Multi Platform Need For Speed

89255804931288694524.jpg

نام: Need For Speed
سازنده: Ghost Games
ناشر: EA Games
تاریخ انتشار: 3 نوامبر 2015

در 18 می اعلام شد که عنوان جدید سری در 21 می پس از یک سال غیبت به صورت رسمی رونمایی می شود. بازی همانند عناوین قبلی سری ریسینگ آرکید خواهد بود و گفته شده این عنوان یک Reboot است. بازی فاقد Title و اسم کامل بازی Need for Speed است. همچنین بازی فقط در شب و متمرکز بر روی مسابقات شبانه خواهد بود. تایید شده بازی دارای امکان تیونینگ کامل ماشین است که تقریبا مدت زیادی در سری نبود این ویژگی حس میشد. سازنده بازی Ghost Games (سازنده Rivals، عنوان قبلی سری) است و بازی در پاییز 2015 منتشر خواهد شد.

*** آپدیت:
-در بازی BMW E46 معروف سری وجود دارد و قابل خریدن است.
-بازی دارای پنج بخش Speed ، Style ، Built ، Crew و Outlaw هست که هر بخش دارای ایکون مخصوص به خود هست که همگی در دنیای واقعی بسیار معروف هستن..
-ایکُن بخش Speed ،ایکن معروف magnus walker هست.
-ایکُن بخش Style ، راننده معروف Ken Block هست.
-ایکن بخش Crew هم Risky Devil
-ایکن بخش Built هم Akiro Nakai
-ایکن بخش Outlaw هم که بخش خطرناک بازی هست، Morohoshi San هست
-گاراژ بازی محدود به 5 ماشین است.
-دنده دستی (Manual) در بازی وجود نداره و همینطور مسابقات Drag نیز نیستند.
-هندلینگ بازی قابل تغییر هست و میتوان Driftی و یا با حالت Grip بازی کرد (یا حتی بین اینها)

82057742499115661368.jpg

Need for Speed Teaser Trailer - PC, PS4, Xbox One
1080p
-------------------------------------------------

14459437905599105348.jpg

Need For Speed Gameplay Gamescom 2015 | 720 60fps

39887996201813851719.jpg

Need for Speed 2015 Gameplay | SUBARU BRZ CUSTOMIZATION & RACING EXCLUSIVE GAMEPLAY!!! (DIRECT FEED) | 720

11792629993179168736.jpg

Need for Speed 2015 Drifting Gameplay, 180sx Customization & Drift Tunin | 720

85198137177006692969.jpg

Need for Speed 2015 Grip Gameplay, 1974 Porsche 911 RSR Customization & Tuning | 720

43003509089695262232.jpg

Need For Speed | Rocket Bunny 240sx Build | 720

00876024195243061226.jpg

Need For Speed Gameplay & Customization : ROCKET BUNNY SUBARU BRZ DRIFT BUILD!!! (NFS 2015 Gameplay) | 720

08784486677456530421.png

***آپدیت خواهد شد.

- - -ویرایش - - -

با تشکر از @FLAWL3SS و @KiLL3R/4/Ev3rبابت تریلر هاو همینطور @.DcoY. عزیز که در بروز رسانی تاپیک نقش عمده داشت.

آخرین ویرایش:

.:MEHRAN:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
آفلاین نداره ولی یه بخشی به اسم Play Alone داره که از تو تنظیمات میتونی بری و تنها بازی کنی.

آقا من واقعاً درک نمیکنم چرا بیشتر دوستا از این گیم بد میگن؟ مشکل اساسی بازی این آنلاین همیشگیشه و اینکه اگه کارمیت باشه حجم یکم بیشتر از حد معمول استفاده میکنه (ساعتی 150-200)!

الان اگه بازیو تموم کنید بشینن پای کاستومایز ماشین شاید واسه یه ماشین 3 ساعت وقت بزارید! (خودم واسه 180sx تقریباً 4 5 ساعت وقت گذاشتم:D)

هندلینگ بازی هم که بماند که بهش ایرادی نمیشه گرفت چون دست خودتونه و یکم فکر کردن میخواد :)

بازی رو از زمان عرضه دارمش و دوبار هم ریستش کردم ولی هنوزم که هنوزه باهاش حال میکنم

• Like
Reactions: Destro

Persian Dragon

کاربر سایت
Feb 4, 2016
70
دوستان الان در سایت اصلی need for speed قیمت فروش بازی برای pc رو 12.5 دلار زده اما من دیدم بعضی از دوستان از قیمت حدود 150 هزار تومان صحبت می کردن. جریان چیه؟ قیمتش پایین اومده؟ الان چطوری میتونم این رو بخرم با توجه به اینکه امکان خرید از سایت های خارجی رو نداریم؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
حداقل نت مورد نیاز چقدر هستش 512 نامحدود مخابرات جواب میده ؟

مشکلی نداره مشکل اینجاست کلا بازی شیلتر شده باید دائما به چیز شکن متصل باشی. تازه خیلی زمانا با اونم کار نمی کنه=))

بگذریم که گیم پلیش چقدر افتضاحه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بهترین ماشین بازی برای دریفت چیه؟
الان دیگه همه گوشی هوشمند دارن کافیه هات اسپات گوشی رو روشن کنید بعد به گوشی متصل بشید نت گوشی رو هم فعال کنید نت قوی نمیخواد عزا گرفتید

• Like
Reactions: FOXP2

Persian Dragon

کاربر سایت
Feb 4, 2016
70
مشکلی نداره مشکل اینجاست کلا بازی شیلتر شده باید دائما به چیز شکن متصل باشی. تازه خیلی زمانا با اونم کار نمی کنه=))

من تازه میخواستم بازی رو بخرم. دیده بودم دوستان میگن origin نیاز به قند شکن نداره اما برای نصب به مشکل خوردم و گفت به خاطر محل زندگی دسترسی نداری. به زور قندشکن origin رو نصب کردم و‌ میخواستم بازی رو بخرم که شما گفتید ظاهرا شیلتر شده. پس دیگه با این وضع خریدش فایده نداره. حیف...فکر کنم دیگه فقط میتونم forza motorsport 6 رو بازی کنم

Sent from my LG G2 mini

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
من تازه میخواستم بازی رو بخرم. دیده بودم دوستان میگن origin نیاز به قند شکن نداره اما برای نصب به مشکل خوردم و گفت به خاطر محل زندگی دسترسی نداری. به زور قندشکن origin رو نصب کردم و‌ میخواستم بازی رو بخرم که شما گفتید ظاهرا شیلتر شده. پس دیگه با این وضع خریدش فایده نداره. حیف...فکر کنم دیگه فقط میتونم forza motorsport 6 رو بازی کنم

Sent from my LG G2 mini

فعلا که اینا بد با ایران در افتادن
کینه شتری دارن . باید صبر کرد آقا ترامپ بیاد ببینیم فرجی میشه یا نه :))
بازی در کل مشکل خاصی نداره شما فقط برای لاگین و دانلود بازی احتیاج به قندشکن داری
الان اوضاع ما تو bf و بقیه بازیهای اوریجین همینه ! بازی هم پر از event ها و محتوای سرگرم کنندست .
تخفیف هم که خورده خریدش توصیه میشه به خصوص اگه به این سبک علاقمندید

• Like
Reactions: Persian Dragon

.:MEHRAN:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
بهترین ماشین بازی برای دریفت چیه؟
الان دیگه همه گوشی هوشمند دارن کافیه هات اسپات گوشی رو روشن کنید بعد به گوشی متصل بشید نت گوشی رو هم فعال کنید نت قوی نمیخواد عزا گرفتید

برای دریفت اینا خوبن:
RX7
MX5
Focus RS
پیشنهاد من MX5 مدل جدیدشه عجیب تو دریفت بهت حال میده
واسه گریپ RSR خوبه و M3 E46 و گودزیلا (GTR)

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
برای دریفت اینا خوبن:
RX7
MX5
Focus RS
پیشنهاد من MX5 مدل جدیدشه عجیب تو دریفت بهت حال میده
واسه گریپ RSR خوبه و M3 E46 و گودزیلا (GTR)
دریفت هارو با اون ماشین دی ال سی رد کردم مونده دیلی چلنجها فقط

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

Sent from my LG G2 mini

فقط کسی می گه این بازی خوبه که احتمالا هیچ سر رشته ای در زمینه بازی ریسینگ نداره. اما برای من که داخل بازی هم نیاز به قند شکن هست پیشنهادم به شما forza h3 با forza 6 هست که اصلا قابل مقایسه با این بازی درپیت همیشه انلاین نیست.

• Like
Reactions: Persian Dragon

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
فقط کسی می گه این بازی خوبه که احتمالا هیچ سر رشته ای در زمینه بازی ریسینگ نداره. اما برای من که داخل بازی هم نیاز به قند شکن هست پیشنهادم به شما forza h3 با forza 6 هست که اصلا قابل مقایسه با این بازی درپیت همیشه انلاین نیست.

ما که روی استیم و اوریجین و ویندوز بالای 10 تا بازی ریسینگ داریم هیچی راجب ریسینگ نمیدونیم .
شما که میدونی اول برو بازی رو تهیه کن اطلاعات غلط نده .نه این بازی هیچ بازی دیگه ای هم تحت اوریجین برای PLAY دادن نیازی به قند شکن نداره . اینو سایر دوستان هم می تونن تایید کنن !
فقط برای لاگین به اوریجین و دانلود از اوریجین به وی بی ان نیازه نه اجرای بازی !

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ⓘceғℓoฬer

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286

نوژن من الان تست کردم، هیچ نیازی به چیزی نبود ، تازه سرورا هم بهتر شدن لودینگ ها هم سریع تر شدن. احتمالا مشکل از ISP ـته

• Like
Reactions: Annunaki ™

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
نوژن من الان تست کردم، هیچ نیازی به چیزی نبود ، تازه سرورا هم بهتر شدن لودینگ ها هم سریع تر شدن. احتمالا مشکل از ISP ـته

علی جان برای من که حتی با تغییر dns هم نمی شه بله درست می گید برخی لینک ها در برخی ips ها شیلتر نیستن به جاش 1 چیزهایی دیگه ای براشون بازه 100 درصد عین هم نیستن برای من که شیلتره
ما که روی استیم و اوریجین و ویندوز بالای 10 تا بازی ریسینگ داریم هیچی راجب ریسینگ نمیدونیم .
شما که میدونی اول برو بازی رو تهیه کن اطلاعات غلط نده .نه این بازی هیچ بازی دیگه ای هم تحت اوریجین برای PLAY دادن نیازی به قند شکن نداره . اینو سایر دوستان هم می تونن تایید کنن !

فقط برای لاگین به اوریجین و دانلود از اوریجین به وی بی ان نیازه نه اجرای بازی !

جمیع منتقدا نظرشون به مظرم نزدیکه
Need for Speed
نظر یوزهاشم که بدتر از متای بازیه
متای نسخه ps4 هم همینه اما لینکش شیلتره یا حالا در ips من شیلتره:))

اگرم قرار باشه متای متای 91 فرزا با متی 68 این بازی مقایسه بشه قطعا چیزی که باقی می مونه در بهترین حالت نظر شخصی و میل شخصی هست که نباید با این معیار چیزی به کسی پیشنهاد بشه.

hrh-fourtyseven

کاربر سایت
Jun 4, 2007
285
نام
HRH
آقا این بازی تخفیف خورده اساسی! داره میده 10 دلار. نسخه ی deluxe هم 12.5 دلار!
میشه خواهش کنم یه نفر که بازیو داره درست و دقیق اطلاعات بده آیا برای بازی کردن فیلتر شکن لازمه یا نه؟
با این قیمت واقعا می ارزه و من میخوام بگیرم ولی اگه فیلتر شکن بخواد و هی بخواد اذیت کنه وسط بازی کردن فایده نداره...
کسی می تونه راهنمایی کنه؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر