منتظر سیستم امنیتی ورود دو مرحله ای برای اکانت PSN خود باشید: خداحافظ اکانت های هکی

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام به همه
2 تا اکانت داشتم که خیلی برام مهم بودن
که تایید دو مرحله ای رو برای هر دو فعال کردم
عالی عمل میکنه وسریع
بنظرم برای کسانی مثل من که اکانتشون حاصل چندین سال زحمت هستش واقعاً ضروری بوده
ولی برای بچه های اشتراکی نه و دردسر هستش

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
من فروشنده اکانت ترکیبیو ازینچیزا نیستم ولی استفاده میکنم ازشون بخدا اونقدی که ما ایرانیا پی این قضیرو گرفتیم خود اونوریا پیگیرش نیستن من خودم یکی از همین یاروهارو ادد کردم گفتم بذار از یکیشون اجازه بگیرم طرف با اونهمه بازی تو اکانتش اصلا واسش مهم نبود تازه یطوری میگفت که انگار میگه برو حالشو ببر فک کنم بیشتر از شیش ماهم هست هیچکاری نداشته با اکانت که بخواد دی اکتیوش کنه.بقول یکی از بچها فقط ما ایرانیاهم هستیم که دو مرحله ای رو اکانتمون فعال میکنیم البته خوب اشتباهم نیست چون ماها خیلی با زحمت بیشتری بازیو بدست میاریمو خیلی گرونتر.فقطم همون یه نفر نبوده چنتا بازیه دیگهم هست که اصلا طرف هنوز بعد شیش ماه پسوردشم عوض نکرده حالا اینایی که پرچم دست میگیرن قیام میکنن که دزدیه و با از دیوار مردم بالا رفتن فرقی نداره خوب عزیز من شما داری از دید خودت به قضیه نگاه میکنی یه بنده خداییهم هست که تو شهرش دیسک نیستو امکانات نیست بذار استفاده کنه انقد کوفتشون نکنین بندخداها هی یکی میگه خوبه یکی میگه نه خوب نیس.اصلا بذار یه عدهم اکانت بفروشن یه نونی گیرشون بیاد.چیه گناهه؟گرفتن وام گناه نیست؟اینکه یه عده گوشیه یک ملیونیو سه ملیونو پونصد میفروشنو شما میخری اونی که میفروشه کارش دزدی نیست داره نون حلال در میاره؟بد اینی که اکانت هکی میفروشه کارش دزدیه؟شما که اینچیزارو میخوای رعایت کنی اصلا زندگی نکن.خوب یسری چیزارو دیگه اجباریه واسمون.بازم میگم اونا اصلا به اون پرایمریشون اهمیتم نمیدن خیلیاشون،اگرنه پیگیری کردنش واسشون کار سختی نیست حالا کامل تو جریان این پیگیری کردناشون نیستم ولی اگه خیلی پیگیر بودنو راضی نبودن بعد از شیش ماه دی اکتیو میزدنو پسورد عوض میکردن خودمم چندین وقته میبینم هیچ احتیاجی به اینکه اکانت رو دسگاهم پرایمری باشه نیست پس گفتم بدمش پسر خالم اونم حال کنه.کلا بعضیا میبینن یکی یچیزیو خیلی ارزونتر داره میخره(حتی اگه قانونی باشه) انگار زورشون میگیره
روانی شدمD:

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,416
نام
مهیار
من فروشنده اکانت ترکیبیو ازینچیزا نیستم ولی استفاده میکنم ازشون بخدا اونقدی که ما ایرانیا پی این قضیرو گرفتیم خود اونوریا پیگیرش نیستن من خودم یکی از همین یاروهارو ادد کردم گفتم بذار از یکیشون اجازه بگیرم طرف با اونهمه بازی تو اکانتش اصلا واسش مهم نبود تازه یطوری میگفت که انگار میگه برو حالشو ببر فک کنم بیشتر از شیش ماهم هست هیچکاری نداشته با اکانت که بخواد دی اکتیوش کنه.بقول یکی از بچها فقط ما ایرانیاهم هستیم که دو مرحله ای رو اکانتمون فعال میکنیم البته خوب اشتباهم نیست چون ماها خیلی با زحمت بیشتری بازیو بدست میاریمو خیلی گرونتر.فقطم همون یه نفر نبوده چنتا بازیه دیگهم هست که اصلا طرف هنوز بعد شیش ماه پسوردشم عوض نکرده حالا اینایی که پرچم دست میگیرن قیام میکنن که دزدیه و با از دیوار مردم بالا رفتن فرقی نداره خوب عزیز من شما داری از دید خودت به قضیه نگاه میکنی یه بنده خداییهم هست که تو شهرش دیسک نیستو امکانات نیست بذار استفاده کنه انقد کوفتشون نکنین بندخداها هی یکی میگه خوبه یکی میگه نه خوب نیس.اصلا بذار یه عدهم اکانت بفروشن یه نونی گیرشون بیاد.چیه گناهه؟گرفتن وام گناه نیست؟اینکه یه عده گوشیه یک ملیونیو سه ملیونو پونصد میفروشنو شما میخری اونی که میفروشه کارش دزدی نیست داره نون حلال در میاره؟بد اینی که اکانت هکی میفروشه کارش دزدیه؟شما که اینچیزارو میخوای رعایت کنی اصلا زندگی نکن.خوب یسری چیزارو دیگه اجباریه واسمون.بازم میگم اونا اصلا به اون پرایمریشون اهمیتم نمیدن خیلیاشون،اگرنه پیگیری کردنش واسشون کار سختی نیست حالا کامل تو جریان این پیگیری کردناشون نیستم ولی اگه خیلی پیگیر بودنو راضی نبودن بعد از شیش ماه دی اکتیو میزدنو پسورد عوض میکردن خودمم چندین وقته میبینم هیچ احتیاجی به اینکه اکانت رو دسگاهم پرایمری باشه نیست پس گفتم بدمش پسر خالم اونم حال کنه.کلا بعضیا میبینن یکی یچیزیو خیلی ارزونتر داره میخره(حتی اگه قانونی باشه) انگار زورشون میگیره
روانی شدمD:
حاجی با بقیه نظرت کاری ندارم،ولی ناموسا کی میاد بگه بیا برو با اکانت و بازی های من حال کن؟:D
اینکه پیگیر این جور چیز ها هم نیستن درسته.آمار نشون میده تو استرالیا فقط 3 درصد گیمرا تایید دو مرحله ای رو فعال کردن.
که نشون میده براشون مهم نیست این چیزا

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
حاجی با بقیه نظرت کاری ندارم،ولی ناموسا کی میاد بگه بیا برو با اکانت و بازی های من حال کن؟:D
اینکه پیگیر این جور چیز ها هم نیستن درسته.آمار نشون میده تو استرالیا فقط 3 درصد گیمرا تایید دو مرحله ای رو فعال کردن.
که نشون میده براشون مهم نیست این چیزا
:)).نه اخه اگه مخالفتی داشت یه چهارتا فوش میداد لااقل،منم دیگه گفتم اینقد ارومه حتما علامت رضاس من دیگه تو ترنسلیت جنوبیم اینطوری ترجمش کردمD:.یا دیگه پسوردشو عوض میکرد حالا که میدونه من دارمش اگه راضی نباشه.میگفت بیشتر psvita بازی میکنه.ادما با مرامین اصلا با بعضیاشون دوست بشی میدن پرایمری کنی مورد خیلی داشتیم.حتی اینکه واسه تولد یکی از بچها طرف Psn card میداد.برید زبان یاد بگیرید مخ بزنید از هکم بهتره:))
دقیقا دیگه الان اگه اینو فعال نکنن ینی راضین خودشونو کرم از خود درختهD:.اینکه بگیم شاید نمیدوننم که اصلا این چه حرفیه:|.اون سه درصدم مطمئن باش ایرانیایی بودن که رفتن استرالیا:)))

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
لطفا روش انجام کار رو بگو
من از طریق pc انجام دادم .. میری تو پروفایل اکانت .بخش security ... یه سری توضیحات داده .. اخر توضیحات یه لینک داده روش کلیک میکنی و میره تو بخش دیگه ... دو بخش داره .. اولی اکتیو میکنی این قابلیت رو و تو بخش دوم شماره تلفنت رو وارد میکنی ...

بعدشم یه سری کد بهت میده که باید سیوشون کنی اگه به هر دلیلی گوشیت در دسترس نبود باید از اون کد های جایگزین استفاده کنی برای ورود به اکانتت .
ولی خب یه کم دردسر داره ... یه خصوص برای اکتیو کردن اکانتت باید روی هر دستگاهی .. باید باز بری تو psn و یه پسورد خودش بهت میده که باید اون رو به جای پسورد خودت وارد کنی .

bahman_traxex

کاربر سایت
Oct 6, 2016
4
دوستان جایی روش استفاده از اکانت هکی و اشتراکی هست توی تایپیک ها ؟ من تازه ps4 خریدم اپدیتم نکردم .خریدن دیسک با این قیمت خیلی مشکله . توی شهری هم که هستم با اینکه سرعت 2 مگ اینترنت گرفتم ولی سرعت دانلودم به 250 کیلو نمیرسه و نمیتونم دیتا دانلود کنم .راهی پیشنهاد میکنید ؟

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,587
نام
milad
دوستان ایا این سیتستم امنیتی شماره ی ایران رو هم قبول میکنه یجا نوشته بود که اگه شماره ایران رو بزنی ممکنه به خاطر عدم تطابق با کشور اکانت مشکل پیش بیاد

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
دوستان ایا این سیتستم امنیتی شماره ی ایران رو هم قبول میکنه یجا نوشته بود که اگه شماره ایران رو بزنی ممکنه به خاطر عدم تطابق با کشور اکانت مشکل پیش بیاد
من که از روز اول شماره خودمو وارد کردم و مشکلی هم پیش نیومده.

• Like
Reactions: milad.ps4

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
از شایعه جدیدت متشکرم!

• Like
Reactions: milad.ps4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر