Dishonored 2

news_e3_dishonored_2_formally_announced-16642.jpg

Developer : Arkane Studios
Publisher : Bethesda Softworks
Platforms : PlayStation 4, Xbox One, PC
Genre : Action-adventure, stealth
Release Date : 11 Nov 2016

بازی در طی کنفرانس E3 2015 شرکت بتسدا توسط شرکت Arkane معرفی و در بهار 2016 منتشر خواهد شد.

بازی به شما اجازه کنترل دو کاراکتر Corvo Attano و Emily Kaldwin رو خواهد داد که هر کدام دارای قدرت های خاصی هستند. هر دو دارای نشان مخصوص بر روی دستشان هستند و سلاح ها و جادو ها و ابزار مخصوص به خود را دارند. تمامی المان های نسخه اول بازی، مثل اول شخص بودن، مخفی کاری عمیق و قتل های فجیع، در این شماره نیز وجود دارند. محیط بازی بزرگتر از قبل شده و این بار در کنار شهر Dunwall، شهری به نام Karnaca نیز قابل دسترس خواهد بود.

داستان 15 سال بعد از اتفاقات شماره اول رخ می دهد. جایی که لرد Regent نابود شده و مصیبت طاعون به تاریخ پیوسته است. در این میان یه قدرت یا فرد ماورایی از دنیای خارج از دنیای اصلی، برای کسب تاج و تخت Emily وارد داستان میشود. حالا بازیکن باید در نقش Crovo یا Emily برای همیشه تاج و تخت را برگرداند و به این قضیه خاتمه دهد.

عکس ها از سایت گیمرساید و تریلر CG بازی گرفته شده است:

تریلر رونمایی :

Dishonored 2 - Official E3 2015 Announce Trailer

mY1jw.png

720p

آخرین ویرایش:

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
خیلی عالی بود اتفاقا، مررسی :) ، یه مطلبی هم سایت vg247 گذاشته بود راجب این موضوع ولی خیلی طولانی بود و من یکمی ازش رو خوندم و دیدم ممکنه چیزای دیگه ای هم بگه که خیلی از داستان رو برام اسپویل کنه واسه همین نخوندمش کامل :D. ولی توضیحات شما عالی بود، مفید و مختصر :). ولی کماکان محوریت سرشت شخصیتیش روشن نشده بازم با این تفاسیر، یعنی معلوم نیست دقیقا که الهه و خدا هست یا شیطان و موجود شریر. دو طرفه و دو جانبه عمل میکنه، یعنی خودش که نه، قدرت هایی که میده به اشخاص مختلف حالت دوکاربری رو داره، هم برای احقاق حق و پیاده کردن عدالت و هم برای مقاصد شیطانی و کثیف. فکر نکنم این موضوع تا آخر این نسخه هم روشن بشه :)/SPOILER]
کلا طبق Lore بازی ایشون کاملا بی طرف هست. بیشتر دوست داره ببینه که کسایی که نشانشو دریافت میکنن از قدرت هاشون چه جوری استفاده میکنن. یعنی با خیر و شرشون کاری نداره. به قول خودش فقط دوست داره تماشا کنه. :D ولی چیزی که دوست دارم بدونم اینه که کسایی که نشانشو دریافت میکنن در نهایت چه عاقبتی دارن. اگه نسخه‌ی سومی درکار باشه (که امیدوارم باشه با توجه به فروش ضعیف بازی :|) امیدوارم به این سوال جواب بده.

• Like
Reactions: uriel

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
کلا طبق Lore بازی ایشون کاملا بی طرف هست. بیشتر دوست داره ببینه که کسایی که نشانشو دریافت میکنن از قدرت هاشون چه جوری استفاده میکنن. یعنی با خیر و شرشون کاری نداره. به قول خودش فقط دوست داره تماشا کنه. :D ولی چیزی که دوست دارم بدونم اینه که کسایی که نشانشو دریافت میکنن در نهایت چه عاقبتی دارن. اگه نسخه‌ی سومی درکار باشه (که امیدوارم باشه با توجه به فروش ضعیف بازی :|) امیدوارم به این سوال جواب بده.
من حس میکنم یه هدفی باید پشت انتخاب هاش باشه بالاخره:D همونطور که انتخاب افراد هم برای گرفتن قدرت ها ازش به میزان شایستگیشون بستگی نداره و باید در نظر outsider واجد دریافت قدرت ها باشن و براش جذابیت داشته باشن ،پس قطعا نمیشه گفت که فقط و فقط دوست داره ناظر وقایع باشه، البته این ذهنیت منه، چیزی واقعا در این رابطه توضیح نمیده بازی ولی من اینطور حس میکنم :D. ولی اون چیزی که گفتی خیلی جالب توجهه، اینکه سرنوشتشون چی میشه، واقعا جالب توجهه، خیلی دوست دارم ببینم منم پایان کار کسایی که این قدرت ها رو دریافت میکنن چیه. granny rag توی شماره قبلی یه جورایی به جاودانگی رسیده بود، شاید میشه با قدرت هاش به جاودانگی رسید، نمیدونم ولی خب خیلی اسرار آمیزه کلا. راستی من آماری از فروش ندارم، واقعا فروشش نا امید کننده بوده؟ چرا آخه واقعا؟ ملت هر سال پول پای فیفا و pes میدن اونوقت برای یه همچین اثری دلشون نمیاد پول بدن، واقعا عجیبه برام، خذا کنه خوب بفروشه انصافا.

• Like
Reactions: The Listener

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
آقا من چرا با این بازی حال نمیکنم؟ ~X(

من با این مدل بازهای مشکل نداشتم اصلا ولی وقتی بازیو بازی میکنم هیچ جذابیتی برام نداره 8-> رسیدم چپتر 6 ولی بازم بازی یک نواخته برام با اینکه این همه آیتم و چیز میزهای مخفی توی بازی هست ولی از اونجایی که من دوسدارم بازیو اکشن تموم کنم ، اصلا توی بعضی از قسمت های بازی امکانش نیست، اسلحه شاتگان بازی خیلی عجیبه، بعضی موقع ها خیلی دمیج میده بعضی موقع ها باید 3 4 تا به یه نفر بزنم که بمیره :D

بعیده دیگه بتونم تمومش کنم :-??

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین

من با این مدل بازهای مشکل نداشتم اصلا ولی وقتی بازیو بازی میکنم هیچ جذابیتی برام نداره 8-> رسیدم چپتر 6 ولی بازم بازی یک نواخته برام با اینکه این همه آیتم و چیز میزهای مخفی توی بازی هست ولی از اونجایی که من دوسدارم بازیو اکشن تموم کنم ، اصلا توی بعضی از قسمت های بازی امکانش نیست، اسلحه شاتگان بازی خیلی عجیبه، بعضی موقع ها خیلی دمیج میده بعضی موقع ها باید 3 4 تا به یه نفر بزنم که بمیره :D

اگه به دنبال این بودی که این بازی رو اکشن تموم کنی اصلا نباید بازی رو میگرفتی... اشتباه گرفتی بازی رو داداش:D

آخرین ویرایش:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957

خب Corvo رو انتخاب کن و اکشن برو جلو. قدرهات رو افزایش بده دیگه نیازی به اسلحه گرم نیست. با شمشیر و موش و ... میزنی همه رو سرویس میکنی. اینقدر بازی اکشن میشه که نگو :D

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
خب Corvo رو انتخاب کن و اکشن برو جلو. قدرهات رو افزایش بده دیگه نیازی به اسلحه گرم نیست. با شمشیر و موش و ... میزنی همه رو سرویس میکنی. اینقدر بازی اکشن میشه که نگو :D
اتفاقا با همون دارم بازی‌میکنم حالا :D
قدرت موش؟؟ اینو باید‌تا حالا میگرفتم؟ قدرت های بازی‌از دست دادنیه یا طبق داستان همشو میگیرم؟

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
اتفاقا با همون دارم بازی‌میکنم حالا :D
قدرت موش؟؟ اینو باید‌تا حالا میگرفتم؟ قدرت های بازی‌از دست دادنیه یا طبق داستان همشو میگیرم؟
خودت رو باید آپگرید کنی تا قدرتهای مختلف رو بدست بیاری با استفاده از Runes . آره یه قدرتی هست میزنی با موشها دشمنا رو سرویس میکنی

• Like
Reactions: aliahmadi2

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
خودت رو باید آپگرید کنی تا قدرتهای مختلف رو بدست بیاری با استفاده از Runes . آره یه قدرتی هست میزنی با موشها دشمنا رو سرویس میکنی
داخل اون بلک مارکتها میشه آپگرید کرد یا جاهای دیگه هم میشه؟

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
داخل اون بلک مارکتها میشه آپگرید کرد یا جاهای دیگه هم میشه؟

نه اول باید یه تعدادی Rune جمع کنی. بعد خودت میتونی آپگرید کنی باید روی تاچ کلیک کنی بعد میتونی آپگرید کنی. تو مرحله دوم خودش بهت یاد میده و ازت میپرسه که میخوای از قدرتها استفاده کنی یا نه. اگر جوابت مثبت باشه خودش دوتا قدرت بهت میده یکی برای جابجایی یکی هم یه قلب که نجواها رو باهاش بشنوی
منظورم از Rune اینها هست

dishonored-2-rune-locations.jpg

در قسمتهای مختلفی از بازی پخش هستن.

• Like
Reactions: aliahmadi2

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
من ریجن ۲ این بازی رو گرفتم و داخلش یه کد هست که وقتی توی استور اروپا واردش می کنم پیغام خطا میده که این کد اشتباه است یا دیگه وجود نداره.
بازی رو اکبند گرفتم.
چطور پیگیری کنم تا ببینم چرا پیغام خطا میده

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
من ریجن ۲ این بازی رو گرفتم و داخلش یه کد هست که وقتی توی استور اروپا واردش می کنم پیغام خطا میده که این کد اشتباه است یا دیگه وجود نداره.
بازی رو اکبند گرفتم.
چطور پیگیری کنم تا ببینم چرا پیغام خطا میده
داداش مطمنی آکبنده!؟؟!؟
واقعا آکبند یا تقریبا آکبند؟؟؟شنیدم بعضیها بلدن کارشونو و خوب میپیچونن بازی بازو بجای آکبند!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر