show_image.php

البته ببین یک موردی که میتونه تو استریت فایتر کمک کنه این دسته های مخصوص هست که باز بهتر میشه کار کرد و عذابش کمتر میکنه برای حرفه ای شدن و...
ولی تو تیکن بهتر جواب میده و البته اونم کمبوهای سنگینش سخته ولی برای عموم راحت تره کار کردن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر